Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witajcie.
Ja wczoraj wróciłam od dziadków. Było cudownie moje dziecko tylko oczy otwierało i krzyczało papa. Pierwsze 2 noce spałyśmy w domu potem przeniosłyśmy się do domku Hania świetnie się odnajdywała w nowej sytuacji. Niestety z wody za wiele nie korzystała bo wylazło wstrętne uczulenie i nie wiem od czego ;/
Przebój tegorocznych wakacji Arka Noego a gu gu 😁
W przyszłym tygodniu mamy szczepienie ja dziś wizyta u ginekologa więc trzymajcie kciuki 😆
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewa dobrze ze sie odezwalas i ze jest ok trzymamy kciuki z calego serducha za wizyte dzisiejsza i czekamy na relacje
Agnese niezle pobudki o 2 w nocy 😮 😮 😮 u nas N powie ze ma spac i spi hociaz jakbym byla sama to pewnie by dzikowal do rana 😁
Azizek od wczoraj ma katarek i marudny jak nie wiem lobuziak, juz wymawia swoje imie , a katarek spowodowany kolejna przebijajaca sie 4 bo dzisiaj zagladalam w dzioba nic nie widzialam ale jak wsadzilam palucha to poczulam dosadnie nowego zebolka :P poza tym slinotok na maxa wiec mam nadzieje ze nna katarku sie skonczy 😞
czy waszym dzieciaczkom brzydko pachnie czasami z buzi? u nas tak jest jak ma katarek i wlasnie jak zebolek mu wychodzi kurcze nie wiem o co kaman :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewka super wiadomości, goroąco kibicuje Waszej 4 🙂
my nie mieliśmy monitoru oddechu.
Monia Michałkowi też czasem inaczej pachnie z paszczki, ale raczej nie określami tego zapachu jako brzydki. Poprostu inne jedzonko się trawi.
My mamy kolejnego ząbka, czternastego.
Olcia bedzie brzuszek, pisałas kiedy ś ze 8 będzie wiadomo co z tymi śledziami.
Ja mało pisze bo cały tydz obierałam porzeczki, założyliśmy plantacje. I 400zł zarobiliśmy, niewiele ale w przyszłym roku będzie więcej, bo mamy młodą szkółkę 2lata dopiero. Ale mi plecy przy tym spaliło 🤢 teraz jeszcze się gotują soki za zime. Więc pewnie późno wybiorę się spać.
A i tak mamy ciężkie dni z mężem, za nic nie możemy się dogadać. Może jakiś kryzys? 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no nie niestety albo i stety sama nie wiem nie będzie brzuszka bo dostałam okres czyli śledzie w tym przypadku się nie sprawdziły 🙂 poczekam do przyszłego rok ui wtedy zaczniemy działać 🙂 🙂
Ja też w tym tygodni urobiłam soki porzeczek ale kupowałam od znajomych bo nie mamy swoich!!!
Ewka m yteż nie mielimy monitoringu więc nie pomogę !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mojemu dzieci idzie dolna trójka, ale jakby z połowy dziąsła wyrastała 😮 nieźle się wczoraj nagimnastykowałam żeby sprawdzić od czego Michał marudny i w sumie nie jestem pewna jak ten ząbek wychodzi. A ja jestem tak przewrażliwiona na punkcie zębów 🥴 sama mam pełen stan, i wszystkie wyleczone, za wyjątkiem ósemki która wyszła do połowi i krzywo...
Mój mąż zauważył ze Michał na jednej nodze chodzi na palcach. W sumie mi sie to specjalnie w oczy nie rzuciło, czasem żle stawia stopy, aleogólnie ładnie idzie. I teraz znów będe chodzić i kontrolować.
Olcia ja tez zaglądam, ale nie ma co komentować więc nie zostawiam wpisów 😞
U nas deszczowo, wczoraj kupiłam śliczny sweterek zapinany w V Misiowi, chodził za mną już dłuższy czas więc na niedziele się wylansujemy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laski 🙂
U nas pogoda też nie najpiękniejsza 😞
Jak zwykle jak mam wolne to jest taka pogoda.Wolne mam trzy dni,w czwartek już do pracy 🙂 Teraz spędzam więcej czasu z Gabrysiem,do tego jestem podziębiona i staram się regenerować siły 🙂
Gabisiowi idą 4 zęby na dole a mamy ich już 15 🙂
Obiadek mam z wczoraj więc dziś mogę się pobyczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Babeczki.
Dziś rozpoczęłam 8 miesiąc 😆 😆 😆
Z tej okazji dokonałam pierwszych poważnych zakupów dla Stasia i mam plan aby w tym tygodniu kupić wszystko i pomalutku spakować torbę do szpitala.
U nas dziś strasznie wieje 🥴
Wczoraj byłam u dentysty i już mam spokój wszystko porobione na cacy 😆
Jutro jedziemy z Hanią do babeczki od odczulań niech ją zobaczy teraz jest już zdecydowanie lepiej ale chce wiedzieć co i jak mam robić jak znów ją tak wysypie.
U nas dolne 3 to już chyb a z cztery podejścia miały i dalej ich nie widać 🥴
Dziewczyny w niedzielę byłam w szoku jak moje dziecko pochłaniało deser: galaretka z owocami zjadła całą porcję i zaglądała w nasze pucharki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas nie ma trojek. Riccardo znow zmienil mi plan dnia. Chyba tez to zalezy od temperatury. Nie ma tak masakrycznych upalow jak w zeszlym roku. Mlody budzi sie 6 lub 6,30 broji, bryka, wszystko na tarasach przestawia z kata w kat. Ostatnio na maly stolik postawil swoje male krzeselko a na trzecie wlaz i tak chcial wejsc na swoja piramide. Dobrze, ze zobaczylam co robi.
Po roku zobaczylam, ze krzselko to do karmienia moge obnizyc do polowy wysokosci. Teraz postawilam je miedzy sofy. Wiec Riccardo jak chce jesc sam do niego wchodzi i wychodzi. Juz sam ladnie wchodzi na gore po schodach nawet zamyka bramke. Kolo 10 lub 11 pada i tak spi od 1 h do 1,5 h i to sam. Potem kapiemy sie w basenie. Uwielbia wode, wchodzi i wychodzi. Po obiedzie znow spi. Wychodzimy na plac zabaw tak po 17 stej.
Fajnie Marta, ze jestes z mama. U mnie za tydzien bedzie siostra z mezem i corcia.
Malwina dobrze, ze jestes zadowolona z pracy.
Olcia chyba juz niedlugo ma wakacje.
Konefka szkoda, ze nie mieszkamy blisko ja po Riccim mam pelno ciuszkow i nie mam komu oddac. Oddalam juz ciuszki, ktore mialam dla dziewczynki mamie, ktora poznalam na placu zabaw. Ciuszki te mialam od siostry, przywiozla mi je jak nie wiedzialam czy to bedzie chlopiec czy dziewczynka rowno 2 lata temu. Stwierdzilismy z mezem, ze juz nie bedziemy planowac dzidzi. Straczy nam Riccardo, daje popalic za pieciu.
Konefka relaksuj sie i odpoczywaj.
Wyjezdzajacym na wakacje zycze pogody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to Riccardo zaszalał 3 trójki na raz 😆
My znów zaczynamy od mleka HA a zwykłe odstawiamy i zaczynamy za 3 tygodnie od nowa 🥴 Hania była wczoraj odczulana na mleko i kakao.
Do picia ma ziółka i ciekawe jak to będzie czy wypije to bez problemu czy będziemy kombinować.
U Hanki noga rośnie jak szalona już mamy rozmiar 23 😮
na 10 lipca mieliśmy szczepienie zaplanowane ale ze nas nie było to spróbujemy jutro się do lekarza dostać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
witam 🙂
ja od poniedziałku w pracy... po urlopie 😞
u nas przebiły się dwie górne trójki, a widać że dolne się szykują 🙂 dopadł nas paskudny kaszel ale obyło się bez antybiotyku, sama nie wiem jakim cudem bo kaszlała baardzo brzydko jak nigdy przedtem 😮
my nosimy rozmiar 21 mimo tego że Emilka należy do tych wysokich dzieci 🙂 23 i 24 😮 wow duże stopy mają Wasze dzieciaczki 🙂
czy Wasze maluchy strajkują z jedzeniem? bo u nas ostatnio bardzo ograniczony jadłospis, najchętniej to posiłki składałyby się z samych owoców i jajek, liczę że to przejściowe i nadal podtykam pod nos a nóż się skusi 😉 😜 na całe szcęście mm wypija dość chętnie 🙂
super Ewka że u Ciebie i Stasia wszystko w porządku 🙂
z tego co wiem Ola to moja siostra, która jest po dwóch cesarkach, również miała takie zgrubienie przy ranie i okazało sie że to endometrioza, nawet miala robiony zabieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...