Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej.
Ja właśnie szykuję się do pracy 🙂Mam na 15 i do 21 🙂
Normalnie uwielbiam swoją pracę i zapach gazet 🙂
Od zawsze lubiłam nowe książki i gazety 🙂 Takie oto zboczenie 🙂
Gabryś ma nóżkę 21 bo buciki miał 21 i się zrobiły za małe.Więc teraz też będziemy patrzeć za 22 🙂
Agnese to chyba taki kryzys z tym jedzeniem.Gabryś najchętniej je mleko,płatki kukurydziane suche i suche pieczywo.Dzisiaj ugotowałam mu jego ulubioną pomidorówkę i zjadł 2 łyżki.Ale za to na śniadanko zjadł całą paróweczkę więc jest ok 🙂
My mieliśmy przyjść na szczepienie w lipcu ale przez 2 tygodnie młodzieniec miał katar już mu przeszedł miałam iść z nim jutro a tu znowu jakiś katarek.Podejrzewam,że to zęby...Mnie też coś brało na choróbsko od poniedziałku ale rutinacea dawka uderzeniowa i choligrip max do picia 2 wieczory i przeszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my na komary tez specjalnie nic nie mamy, mam maść arnikową nłuczenia i ponoć nią też można smarować ukąszenia komara. Ja mam olejek z trawy cyryny i ją pale w podgrzewaczu. 5 kropelek daję fajny aromat i do tego odstrasza komaty 😁
a ja mam cały dzień jakiś dziwny, mdłości mnie łapią aż musze usiąść 🤢 jestem w środkowej fazie cyklu więc to raczej nie dolegliwości zapowiadjące ciąże. Mam nadzieje ze nie przyplątałam jakieś grypy zołądkowej czy innego ustrojstwa 😠
mój Michał ma noge nr 24 i już widze że paluszki wychodzą, a niedawno kupywałam 🥴 moje dziecko wdało się w wysokiego dziadka. Już w brzuszku było zawsze o 2 tyg starszy wg obliczen USG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o kurcze to rzeczywiście duże maja nóżki ale chłopcy mają większe ja jak widzę 23 to mi się wydaja takie wielkie przy 21 a najchętniej to kupowała bym 19 bo są takie słodkie 🙂 🙂 🙂
Kurcze no też właśnie czytałam trochę w necie o tym guzku na ranie i piszą że to endometrioza ale podobno wtedy są bardzo bolesne miesiączki a u mnie nie ma tragedii da się wytrzymać bez tabletek więc to chyba nie to, no nie wiem poobserwuje na razie czy rośnie czy nie!
My na komary mamy sprej z ziaji i w domu przed spaniem też na chwilkę włączam do kontaktu bros dla dzieci no a jak ją już ukąsi to teraz smaruje ta maścią co już pisałam na receptę jest świetna!!
Dziewczyny a czy wy balsamujecie ciałka dzieci po kąpieli każdy dzień i czym??? bo kiedyś kupowałam ten cały zestaw z emolium ale już sie balsamik kończy i cos bym kupiła innego żeby ładnie pachniało bo ten był super ale nic nie pachniał 😞 nachodzi mnie na ten z Johnsona na dobranoc bo przecudnie ta cała seria pachnie ale nie wiem czy będzie dobry doradźcie coś!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja dzisiaj o 14 zaczynam urlop jak sie ciesze!!! zwłaszcza że pogoda super i mam nadzieje ze tak już zostanie!!
dzisiaj po pracy ide z siostra i jej córka na basen no i z Amelką oczywiście ciekawe czy jej się spodoba bo jeszcze nie była!! wczoraj byłyśmy na rynku bo usypali z piasku dużą plaże sa zabawki zjeżdżalnie itp i fontanna obok i Amelka się w niej wykąpała 🙂 🙂 wiecie mojemu dziecku oprócz piachu, wody i brudzenia sie nic więcej do szczęścia nie trzeba 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia zycze dobrej pogody. Ja to znowu patrz by nie bylo wiecej niz 32 stopni. Niestety w nastepnym tygodniu tyle bedzie.
Riccardo uwielbia sie pluskac, nawet zaczyna sam plywac.
W oknach mamy moskitery wiec nie a problemu z komarami. Jedynie gryza go na dworze. amy krem po ugryzieniu wape.
ok koncze bo ricci wlazl juz na stol.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My też już po szczepieniu wszystko było oki 😆 Hania waży 11,470 😆
Po tym wszystkim poszliśmy rodzinnie na kebabika i Hanka jak zwykle głośno krzyczała am am i zostaliśmy obsłużeni bez kolejki 😁
Teraz córcia układa się do spania 😆
Wczoraj przyszły rzeczy zamówione dla Stasia radocha jak nie wiem. Dziś mąż niepocieszony bo od rana prasuje ciuszki dzieciaków a ja sobie na siedząco składam 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Laseczki
ja tylko na chwile
Tynka juz sie nie odzywa
Azizek ma stopke 22-23 dosc spora wloski ladnie mu maz przycial z tylu wyglada bosko
od poad tygodnia wszystko probuje powtarzac raz mi sie kurwa wymknelo a Aziz od razu KUFA 🤢 🤢 🤢 i od tamtej pory mam dziob na klodke i nie przeklinam 😁 😁 😁
poza tym w poniedzialek ide do prawnika i rusza proedura o ktorej kiedys pisalam juz mam dosc nie bede sie tu rozpisywac bo za duzo osob to czyta obcych ale ciesze sie i zyczcie mi wytrwalosci!!!!!!!!!!
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gabryś miał gorączkę,ale nie dawałam mu nic przeciwgorączkowego bo chciałam żeby sam powalczył.Na jednej rączce tak mu dała baba szczepionkę,że ma prawie koło paszki znak i nie bardzo daje się brać na ręce bo go boli.
Ogólnie to jest bardziej za przytulaniem teraz i lubi w nocy się po tulić 🙂
Jakie macie dziewuszki plany na weekend??
Bo ja dzisiaj zrobiłam wolne w gotowaniu obiadu,na 14 mam do pracy i do 21.A jutro mamy zamiar wybrać się nad jeziorko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak oglo sie skasowac Tynce konto?
Monia szkoda, ze wam sie nie udalo. Ale jak masz sie meczyc w chorym zwiazku to bede za Ciebie trzymac kciuki by wszystko poszlo gladko.
Ja mam od jutra siostre.
Nasze forum poprostu zamiera, ale rozumiem dziwczyny, praca, dom dzieci to duze wyzwanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej....
ale napisałam wypracowanie i mi się skasowało :|
No zaczynam od nowa 😁
1) pewnego pięknego dnia chcę wejść na forum a tu klops 😆 szybko pozmieniałam hasła na wszystkich kontach a tu nie zakładałam .
2) jestem na urlopie,piszę pracę mgr, jeśli któraś nie wypełniła ankiety to proszę bardzo -> jest na fb. Tu zamieszczać jej nie będę. Dzięki wielkie za pomoc :*
3) Tomek wynalazł dziś nowy samochód dla nas. Taki jak chcemy czyli młodszy od obecnego,lepsze wyposażenie i w kombi 🙂 Dopłata niewielka,więc chyba w poniedziałek robimy wymianę 🤪
4) Cóż,wymiana samochodu na większy nie jest przypadkowa 🙂



Nie,nie to JESZCZE nie to o czym myślicie. Tzn niezupełnie.
Planujemy zacząć starania o kolejnego potomka. Po przeanalizowaniu za i przeciw, stwierdziliśmy że grudzień/styczeń będą najlepszym terminem do spłodzenia kolejnego kochanego wariata 🙂
🙂 Ciągle myślałam,że chcę mieć tylko jedno dziecię albo dopiero za 4-5 lat. Po przeanalizowaniu du*nej sytuacji z pracą w moim mieście doszliśmy do wniosku,że na drugie dziecko trzeba powić po ukończeniu moich studiów,odchować i szukać w między czasie pracy. Aleksander mykałby sobie wtedy do żłoba,ja dzielnie bym go woziła i odbierała,mając przy piersi w chuście małe wrzeszczące zawiniątko 😁
Zanosiłam dziś na strych za małe ubranka i zaczęłam oglądać te takie "tyci tyci" 😜 Cóż- doszłam do wniosku,że ich nikomu nie oddam- nie ma takich szans ;-)
Ofc zaraz już sobie imię wymyśliłam,jak przystało na kobietę planującą 😆
Mam wykupione 3 opakowania tabsów,które zaczęłam juz łykać i po ich skończeniu zamierzam odwiedzić gina w celu przygotowania organizmu do kolejnego wyzwania 😉 Do czasu PLANOWANEGO zaciążenia wyznaczyłam sobie schudnięcie min. 5 kg i doprowadzenie organizmu do ładu i składu. Nie zamierzam znowu przybrać 25 kg i później wyć,że wyglądam jak hipcio. Przy dwójce dzieci nie będę miała czasu na siłkę zumbę i srumbę ;-)
Też byliśmy na szczepieniu- A wazy 12 kg i mierzy 83 cm. Jest co raz bardziej kochany 😉 Gorzej z drzemkami w ciągu dnia bo zaczyna świrować i spać tylko raz dziennie ok godz 11 i idzie spać wieczorem po 19 😮 Jak dla mnie bomba, gorzej dla niani 😁
Monia trzymam kciuki za dobre rozwiązanie problemów.

Pozdrawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
wow jakie plany 🙂 życzę aby wszystko przebiegło po Waszej myśli 🙂 choć przyznaje ni cholery nie rozumiem po co chcesz oddawać Alka do żłobka w sytuacji jak będziesz w domu z młodszym dzieciem 😮chyba nie z wygody 😉 😜
Monia a Tobie jak zawsze z całego serca kibicuję 🙂 🙂
my niczego konkretnego nie planujemy mąż w pracy a ja cieszę się czasem spędzonym z Emilką, starsza córa nad morzem 🙂 wraca w poniedziałek a resztę wakacji spędza jak co roku u dziadków na wsi 🙂 do domu zawita ostatniego dnia sierpnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Agnieszka,chyba właśnie z wygody 😜
Patrząc,że Alek będzie w odpowiednim wieku na żłobek/przedszkole ( w końcu nie będzie miał 6 miesięcy :P ) to chciałabym żeby się "przechorował" jak ja będę w domu. W praktyce pewnie będzie tak,że z powodu chorób 50 % spędzi w domu. A jak będzie chodzić to na kilka godzin. Ja odpocznę od dwójki,Alek po przebywa z rówieśnikami i chyba wszystkim wyjdzie to na dobre. No oprócz maleństwa, które będzie trochę infekcji łapać. Widzę po przykładzie znajomej,że mimo jest w domu z młodszą córką to posyła syna do żłobka i jest mega szczęśliwa z tego rozwiązania. Jestem młodszą mamą,może dlatego mam takie a nie inne spojrzenie na sprawę. Może to,że pracuję w przedszkolu z maluchami sprawia,że zmieniłam poglądy na sprawy wychowawcze i widzę prawie same zalety we wczesnym posyłaniu dziecka do takiej instytucji. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No no wchodzę a tu takie niusy 🙂 Monia trzymamy kciuki i oczywiście jesteśmy z Toba jaką decyzje byś nie podjęła ta pewnie jest jednak nieunikniona bo ileż można dawać szans!!!
Tynka super plany oby wszytko poszło po waszej myśli ja myślę nad jakimś działaniem w tym kierunku tak koło maja żeby było około 3 lat różnicy ale co będzie do maja to się jeszcze okaże 🙂
dobrze że dzieciaczki przeszły bezproblemowo szczepienia!
Aha ponawiam pytanie co do balsamów do ciałka maluszków bo mam dylemat jak zwykle 🙂 🙂 🙂 za dużo tego wszystkiego jest!!!
aha no i wiecie co mieliśmy jechać na Słowację na te baseny na urlop i ja sie kapłam ze nie ma dla Amelki dowodu ani paszportu i dupa zbita 😞 😞 zostaje nasz piękna Polska polećcie dziewczyny cos fajnego w waszych okolicach, Kubę ciągnie gdzieś na Lubelszczyznę więc może Tynka coś polecisz w twojej okolicy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola,oczywiście zapraszam do Zamościa 🙂 zoo z prawdziwego zdarzenia,piękna starówka- to wiecie,że tu jest 😉
W Nałęczowie jest coś na kształt spa,więc może tam? Też lecznicze baseny.
Zalew w Zwierzyńcu, Krasnobrodzie. Atrakcji jest wiele 😉
Mój T też jest za tym żeby zacząć działać w maju i żeby była różnica równo 3 lata. zobaczymy .
Ola ja polecam Cetaphil, balsam do ciała i twarzy. jest bardzo wydajne i czasem smaruję Alka i siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny!
Dawno się nie odzywałam,ale czytam na bieżąco ,żeby nie mieć zaległości 😉.U mnie sezon w pełni i czasu mi brakuje na wszystko.Czarek coraz mądrzejszy i cwany się robi.Wszędzie go pełno i nie ma chętnych do zajmowania się nim (do biegania za nim) 😁.Coraz więcej mówi,ale tylko wtedy gdy sam chce ,nigdy jak się go poprosi ,żeby coś powtórzył.
Monika ,życzę Ci żeby sprawy ułożyły się po Twojej myśli.
Z balsamem nie pomogę ,bo nie używamy.
Moja Witka nie chce jechać nigdzie na wakacje na dłużej niż na jedną noc ,bo martwi się ,że Czarek będzie za nią tęsknił 😎.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 🙂 czytam Was non stop 🙂 ale jakos weny brak do napisania 😁D

Monia, przede wszystkim gratuluje odwaznej decyzji 🙂 sle buziaki i trzymam kciuki 😁
Justyna, super wieści ;D mala róznica wieku jest fajna, sama chcialabym miec 2jkę, ale to napewno nie tym mezem moim pozal sie boze :P.
Malwina, alez Ci zazdroszczę pracy 🙂 sama chetnie bym gdzies poszła, ale nie mam z kim Ady zostawić, a zlobka w okolicy brak, same prywatne ( najtanszy 1200 zł + wlasne wyzywienie )
Olcia, trzymam kciuki za rodzenstwo dla Amisiaka 😁
Cezarek, to siostra bardzo kocha braciszka 🙂 swietnie.

u mnie lipa :p, ale nie bede o tym na forum pisać, powiem tylko, ze nienawidze gadania za plecami, zamiast powiedzenia w twarz, a Adriana rodzina taka jest.. ogolnie mezu przekichał sobie u mnie na amen. grrrr. tesciowa oczywiscie milutka, a za plecami napierdala, a ten zamiast cos powiedziedziec jej to stał i sie nie odzywał jak pizda.. ( ona do niego gadała.. ) ogolnie lipa :p. Mam ochote sie spakowac i stad pryskac z młoda, gdyby nie to ze ona bardzo Adriana kocha to juz by nas tu nie było. ( nawet mam troche grosza odlozonego ;-) )

Ada duzo zaczeła gadac, i ogolnie taka fajna sie zrobiła 😁 czasem mam jej dosc i czuje sie wyrodna matka, ale jestem z nia 24/7 bo Adrian nic mi nie pomaga, tylko wiecznie spi, przyjdize z pracy spi, wolne ma to spi cale dnie. Wiec ja tez potrzebuje troche odpoczac, a nie mam jak 😞, ale tylko Adusia mnie tu trzyma, gdyby nie to, ze wiem ze bardzo bedzie za ojcem tesnic to juz dawno by nas nie bylo.
To tak skrotowo :P duzo wiecej tego jest, ogolny zarys sutuacji :P.

Ale zem nabazgrała wypracowanie.

Ewcia, juz prawie meta!!! 😁DD ciesze sie bardzo, ze wszystko juz jest na prostej drodze 🙂
Wszystkim wyjezdzajacym zycze udanego wypoczynku i strasznie Wam zazdroszcze :***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki dziewczyny za pomoc Tynka a ten Cethapil ma jakiś zapach???
no samą starówkę znamy tzn. Kuba cos tam więcej ale ja nie bardzo zapowiadają na drugą połowę tygodnia upały więc może by to nie był głupi pomysł nad te jeziora hmm... trzeba to przemyśleć 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki Kamila za kciuki ale to jeszcze trochę czasu do tego 🙂 🙂 🙂 a z Adrianem mam nadzieję że się ułoży i e pójdzie po rozum do głowy może jakaś mała wyprowadzka na tydzień by nim potrząsnęła jejku jak to czytam to mój Kuba to normalnie ideał ale nie będę pisała żeby się popsuł 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia, to samo chcialam Ci napisać :P Ty nigdy nie narzekałas na Kube 😁D alez szczesciara :P.
Wiesz, z ta wyprowadzka to jest tak, ze ja WIEM, ze nawet jakbym chciała na tydzien to bym została na zawsze 🙂 potrzebny jest mi tylko mocny kop i wiecej odwagi

Ogolnie, to wszystko tylko dlatego, ze tamta wiecznie pierdoli za plecami na mnie dla niego, a on sie slucha, i nawet nic jej nie powie!!!!! te wszystkie klotnie miedzy nami to przez te ze mieszkamy razem z jego rodzina, ktora wiecznie musi wtracic swoje 5 groszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...