Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

Ola Cetaphil jest bezzapachowy dla alergików i osób z problemami skórnymi. Mówię ja używam,Alek czasem Tomek się posmaruje. Jest naprawdę godny uwagi. na allegro widzę po 25 zł, ja kupiłam w aptece po promocji za 37 bodajże,ale warto. Jak Amelce nie podpasuje- w co wątpię, to Ty zużyjesz 🙂 Sama mam bardzo wrażliwą skórę i większość kremów ląduje w koszu. Cetaphil jest fajny bo ma lekką konsystencję a nie jakieś tłuste mazidło. poczytaj sobie opinie,skład .
Kamila widzę,że u was to istny plac zabaw na podwórku. fajnie 🙂 U nas nie duża działka bo 10 a i nie chcę zaśmiecać Teściom,kupiłam Alkowi taką małą piaskownicę-muszelkę i tyle,u was dużo miejsca.

Kamila,po prostu musisz wymusić na mężu żeby zachowywał się jak facet . Kurde, ma dziecko,żonę i swoją rodzinę. Nie musi już słuchać rodziców 🤢 Pogadaj z nim na ten temat,powiedz co czujesz w takiej sytuacji i jakie kroki rozważasz w razie czego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Justyna no własnie, to jest ten plus, młoda ma gdzie szaleć. Czy ja wiem, czy takie duze podwórko, normalne chyyba :P. Troche jej ponakupywalismy rzeczy bo u nas nigdzie nie ma placow zabaw dla dzieci :/ i musze sobie jakos radzić. Jest jeden w przedszkolu, ale to zamykany jest, mozna wejsc tylko jak jest otwarty, a tam pełno wiecznie dzieci z przedszkola, a tez nie jest jakis wielki i fajny :P.

z nim sie nie da gadać, bo on wie swoje i koniec kropka. a ja juz sily nie mam po prostu, mowiac brzydko sram juz na to, niech robi co chce, ja zyje swoim, on swoim, niby razem, ale obok siebie. Przyzwyczaiłam sie już do tego. On jest tak wychowany, ze mamusia jest najwazniejsza i chocby nie wiem co on jej uwagi nie zwroci, taki typ.
juz mu nawet powiedziałam, ze jedyne co ode mnie dostanie to pozew rozwodowy :P

Uff, ale mi ulzylo, nosze to w sobie od dluzszego czasu, a nie mam nawet komu sie wyzalic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila mam podobnie...W pełni Cię rozumiem.
My również mamy kłopoty z B. rodzicami.Tylko u nas jest tak,że od czasu mojej wyprowadzki B. bardzo się zmienił TERAZ moje zdanie jest dla niego ważniejsze niż jego mamusi.Dużo zajęło mi czasu na przetłumaczenie mu tego.
My intensywnie szukamy mieszkania,tzn. wniosek o komunalne złożyliśmy ale nie mamy szans bo żyjemy w konkubinacie.Posrana Polska :/
Nasz znajomy wyprowadza sie z mieszkania i mamy pójść je zobaczyć.
Ja też już nie mam siły powoli o to wszystko walczyć,chociaż B. trzyma moją stronę.Ale mam nadzieję,że uda nam się stąd wyprowadzić.
Ja nie jestem jedną z tych osób co latają i proszą o pomoc opiekę społeczną, ale teraz to nasza jedyna szansa jakby nie było B. ojciec nas szantażuję i ciągle wyzywa więc można to podciągnąć pod przemoc psychiczną.A ja w tygodniu idę po leki na uspokojenie bo nerwica znowu się odzywa.
Olcia w okolicach Drawska Pomorskiego są piękne jeziora 🙂 Są również pensjonaty nad samymi jeziorami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my używamy tego
http://www.johnsonsbaby.com.pl/products,pokaz,46.html
przykro że z powodu jakiś beznadziejnych pomówień, plotek cierpi Twoje małżeństwo Kamila 😞 może faktycznie najlepiej sie wynieść i odciąć pępowine 😉
my mieszkamy daaaleko od rodziny takie problemy nas nie dotyczą co nie znaczy że nie ma innych 😉
Emilka pewnie też tęskni za siostrą, ale to nie oznacza że z tego powodu Ola ma siedzieć całe wakacje w domu, ona uwielbia wieś i na ten wyjazd czeka cały rok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agnes ,ale to Wiktoria nie chce jechać nigdzie na dłużej.W ciągu dwóch tygodni dwie noce spędziła poza domem.Ja ją namawiam na dłuższy wyjazd a ona nie chce 🤨.

Kamila ja doskonale rozumie twoją sytuację .Sama jestem w podobnej,chociaż ostatnio jest lepiej,a było bardzo źle.U Was też ,mam nadzieję się poprawi i się dogadacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co dziecka uszczęśliwiać na siłę. Jak nie chce nigdzie jechać,to niech odpoczywa w domu przy rodzicach. To tak jak z dorosłymi,jeden domator a drugi włóczykij 😆 Niedługo się to skończy i będzie chciała jeździć na kolonie 🙂
Posiadacie może foteliki na rower dla dziecka? Tak sobie pomyślałam,że może po powrocie z wakacji kupimy taki... Teraz w kerfurze były takie za 120 zł. ciekawe co to warte za taką cenę, z drugiej strony nie jeździ się z dzieckiem 4 godziny na rowerze,ale żeby też g**** nie kupić, w końću chodzi o bezpieczeństwo... Macie jakieś sprawdzone modele?
Jak planujemy drugiego bobasa to ja nie najeżdżę za dużo,może na jesień jeszcze teraz,ale od czego jest Tatuś żeby dziecko "zabrać" na trochę 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jak lubi czas spędzać w domu to pewnie że nie ma co namawiać 🙂 🙂 nasza Ola tylko na wakacje do dziadków chętnie wyjeżdża, nad morzem jest ze swoją ukochaną ciocią, na kolonie nie ma mowy aby się skusiła, to samo z zieloną szkołą, był dwa razy ale bez entuzjazmu, a raczej za nasza namową ☺️,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila szkoda że i Wy "młodzi" (młodsi ode mnie 😉 ) macie takie problemy. Czas pokaze jak się rozwiąze
Monia ja mam nadzieje ze jednak sprawy zmierzają ku dobremu bo nie napisałaś w sumie jak idą.
A ja znalazłam na innym wątku jak dziewczyny opisują znów o szczepionkach https://www.facebook.com/photo.php?fbid=649608371733261&set=pb.206336526060450.-2207520000.1374305220.&type=3&theater
i teraz aż boje się zagląc do karty szczepień :/ crusz to inne rzeczy wymyślają o tych szczepionkach. A my we środe idziemy na ostatnią dawkę.
Też mi sie marzył fotelik na rower ale ja roweru nie mam 🤪

my nie mamy w karcie takich nazw szczepionek więc trochę się uspokoiiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alek był szczepiony Euvaxem i to trzy razy !!!!
Sprawdzałam w książeczce,na szczęście to były inne serie niż ta trefna.
Wiecie co? Wkurzają mnie te szczepionki. Niewiadomo którą wybrać żeby dziecka nie zmarnować. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ile dziś zachodu o poród księżnej 😁 i już w pierwszej dobie wyszła ze szpitala! uśmiechnięta 🙂
my jutro rano na szczepienie, i tak sobie teraz myślie czy moge dziecko szczepić jak się dziś przewrócił i obdarł kolano? troche krewki poleciało ale zabliżniło sie szybko. Pytam bo jak przeciął głowe to pytali o szczepionki, a jutro ma akurat dostać na tężec 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My już wróciliśmy z PL, w sobotę, ale dopiero dzisiaj się ogarnęłam. U nas jest strasznie gorąco, ciężko znowu przywyknąć.
Czytałam Was, ale teraz już nie pamiętam co miałam pisać, wybaczcie.
Monia, współczuję Ci, może jeszcze się mąż opamięta.
Ola i Tynka, gratuluje podjętych decyzji o powiększeniu rodziny.
Moi dają rówo do wiwatu, ale nie wyobrażam sobie, żeby Daniela nie było. Dzieci są bardzo ze sobą zżyte. N. jak znika z pola widzenia to D. już jęczy i snuje się po domu, bo nie wie co ze sobą zrobić. Ciągle razem.

Monia jeszcze mi przyszło do głowy, bo moja kuzynka teraz się zamartwia, bo swojemu ex musi dać syna na wakacje, na 2 tygodnie, a mały ma 6 lat. Nie daj Bóg się rozstaniecie, a niewykluczone, że Aziz pojedzie do Tunezji z ojcem na wakacje...

U nas ogólne bez zmian. D. śpi już raz dziennie. W PL tak zaczął, ale sypiał 3.5h. Tu 2h mu starczy, ale dłużej śpi rano. Widziałam się z koleżaką w PL, której córka kończy w połowie sierpnia 2 lata i D. jest większy od niej, wagowo i wzrostowo. Przestał już tak masakrycznie jęczeć, ale jeszcze czasem mu się zdarzy. Jedzenie tak różnie, je normalnie, choć czasem protestuje. No ale tu jest gorąco, więc apetytu brak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o nawet nie wiedziałam ze ta cała księżna w końcu urodziła 🙂 Ale na urlopie mało mam do czynienia z informacjami ze świata zewnętrznego poza Amelka 🙂
Ja właśnie kończę pakowanie i koło 4 nad ranem planujemy wyjazd stwierdziliśmy że to będzie najlepsza godzina dla Amelki żeby jeszcze w samochodzie spała niby droga nie daleka bo stanęło na Lubelszczyźnie a konkretnie zatrzymamy się w hotelu SPa w Poniatowie i stamtąd będziemy zwiedzać okoliczne jeziorka do soboty wieczora 🙂 bo wieczorem są moje mamy imieninki musimy dotrzeć do domu 🙂 mam nadzieję że pogoda w miarę się uda żeby Amelka mogła się popluskać 🙂
Do Zamościa też pewnie zaglądniemy do zoo 🙂 w hotelu jest internet więc pewnie się odezwę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Marta super że się odzywasz 🙂
Ja o szczepionkach też nie czytam,bo jakoś średnio mam ochotę się denerwować.
Olcia życzę udanego odpoczynku 🙂
Ja jutro mam wolne aż do soboty i pewnie będę się leniła w domu,chociaż liczę na jakiś ekstra wyjazd do rodziców,bo mają gości i bardzo chciałabym poznać swoją nową daleką rodzinę 🙂 Chociaż może to oni do nas przyjadą nad jeziorko 🙂
Gabryś już od kwietnia śpi tylko raz dziennie,ale ostatnio spał aż 5,5 h 🙂 Tak się przewietrzył nad jeziorem 🙂
To moje dziecko to prawdziwy anioł,dzisiaj wstał,a teraz siedzie na podłodze i się bawi i to już pół godziny 🙂
A z nowości to wczoraj była u nas policja,którą wezwał B.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!
U nas pogoda dzisiaj "pod psem". Do niczego,bardzo buro i chłodno :|
Nie wiem co z tym latem? 🥴
Kurcze Malwina wyprowadzajcie się z tych chorych klimatów ! To przykre,że nie możecie normalnie mieszkać z Teściami,liczyć na ich wsparcie i pomoc. Dzisiaj jest cholernie ciężko z pracą,wszystko drogie.... U nas na szczęście jest dobrze. Fakt, każdy ma jakiś tam swój specyficzny charakter i upodobania. Wiem,że fajnie byłoby się wyprowadzić,ale iść wynajmować klitkę za 1300zł? bez sensu. Dzięki Bogu mam swoją kuchnię,łazienkę,zamykaną klatkę schodową i jakbym chciała to Teściów nie muszę oglądać wcale 😉
Wspólnie podjęliśmy wczoraj decyzję z Tomkiem,że narodziny drugiego bobo przesuwamy na początek 2015 😎 Więc Ola mam nadzieję,że "razem" staramy się o potomków i póżniej siedzimy starym składem na brzuszku 😁 Jakieś chętne? 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tzn. my Tynka mamy iść oglądać mieszkanie 3 pokojowe i razem z opłatami 900 zł,czyli cała moja wypłata.Po wczorajszym jest o wiele spokojniej no i teściowa za nami stanęła.Ale wybieramy się do pomocy społecznej niech oni zaczną reagować.
Wczoraj zaczęło się od tego,że B. powiedział ojcu żeby Gabiego za jedną rękę do góry nie podnosił i żeby go tak nie huśtał bo może mu krzywdę zrobić.Policja przyjechała i powiedziała,że B. jest dorosły i żeby się wyprowadził.Nie ma jak nasza zakichana Polska.
My wczoraj z B. rozmawialiśmy na temat dzidziulka ale u B. jeszcze przez 10 lat będzie płacił alimenty no i do 2016 roku mamy kredyt więc dopiero pewnie po 2016 zaczniemy myśleć o dzidzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj dzieje się dzieje 😮
Malwina jak ja bym zobaczyła taką akcje to już bym dziecko z daleka od dziadka trzymała.
Olka życzę Wam miłego wypoczynku i pięknej pogody.
Kamila nie zazdroszczę sytuacji w domu. Mam nadzieję, że się dogadacie.
Martuś fajnie, że już wróciłaś 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewcia wiesz B. ojciec do Gabrysia i do mnie ponad 1,5 miesiąca się nie odzywa więc nie wiem skąd przypływ "uczuć" do wnuka.Najgorsze jest to,że on zawsze mówi,że dzieci wychował ale to nie znaczy że naszemu dziecku ma robić krzywdę.To taki człowiek który w ogóle nie zwraca uwagi na to co się do niego mówi.Niby nie głupi facet ale tępy nad podziw 🙂
A ja zaraz śmigam do pracy.Miałam mieć na 15 ale mam być godzinkę wcześniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale u nas parówa, gnijemy na balkonie, w cieniu jest 35, chciałam sprawdzić ile jest w słonku, ale Daniel dorwał się i wyrzucił termomentr przez balkon.
Później zejdę do ogrodu, bo teraz ani mi się śni.

Dzisiaj musiałam sobie zapodać trzy ibuprofeny w odstępach, bo normalnie mi głowę rozsadzało. Myślałam, że się zdrzemnę, ale N. się coś przyśniło i się rozdarła i oczywiście obudziła Daniela, po 1.5h snu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewka u nas jakis czas hitem było http://www.youtube.com/watch?v=t99ULJjCsaM
Marta nie zazdroszcze upałów. Ja sama cienia szukam 😁 a narzenałyśmy na zime :P
Olcia ja Michała niczym nie smaruje po kąpieli, mam całą serie z Hippa ale Miś nie lubi jak się go czymkolwiek smaruje. Czasem same nogi traktuje tą oliwką ale rzadko.
Malwina widze że istny cyrk z teściem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...