Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Nie no Ninka wymiata ze wszystkim, no to Ci piosenkarka rosnie Tusiek, szok! Bystrzacha!!!
Dziewczyny ja czuje niedosyt dzisiaj bo moj Synus caaaaly dzien spal, myslalam ze moze na sen nie bedzie chcial spac po kapieli, ale co wy, normalnie cyca dostal polozylam do lozeczka i zasnal dosyc szybko 😮 a tuz przedf kapiela wrocilismy z 3 godzinnego spaceru na ktorym tez ...spal! szok, i dlatego czuje niedosyt bo malo sie z nim przytulalam i mi tak jakos pusto 😉 poza tym mialam gosci dzisiaj, znjoma z synusiem miesiac mlodszym od Azizka, fajnie sie na siebie patrzyli i co jeden to lepszy w patrzeniu spod byka na siebie nawzajem :P
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/402/sam2996g.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1187/sam2996g.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ninka jest zajebista!!!! 🙂
Fajnie dwa takie maluszki wyglądają 🙂 Amelka też po kąpieli padła ale po praktycznie bezsennym dniu, zasnęła nie przy cycku ale na rękach:/ zobaczymy co to będzie w nocy na razie spróbuje wrócić do starego karmienia na siedząco a później zobaczymy!
Kurcze poszła bym już spać ale w meczu dogrywka i muszę czekać :/
Jutro przyjeżdża Kuby siostra z rodziną ze Szwecji na cały lipiec ale będzie wesoło bo ma dwie małe córeczki 🙂
Tak, tak Malwina będziemy imprezowały cały tydzień a co należy się nam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my wlasnie ... sie bawimy. Mezul wstal do prcy Aziz na karmienie i tak go zgarnal z tesknoty z lozeczka, wycmokal, wyprzytuylal ze teraz polazl do pracy a Aziz oczy jak 5 zl, macha girkami i zagaduje/ A ja dzisiaj kontrole mam lekarza, bo na chorobowym jestem i ze stresu juz nie zasne, bom rozbudzona 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ninka jest cudowna 😉
Monia fajnie, że masz znajomych z tak małym dzieckiem zazdroszczę Ci takich spotkań.
Trzymam kciuki za dzisiejszą kontrolę.
Moja Hania dziś o 5 była już wyspana szalała prawie do 8 teraz smacznie śpi a ja rozpoczynam buszowanie na allegro 😆
Miłego dzionka 😆
Dziewczyny proszę o opinię, który dywanik bardziej się Wam podoba:
http://www.e-dywany.pl/dywan-stopki-cat-2-id-582.aspx
http://www.e-dywany.pl/dywan-zoo-cat-1-id-735.aspx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny normalnie sikam ze szczęścia, porównuję zdjęcia tego naczyniaka co ma Nina na nóżce co wam pisałam i po 3 zabiegach już jest różnica, widać jak zaczyna się wchłaniać i powoli zanika 🙂 zostało nam jeszcze 7 zabiegów w tej serii i pewnie jeszcze 1 lub 2 serie nam lekarka znowu przepisze 🙂 ale się cieszę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiek to super że coraz lepiej z naczyniakiem na pewno wchłonie sie i nie będzie po nim śladu 🙂
Monia to u /was nie ma jakiegoś wychowawczego czy coś tylko trzeba chorobowe brać???
Ewka ten ze zwierzątkami śliczny ale ja też właśnie szukam dywanik dla Amisiaka i zastanawiam się nad tym drugim bo zwierzątka nie będą jej wogóle do pokoiku pasowały 😞
No i się dzisiaj wyspałam!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 Amelka poszła spać koło 22 pobudka 15 minutowa o 3:40 i później kolejna o 7:05 i spałyśmy do 9:30!!! super!!! ciekawe czy to po prostu wczoraj miała gorsza nockę czy to że ją już karmiłam tylko na siedząco zobaczymy dzisiaj!!!

Dzisiaj dam Amelce jabłuszko z Hipp 🙂 🙂 🙂

Kamila jak się czujesz jako pełnoletnia??? 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia masz tu link do pozostałych dywanów ja wybierałam uniwersalny i dla chłopca i dla dziewczynki 😆
http://www.e-dywany.pl/dywany-akrylowe-dzieciece-cat-2.aspx
Dziewczyny czy już myślicie nad kolejnym fotelikiem samochodowym dla dziecka?
Ja chcę kupić taki od 9 DO 35 KG. Podoba mi się ten
http://e-foteliki.pl/cybex-pallas-2-fix.html
ale nie wiem co mąż powie na cenę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewka dzięki za linka do dywanów śliczne są coś na pewno wybiorę. A fotelik wygląda super ale cena rzeczywiście tez fajna 🙂 ja oglądałam od 9-18 kg i chyba zostanę przy Maxi Cosi bo taki mamy teraz i też ma ciekawą cenę:/ http://allegro.pl/fotelik-tobi-9-18-kg-maxi-cosi-kol-2012-gratis-i2428058216.html ale sa tez inne modele koło 400-5000zł ale ten Tobi mi się podoba najbardziej no ale jeszcze zobaczymy.
Monia no macierzyński jest płatny 100% i ja mam praktycznie do końca lipca macierzyński a później jest wychowawczy i płacą jakies 400 z ogonkiem..... :/ kupa kasy!!!!! i to nie wszystkim bo jak zarobki przekroczą to nawet tego nie ma Polska rzeczywistość!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia życze wytrwałości - mi Szymon zasypia przy piersi tylko przy ostatnim nocnym karmieniem... ale domyslam się ze teraz masz bardzo ciązko - ale dasz rade i uda się...

My juz w komplecie - jak sie Szymon ucieszył że zobacyzł tate 🙂
Z tego szczescia zaczał się czołagać.....

My na zebki mamy bobodent - pomaga - próbowałam na sobie jak mi zeby mądrosci wychodziły 🙂

co do dywaniku to mi sie podobaja stópki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jak pełnoletnia? hmm ;p dobrze: ) chociaz juz daaawno mnie sie o dowod nie pytaja :/ a wczoraj tak bardzo chcialam pokazac!! a tu dupa ;/ nikt nie pytal 😞(
jako takiej nie obchodzilam bo mi kasy szkoda :p ot poszlam z kolezanka i Adim do kfc :P, moze w weekend grila zrobie bo ma byc ladnie 🙂

u Nas dzis zurek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lekarka powiedziała,że te zachowania małego to reakcja poszczepienna...
Ale to jej stała diagnoza więc śmiać mi sie chciało....
My wróciliśmy z 3 godzinnego spacerku...Był u nas Franiu na kawce z mamą 🙂
Ale słodziak z niego 🙂
A my dzisiaj poszliśmy na łatwiznę,na obiad jajko sadzone i mizeria z sałaty i rzodkiewki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my wróciłiśmy ze szczepienia, tym wpadniętym ciemiączkiem mam się nie martwić, poprostu potrzebował więcej pić. dała maść na odparzenia i cały czas mamy nią smarować dupeczke mojego kochanego bąbelka. Teraz śpi, ale pierwszy raz śmiał sie do lekarek 🙂 dzielny był, płakał jak było wkłucie i przy ważenieu chłopczyk wrzeszczał jak miał być szczepiony, i moje maleństwo też się rozpłakało jak go usłyszało, a tak 1h byliśmy w przyvhodni i cały czas grzeczny. Zuch chłopczyk 🙂
Ninka słodziutka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobrze,że Michaś ma już z głowy szczepienie 🙂

ja też robię spagetti,taką mam ochotę,że jak myślę o nim to się ślinię 😁

Nina zaczęła rozmawiać z naszym psiakiem Milo, co do niej podchodzi to ta do niego coś mówi, normalnie kumple 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malwina a co do szczepienia mi sie przytpomnialo ze jak jakis czas temu u pediatry bylam przed bo Maly mial kaszelek to uprzedzal ze wiekszosc dzieci reaguje na szczepionki przez pierwsze dwa dni a niektore ... tydzien pozniej. Wiec cos w tym musi byc.
Olcia tutaj macierzynski ma kazda kobieta 16 tygodni, zaczyna sie go 6 lub min 4 tygodnie przed terminem porodu i wybieraja najwyzszy tygodniowy przychod ( tygodniowke na macierzynskim to ja dostawalam spora, a w pracy zarobilam tyle TYLKO RAZ!! i oni mi to policZyli) wiec mialam lepsze dochody niz jak pracowalam 🙂 a chorobowy dostaje tez nie duzo mniejszy wiec mi cholernie zalezy bo jak wroce do pracy to tyle pewnie na poczatku nie zarobie. A trzeba sie liczyc z tym ze jak Mlody pojdzie do zloba to na poczatku bedzie sporo chorowal. wiec i pracowac bede mniej. Wiec kombinujemy jak mozemy. A nie ma czegos takiego jak zwolnienie w posrednictwie pracy. Od razu jesyt wypad z baru bo nie ma towaru :P:P:P ale zawsioczylam 😉
powiem wam ze tutaj za 400 euro to mamy jedzenia na miesiac (ful wypas) i pampersy (niecale 30 euro/mc) plus chusteczki dla Malego (ok 6 euro bo paczka na tydzien starcza). Jeszcze pewnie by zostalo. A w Pl 400 zl jak dobrze pojdzie to wydasz w 2 tyg i to jak uwazasz co kupujesz. Na same pampersy pewnie ze 100 miesiecznie idzie. Szok. Tego sie porownac nie da. Wiec ja jakbym dostawala i te 400 euro wychowawczego to bym byla happy! pewnie Agnese i Evelcia by sie ze mna zgodzily 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się umówiłam,że do pracy wrócę z początkiem września, pierwsze 2 tygodnie w żłobku są adaptacyjne to na nie małż weźmie tacierzyński, ale pracy jest strasznie mało u nas w firmie i koleżankę już zwolnili, więc zaczynam szukać sama czegoś innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...