Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

No ja się spłakałam, jak ta babcia mowiła,że to był jej aniołek z wielkimi czarnymi włosami, 2 miesiące miała.
Ostatni raz coś takiego czytałam, bo mnie wykańczają te wszystkie sprawy...
_______________________________________________________

Robię obiad, karkóweczka grillowana mmmmm.... 😜 i pieczone ziemniaki + surówka z czosnkiem
ale sobie pojem 😜

robię listę co kupić, bo chrzciny już za tydzień i zgrozą wieje, bo co rusz mi się jeszcze coś przypomina 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kurwa jej Aniołek, jak widziała że dziecko posiniaczone to trzeba było zareagować, ale nieeeeeee Ona schorowana, ona taka i owaka to usprawiedliwienie ma. W dupie miała. To samo nasze cudowne polskie prawo. Sąsiadka wezwała policje ale co, tu bez nakazu przeciez nie wejdą Ci do chaty. Żeby chociaz zobaczyć dziecko. Poza tym - gdzie położna środowiskowa? Ja pierdole, nie wierze że takie coś da się ukryć przed światem ;/ Mojej koleżanki bratu swego czasu też urodziło się dziecko a że patolem był i jego kobita tak samo to biedne leżało w domu samo i wyło. Sąsiedzi zareagowali odpowiednio, przyszła opieka społeczna i się okazało że dziecko nie je a jak już to z zielonych od pleśni butelek, brudne niemyte, w domu alkohol itp. I zabrali w pore.
Eh nie mogę. Tez już nie moge czytać o takich rzeczach bo jeszcze troche a pokarm strace z nerwów ;/

Kasia sprzęcior fajny choć dla mnie niepotrzebny :P Oby Maniek faktycznie jadła 😁
Co by tu dzisiaj porobić hmmmm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia surówka prosta jak konstrukcja cepa - marchewka tarta na dużych oczkach, dużo czosnku i majonez, ale zwykle dodaję drobno poszatkowaną białą kapustę do tego jeszcze, albo zamiast majonezu daję oliwę + czosnek granulowany i trochę jogurtu naturalnego, też jest mega.

Prawda fiku, doczytałam jeszcze o tej babci....ech, zgroza.
Ta kolezanka co Wam opowiadałam powiedziała,że nie chce mnie znać, tyle jej problemów przysporzyłam niby. Bo położna jest 2 razy w tygodniu i panie z mopsu co dwa tygodnie.
Nie musimy się znać, byle się łaskawie ogarnęła i zrozumiała,że jest tępą idiotką i własne dziecko krzywdzi...jak niektorym ciężko do łba przemówić, to nie mam siły. Najpierw się pytala i chciała pomocy,teraz fochy wali, może o co innego jej chodziło i ja wiem jakiej ona pomocy ode mnie może oczekiwała, dałam jej kilka sukienek po Wikusi to się cieszyła, a za położną robi afery małpa wredna 😠 jeszcze mi kiedyś podziękuje.

Duzy w pracy, mały z dziadkiem na kombajnie kopie ziemniaki, już czuję jaki czarny stamtąd wróci 😠 Wiktosia leży i pierdzi, skunks mały 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Co do skoczka. To wędruje póki co do piwnicy. Bo nie ma zbyt pochlebnych opinii, a wcześniej tego nie sprawdziłam :/


kasiu no ja się wcześniej o to pytałam, czy Mania nie zamała ....

ogólnie chodziki są szitami,pchacze tak no ale to całkiem inna bajkamy phacza juz mamy, jak Polka siądzie to wyjme z piwnicy bo on jest dla dzieci nawet jeszcze nie chodzacych bo wtedy za tablice robi 🙂 cosie wciska i naciska 🙂
druga sprawa, skoczek mim zdaniemmoze byćale dziecko musi siedziec dobrze, no i nie żeby tam siedziało poł dnia i najważniejsza sprawa, nie moze całymi stopami dotykać ziemi,tylko paluszkami żeby kontakt z podłogą był najmniejszy

co do mopa-mam dlamnie chujnia z grzybną, niemam jakiegoś wypasa,aledziała masakrycznie,zostająplamy,ama taki kabel krótki że kuchni nie jestem w stanieogarnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
astraaa napisał(a):
Wszystkiego najlepszego dla Alanka z okazji połowy roczku 😁

To moje marudne ośliniło matkę, ośliniło ojca i zabierało się za brata, ale usnęło...wreszcie 🙂
Niech te zęby wszystkie już wyjdą i bedzie spokój 😠

Kasia fajne ustrojstwo, ile taka przyjemność kosztuje?
Ja mam swój gar do gotowania na parze i blender, a tutaj dwa w jednym, fajna sprawa. Ale ja rzadko małej gotuje, idę na łatwiznę i kupuję hippa 😜

Piję kawę i idę zaraz wieszać prańsko.


316 złotych. Ja na razie też na łatwiznę idę. Ale jak zasmakuje pierwszą zupkę ze słoiczka, to będę jej robić sama 🙂 chyba 🙂)


myslałam o tym przy Majce, ale doszłam do wniosku że jestemleniem śmierdzacym i hipp jest wspaniałym kucharzem, a ja tylko z szafki wyjme, do podgrzewacza wsadze i wio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sztunia napisał(a):

co do mopa-mam dlamnie chujnia z grzybną, niemam jakiegoś wypasa,aledziała masakrycznie,zostająplamy,ama taki kabel krótki że kuchni nie jestem w stanieogarnąć

Witaj w klubie. U mnie też jest taki krotki kabel, mop był prezentem, ale nietrafionym, bo ja się o przedłużacz plątać nie będę. Niewygodny, ciężki i ja mam wszędzie panele, których on nie domywa, płytki jedynie w korytarzu i w łazience teraz, panele to tylko moczy, a syf na nich zostaje.
Ale mam mopa jana niezbędnego, ten rotacyjny i tym myję. Nie ma to jak mikrofibra jednak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej wogóle

ja mam jebca na punkciepodłog,wsumie zobdarzona chyba łapemogępodać 🙂
ja myje na kolanach janem niezbednym z mikrofibry własnie 🙂
mam kafle na wysoki połysk i mnie wkurzaja plamska

alanku całus d ciotki

witajcie w dniu w którym wysłałabym dzieci w kosmos, Majka nawet spoko,ale tu jej spinka spadła ryk, tu sie potknęła ryk, tu chciała sprawdzic czy polizeby rosna ryk, tu pola panadol dostała,aczemu nie ona ryk, a jestem głodna ryk, a wysypało mi się ryk
a pola niespokojna na maxa, spac nie moze, kreci się, a ja nic w gebince nie widze i juz nie wiem, dałam jej ten panadol i teraz spi, ale dzieki bogu ze mam chuste, to mi w niej usneła, bo bidok tak cchiał sie tulic,a mnie plecy tez bbola po porzadkach, a to dopiero poczatek 🙂

no i skonczyłam mój ogródek 🙂
teraz tylko przygotować wszytsko na zimę, ale to jeszcze....
i planować nastepne akcje na wiosnę, bo jużmam pomysłów że ohohoh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
Może Mai się nazbierało emocji przez cały tydzień i teraz odreagowuje 😉

placka bym zjadła. albo lody.


wiesz co moze alemysle tez że ja Pola wkurza w sensie,że miauczy i uwaga bardziej na niej jest skupiona dzisiaj, bawiłam się z nimi cały dzień,ale to Polka niestety dzisiaj była bardziej faworyzowana, sam fakt że mój dzidziuśdwu i pół letni chciałmleko do spania :P dziecinnieje mi pannica, oczywiscie nie dostała.

mamy paln jechac do centrum handlowego,musze mjace jakies bluzki i bluzy kupic, ona przez sen chyba urosła i normalnie wysztsko jest na nia za małe 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz będzie dawcą alimentów.
Night, powinnaś zostawić sobie te smsy i pokazać na rozprawie w sądzie, bedą przemawiały na Twoją korzyść, po tym co Ci napisała widać, jakimi ludźmi są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś na wygranej pozycji, masz wynik DNA, on siedzi, masz smsy i pewnie świadków. Ale skoro nalezy Ci się adwokat z urzędu to powinnaś go wziąć,żeby jak najwięcej wywalczyć.
Trzymam kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nightmare1980 napisał(a):
tak ja sobie zostawie te smsy i pokaze na sprawie w sadzie.niech on sobie nie mysli ze ja to popuszcze .jeszcze sie zastanawiam czy nie wziac adwokata z urzedu dolaczyc do sprawy


ty nie pracujesz,prawda?
z tego co wiem to i na Ciebie alimenty sie naleza

bierz adwokata on Ci doradzi..............suchej nitki na....bym nie zostawila
niech płaci i tak to w ciupie odrobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...