Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejko muli 🙂

byłam u lekarza
potem dzieci usnęły w aucie to my wpadlismy na romantyczny plan
zakupy mcdonalda i wio na naszą górkę w miescie i tam to zezarlismy jak za dawnych lat
a potem o dziwo dzieci do domu wniesionedo domu dalej spią to my tez w sen
i tak spalismy godzine jeszcze
teraz pola atakuje klawiature
a maja ma spazmy, no bo tak trzeba dziennie odjebac scene coby matka nie myslala że jest swietnie

kurwa jak ja wytrzymam z nia 9 dni bez przedszkola
boziu ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
hejko muli 🙂

byłam u lekarza
potem dzieci usnęły w aucie to my wpadlismy na romantyczny plan
zakupy mcdonalda i wio na naszą górkę w miescie i tam to zezarlismy jak za dawnych lat
a potem o dziwo dzieci do domu wniesionedo domu dalej spią to my tez w sen
i tak spalismy godzine jeszcze
teraz pola atakuje klawiature
a maja ma spazmy, no bo tak trzeba dziennie odjebac scene coby matka nie myslala że jest swietnie

kurwa jak ja wytrzymam z nia 9 dni bez przedszkola
boziu ....


i co z dziewczynkami?? jak Poli katar??
a to amcie nieczynne przedszkole teraz czy wyjezdzacie i nie idzie. ?? u nas np sa zapisy na piatek 2.11, które dzieci beda. maz na tacierzynskim, ja mam wolne, które bede odpracowywac 17.11, wiec bedziemy mieli dłższy weeekend, moi rodzice maja przyjechac w pt.

fiku masz racje z tymi kompleksami, ja nigdy nie miałam jakichs zwiazanych z wygladem, zeby mozna je było zoperowac, wiec moze dlatego jest to dla mnie dziwne i nie do pomyslenia.

witamy mulancik spowrotem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWCIA!!! WITAMY WŚRÓD ŻYWYCH 🙂
i Mulant, Ciebie też. Bo już Cię o dezercję podejrzewałam 😜

Zobaczcie to, kocham szydełko, trochę robię, ale kiedyś więcej i lubię to, co da się nim stworzyć, ta kobieta dzisiaj we mnie pasję obudziła, muszę kupić co potrzeba i ruszyć z produkcja, na długie wieczory w sam raz:
http://szydelkobean.blogspot.com/p/moje-prace.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikumiku napisał(a):
Noooo Ewcia nareszcie 🙂 Czekamy na wieści!

Astra super 😁 Ja w pedałówie coś tam na technice robiłam ale chuja pamiętam :P Teraz mam ambitny plan nauczyć się na drutach hahahahaha. Mamunia ma mi pomóc :]

Dziecior siedzi i jęczy 😮

sto lat dla jasia z okazji 8 miecha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja po 18 zaczyna tak marudzić, że mnie krew zalewa. Wszystko źle. W bujaczku źle, na ręce biorę źle, z gołą dupą leży - źle. Czasami mam ochotę jebnąć wszystko i wyjść z domu. Tak zaraz chyba zrobię, posiedzę na ławce na mroźnym powietrzu. Może mi puści trochę ciśnienie bo sięga zenitu. Do południa jest cudowna, bawimy się, śpiewamy, tulimy, tańczymy, a po południowej drzemce szatan jakiś w nią wstępuje.
Może to ta dwójka górna daje jej tak popalić bo jeszcze jebana nie wylazła cała, coś się nie chce przebić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia nie puszczam jej teraz przez te 3 dni, no bo żeby się wykurowała
a drugiego jest zamkniete
+ dwa weekendy to się robi 9 dni

kasia
pocieszam cięmyslą że bunt dwulatka przy takim marudzeniu to chuj 🙂
Majka jak odwala sceny czasem toi dopiero mam ochote wyjśc, ale juz nie wracać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia napisał(a):
astraaa napisał(a):
Mój by mnie piznął w potylice, żeby mi się wszystko w głowie poukładało, jakbym wpadła na taki pomysł.

chciałam klasnąć, ale nie mogę, bo ktoś mnie ubiegl 😁
Raaaacja, racja 🙂 mój mnie też.
:


hehe to ja 🙂 normalnie jak słucham o tych operacjach to mi sie krew w zyłach mrozi. ja bym sobie nigdy nie zrobiła, ale moze dlatego ze nie mam w sumie jakiegos mega powaznego problemu, nio mzoe z brzucha bym tłuszcz odessałą.
moja siostra ma np małe cycki, jak Lady pisała, ze same sutki odstaja, a reszta jak u dojrzewajacej dziewczynki, i tez swego czasu podgadywała.
nie wiem, dla mnie jeszcze cycki to mzoe byc problem, czy z facetami czy jak, ale uszy?? nio nie wiem.


Z facetami nie ma żadnych problemów przy małych cyckach. Faceci po prostu lubią macać cycki wszelkie. Nigdy nie czułam się mniej seksowna przez cycki bo zawsze faceci w lózku jak trzeba na nie reagowali :P Ale kurna uszy odstające jak odsłonisz widzą wszyscy i zazwyczaj komentują. Jak zwrócisz uwagę sams, że masz odstające uszy to ci zaraz mówią, że wcale nieeee, albo to nie jest problem przecież, a jak nie zwrócisz to leci zwykle komentarz, ale masz fajne uszkiiii :p A kobiety najchętniej komentują. Nie mówiąc już o tym jakie nieprzyjemności mają dzieci w szkole przez to. Ja swoje uszy od zawsze chowałam to nikt mi nie dokuczał, ale kolega w klasie jak to chłopak krótkie włosy miał i zawsze był wyśmiewany i nazywany Plastusiem nawet przez nauczycieli, a ksiądz uwielbiał go ciągnąć za te uszy gdy coś zbroił. Miałm też w szkole podstawowej dziewczynkę z ogromnymi odstającymi uszami, które jej spod włosów wystawały bo miała rzadkie i wygrała operację plastyczną jeszcze jako dziecko, którą rodzice pozwolili jej zrobić. Zupełnie inna dziewczyna potem była. I przestano jej dokuczać.
Jeśli ktos się zle czuje z takim mankamentem urody albo ma przez niego nieorzyjemności powinien coś z tym zrobić. Dziecko też jeśli mu dokuczają przez to, bo to może nawet zaważyć na tym jaki będzie mieć charakter w przyszłości. To nie jest jakaś próżność jak przy powiększaniu ust czy nawet cycków tylko pozbywanie się czegoś co uznało społeczeństwo za mankament i polepszenie swijego psychicznego samopoczucia tym samym :P Ja swoje uszy mogę perfekcyjnie ukryć, bo są małe i mam bujne loki, więc nie spędzają mi one snu z powiek ale jakbym miała takie jak ta koleżanka czy była facetem myślę, że bym się zdecydowała na operację. Dziecku chyba też bym w końcu pozwoliła gdyby miało nieprzyjemności i koniecznie chciało się tego pozbyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za spam, bo pewno wyjdzie post pod postem ale nie ogarniam tableta by na dwa okna działać i do tego nie raz mi się długi post skasował :P
Witamy, witamy z powrotem mulant i ewcia.
Ja zaraz do wyra spadam, bo leb mnie napierdziela niemiłosiernie. Małe oczywiści śpi od 19 choć dziś dłużej w dzień Łukaszowi pospała. Wybija jj godzina i nie ma przebacz. A ja zeżarłam kaszkę bananową na kolacje i mi coś ciężko na żołądku 🤢 Tyle że na krowim mleku se zrobiłam oczywiście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
ewcia nie puszczam jej teraz przez te 3 dni, no bo żeby się wykurowała
a drugiego jest zamkniete
+ dwa weekendy to się robi 9 dni

kasia
pocieszam cięmyslą że bunt dwulatka przy takim marudzeniu to chuj 🙂
Majka jak odwala sceny czasem toi dopiero mam ochote wyjśc, ale juz nie wracać 🙂


aha, kumam. tak myslałam.
ale co Twoim laskom?? co lekarz powiedział?? Pola ma dalej ten katar?? co dał na to??

nio takie sceny u małych jak Kasia mówi to mozna opanowac, wnerw jest ale przynajmniej dziecko tylko płacze, a nie sie drze, rzuca na zziemie, rzuca czym innym, kłóci, pyskuje itd....

Astra super blog tej kobietki, popatrzyłam głównie na ubrania, masakra jakie fajne rzeczy kobietka robi...

u nas cisza spokój, dziewczynki spia, ale pewnie wstana o 5, one zawsze w pt wieczorem najbardziej zmeczone, a w sobote rano pierwsze wypoczete,jak my bysmy pospali.

mnie cos oko napiżdza, piecze, swedzi, nei wiem czy alergia czy ki h....

jako sie kiepskowato czuje, i łeb boli i dziwnie jakos, jakby cos mnie brało... buuuu

nio Lady moze i masz racje z tym co piszesz. ja nei miałam priblemów, nikt mnie nie wytykał w dziecinstwie, ale jak na to tak spojrzec to moze i rzeczywiscie. a u ciebie naprawde nic nie zauwazyłam, czy u Kasi, ze te uszy jakies okropne. ale mówicie obie ze ukrywacie.

Lady a Ty kaszke bananowa jesz?? dla siebie pecjalnie robisz?? lubisz?? ja to tylko koncze po dzieciach te z bobovity, jak np dzis bo Igunia juz beton prawie była i nie dała rady zjesc, tak marudziła bo spac sie chciało,za długo pzretrzymałam ja, ale to dlatego ze była i Zuzia i zaczeły marudzic mi w tej samej chwili. najpierw ja próbowałam uspac bez kaszki, ale zuzia nie dała, ryczała ze jej sie puzzle, wieże z puzli poprzewracały, porobiła kupki i potem brała i układała, tylko przy okazji łkciem tracała, i ryk... nio i mała spac nie mogła, wiec jak iles czasu próbowałam uspac a ona nie spała to dałam kaszke i odleciała ze zmeczenia... kurde juz zapomniałam jak to było jak były obie w domku, ale na zakonczenie urlopu fajnie było spedzic z nimi dwiema czas. w pon do pracy.... 😞 buuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to lady ja też kaszkę ale manne tą z biedronki 🙂
ja też twierdzę że uszy to co innego, bo cycki mozna powiedziec że dla mnie to wybryk a uszy odstające są przypałem, które w oczy się kazdemu rzucą, jeden to skomentuje drugi nie. Ja miałam kolezanke na studiach która sobie operacje zrobiła, i mówi że pomimo pozniejszych komplikacji, bo coś jej się te rany sączyły i miały jakąś bakterie czy coś, to móiła że zrobłaby to jeszcze raz.
Zjem jeszcze słoiczek jabłuszek moich i koniec obzarstwa
jutro idziemy na impreze to tam sięnażre
moja mama z dziecmi zostaaje
a jeszcze dzisiaj testujemy mleko na POli
jak sie obudzi robie butle a Michał jej podaje
już jestesmy podjarani 🙂 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia
wczoraj jak bylismy u moich ordziców to wziełam fridę, sol morską i nasivin dla poli, ale to wsyztsko zostawiłam u rodziców
i jak wrócilismy do domu, to pomimo że blisko mam do nich powiedziałam że nie chce mi sięjechać, wiec odciagnęłam gluty takim innym odciagaczem co go nie lubie, ale jest w razie W i psiknęłam nasivinem ale tym mocniejszym, 0,025, stwierdziłam że od jednego strzała nic jej sie nie stanie
no i katar zanikł, dziisaj nie odciagałam, tylko psikałam pare razy solą, wiec jej nic nie jest. Lekarka powiedziała, że to moze byc od zębów, że w sumie ten kolor troche dziwne, no ale teraz jest ok 🙂
a Majka ma zaczerwienione gardło i lecimy na tantum verde i sinecodzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
ewcia
wczoraj jak bylismy u moich ordziców to wziełam fridę, sol morską i nasivin dla poli, ale to wsyztsko zostawiłam u rodziców
i jak wrócilismy do domu, to pomimo że blisko mam do nich powiedziałam że nie chce mi sięjechać, wiec odciagnęłam gluty takim innym odciagaczem co go nie lubie, ale jest w razie W i psiknęłam nasivinem ale tym mocniejszym, 0,025, stwierdziłam że od jednego strzała nic jej sie nie stanie
no i katar zanikł, dziisaj nie odciagałam, tylko psikałam pare razy solą, wiec jej nic nie jest. Lekarka powiedziała, że to moze byc od zębów, że w sumie ten kolor troche dziwne, no ale teraz jest ok 🙂
a Majka ma zaczerwienione gardło i lecimy na tantum verde i sinecodzie


nio przy zebach mzoe byc katar ale raczej nie bakteryjny, ale jak lepiej to super. bedziesz i tak mała obserowac.
nio a tantum i sinecod to mała ingerencja, nic w sumie powaznego jak narazie, nie/?
ja wczoraj zuzi dałam sinecod na noc, jak tak kaszlała. bardzo dobry jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z bobovity dożarłam bo do dziś mogła być otworzona a trochę jej zostało.
Wiecue co ja debil robię teraz? Otworzyłam aplikację google earth i oglądam Lódź z satelity głównie swoje obecne miejsce zamieszkania i poprzednie 🙃 a spać mi się chce jak nie wiem i powiedziałam Łukaszowi, że filmu nie dam rady oglądac. Idęęę bo będę rano jęczeć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak ewcia tylko tez nad tym sie zastanawiałysmy ze jedna jedynka wyszła bez kataru, druga przebila się bez kataru, no i fakt że jeszcze jak ten katar siępojawił to chyba jej jeszcze te zeby dokuczały ale ja bym tego nie wiazała, jeszcze własnie że był zielony
dla mnie raczej jest pewne że ją przywiało, jak wychodziłysmy z marketu, bo plecki jak się zgrzały jak lezala w nosidełku a wyszła bez czapki

Majka jeszcze nie śpi, lezy juz godzine w łoz,ku i wymysla, najpierw zawołała mnie że chce papier bo smarkać chce, a teraz przed chwilą woła mnie i mówi że ją pipa boli i żebym jej tremitiem (kremikiem) posmarowała, pytam jej się czemu ją boli, a ona że od patyka Poli, no i bądź tu mądry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, uszy uszami, ja mam szparę między jedynkami, komentowana była często, ale kompleksów nie mam. Przed ślubem chciałam ją zlikwidować, ale jak się dowiedziałam ile mnie to szarpnie, to stwierdziłam, że jednak mogę z nią żyć 😉
Ogólnie po ciąży bardzo wyluzowałam, bardziej siebie akceptuję i nie zadręczam się pierdołami, mam ważniejszy cel - wychować dziecko 😉

A teraz moje kochane idę spać, gdyż spożyłam alkohol i nadmierną już ilość razy poprawiałam ten komentarz, ażeby był poprawny gramatycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...