Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej dziewczynki, ja właśmnie wróciłam troszkę wcześniej z pracy, mały śpi na balkonie więc mam chwileeee dla siebie.

u nas ok, tylko mały mi się budzi bardzo często w nocy 😞 nawet po butli 210ml, nie wiem co jest, a dzisiejsza noc była masakryczna 😞 co 5min się budził i płakał, nie wiem co jest... może zęby? bo nie ma ani jednego, albo chce do mnie, kiedy mnie widzi 3-4 h dziennie , może tęskni? nie wiem sama 😞 Ciotka jest dobra dla niego, jestem na 99procent pewna że ma z nią bardzo dobrze.

Idę po małego ,bo mi zamarznie na tym balkonie, pozdrawiam serdecznie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gulek co Ty taka tajemnicza! :P Jaki wychowawczy? :P

Co do sprzątania facetów - K jest w tym lepszy ode mnie, ja przyznaje że jestem bałaganiarą i nie chowam rzeczy po sobie :] Ale mam obiecane, że mnie oduczy 😎 Stwierdził, że będzie wyrzucał a ja się boje bo wiem że jest do tego zdolny :P
Ale dobrze mam z Nim bo nie jest przy tym chamski czy bezczelny. Gorzej jakby był taki jak braciszek, ja pierdole z nim to bym w ogóle nie wyrobiła ;]

No a a propo mowy polskiej i różnych określeń - u nas mówi się patyczek a ja móię bagietka nie wiem dlaczego :P No i wytłumaczcie mi co to znaczy zabradziażyć (trudne słowo :P) i gzik? :P:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fiku gzik to chyba pyry z twarogiem 🙂
A ja mojego nie muszę prosić o posprzątanie. Robi to perfekt 🙂 i nie muszę go o to prosić. Sam zabiera odkurzacz a później pastuje podłogę 🙂
Byłyśmy u lekarza. Mania na szczęście nie ma zapalenia, ale ma dużo wydzieliny w uszkach i mam jej zakrapiać żeby to wyleciało. Poza tym m hodowlę pleśniawek w buźce i mam jakieś kropelki z antybiotykiem. Osłuchowo wszystko okej. Nosek troszkę zagilony ale poza tym oki. Byłam z nią na spacerze i spała 3 godziny, spałaby jeszcze ale ją obudziłam bo było mi już kurewsko zimno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ggulek napisał(a):
Astra jaką Ty szamponetką farbowałaś włosiska? Fajnie wyszły 🙂

verona ryana - gorzka czekoladaja nawet nie wiem, skąd to mam i ile leżało, chyba od kogoś dostałam, ale nie pamiętam, czarna dziura w pamięci
ale mam zajebiste włosy po tym, nigdy nie miałam takiego ładnego koloru i takich błyszczących, zdrowo wyglądających włosów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gzik to twaróg, z dodatkami, np http://przepisy-aleksandry.blogspot.com/2011/12/poznanski-gzik.html

Wika spała dzisiaj 2 razy po 15 min 😠 🙃
padam kurwa
niech no ten mój wróci
zabieram samochód i jadę kupić sobie fajki
wykopcę paczkę po drodze to moze mi przejdzie 😠
laski, co ja mam za nerwy dzisiaj to sama nie ogarniamnormalnie mam ochote wrzeszczeć
zadzwonię do kumpeli to se na kawę wdepnę i trochę odpocznę

Mój sprząta i to zajebiście, ale...oby mi nie wlaził do kuchni, bo tam chłopa nie zdzierżę i już 😜
najlepiej to u dzieciorów i kibel niech sprząta, bo on jest dokładny i żadnych syfów się nie boi 😎

idę się umalować i wypierdzielam stąd zanim pourywam im głowy albo popełnię seppuku KOŁECZKIEM do ucha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
gzik to twaróg, z dodatkami, np http://przepisy-aleksandry.blogspot.com/2011/12/poznanski-gzik.html

Wika spała dzisiaj 2 razy po 15 min 😠 🙃
padam kurwa
niech no ten mój wróci
zabieram samochód i jadę kupić sobie fajki
wykopcę paczkę po drodze to moze mi przejdzie 😠
laski, co ja mam za nerwy dzisiaj to sama nie ogarniamnormalnie mam ochote wrzeszczeć
zadzwonię do kumpeli to se na kawę wdepnę i trochę odpocznę

Mój sprząta i to zajebiście, ale...oby mi nie wlaził do kuchni, bo tam chłopa nie zdzierżę i już 😜
najlepiej to u dzieciorów i kibel niech sprząta, bo on jest dokładny i żadnych syfów się nie boi 😎

idę się umalować i wypierdzielam stąd zanim pourywam im głowy albo popełnię seppuku KOŁECZKIEM do ucha 😁

Czepiata się moich kołeczków 🙂
Astra współczuję Ci szczerze... Wiem co to znaczy jak dziecko nie chce spać 🤢 a Ty masz ich dwoje to już w ogóle armagiedon 🙂
Dasz radę, ząbki małej wyjdą w końcu i będzie fajnie. Najważniejsze aby Ci w nocy spała, bo w dzień to jeszcze pół biedy, u Ciebie jest o tyle lepiej, że Bartuś małą zabawia jak Ty coś robisz, a u mnie nie ma zmiłuj się, najpierw rzucam stos zabawek, a po pół godziny nudzą się i muszę włączć bajki choć bardzo tego nie chcę. Dzięki Baby Tv mogę swobodnie zrobić obiad, posprzątać i umyć głowę, a dziecko siedzi na wielkim kocu zagrodzone poduszkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Majka ma gorączke, narazie 37,5
Pola mnie steroryzowała ale poległa :P
pała mała chciała spać na rekach a nie w łóżevczku
no ja pierdole
w miedzyczasie jak przeprowadzałam odsieć Majka usnęła na Allaha, z dupą do góry
ooo królewicz wrócił teraz niech sie w dupe pocałuje nie idę ćwiczyc, bo się boje że mam szpitalw domu

chuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
ggulek napisał(a):
Astra hahaha no to ładnie się dogadujecie 😁 Świetnie rozumiem. 🙂
A mężem się nie przejmuj, każdy ma czasem zły dzień i zdarzy się wyładować na bliskich. 😘

No wkurwił mnie dziś niepomiernie 😁 jak nigdy. Nie wiem skąd mu się to wzięło, pewnie z niewyspania, ale kto mu kazał siedzieć do 2 z bratem i dyskutować o pierdołach. Dwie godziny spal, ale czy to moja wina jest? 😜 już ja mu umilę dzisiejszy wieczor
U nas to zawsze wesoło, rzadko się zdarzają takie akcje jak dziś. Niby pierdoła, ale przegiął, parę słów było za dużo. A potem wychodził to ryja do buziaczka nadstawiał 🙃 czub 😁


Skąd ja to znam 🙃 U nas to samo, awantura na całego a po dwóch minutach ja wielce obrażona, a ten jak zacznie pierdoły gadać, to jakoś nie mogę się powstrzymać, siedzę tyłem i tylko ramiona mi się trzęsą 😜 Nie umiemy się złościć na siebie dłużej niż kilka minut, tylko potem na spokojnie dyskusja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ggulek napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
ggulek napisał(a):
Lady ja też zaczęłam robić listy, to mój zaczął robić swoje i dałam sobie spokój, bo to czego on wymagał to było przegięcie. Musiałabym tylko łazić i sprzątać. 😜 Z domu jest pedantem, ale tego typu, który mało sprząta a wymaga. 🙃


Mój uważa, że ja jestem Smerf Pracuś (dosłownie tak mnie nazywa), więc mi żadnych list nie robi. By spróbował 😜 A nie jestem pracusiem bez przesady. Nie jestem jakąś maniaczką sprzątania, lubię tylko coś upichcić fajnego. On sobie zdaje sprawę z tego, że trochę leniuchuje, więc ta walka nie jest taka ciężka 😉

Powiem Ci, że masz na prawdę super. 😉 Ja dużo robię w mieszkaniu, ale to nie jest docenione. Ani to, że jest uprasowane, wyprane, ugotowane i jeszcze się uczę. Potrafi przyjść do domu i powiedzieć, że jest syf. 🙃 Pakowałam się już w tamtym tygodniu. Ale moim rodzice złagodzili sytuację. Hmmm a komputer jego mam ochotę wywalić przez okno. 🙃


No pacz, a ja nie prasuję wcale, sprzątamy razem i jak chodzę do pracy to obiad raz jest, a raz go nie ma 🙃 Nie ma, rączki bozia dała każdemu. Prawdę mówiąc wolę chłopa bałaganiarza niż pedanta. Mój tata jest pedantem, ale to on lubi porządek więc sam się za niego bierze, a nie oczekuje, że mama zrobi. Tylko wkurzające jest jak leci zmywać nim jeszcze połknie ostatni kęs obiadu i kiedyś chciał nas wkręcić byśmy z mamą też natychmiast zmywały po sobie. Oczywiście nie przeszło 😜 I ponieważ to jemu przeszkadza widok brudnych naczyń to zazwyczaj on zmywa, właśnie tak od razu po jedzeniu. Jak ktoś ma swoją korbę to niech sobie z nią żyję i innych nie terroryzuje.
Komputer również czasem mam ochotę wywalić za okno. Właśnie bym wolała by Łukasz czasem poszedł z kumplem na piwo niż siedział i grał gdy ma chwilę wolnego. Hahah jak to piszę to myślę sobie, że dla nas zawsze facet jest zły co by nie robił i musimy krytykować 🙃
Nie no kocham swojego dziada, nie zamieniłabym się z żadną z was 🙃 🙃 🙃 🙃

fiku zabradziażyć to zabawić gdzieś dłużej, to chyba nawet nie regionalizm, ale stare słowo, które wychodzi z użycia. Jest jeszcze w sjp. Wiedziałam co to gzik, bo mam rodzine w Poznaniu. Dlatego zawsze mówię pyry 😁 Już się utarło.
A wiecie co to krańcówka, albo migawka? 😁 Astra nie mów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja ostatnio dwa dni chodziłam i ryczałam bo się z niczym nie wyrabiam. Grzesiek mnie opie...olił, powiedział, że siedzę z Zuzą, mam Filipa, on wiecznie w robocie, albo nocki odsypia, obiad sam się nie zrobi, kazał mi się tak nie przejmować... Ale ja jakoś nie potrafię. Na szcęście pomaga mi w sprzątaniu jak tylko może, czy Zuzą się zajmie, bo inaczej to by się chyba nie dało wejść ☺️ ☺️ ☺️
Ale chyba czas rozplanować obowiązki i zrobić grafik, jużmam w głowie plana 🙃 Jedyne co mnie nie obchodzi w domu to okna 😜 ale przypomnieć trzeba 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie pamiętam czy któraś z was walczyła ze skazą białkową. Moja Zuza nadal jest na pepti. Jakiś miesiąc temu zaczęłam jej mieszać z bebiko, kilka dni to trwało. Kupa była w porządku, nie miała żadnej wysypki, al eod rodzinnej dostałam opierdol, że do 18 m-cy ma pić to pepti... Muszę skonsultować się z innym pediatrą bo ta nasza to się nadaje jedynie do wypisania recepty na mleko... 😠 🤨 Nie wiecie czegoś na ten temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też nigdy nie narzeka jak coś nie jest zrobione. Wręcz mówi bym sobie dała spokój ze zrobieniem czegoś tam i właśnie odpoczęła. On mnie właśnie hamuje, bo tak nie raz wolny dzień bym poświęciła tylko na robotę. I wie, że z dzieckiem jest mnóstwo roboty, bo sam z nią dużo zostaje. Sam nie podołał robić obiady będąc z małą więc mnie za to podziwia.
Idziemy pofikać z Nuną, bo o 19 kąpiel i pa lulu, a do tej godziny jest marudna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Krańcówka hmmm to coś co się kończy albo coś z brzegu, nie wiem jak to wytłumaczyć ale mam w głowie 😜 A migawka kojarzy mi się z kierunkowskazem? 😁 Hehe fajna zagadka, nie paczyłam do neta :P

Ej a chciałam jeszcze powiedzieć, że zarąbistym zajmowaczem dzida jest ten silikonowy gryzak co się tam jedzonko wkłada. Rewelka, Dżony własnie wsuwa jabłko z winogronem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I to jest własnie zachowanie jebaniutkich profesorów z uczelni wyższych co wyżej srają niż dupy maja ;] A Kraków pod tym względem jest już w ogóle powalony. Moja siostra kończyła UJ i nie brakowało tam nawet popaprańców co ledwo z psychiatryka wyszli, serio :]

A gryzaczek ten - http://allegro.pl/kidsme-gryzak-do-podawania-pokarmu-blue-pink-i2731230339.html

Jest na prawde super 🙂 Narazie dawałam owocki ale niedługo dam jakieś warzywa z mięchem :P

Izu czyli stawiasz na owocki, ach ten Alanek biedny 😞 Ale jest przynajmniej spokojny a nie to co Dżony ścierwo małe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Krańcówka hmmm to coś co się kończy albo coś z brzegu, nie wiem jak to wytłumaczyć ale mam w głowie 😜 A migawka kojarzy mi się z kierunkowskazem? 😁 Hehe fajna zagadka, nie paczyłam do neta :P

Ej a chciałam jeszcze powiedzieć, że zarąbistym zajmowaczem dzida jest ten silikonowy gryzak co się tam jedzonko wkłada. Rewelka, Dżony własnie wsuwa jabłko z winogronem :P


Kurcze, nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest 😜 Muszę sprawić taki Zulce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to piszę, bo więcej osób poza fiku widzę nie zgaduje. Z krańcówką byłaś blisko, bo to zajezdnia autobusów, a migawka to bilet miesięczny 🙂 Takie 2 najbardziej znamienne regionalizmy łódzkie akurat oba z MPK 😉 W Poznaniu wiem, że się mówi sieciówka na migawkę 🙃 A chyba pętla na krańcówkę, choć u nas też się pętla mówi.
W ogóle pisałam pracę ze slangu młodzieżowego i porównywałam Poznań z Łodzią. Tam to wyszły różnice. "Ale wiksa" poznańska mi utkwiła wtrącana co chwilę, albo "kana" na marihuanę 😁
Małe odpływa. Tatuś wrócił wcześniej to dał butlę na dobranoc i kąpiel była razem. Teraz idziemy się zrelaksować. A mi zaraz banię rozsadzi i mózg rozpryśnie się po ścianach 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Dobra to piszę, bo więcej osób poza fiku widzę nie zgaduje. Z krańcówką byłaś blisko, bo to zajezdnia autobusów, a migawka to bilet miesięczny 🙂 Takie 2 najbardziej znamienne regionalizmy łódzkie akurat oba z MPK 😉 W Poznaniu wiem, że się mówi sieciówka na migawkę 🙃 A chyba pętla na krańcówkę, choć u nas też się pętla mówi.
W ogóle pisałam pracę ze slangu młodzieżowego i porównywałam Poznań z Łodzią. Tam to wyszły różnice. "Ale wiksa" poznańska mi utkwiła wtrącana co chwilę, albo "kana" na marihuanę 😁
Małe odpływa. Tatuś wrócił wcześniej to dał butlę na dobranoc i kąpiel była razem. Teraz idziemy się zrelaksować. A mi zaraz banię rozsadzi i mózg rozpryśnie się po ścianach 🤢



😲 😲 😮 😮
ładne sobie gadaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, czy moki waszych dzidek też lądują poza łóżeczkiem przynajmniej 5 razy zanim zaśnie??? 😆 Bo kurde ciągle Zulka brzęczy, a tu się okazuje, że mok na podłodze i suwam to łóżeczko razem z małą w środku 😜 Na noc trochę boję się jej przypinać smoczek do tego śmiesznego łańcuszka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny jakie macie foteliki samochodowe dla Dzieciaczków, jaki polecacie, chodzi mi o to żeby się dużo rozkładał , tak jakby do spania, bo my jak jedziemy do PL to na noc i mały wtedy śpi. Czytałam na forum żę z coneco 9-25kg jest fajny, ok 350zł.

Oglądamy rodzinkę PL

Małego kłade do łóżeczka śpiącego a on wstaje na nogi i się śmieje i tak w kółko... i to śmiech jak nigdy... hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...