Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Mi początek też się nie podobał, bo wydawało mi się, że za dużo postaci i zaczyna się od niepowiązanych ze sobą historii. Ale od połowy gdzieś już się wciągnęłam na maksa. Już kojarzysz kto jest kto, historie się zacieśniają i ze sobą łączą i robi się taki zamęt, że ho, ho 😁 Na samym początku interesował mnie tylko los Deanerys, a teraz absolutnie KAŻDEGO. No ale ja kończę 4 tom, który jest na razie oceniany jako najlepszy. Boli, że nie mogę przysiąść i pochłonąć tą książkę, ale nawet jak mi zejdzie ponad rok na czytanie całości to się już nie oderwę 🙃
Moja kumpela z pracy w ogóle się nie wciągnęła po pierwszym tomie, ale chce drugi pożyczyć jak jej ciągle nawijam o tej książce. Ciekawe czy ją wciągnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciok nie chciał jeść
płakała
przyszła jej chrzestna żeby ją wyczesać bo na osiemnastkę idzie
siadaj, czeszemy
młode wyje
głodna
nie chce mleka, podnosi łeb
do łóżeczka
uwalisz się mały poczochrańcu czy nie?
wyje
butlę jej daję w łapki
pije
😮
PIJE!
drugi jej posiłek dzisiaj
wypiła mleko!
cud nad Nerem! 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃

teraz już wiem,ze jak będzie wydziwiac to do łóżeczka, butla w łapki i niech se radzi 😎 A poradziła sobie świetnie moja mała duża dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

własnie znalazłam przez jedna kolezankę na fb inna i zobaczyłam ze sie zajmuje fotografia, a spacjalizuje sie w fotografii dzieciecej. zobaczcie jakie foty:
http://www.joannail.pl/
w zakładce news sa filmiki z tego jak sie robi takie sesje z dzieciaczkami, albo sesje brzuszkowa: własnie w roli mamy tam ta moja kolezanka. mama Leonka 😉

ale fajnie, az mi sie zachciało takich fajowych fotek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siema! Czekam, aż znajomi wpadną, jak zwykle się spóźniają, więc mam trochę czasu 😉 Coś nowego, bo ostatnio nie mam czasu na nic...

Lady, książki jeszcze nie przeczytałam. Skończyłam tom trzeci, nie mam czwartego, zamówiłam w bibliotece 1,5 miesiąca temu i ani widu, ani słychu:/ Może najdę koleżankę, to mi pożyczy.

Ula ok, trochę kicha.

Mulant, historia jak w jakiejś brazylijskiej telenoweli 🤪 Przechodzi to moje pojęcie, że takie rzeczy naprawdę się zdarzają.

Alanka mocno ściskam i dużo zdrówka życzę.

Kończę, nadchodzą goście 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astra napisał(a):
no, fajne ewcia

___________________
miałam iść kąpać malutką
a ona na mnie usnęła
zmierzyłam temperaturę, a tam 38st 😞
mam nadzieję,że to od zębów......
dałam czopka


Astra u mnie tak samo. Mały ok 14 miał 38,9 zbiłam ibum, teraz ma 38,4 zbiłam tylko do 37.8 , nie wiem, mam też nadzieję że to od zębów.... nawet nie da sobie posmarować dziąsła, gdzie zawsze chętnie dawał bo lubi ten smak tego dento coś tam...

Oby nie choroba 😞

Macie jakieś wiadomości, jeżeli dziecko gorączkuje od zębów to jednorazowo czy może to trwać pare dni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki Wercik 🙂

EwciaPM może się gorączka pojawiać przez kilka dni. Moja też sobie nie daje smarować dziąseł, od wczoraj. chociaz górne jedynki już wyszły. i albo one ja bolą albo dwójki się pchają 🥴

Wykąpane śpią, Bartek kawałek Garfielda obejrzał ale na reklamie stwierdził "mama, wymiękam" i poszedl spać 😁

Moje plecy
Moja głowa
ałaaaaaaaaaaaa 🙃
jutro mąż ma wolne to będzie z nimi działał, a ja leżę odłogiem 😎

ewciaPM napisał(a):
ewcia, tak 9 lat dzisiaj jest jak z mężem jesteśmy parą... a taki hujowy za przeproszeniem dzień, cały dzień się kłócimy... masakra 😞

Będzie dobrze, Ewcia 🙂 zawsze można męża urobić, żeby było miło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcia, wszystko można przetrwać jeśli się kochacie i naprawdę jeśli się chce to jakis kompromis sie znajdzie. Myśmy też się docierali ze 3 lata po ślubie, czasami to miałam ochotę wbić mu łyżeczkę od kawy w tętnicę, a teraz nie pamiętam kiedy żeśmy sie pożarli 🙂
a jeśli już to to są bzdury i zaczepiamy się po 15minutach jak gimbusy 😁

ciekawe jak tam Iza i Alanek... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezus no gorączka szaleje u tych naszych dzieciaków 😮
Wikusi zbiłam, jak wstała to ją wykąpałam, dałam butlę i słyszę,że ciumka palucha, a więc śpi.

Sztunia jak Pola z kciukiem? Moja nie ma już końcówki paznokcia i ma pogryzioną kostkę na kciuku, tak ciągnie. Smoczków leży z 5 😮 ni chuja i ryk taki że masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewcia była gorączka w zeszły piątek i sobotę bez żadnych innych dolegliwości plus bardzo spuchnięte dziąsla. Raz wieczorem więcej płakała i budziła się pare razy przed 23 jednego wieczora ale potem spała do rana. Całe noce pięknie śpi więc na razie lajcik przy tych: zębach. Ale podobnież górne są najbardziej dokuczliwe, tyle że u Werki widzę, że też już na wylocie są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moze i trzydniówki panuja. ale nie wiem. ponoc trzydniówka to bardzo wysoka goraczka, nie daje sie praktycznie zbic, i dziecko nic nie jje, tzreba dawac duzo pic, zeby sie nie odwodniło. ja pamietam jak zuzia miała, moze miała tyle co iga nie pamietam, to jak miała 39 stopni to ledwo do 38 udało sie zbijac, i te 4h czy 6h to juz czekałam z czopkiem czy syropem. pamietam jak pzrez te 3 dni miała tyłek rozwalony i w była wypluta na amen. ale zaraz była wysypka i ok. było mineło...

a z Iza gadałam na fb ok 19, to był alanek wykapany i miał isc spac, ale sie miotał w łózeczku.

A ja mam dzis 11 lat jak zaczelismy chodzic z mezem... kiedy to mienło. pamietam były ostatki, śnieg nawalał, a my chodizlismy od klubu do klubu zeby nas gdzies na disco wpuscili. kumpel zawalił bo adidasy załozył, wiec nas nie wpuscili, i nie poszlismy wszyscy. jak zwykle skonczyło sie na imprezie u meza w pokoju. u nich to zawsze były balety...

a propos kciuka to mojej sie zdarza coraz mniej ssac. ja staram sie do tego nie dopuszczac. jak zaczyna ssac to albo głodna albo spiaca. i staram sie ja tak odkładac zeby spała a nie ssała kciuk. jakos w sumie mało ssie ostatnimi czasy. albo mniej jestem w chacie to mniej widze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daenerys 🙂 (cóż za skomplikowany nick haha)
u nas tez nocki spoko, ale co z tego skoro cały dzień z dupy
ja się do anioła przyzwyczaiłam haha a teraz jeśli śpiw dzień to na mnie, buzię na moim dekolcie trzyma i tak śpi
i górne jedynki juz do połowy są na wierzchu jak sądzę
a widzę,że jej jeszcze dokuczają, albo tak jak mówię - to pora na dwójki

Ewcia kurde nie ma u nas opcji zeby jej tego kciukasa wyciągac bo się rozbudza i drze lamperię
zła jak osa
i koniec spania, nosimy i tulimy
a tak to usypia po chwili i jej wyciągam.
W ogóle ona usypia dokładnie tak jak ja 😮 ja też na lewym boku tylko usnę, dziecko po mnie ma ta banię. a potem się rozkłada po całym łożu hehe

Ewcia 11 lat to szmat czasu hehe my 7
i mężu się śmieje,ze mój tata zawsze jak wypije to powtarza,ze "kobieta jak ma honor to po 7 latach sama odchodzi" 😁 hahaha a ja mówie co Ty bys osiołku beze mnie zrobił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas w nastepnym roku bedzie 7 lat po slubie. kurde szmat czasu, tak szybko mineło. i ja tam nie mam zamiaru odhcodzic. czasami jak mnie wkurzy to tak se mysle czy bym była w stanie odejsc od chłopa. teraz sa dzieci, to inaczej troche. ale np jak ta moja kumpela byli 3 lata po slubie i sie rozwiało. dziecka nie mieli bo to praca, to samochód to mieszkanie i mieszkanie ich podzieliło. a w sumie nie wiem była dobra moja psiapsiółka a nie powiedziała w sumie czemu tak. mówiła ze duzo myslała, i ze sie wypaliło. ona taka co rozbija gówno na atomy, wiec jak zaczeła myslec i analizowac to i do takich doszła wniosków. i mnie czasmai tak nachodzi czy ja bym dała rade.
maz mi czasamiw złosci tez mówi, ze bym nie odesżła, bo mi tak wygodnie, wszytsko mam itd.
a tamta torbe spakowała i poszła na stancje, bez niczegow sumie. czuła ze to z jej winy sie rozstali to i nic od niego nie chciała. dał jej potem ajkos po rozwodzie jakies tam pieniadze, nie pamietam juz dokłądnie z czego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra mojej jak wyszła górna dwójka to też pyszczydło darła, pomimo, że też już była w połowie.
Teraz dwie dwójki na dole jej idą i jest hardcore, ale tylko w nocy bo w dzień jest w miarę znośna.
A moja też tylko na lewym boczku usypia, może dlatego, że praktycznie całą ciążę na lewym boku spałam, bo tak ponoć najlepiej 🙂

Branoc.
Jutro nad morze na spacerek jedziemy 🙂
A i miejsce trójek górnych opuchnięte i białe kropki już widać. Masakra! Ile to jeszcze potrwa to allah jeden wie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astra napisał(a):
rozbija gówno na atomy,

hahahahahahahahaha 😁


no u nas sie tak w pracy mówi. i ponoc nasz pokój tak ma ze zawsze wsyztsko rozbija. ale to wcale nie jest dobrze. petentom ciezko pzrez to pzrebrnac czasami. ale po prostu staramy sie byc najlepsi, profesjonalnie pisac decyzje, wciaz cos ulepszac. ponoc ministerstwo mówi ze piszemy najlepiej w Polsce.

Izunia trzymajcie się., buziolki dla Alanka. oby noc była spokojniejsza niz popzrednia. zdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...