Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Okej, kupiłam 1szy. Szybki szpil 😁 Jeszcze zaproszenia machnę, tort zamówić i voila 😁 Możemy sie chrzcić.

E, a nie mówiłam Wam 😁 Nie musze iść do spowiedzi ani komuni :P Bo żyjemy z Karolem na kocią łapę 😁 Nawet jestem zadowolona że tak wyszło i K trafił na takiego księdza. Przynajmniej zachował się po ludzku, chrztu udzieli tylko co do spowiedzi - 'no nie jesteście po ślubie więc sami rozumiecie, nie będę dawał karteczek' 😁


My nie byliśmy u spowiedzi przed chrzcinami, ale poszliśmy do komunii... Wynika to z naszego trochę przedziwnego światopoglądu na temat katolicyzmu, w ogóle to chyba jesteśmy katolikami z przyzwyczajenia, bo wierzymy w Boga, i to nawet bardzo, ale drazni nas kościół, spowiadam się prawie codziennie, tyle, że nie w konfesjonale...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
Fiku też się tego bałam, ale u nas na chrzcie nawet Komunii nie było, bo 6 chrztów było naraz i poza mszą 😁 Ucałowałam mojego pączusia, dziękujemy 😘
Mój Tatuś z Emi:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/441/dsc03708q.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/7829/dsc03708q.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Ja, ale serio lepiej na żywo to wygląda. 😜

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/826/dsc03698qy.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/4878/dsc03698qy.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


GGulek, u mniemata edukacyjan juz dawno poszła w odstawkę, Zuza biega po pokoju jak szalona, na czworaka oczywiscie 😜 😜

Tez muszę sieprzejść do fryzjera, bo jak patrze na ciebie to wstyd az sie robi ☺️ ☺️ 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
Dziewczyny koniec znowu poszedl do kolegow na impreze znowu wruci pijany i bedzie wygadywal glupoty a potem spal do poludnia.. Mam dosc szkoda mi dziecka bo to juz ktorys dzien ze Ksawery widzi Adama przez chwile chce do niego na rece ale on ma go gdzies... Teraz patrze na malego i wyje bo nie wiem czy dam rade.. Ale dosc chcial kolegow to ma,niech z nimi zyje mnie stracil....

Kobietko młoda, wiesz co ja bym zrobiła na Twoim miejscu teraz? Spakowała torbę, schowała ją żeby ten palant nie widział i rano wyjechała jak najdalej od niego i jego rodziny, jesteś sama ze wszystkim i z zupełnie obcymi ludźmi, nawet bidulko nie masz się komu wyżalić 😞
Jeśli będzie żałował - zadzwoni, jeśli nie zadzwoni to będzie to oznaczało, że jest skończonym chujem i w żadnym stopniu nie zasługuje na Was!
Jeżeli będzie obiecywał zmianę i błagał o wybaczenie daj mu szansę, ale postaw ultimatum, jeszcze jeden wyskok i wyjeżdzasz już na zawsze i składasz w sądzie wniosek o alimenty i niech sobie nie myśli, że bezkarnie będzie chodził po tym świecie.
A może zrobić jakiś podstęp aby sprawdzić czy nie ma kogoś na boku? Założyć fikcyjne konto i zobaczyć czy będzie chciał się umówić na randkę. Jeżeli się umówi to niech spierdala gdzie pieprz rośnie.
Może ro głupi pomysł, bo możesz jeszcze bardziej cierpieć...
No nie wiem, wybór należy do Ciebie.
Ale chyba bezsensu będzie ten pomysł, bo skoro woli kolegów od własnego dziecka i kobiety, która powinna być dla niego najważniejsza i powinien z nią spędzać wieczory i tulić ją w nocy to kopnij go w dupę!
Mnie łatwo jest radzić, ale dla Ciebie jest to sytuacja strasznie trudna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
Astra hahaha prawda jest taka, że do wszystkich jest podobna, zależy od miny 😁
Dziękuję, mega wygodnie jest w takich, wysuszę na szczotce i już. Przede wszystkim mała nie ma za co ciągnąć, a mam sadystę małego. Szczypie tak, że mam siniaki i podrapana jestem 😜


Ja to chyba ogole się na łyso, bo rozpuszczonych włosów od porodu nie noszę..., Zulka strasznie lubi je łapać 🤨 😮 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
A ja mam dla Karoliny gulasz a sama pożeram tortille :]

Izu Ty mowiłaś że ile Ci tych zaproszeń zostało? :P I jakie to miałaś?


U nas dzisiaj łopatka w sosie z kaszą (mężu jęczmienna, ja gryczaną) Jutro pieczone pałki z pieczonymi ziemniaczkami (w przyprawie do gyrosa), mniam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meti84 napisał(a):
fikumiku napisał(a):
A ja mam dla Karoliny gulasz a sama pożeram tortille :]

Izu Ty mowiłaś że ile Ci tych zaproszeń zostało? :P I jakie to miałaś?


U nas dzisiaj łopatka w sosie z kaszą (mężu jęczmienna, ja gryczaną) Jutro pieczone pałki z pieczonymi ziemniaczkami (w przyprawie do gyrosa), mniam 🙂

nie 😠 😠glodna sie zrobilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):

A to u mnie jedno i drugie było żarte non stop 🙂 kocham czoch we wszelkiej postaci, a kapustę kiszoną o jeju 🙂 życie bym za nią oddała, ale już nie pamiętam jak smakuje, ze względu na pchełkę nie jem.


No to zmysł kulinarny mamy podobny 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astra napisał(a):
fiku
tyle,że oni podobno też są pod scianą, wiemy z pewnych źródeł że potrzebują kasy na mieszkanie bo mieszkają w bloku nauczycielskim przy szkole, którą zlikwidowano (to nauczyciele emerytowani są). Nie chcą iść do Łodzi do swoich dzieci mieszkać, chcą u nas w miasteczku. Ale tutaj mieszkania też mają łódzkie ceny niestety. Wiem,ze będą mataczyć, ale mój teściu też nie jest palcem robiony i mówi ze nie zamierza im pokazać,że nam zależy...
to jest głupota ta współwłasność.
Bo miał facet 2 żony. z jedną 6 dzieci, z drugą 9 🤪 ta pierwsza zmarła, a jej dzieci to m.in dziadek mojego męża. Więc po śmierci tego dziecioroba, ta druga żona z dziećmi powiedzieli,że tamtym chuja się należy, bo są po pierwszej żonie i w ogóle wszystko dla nich. Sąd powiedzial,że jeśli się kłócą i nie pozwalają na sprawiedliwy rozdział majątku na tyle części, ile jest dzieci, to będzie współwłasność, a jedyny podział jaki zasądził to dom na pół i na pół stodoła ( z tą stodołą to też akcja, bo to się rozwala gówno i teść chciał dawno rozebrać, a że połowa ich to pytal o zdanie gnojków. A gnojki że nie,że ma stać. I teraz mamy na podwórku ZABYTEK, rejestrowany zabytek, który trzeba by było podrasować, ale rozebrac nei wolno. Ale to mniejsza o stodołę, sama się rozjebie to się posprząta, bo gmina z UE środków nam na remont i udostępnienie ludziom do zwiedzania nie potrafi pozyskać. Może kiedyś...Serio prędzej się to rozjebie. Ze 3 deski się wyjmie i runie jak domek z kart haha ale to wtedy jak już całość nasza). Więc dom i stodoła na pół sądownie, a sad, podwórko, dwa ogrody i taki kawalek ziemi za stodołą pół km kwadratowego - to umownie, jak za komuny wszytsko wspólne.
Żarły się te dzieci oby żon o to i szarpały, powymierały wszytskie i został tylko ten skórkojad który nam tak skutecznie umila żywot, bo on najmłodszy 🙃 to jest teścia przyrodni stryj, o 😁 haha


Powiem tylko, o kurwa!!! Ludzie sa na prawdę podli. Żeby jeszcze było się o co bic...
Moja babcia św. pamięci była najstarsza. Jej mama zmarła, tata się ożenił, miał dzieci, potem tata zmarł, macocha wyszła za mąż, miała dzieci. Wycowywali ją praktycznie obcy ludzie, chociaz moja babcia nie żyje od ponad 8 lat do dzis mamy kontakt z jej siostrą, która biologicznie praktycznie nie jest jej siostrą.
Ale sprawsy spadkowe są mi bliskie i często kończą się niesnaskami. Właśnie po śmierci rodziców mojej mamy były jazdy, moja przyjaciółka też ma problemy...
To przykre, ale ciągle obecne... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Moje dziecko zasnęło w pozycji na brzuchu z ugiętymi kolankami i podniesioną do góry dupką. Chciałam żeby odbiła ale zaczęła się tak drzeć, że musiałam ją odłożyć, położyłam na boczku, a ona fik na brzusio i śpi 🙂 widocznie chciała żebym ją odłożyła.
Nasmarowałam ją pulmexem i dałam ibufen bo gila ma do brody, i przez to kaszle. Jutro nie ma spaceru. Siedzimy w domu, nie chce jej jeszcze bardziej przeziębić 😞


Ja Zuzi nie odbijam juz dawno, jak odwróci się na brzusio, to i tak beka "jak stary chłop pod sklepem" 😆 😆 a przewaznie spi na brzusiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
meti84 napisał(a):
astra napisał(a):
Mam ochote odejsc ale wydaje mi sie ze jak to zrobie to juz zawsze bede sama bo kto bedzie chcial dziewczyne z dzieckiem??? I ze Ksawery nie bedzie mial ojca... Chore to wiem..

Hahahahahaha dobre 😁
Znam kilka dziewczyn z dziećmi z poprzednich związków, które najlepsze co zrobiły to to, że odeszły od swoich poprzednich gnojków i teraz są szczęśliwe!
Zresztą spójrz na naszą meti 🙂 Fifi tez nie jest synem Grzesia, a są szczęśliwą rodzinką 🙂
A Ksawery będzie miał ojca zawsze, o ile ojciec będzie chciał mieć syna...

Dobra, kawa wypita
idę włosy ogarnąć i brwi 😮 bo wyglądam już jak neandertal 😁


Asterka, właśnie o to mi chodziło, masz u mnie oklaska 🙂

Fiku, bardzo mi przykro, mam ochotę ci dosadnie doradzić, ale niestety muszę się powstrzymać, decyzję musisz podjąć sama, i wiem, że to baaaardzo trudne, mi to zajęło pół roku, a to i tak mało... 😞

Borucia wygrywa 4:0, Lewandowski walnął dwa gole 🤪 🤪 🤪

Meti chyba chodziło Ci o Jaszminkę, a nie Fiku 🙂


właśnie 🙂, taka mała pomyłka

Kurde, przykro na prawdę, ale Jaszmnka, dasz radę, to tylko facet, jak widać do niczego nie przydatny 😞 😞 😞 Przytulaski zdalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
Dzieki Kasia najgorsze ze on mnie o wszystko obwinia... A tych szans bylo wiele ostatna mial jak sie maly urodzil wrucilam z dzieckiem do domu a on popatrzyl i poszedl na caly dzien i pol nocy nawet sie nie pomogl rozpakowac nic zero


Obwinia???? Kurwa, za co?? bo nie rozumiem, za to że cie zapłodnił i macie cudo w domu, czy za to, że się sypie???
Może Tomek (tata Filipa) nie miał za wielu kolegów, ale za to moich najbliższych mieszał z błotem, aż w końcu prawie mnie pobił, bo zawsze byłam mu uległa. Raz sie postawiłam i koniec, stchórzył.
Twój chyba też nie dorósł do tego, żeby zmierzyć się z zyciem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doczytałam, w końcu, uff.

Jaszminka, jeszcze jedno, jesteś bardzo młoda, masz całe, życie przed soba, nie daj sobie go zmarnować.... Buxka i przytulaski bardzo mocne!!! Pewnie popłakujesz sobie, bo nie wierzę, że nie, ja, jak czytam, też popłakuję. Na prawdę wiem co przechodzisz, nie zazdroszczę. Bądź silna!!! Jestem z Tobą, chociaż duchem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z tego wszystkiego zapomniałam sie pochwalic, że mamy drugą dolną jedynkę 😁 😁 Cały dzień było marudzenie, wieczorem masakra, dlatego mnie nie było.
Kto lubi mieć doczytane bedzie mnie jutro przeklinał 😜 😜
Słodkich snów, idę spać, choć niespokojnie Jaszminka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...