Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
astra napisał(a):
gulek, ale masz Boską Emilię w awatarze 🙂 ona ma oczy jak fiołeczki albo bardziej - jak niezapominajki 🤪
A dla męża...nie wiem. Zależy, co lubi 🙂
[żart] Ej wiem! On tak lubi porządki, to idź śladem tesciowej lelivy i kup mu mopa oraz płyn 😁 [/żart]

hahaha Astra to jest myśl! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meti84 napisał(a):
Moze do konca w temacie nie jestem, zdjecia Mani w łóżeczku nie widziałam, doczytałam cały piątek, choć juz jest póżno... Ale jakos nie potrafię zrozumiećdlaczego tak siadłyscie na Kasię??? Zobaczyłyście fotę stojącej Manii w nieobniżonym łóżeczku i z tego co zrozumiałam zaczęłyście atakować nie do końca wiedząc o co chodzi. Sorry, ale ja bym nie uwierzyła,że po tym incydencie Kaśka nie obniżyła łóżeczka, dla mnie to jest oczywiste. Zaraz pewnie będziecie pisać, że też siadłam swego czasu na Jaszminke (jak były owsiki), ale naprawde wtedy byly powody przez kilka dni, tak nawiasem mowiac, podejrzewam ze mialam tayle problemów na głowie, ze tem wydawał się jej błachy, bo ma niefajna sytuacje.

Asterka, uwielbiam Cię, ale nie pisz Kaście "spuść z tonu", bo przeważnie ty masz za dużo do powiedzenia, i nie zawsze masz rację. Nauczyłam się z tym żyć, bo moja najlepsza przyjaciółka ma dokładnie taki charakter, dlatego się nie odzywałam. Po co w ogóle te dyskusję i teksty typu "nie będę za tobą płakać", ale ja będę, tak samo za Kasią jak i za tobą.

Baby, nie jesteśmy w podstawówce!!!! Świetnie, że martwimy się o swoje dzidki, to bardzo wskazane, ale jesteśmy tu przede wszystkim po to, żeby się wspierać, a nie ganić na każdym kroku...

Mąż sie zrechabilitował, jutro wstaje do małej, więc sobie pofolgowałam. Dziękuję kobitki za życzonka dla Zuzy, przekażę 🙂

Emi, gratki za ząbka!!

Teraz już na prawdę idę spać, buźka!!!


Meti 😘 ☺️ włączyłam na chwilę facebooka żeby zobaczyć jak to rzeczywiście było napisane.
Najbardziej mnie rozdrażnił ton Ewci i Jaszminki. " Kasia opuść łóżko!".
Ja nie jestem jakimś downem i nie lubię jak ktoś robi ze mnie ułoma i narzuca mi coś co wiem, że powinnam zrobić.
Odpisałam pod zdjęciem "dziękuję za rady, wiem co mam robić". A wczoraj zwłaszcza Ewcia wsiadła na mnie że nie mam wyobraźni i jestem bezmyślna. Już napisałam wczoraj, że ja nie muszę się tłumaczyć z tego kiey jest to zdjęcie.
I masz oklasaka za to co napisałaś do Astry. Popieram w 100%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ggulek, my sobie na rocznicę nie kupujemy prezentów, ale zawsze staramy się spędzić dzień na przyjemnościach - dobry obiad w restauracji, jakieś kino, dłuuugi spacer - cokolwiek, byle razem 🙂

Lady, ja próbowałam podawać wodę i to się sprawdza, ale jedynie jak się obudzi poza porami karmienia nocnego. Zamiast mleka nie wypije wody, albo obudzi się z rykiem za 10minut. Swoje MUSI zjeść i koniec!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
leliva napisał(a):
Ggulek, my sobie na rocznicę nie kupujemy prezentów, ale zawsze staramy się spędzić dzień na przyjemnościach - dobry obiad w restauracji, jakieś kino, dłuuugi spacer - cokolwiek, byle razem 🙂

Lady, ja próbowałam podawać wodę i to się sprawdza, ale jedynie jak się obudzi poza porami karmienia nocnego. Zamiast mleka nie wypije wody, albo obudzi się z rykiem za 10minut. Swoje MUSI zjeść i koniec!


A ile tych karmień nocnych wychodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astra napisał(a):
gulek, ale masz Boską Emilię w awatarze 🙂 ona ma oczy jak fiołeczki albo bardziej - jak niezapominajki 🤪
A dla męża...nie wiem. Zależy, co lubi 🙂
[żart] Ej wiem! On tak lubi porządki, to idź śladem tesciowej lelivy i kup mu mopa oraz płyn 😁 [/żart]


Astra, oplułam monitor ze śmiechu!!! 😁 😁 😁

Lady, moja jadła po 6-8 razy w nocy, bo za mało w cyckach miałam, przeszłam na bebiko to zaczęła ładnie spać. Niestety przez powrót do pracy musiałam przestać karmić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaśka, ale do mnie też pisała Ewcia na fb kiedyś "opuść łóżko", wtedy jak Wika zaczęła chwiejnie sama wstawac, dawno temu, a nadmienię tylko,że łóżko bylo i tak o wiele nizej niz Twoje. i co? Też miałam taką wojnę rozpętać i taką obrazę swego wątłego majestatu prezentować? 😁
Do licha 😁
A to dopiero powód 😁 Oczywiście, sama wiedziałam,ze należy to jak najprędzej zrobić,więc zaczekałam na męża i opuściliśmy. Potem wstawiłam jeszcze jedną fotę z okresu nieopuszczonego karygodnie łóżeczka i Ewa znowu napisała "opuść łóżko". I napisałam pod jej komentem,że już opuszczone 😁 Aaaaaaaaaaaahaaaa, no tak, zapomniałam,że u Ciebie był problem z wywierceniem dziur 😁 rzeczywiście, jesteś usprawiedliwiona 😁 Dziękuj siłom stwórczym i wielkiemu absolutowi,że się na swej nieomylności nie przejechałaś.
Teraz to sobie kpię, bo ten temat nie wywołuje u mnie już zadnych emocji, tylko naprawdę, pusty śmiech.
Kaska, zaparz se ziółka z rana.
Luz Marija? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia_sztuk napisał(a):
Lady nie jestem nerwusem. A jak już to tylko tu na forum.

powtórzę - forum to ma być rozrywka i miłe miejsce dla nas, a nie szambo do wylewania pomyj frustracji... 😁

Póki!co dziękuję za wszystko i się żegnam.

ło ta, zaro
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astra napisał(a):
kaśka, ale do mnie też pisała Ewcia na fb kiedyś "opuść łóżko", wtedy jak Wika zaczęła chwiejnie sama wstawac, dawno temu, a nadmienię tylko,że łóżko bylo i tak o wiele nizej niz Twoje. i co? Też miałam taką wojnę rozpętać i taką obrazę swego wątłego majestatu prezentować? 😁
Do licha 😁
A to dopiero powód 😁 Oczywiście, sama wiedziałam,ze należy to jak najprędzej zrobić, bięc zaczekałam na męża i opuściliśmy. Aaaaaaaaaaaahaaaa, no tak, zapomniałam,że u Ciebie był problem z wywierceniem dziur 😁 rzeczywiście, jesteś usprawiedliwiona 😁 Dziękuj siłom stwórczym i wielkiemu absolutowi,że się na swej nieomylności nie przejechałaś.
Teraz to sobie kpię, bo ten temat nie wywołuje u mnie już zadnych emocji, tylko naprawdę, pusty śmiech.
Kaska, zaparz se ziółka z rana.
Luz Marija? 😁

Ta luz marija ale i tak na jakiś bliżej nieokreślony czas się odłączam.

Ciaoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leliva w sumie to dobry pomysł, ale muszę mieć coś w zapasie jakby on mi kupił, a jak nie to dam mu pod choinkę. 🤪 Tylko, że to pierwsza rocznica w sumie i myślałam, że wyjątkowa jest 😁


Uwielbiam sytuacje, jak z pierdoły "problem" narasta do dużej potęgi.

Naj dla Wikusi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde dziewczyny no co Wy 😞
Kasia nie wyglupiaj się 😘

ej moje dziecko od rana kaszle jak gruźlik 😠 a wczoraj bylyśmy u lekarza 🙃
nie ma gorączki, coś w nosie furkocze ale jak odciągam to w zasadzie nic nie ma
poradźcie co na ten kaszel, pobiegłabym do lekarza ale dziś sobota 🤔

najlepszego dla Wikudełka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gulek, my mieliśmy teraz piątą, a spędziliśmy na imprezie u teściowej, bo zapomniała i zaplanowała zjazd rodzinny na 40 osób haha
ale potem winko wypiliśmy i zamówiliśmy pizzę 😁 ja dostałam kwiaty, a on dostal buzi hahaha

najlepszego dla Wikudełka

danke schön 😘
kika na kaszel prawoślaz chyba mozna, izunia chyba dawała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejko
nawet wyspana
nawet Maja nie robi akcji
nawet mi się chce 🙂

naj dla Wiki

ostatnie słowa
może faktycznie Kasi dystans potrzebny wiekszy to niech odpoczywa 🙂

ej a proppos naszych charakterów, to że nie znamy się w realu wydaje mi się że i tak mozemy o swoim charakterze coś powiedziec, bo przez ponad rok mozna coś wywnioskowac o osobie jak sie pisze z nia dzien w dzien 🙂

miłej soboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
hejko
nawet wyspana
nawet Maja nie robi akcji
nawet mi się chce 🙂

naj dla Wiki

ostatnie słowa
może faktycznie Kasi dystans potrzebny wiekszy to niech odpoczywa 🙂

ej a proppos naszych charakterów, to że nie znamy się w realu wydaje mi się że i tak mozemy o swoim charakterze coś powiedziec, bo przez ponad rok mozna coś wywnioskowac o osobie jak sie pisze z nia dzien w dzien 🙂

miłej soboty


Pewnie, że tak. Nawet chyba więcej wiemy niż o niektórych swoich znajomych znanych z reala 😉
Czuję moc. Drugie pranie się robi. Tortille podszykowane będą do zupy cebulowej, którą wczoraj z poświęceniem palca zrobiłam wieczorem 😉
Na 16 jedziemy do Gochy. Kuźwa chciałabym żeby Wercikus dał radę pójść później spać. Ciekawe czy wyrobi, czy będzie marudzić. Tak byśmy na 20 wrócili. Komara sobie też przytnie w samochodzie nieco, bo oni w Zgierzu mieszkają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia, kto moze o sobie cokolwiek powiedzieć, to może. Ale Meti więcej nie ma niz jest. Ja mimo wszystko, mimo tego ze rozmawiamy ze sobą tutaj tak długo to nigdy nie powiem,ze któras ma taki charakter czy taki,że ją dobrze znam czy coś tam. Dlatego,ze to wszystko to tylko pisanina, tonu głosu nie da się przekazać, nie ma sposobności pisac tak, by się do końca zrozumieć. I jeśli ktoś nie jest w temacie, a wchodzi tylko po to, zeby podgrzewać stare kotlety, to nie jest to smaczne.

Mam migrenę, zaświeciło słońce i jakby mnie szlag trafił 😞 pozaciągałam rolety i jest w miarę, ale bez czegoś silnego na ból się nie obejdzie, bo już mi się wymiotować chce.
Wikunia śpi.
Teściówka była na kawie.
Łyknę coś na tą głowę i idę sobie zrobić brwi, bo znowu neandertala przypominam 😉

i taka mala prośba dziewczyny. Jeśli któraś ma coś jeszcze mi do dodania, to proszę pisać na priv, a nie na forum, bo ten temat się nigdy nie skończy.
A zresztą ja pewnie zajrzę dopiero w niedzielę wieczorem albo w poniedziałek rano, więc tak jak mówię - priv.
Nie róbmy tu kwasu, już wystarczy
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Naj dla Wiki!!!
Idziemy właśnie na spacerek, słoneczko świeci, aż miło po tej chlapie...

Wybacz Astra, że czasem mnie nie ma, ale nie każdy jest non stop w świetnej formie. Wtedy co mnie nie było przez 3 miechy zmagałam się z deprechą, nie pisałam bo i po co... Ty jako jedna z kilku piszesz najwięcej postów i ciągle wyrazasz swoją opiinię o kimś lub o czymś, więc pozwól, że teraz ja wyażę swoją na forum nie na privie. Teraz już nie chodzi o nieobniżone łóżeczko, tylko o ciebie, bo widzę, że nie lubisz jak coś jest nie po twojej myśli, lubisz za to myśleć, że wiesz najlepiej. Ja już skończyłam, więcej się nie wwypowiadam. Nie lubie sie kłócić, ale nie lubię też jak ktoś robi ze mnie laika. A co do życia w realu i w necie: gdybys traktowała nasze forum tak jak mówisz, nie pisałabyś o takich rzeczach jakie piszesz.

Miłego dzionka, nie wiem kiedy zajrzę, bo idziemy na dworek, potem kręcimy krokieciki, a męża chwilowo w domciu brak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
impreza sie szykuje

Amaretko i cola sie chlodzi 😜

zimowki zalozone
dziecko spi przy cycu

ejj
moge wypic slabego drina jak mlody pojdzie spac i pije dopiero okolo 2?




Nie mam pojęcia izuś, u mnie szybko cyc w odstawkę poszedł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...