Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hahaha a ja sie smiałam do moejgo Michała ze dostałam wejsciowke na fitness jak zobaczył koles jak parkuje
tam ogólnie jest problem z miejscem i czasem staje sie na takim wyjezdzonym polu a sniegu tam dosyc
i podjechałam, obróciłam sie na recznym, wbiłam wsteczny i ładnie zaparkowałam
a on to widział bo solą droge posypywał
potem jak wychodziłam to zwrócił mi karnet i mówi że jeszcze mam wejscie, a ja mówie że w pon sie kończy a ja we wtorek przyjde
a on sie tak pieknie usmiechnął
pani Agnieszko dla pani do wtorku jest ważny
hahhahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny postanowilam... Rozstaje sie z Adamem poczekam tylko na okazje zeby nie bylo go e domu i wyjezdzam jestem juz do polowy spakowana postanowilam,ze nic nie zostawiam wiec troche tego pakowania mam.. Lozeczka narazie nie dam rady zabrac ale to nic.. Bedzie ciezko.... Ale dosc mam takiego zycia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki Izus kurde nie wiem jak dam rade tutaj maly ma dziadzia ktorego uwielbia no i do tej pory to Adam zarabial a teraz ja i maly zostaniemy z niczym... Nie wiem jak to bedzie co prawda u mojej mamy czeka na nas pokuj ale zupelnie pusty bez mebli bez niczego kurde bedzie ciezko nie wiem czy dam rade..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
musisz..............
to jak ten jego kochany dziadek wychowal takiego...
lepiej spac na materacu niz meczyc sie i byc samotna matka
bo czy z nim czy bez niego i tak jestescie ciagle sami

a on Ci bedzie placic alimenty
moze do pomocy sie zglosc
cos na bank Ci dadza na zycie
bez jaj chyba....musza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gdy wasze dzieic myc buzi nie beda chciały

była sobie dziewczynka o imieniu AJa co buzi myć nie chciała, ale uwielbiała malować sobie usta mamy szminką, smyrać się pędzlem do pudru mamy, miała nawet swoje szminki i sięnimi malowała przed lustrem, ale gdy mama mówiła chodż umyć buzie, Aja nie chciała, bo mówiła że ją woda szczypie.
pewnego dnia spojrzalła w lustro chcac pomalowac sobie usta różową szminką, i buzia do niej powiedziała- umyj mnie, na to AJA- ani mi się śni, bedzie mnie szczypać
bużka błagalnym tonem powiedziała- proszę
a Aja jeszcze bardziej z wykrzywiona miną powiedziała- fuj, nigdy i nałozyła szminke
nadeszła noc, Aja zasnęła a gdy rano się obudziła i zerknęła do lustra czy szminka sie starła zobaczyła czarną plamę ze smutną miną
wykrzywiała buzie w kazdą stronę ale smutna minka nie znikała
szybko poleciała do łazienki, wzięła mydło, recznik, odkreciła wodę i szuru buru, zaczęła sięmyć
wytarła twarz, spojrzała w lustro i zobaczyła piękny uśmiech...
od tej pory myła buzie rano i wieczorem , i wtedy gdy mama poprosiła.

bajkę to wymyśliłam na predko gdy Majka odwaliła lipe ze ona buzi nie umyje, umyła bez najmniejszego problemu, a gdybyscie widziały jej minę jak to opowiadałam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Trzymam kciuki Jaszminka by wszystko się ułożyło.
Fiku ją używam bazę pod cień do oczu. Na ryja nie używam nic od czasu ciąży bo mi się niesamowicie cera poprawiła. Chyba od nieuzywania podkładu właśnie bo to zapycha pory. Kiedyś kochałam Revlona przy niedoskonałościach ale teraz jak sprobowalam sie nim pomalować na wyjście stwierdzam, że jest za ciężki. Przy pryszczach fajny bi mocno kryje i ładnie tuszuje cienie pod oczami. Teraz jak coś to smaruje nim tylko pod oczami, a resztę gęby niczym. Nawet pudrem nie. A bazy pod makijaż na gębę nigdy nie używałam to nic nie polecę.
Chyba Nan szkodzi Werce 😞 Dziś miała spory brzuszek, a wieczorem nie chciała nic zjeść. Po poltoragodzinnych przebojach wypila w końcu samo Bebiko ale tylko setkę. Kurde nie mam na co jej zmienić to mleko bo chyba na Bebilon nie ma sensu. Jak myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Znowu kryzys mleczny. Nie tknie, nie ryuszy Nan. Odpycha rękoma, drze sie, chce rzygac jak spróbuje, nawet po nocy gdzie mało zezarla na noc. A kaszke zjadła aż jej sie uszy trzesly gdy już poddalam sie z mlekiem, więc to nie kwestia braku apetytu.
Jaszminka czy smaczny ten Gerber jest i nie wali metalem? Bo jak wali to ona nie tknie.
Nie wiem czy nie odpuszczę zmiany mleka. Skoro maka pomogla to chyba nie może to być uczulenie. Albo może Bebiko HA spróbować. Ale kurwa też może być niesmaczne. Smakosz cholera nam się trafił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc


Dae zostaw jej stare mleko i zobaczysz czy znowu cos bedzie
jak tak to moze jednak od mleka
a moze jakis sloik zjadla i tam cos bylo
wiesz co ........mzoe ona tak normalnie chce zakonczyc mleko z butelki i tyle
tak jak dzieci z piersia robia
latwiej jej sie je kaszke lyzeczka
tez cos w tym moze byc
juz duza panienika jest 😁
ale u nas sypie snieg 🙃 🙃
noc ciezka
Alan spal u mnie ,a i tak co chwile plakal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dany bebiko ha jest niedobre, wstrętne. bebilon tez wali metalem i jak dla mnie to jest jakiś taki siny. Na mój gust, to idą Werce górne zeby i będzie odwalała takie maniany, póki nie wyjdą. Wiki robiła to samo, dlatego kladłam ją do łóżeczka, wręczałam butlę w łapki i radź se dziadu. Teraz tylko tak chce pić, ale wypija wszystko. A tak to się wiła, wypluwała smoczek i cudowała, że zawsze jedna czwarta mleka w butli zostawała.
Zostaw jej bebiko na razie, bo tak jak Iza pisze, tyłek mogla mieć od innego jedzenia taki, u nas dupcia ładna, a wystarczy,ze nieraz zje jakiś obiadek i zrobi kwaskowatą kupę i już czerwone.

Jaszminka, w końcu 🙂 gratuluję. Jedź do mamy, potem od razu, od ręki do mopsu, powiedz jak sprawa wyglada, że nie macie na życie póki sąd nie przyzna alimentów, niech Ci powiedzą gdzie się udać w tej sprawie. Potem od razu pędź do sądu, Skoro widnieje w dokumentach jako ojciec Ksawcia, to sąd powinien się szybko uwinąć z przyznaniem alimentów, tylko bierz adwokata z urzędu, żeby się pajac nie wykręcił. Za adwokata z urzędu chyba nic nie płacisz, a wywalczy dla Ksawcia jak najwyzsze alimenty. Musisz się doinformować, ale nie czekaj na nic, takie sprawy się od ręki załatwia, też dlatego,żeby jak najszybciej te pieniądze jakieś tam mieć. Trzymam kciuki 🙂

Dziewczyny, ale u nas biało 😮 mąż musiał odśnieżać rano, bo wyjechać z garazu nie mógł i to przez jedną noc nawaliło tyle.
Pięknie jest, a jeszcze pada 🙂
i co najlepsze - wstałam dziś bez migreny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! Ula nie spała dziś od 3.30 do 4.30, wczoraj od 4.10 i już nie zasnęła. Zęby??? Bo nie wiem co to może być... W dzień też mało śpi.
Do tego ma uczulenie na jogurt naturalny, wracam do jogurtów z bobovity 😞

Jedziemy na basen. Może tam sie obudzę, bo kawa nie pomogła:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas też biało. i wciąż sypie.
Od Bebika ma tyłek czerwony skoro to ciągnie się od dwóch miesięcy czyli od momentu gdy zaczęła je pić. Ale skoro mąka jakoś osłania tą pupcię to spróbujemy jeszcze je chwile zostawić. Tylko rowek ciężko mi zasypać na górze i wciąż jest czerwony 😞
Zęby nie idą, a przynajmniej u niej nie jest to taki bolesny proces, bo na wszystko ma apetyt łącznie z Bebikiem tylko na Nan nie. Zeżarłaby słonia z kopytami jeśli to jest to co lubi. Ładnie śpi w nocy, nie budzi się, nie marudzi, więc zęby jej nie doskwierają. Doskwiera jej tylko matka atakująca ją butlą z Nan :/ Dziś spała od 20 do 7 bez żadnego kwękania po nocy.
W ogóle teraz to wszystko inaczej gadają jak kiedyś. Nas uczyli w szkole i lekarz też tak mówi by mleka mieszać stopniowo gdy się zmienia, a niania mówiła, że jej jak jej syn był dzieckiem mówili by mleka nie mieszała, bo mają różne składy i to może zaszkodzić. Wczoraj chciałam dać samo Nan skoro ten brzuszek jej się zrobił duży no to nie ma bata nie chciała ani kropli po pierwszym łyku.Musiała dostać samo Bebiko, ale że była już rozwścieczona to wypiła mało, bo tylko 100.
Jeśli nie chce mleka to trudno jej będzie go zastąpić. Unikam zbyt dużej ilości kaszek, zostają tylko jogurty :/ Już nie mówiąc o tym, że wiele ułatwia jeśli przed pracą można dać dziecku butelkę, a nie kaszkę, bo zajmuje to mniej czasu.
Jest jeszcze szansa, że te co są po roku smakowe mleka będą jej pasować. To jeszcze te 2 miesiące może się da na Bebiku przebimbać. Muszę pogadać z lekarzem w środę jak na to ważenie idziemy. Po ostatnim brzydzie na Enfamil przecież na wadze Trąba nie przybrała. Fakt, źle ją zważyli, bo im wyszło, że ubyła, ale potem okazało się, że prawie nic nie przybyła gdy już prawidłowo ją zważyli. Ech Trąba jedna, jak może nie lubić mleka ja się pytam, po rodzicach, którzy mleko piją hektolitrami od dziecka? :/ My oboje lubiliśmy i te pierwsze mleka modyfikowane i potem krowie.

A tak z innej beczki, ma któraś jakieś fajne sprawdzone miejsce nad morzem co by mogła polecić? Na wyjazd z dzidem oczywiście. Powoli już szukam coś na wakacje by zaklepać z tzw. First Minute 😉 Nie mam specjalnych wymogów co do miejscowości, choć chciałabym uniknąć kurortów, bo za dużo ludu tam. Jakieś spokojne miejsce. Jedziemy w czerwcu to też jeszcze takiego sezonu w pełni nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dany, ja zawsze polecam Sianożęty 🙂 jest bardzo blisko do morza, fajnie jest, bardzo ładnie i np zawsze jak my jeździliśmy to niewielu ludzi było, a tuż obok są Ustronie Morskie, do których przez taki lasek się idzie kilka minut dosłownie i tam już tłok. Polecam. My jak jeździliśmy sami, to w ciemno, bo w Sianożętach zawsze znajdziesz nocleg i zawsze mieliśmy pokój czy domek u kogoś innego. A jak z dzieciakami to trzeba by bylo coś zarezerwowac z góry i tu już będę musiała pogrzebać w sieci, bo niestety nie wzięłam żadnych namiarów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
adwokat z urzedu jest za free
wiec bez ani rusz
maja gadane i wywalcza co potrzebne
wy macie slub ?
bo z tego co wiem to na matke tez moze placic alimenty


trzymam kciukasy bardzo mocno

biore Alana i pedzimny do sklepu
NIko w domu zostaje
sniezyca jest 🙃 🙃

kurwa......jaki Nikos ma katar zielony ,mega rope
ile to jeszcze potrwa 😠
ciekwe co lekarz we wtorek powie
nadal kaszle i to raz suchy raz mokry
biedak chce isc na sanki
18.01 bal w przedszkolu
jak nam lekarz pozwoli to pojdziemy
ALan juz stroj ma
bedzie grzybkiem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...