Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Daenerys napisał(a):
Ja w Matce Polce jak jestem z małą u neurologa to muszę rmue pokazywać w rejestracji. Mamy wizytę na koniec lutego akurat.

No ja byłam na oddziale, przywieziona na sygnale erką, więc może dlatego nie wołali nawet, dopiero przy wypisie się dopatrzyli,że nie ma mojego ubezpieczenia. Tam jest istny kocioł, mogli nie zauważyć.

Bartek mnie wkur... 😠
Ja pierdole, no cokolwiek nie ugotuje to on idzie do stołu jak ostatni męczennik
jakbym mu kazała jeść nie wiadomo jakie diabelstwo 🙃
Ja się staram a on kwiczy, minę ma jakby szedł na ścięcie, czeka aż mu wystygnie, miesza i rozlewa po całym stole...
Trzymajcie mnie bo za chwilę normalnie pójdę i go w tej zupie utopię 😠

na kolację dostanie mannę której nienawidzi
i będzie ją żarł z uśmiechem na twarzy razem ze swoją młodszą siostrzyczką i zachwycał się nią tak samo jak Wiki 😁
bo jak nie to chowam wszystkie książki i czasopisma z dinozaurami
dość tego
pająki go za obraz wciągną, chudzielca


Nie zmuszałabym do jedzenia, gdyby to sam z siebie taki był
ale on się uczy od swojej walniętej ciotki, Wiki chrzestnej
ktorej pożywienie to tabliczka czekolady i coca cola
ona przyłazi ze szkoły, zagląda w gary i robi identyczną minę jak Bartek
i widze że młody z niej bierze przykład, więc za karę znowu nie będzie chodzil do babki przez jakiś czas
bo ja przy nim wykorkuję
już tak ładnie jadł i nawet pare deko przybrał 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do ubezpieczen to ja byłam u gina, nawet dowodu, nawet psel ode mnie nie chcieli. wsyztsko chyba byłow systemie.
dziewczynki sa ubezpieczone ze mna, wiec chyba nie powinno byc problemu.
ale my mamy fajna pzrychodnie, nigdy w zyciu im zadnego RMUA nie musiałam pokazywac ani podbitej ksiazeczki. dawałam ksiazeczke jak miałam miec zwolenienie zeby NIP zakłądu pracy spisali.
ale mzoe jak do specjalisty mogą cos chciec, bo tam zawsze ksiazeczkę podbita chcieli. tylko nie wiem jak teraz. ale o dowodach tez nic nie słyszałam, jakas masakra...
jak odzyskam głos to zadzwonie i zapytam Pana pielegniarza w naszej przychodni 🙂 on zawsze ma dobre informacje i na wsyztskich lekach sie zna, i na dzieciecych mlekach, młody chłopak, chyba swoich dzieci nie ma, a taki obcykany. i czaicie, on po socjologii jest hehe

zmykam do domku
okres dostałam w koncu, mozna pwoiedziec koniec męczarni, bo u mnie te dni pzred, jak to jestes jak balon co zaraz pęknie, sa najgorsze... do wieczora jakby co. pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestesmy

Alan meczy kupe 😞
rano bylo jedne ogrome jajo w pampersie
zaraz odaje podwojna dawke syropu i mam nadzieje,ze jutro juz z kupka bedzie lepiej
biedaczyna moja mala

a siki Alana polecialy obok woreczka 😠
NIko dzielnie oddal krew
sam siedzial na fotelu 😲
masakra
jestem z niego dumna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mam juz wyniki od NIko
CRP podwyzszone tak jak myslalam
przez katar tak mysle
mocz ok
jedynie krew cos za nisko za wysoko....a w dupie
jak tylko zbadamy kupsko to idziemy z wynikami do lekarza
a wiec mam nadzieje,ze w nastepny czwartek 😜

Alan w pon.ma kontrole z rehabilitacji i chyba mamy przerwe,az zacznie stawiac sie na nogi 🙂
taka mam nadzieje

co do lekarza
to u mnie tylko pesel podajesz
a dowod dobra sprawa
jest za free
jedynie fotki placisz
ja mam dla chlpakow
i zawsze pod reka ich pesel mam
a tak to z kartkami w portfelu chodzilam

Niko dzisiaj byl na frytkach, gyrosie i surowce
chcial to pozwolilam.a i tak frytek tylko pare zjadl 🙃co mnie zdziwiło za to surowka cala zjedzona

musze psiarnie nakarmic
ale najpeirw Alan dostanie deserek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Carmenn napisał(a):
Daenerys napisał(a):
Jako że ostatnio po linku tutaj sprzedałam 3 rzeczy to ZAPRASZAM DO MOJEJ SZAFY 😁
http://szafa.pl/profil/lady_m4ryjane

ale sprzedałaś wśrod "naszych", czy tak namiętnie nas czytają? 🤔


Jedno wśród naszych, jedno to dziewczyna z tego forum chciała rzecz, która akurat nie jest na sprzedaż i jakos szybko w tym czasie 2 transakcje na szafie wyszły. Może te 2 transakcje to zbieg okoliczności, bo jednak zawsze jak się cos nowego wrzuci to ogólnie więcej osób zagląda.
Właśnie sprzedałam kożuszek z New Look i mam rezerwację na torebkę 😎 Kurde nie mam czasu wszystkiego co mam jeszcze do wydania obfotografować :/

Najlepszego dla chłopaków 10-miesięczniaków.
Ej rok temu o tej porze turlałyśmy się już jak piłki i panikowałyśmy, że lutówki już zaczynaja rodzić, a tu dzidy nasze juz w większości chodzą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie w przyszlitalnej przychodni tylko imię i nazwisko proszą, a w przychodni rodzinnej nigdy nic nie pokazuje, tylko jak się zapisywałam to pokazałam rmua i tyle. Żadnych dowodów, to jakaś bzdura, jakiś bałwan pewnie sobie nowe przepisy które nie istnieją wymyśla.
Poza tym teraz jest system e-wuś, i mają odnotowane wszystko w kompie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Carmenn napisał(a):
czyli jaszminka zjeb babska i daj se spokój z dowodem dla ksawcia 😁

D O K Ł A D N I E!!!!
Pierdolą jakieś bzdury, żadnych dowodów nie trzeba! Jakieś niedoinformowane te łanie u Ciebie w przychodni.

albo wygodne, bo przecież po co szukać. Zresztą nie wiadomo jak wyglądają te początki reformy ubezpieczeniowej, może nie wszędzie jest bezproblemowo.

Dany siedze w tej szafie i oglądam 🙃 może jakąś ładną sukienkę znajdę 😁
że wam sie chce takie wirtualne szafy prowadzić... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejko 🙂

U mnie w przychodni idę, rejestruję bąbla i mówię tylko nazwisko i który rocznik bo mają karty posegregowane wg lat. I tyle. Pasek tylko czasem pokazuję.

Lady zapytam z ciekawości - na ile wyceniłaś tę torebkę z kluczykiem? Bo ja mam bardzo podobną z frederica o tą http://www.binkbags.com/html/kelly_blue.htm i widze ze cena niezła 😮 Chciałabym opchnac ale nie znam sie na modzie i nie wiem gdzie co i jak ☺️
PS. To nie jest czasem oryginalna? 😮

No i słodkiego dla chłopców :*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziekujemy 🙂 Ksawerian znowu ma goraczke a mimo to tanczy przed telewizorem urwisek 🙂 wiecie jak to wyglada? Staje na nogach,kreci pupcia i macha raczkami tak jak te panienki na wyborach miss 🙂 hehe
A co do dowodu to i ak wyrobie bo zawsze pesel bedzie pod reka nie trzeba szukac za darmo to jest a zdjecia i tak mu chcialam zrobic bo chcialam miec w portfelu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fiku jak masz oryginalną to ona trochę trzeszczy 🙂 A masz ten kolor właśnie? To ja chcę! 🙂
Ta moja to Mizensy i nowa 100zł kosztuje, więc jestem w szoku, że taką w stanie nieco zniszczonym za tyle co wystawiłam chce laska kupić. Mam jeszcze podobną Pierre Cardin z prawdziwej skóry to jej się nie zamierzam pozbywać 😉
Carmen gdyby nie fakt, że dużo na tej szafie udaje mi się sprzedać, dużo więcej niż na allegro i wystawienie rzeczy nie kosztuje to by mi się nie chciało. Kiedyś jeszcze się podkusiłam żeby zdjęcia jakiś stylizacji robić ale teraz to już czasu nie mam na pierdoły 😜 Wymian też miałam trochę udanych. Jak i nieudanych. Ale ogólne odczucia bardzo pozytywne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka:")
co za dzień męczący. Jutro dzionek zacznie się od wizytacji teściowej- zajebiście, nie umiem się doczekać 😎

100 lat dla Ksawcia, toż to dziś 10 miesięcy 🙂

Filip dziś wylazł z kojca pod moją nie uwagę, przepełzł cały salon, przedpokój, jadalnię , kuchnię i dotarł do mnie. W kojcu jest dziura ale zabezpieczyłam ją tym razem tak, że dałabym se ręce w tedy uciąć że nie spieprzy z tego kojca. Mój szok i zdziwienie jak go zobaczyłam w kuchni, moja mina-bezcenna.Teraz już muszę brać pod uwagę wszystkie warianty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo,
oki doki Sztunia 🙂

czemu Iza tesc tesciowa podejrzewa??

u mnie inhalator poszedł w ruch, robie inhalacje, bo do tej pory nic mi nie było oprócz tego ze głosu brak, a teraz kurde, jakas zatkana jestem, tzn gardło. niby nie boli nic, ale jakas taka zatkana. kurde.. czekam do poniedziałku, jade na homeovoxie, ale jak nie pzrejdzie to pewnie dostane w poniedziałek antybiotyk. dlatego kuruje sie poki moge.
strasznie mi to doskwiera, poryczałam sie po pracy. z zuzia samochodem jechałam, zawsze gadamy, pytam jak było iw ogole, a tu radio grało i chocbym chciała gadac to by mnie nie słyszała, nawet jakbym wyłaczyła to szeptem mówiac do przodu, dupa blada. potem iga w domku do mnie sie kleiła, troche marudziła, bo spac sie chciało, a chciałam ja przetrzymac zeby szopek w nocy nie było. zawsze ja czyms zajmuje, odwracam uwage, czy spiewam czy cos gadam, daje zabawki, a tu dupa, gadasz, nic nie słychac, zaspiewac sie nie da. kurde i poryczałam sie... a jak w nocy plakała ja wziełam na rece i tez potem w łóżeczku głaskałam po pleckach i po główce, i jak brakowało głosu zeby jej zanucic kołysanke. kurde bez głosu ani rusz...
dobra nie smęce. głowa umyta. walne jeden odcinek julki i ide spac., pocieszam sie ze jutro juz piatek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...