Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gulciu moja robi to co jej się podoba. Kosi, kosi łapci to robi czy się jej pokaże, czy powie: zrób kosi kosi łapci, ale z tym to ją wszyscy ciągle męczą 😜 Nie robi papa, choć tez każdy ją uczy - chyba nie lubi się żegnać 😉 A inne rzeczy raz zrobi raz nie. Jaka jest duża dopiero się nauczyła to nie zawsze robi. Często chcesz by coś zrobiła, a ona się wtedy śmieje. Albo mówi na przekór. Mówisz: powiedz mama, a ona: tata labo baba 😉
My dziś dzidę na noc u rodziców zostawiamy to poszalejemy, a potem będziemy odsypiać 🙂 I mam mi włosy farbuje. Wzięłam teraz blond czerwono-miedziany, ciekawe co wyjdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Najlepszego dla Weroniki 🙂
Carmen Ksawery tez po domu nie chodzi w butach ma takie skarpetki ze skorzana podeszwa to to mu zakladam my mielismy buciki i myslalam ze na wiosne beda ale niestety 🙂 Wiec musimy kupic adidaski i jakies do domu,kurcze na wiosne to jeszcze wiele trzeba mu kupic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no te skarpety dobre
my mamy jeszcze takie zwykłe, z takimi jakby gumowymi kropkami antypoślizgowymi pod spodem, na panelach zdają egzamin, ale na płytkach już nie.

Dany ja też mam odroch już jak chuj
muszę Magdę znowu do siebie ściągnąć, bo chciałabym mocniej wycieniować
i niech mi doradzi jaką farbę mam kupić żeby sobie nie zjebać koloru, bo ten mam fajny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gulek nie obawiaj się i nie wkręcaj nic, każde dziecko rozwija się po swojemu i tyle. Jasiek jest bardzo zwinny ale średnio gada, w zasadzie tylko tata i yhy :P No i inne swoje dzwieki dziwne. Papa robi jak mu pokaże, umie właściwie jedynie kosi kosi a tak to jak Emilcia - hihra się kiedy chce go czegoś nauczyc. No i tańczy ale to od początku prawie, On się urodził z muzyką we krwi :P:P:P
Oczyska małej faktycznie piękne 🙂 Śliczna jest.
Musze obfocić wreszcie swoją pałę bo w tygodniu cierpie na brak światła :P

Izunia masz kochanego męża, takie niespodziany Ci urocze robi i to po tylu latach związku :P

A co do butków to zakładacie już swoim młodym? Mi w żłobku powiedziała ciotka jak zapytałam czy przynieść jakieś, że nie ma potrzeby bo dla dziecka póki stabilnie nie zacznie chodzić najlepsze są bose stópki albo w skarpetkach absach. Poczytalam w necie i faktiko 🙂 Więc się nie schizuje i łazimy na żywca.
Tak pisze bo mi już babcie truły, żeby buty mu dać no buty butyyyy :]
Pindol niezły 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my też łazimy na boso, tzn w skarpetkach, tak zdrowiej dla kształtującej się stópki 🙂
w ogóle my to bezkapciowi jesteśmy, po domu wszyscy w skarpetach śmigają
i Bartek np latem po podwórku tez lata na boso, po piasku czy trawie, przecież to bardzo stymulująco działa na nózie 🙂
Izunia masz kochanego męża, takie niespodziany Ci urocze robi i to po tylu latach związku :P

Przeciez on sprawdza, czy jakiegoś kochanka u Izy w łóżku nie zastanie 😁 dlatego zjawia się niespodzianie, bladym świtem,że niby tylko bułki przywiózł 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Temat wykoślawiania stóp i płaskostopia mam wyczerpany 😁
Profilaktycznie powinno się dzieciaka puszczać na boso, na całkowicie gołą stopę, do piaskownicy, na trawkę, oczywiście tam gdzie nie ma szkieł, gwoździ i innych szkodników.
Wtedy nie dość,ze pobudza sie receptory, to jeszcze stymuluje się odpowiednio wysklepianie stopy. Buty stabilne i z usztywnianym zapiętkiem, z dobrą podeszwą - owszem, wiadomo,ze na boso chodzić wszędzie nie mozna, ale prawda jest taka,ze na bosaka najlepiej i trzeba jak najwięcej dziecku na to pozwalać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję dziewczyny 😘 Pocieszyłyście mnie 🙂 Emi dziękuje za komplementy 😁
Izunia super niespodzianka. 🙂
A pro po chodzenia w butach, ja małej ubieram tak godzinę dziennie trampki, żebym potem nie miała jazdy, że nie będzie chciała w butach chodzić, tak dla przyzwyczajania. Normalnie to chodzi w kapciach z absami, albo w skarpetach. Mojej kuzynki córa cały czas buty ściągała, miała z nią straszne problemy, chciała na boso po chodniku w mieście chodzić i były wrzaski jak jej buty zakładali. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahaha, za to Matylda to prawdziwa kobietka od małego. Anka jej butów na siłę nie zakładała a ta tak sobie ukochała te buty, że jak kiedyś jej w decathlonie trampki przymierzałyśmy i trzeba było zdjąć to zrobiła awanturę na cały sklep :P I weź tu idz z dzieckiem i kup dobre buty. Na oko musiała a potem ewentualnie wymieniała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dodałam na naszym profilu mamuś na fb Wercikusowe kosi, kosi łapci z dziś z lekką tremą 😉 Grunt, że coś udało się nagrać 😉 Najlepiej wychodzi jednak bez kamery. Zapraszam ciotki 🙂
A w ogóle słuchajcie druga dwójka na górze jest na wylocie i lada moment będę miała w domu wampirzątko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...