Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Cześć śpiochy 🙂

Kurcze Izu a Wy dalej chorujeta, bidoki 😞
Niech już będzie latoooooooooo

Zjedliśmy śniadanie, bułkę z masłem i ciepłe maliny od babci Jasi :P Kwasne to troche a wychlał naraz 130 ml 🙂
Carmen na czym Ty Wikudełkowi robisz tę mannę?

Naj dla Hubiego i obrażonej Mulancicy :P :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aleeee się wyspałam od 22 do 10 🤪 Starczy mi naładowania baterii na pół roku 😉

Ja niestety nie polecam produktów Apple. Ewcia zależy co kto lubi, ale np. Iphone to jest jakaś porażka. Wszystko co na tym robisz i chcesz przenieść na kompa trzeba konwertować do innych formatów, wszystkie nawet najdrobniejsze aplikacje są płatne i jest ich mało w porównaniu do Androida. Po prostu jak już wejdziesz w Apple to wszystko trzeba mieć apple'owski by było ze sobą kompatybilne. Nie używałam IPada, ale system operacyjny ma jak IPhone, więc jeden chuj 😉
U mnie w pracy też wszyscy tylko IPhony firmowe uznawali aż ich naprostowałam i teraz jedziemy na smartfonach Samsunga. Po prostu wszystko łatwiej zrobić jak masz system operacyjny Android. Wszystkie aplikacje ściągasz z Play Store w większości za darmo. Oczywiście są też płatne, ale te najbardziej znane są darmowe. Nie masz problemów z przesyłką zdjęć gdziekolwiek.
Tak się w pewnym momencie utarło, że wszystko co ma z przodu "I" to jest takie najlepsze i świadczy o bogactwie, ale Samsung zmienił tą teorię. Apple nawet się z nimi chciał sądzić 🙃
Nie dowiadywałam się jaki tablet byłby najfajniejszy, ale ja na pewno wzięłabym coś z Androidem i raczej Samsunga. Mój mówi, że Samsung Galaxy Tab za ok. 800zł jest super.

Tu masz Ewcia porównanie systemów operacyjnych, na których działają telefony i tablety no i Apple ze swoim iOS przegrywa z Androidem z kretesem. Już nawet Windows jest lepszy na przenośne urządzenia:
http://www.gsmmaniak.pl/126401/android-czy-ios-czy-windows-phone/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😜
Pospałam do 10, bo mąż zabrał małą i mnie nie obudził, a miałam się uczyć. 🤪
Ja jestem przeciwniczką tabletów, nie będę się rozpisywać dlaczego. Miałam 1500 zł uskładane, kupiłam za to netbooka i czytnika e-book, jestem bardzo zadowolona 😉 Zresztą nie lubię też telefonów na dotyk, miałam jeden przez miesiąc i myślałam, że zwariuję. Przez 4 lata cały czas wracałam do mojej nokii N81, która jeszcze należała do perełki dobrych telefonów Nokii, teraz niestety popsuły się i ciężko coś wybrać. A tablet dla mnie to strata kasy. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gulek, adres forum podałam na naszej grupie na fb
powiedzcie, kiedy, to idziemy.
Mnie też nie bardzo tu na rąsię, bo ja jestem pewnie nadal podczytywana 🙃

Laski wczoraj wzięłam stoperan po mega rzyganiu i sraniu, i poczułam się dobrze
pojechaliśmy w bardzo fajne miejsce tylko we dwoje, a potem zdzwoniliśmy się ze znajomymi
i nawet trochę potańczyłam 🙂
koło drugiej byliśmy w domu.

mannę gotuję oczywiście na oko, aż zgęstnieje, gotowałam jej dłuższy czas na wodzie, na gęsto, a potem mieszałam ze zrobionym bebikiem, bo przecież mm nie wolno gotować
i tak jadła

ale teraz się nie pierdzielę
je mannę na mleku krowim
od jednej mućki, która ma na imię Agata 🤪
zjada głęboki talerz taki od zupy, gęstej manny na noc, z jablkami albo malinami
i śpi do godziny 8 rano 🙂

nic jej po krowim nie jest
zawsze rano jest ładna kupa
nie sądze,żeby szkodziło jak raz dziennie je dostaje w postaci manny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daenerys napisał(a):
Aleeee się wyspałam od 22 do 10 🤪 Starczy mi naładowania baterii na pół roku 😉

Ja niestety nie polecam produktów Apple. Ewcia zależy co kto lubi, ale np. Iphone to jest jakaś porażka. Wszystko co na tym robisz i chcesz przenieść na kompa trzeba konwertować do innych formatów, wszystkie nawet najdrobniejsze aplikacje są płatne i jest ich mało w porównaniu do Androida. Po prostu jak już wejdziesz w Apple to wszystko trzeba mieć apple'owski by było ze sobą kompatybilne. Nie używałam IPada, ale system operacyjny ma jak IPhone, więc jeden chuj 😉
U mnie w pracy też wszyscy tylko IPhony firmowe uznawali aż ich naprostowałam i teraz jedziemy na smartfonach Samsunga. Po prostu wszystko łatwiej zrobić jak masz system operacyjny Android. Wszystkie aplikacje ściągasz z Play Store w większości za darmo. Oczywiście są też płatne, ale te najbardziej znane są darmowe. Nie masz problemów z przesyłką zdjęć gdziekolwiek.
Tak się w pewnym momencie utarło, że wszystko co ma z przodu "I" to jest takie najlepsze i świadczy o bogactwie, ale Samsung zmienił tą teorię. Apple nawet się z nimi chciał sądzić 🙃
Nie dowiadywałam się jaki tablet byłby najfajniejszy, ale ja na pewno wzięłabym coś z Androidem i raczej Samsunga. Mój mówi, że Samsung Galaxy Tab za ok. 800zł jest super.

Tu masz Ewcia porównanie systemów operacyjnych, na których działają telefony i tablety no i Apple ze swoim iOS przegrywa z Androidem z kretesem. Już nawet Windows jest lepszy na przenośne urządzenia:
http://www.gsmmaniak.pl/126401/android-czy-ios-czy-windows-phone/



Apple jest pionierem jezeli chodzi o produkty typu tablet/smartphone. To apple jako pierwsza firma wypuscila na rynek tablet. Wszystkie prodykty znandroid sa tylko kopia idei wymyslonych przez apple. Oczywiscie urzadzenia z androidem beda atrakcyjne cenowo, ceny produktow apple nigdy nie byly niskie.
Niestety nie moge sie zgodzic z toba: rynek appstore posiada w chwili obecnej zdecydowanie wiecej aplikacji niz android do tego aplikacje te to aplikacje lepszej jakosci. Jasne czesc z tych aplikacji jest platna ale to chyba normalne, ze placi sie za oprogramowanie. Srednia cena platnej aplikacji w appstore to ok 1 euro. Czy to duzo? Dla jednego duzo dla innego malo ale gwarantuje ze te aplikacje w niczym nie przypominaja szajsu jaki jest darmowy na rynku android. Same urzadzenie apple i system IOS bije na glowe kazdego Samsunga czy Nexusa z androidem. Dlatego, ze od samego poczatku system IOS pisany byl pod konkretny sprzet. Lepiej obslugiwany jest ekran, przegladrka pracuje szybciej itp.
Piszesz ze masz problemy z otwieraniem plikow pochodzacych z Iphone/Ipada na komputerze? Ja nie mam zadnego problemu.. Moze poprostu nie wiesz jak to poprawnie robic?

Jezeli chodzi o to co napisalas ze jak zacznie sie z apple, trzeba skonczyc z apple - to samo jest z Androidem, to chyba oczywiste ze aplipkacje kupione na androida nie beda dzialaly na windows phone tak samo jak te kupione na IOS nie beda dzialac na androidzie. To sa rozne systemy i tworcom tych systemow nie zalezy na tym by ich produkty ze soba wspolpracowaly, poniewaz sa to produkty konkurencyjne.

Nie bede nikogo na sile namawiac na produkty apple, ale niestety nie zgodze sie z tym co napisalas poniewaz od wielu lat wspolnie z Michalem uzywamy zarowno produktow applea jak i urzadzen wyposazyonych w androida a ostatnio takze windows phone. Firma Michala pisze oprogramowanie na kazdy z tych produktow i zawsze duzo tego mamy w domu, wiec mam odniesienie.

Koniec elaboratu na temat Apple 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia Ty to pisalas czy Michał? Ty przecież mialas problem by wrzucić zdjęcia na forum z telefonu ostatnio i uzywalas do tego fb. Ją informatykiem nie jestem i piszę z punktu widzenia normalnego użytkownika, który przede wszystkim ceni sobie wygodę i to czy sprzęt można obsłużyć intuicyjnie. W pracy dużo wygodniej pracuje mi się na Androidzie, jeśli chodzi o zabawę jest to samo. Testy natomiast robią ludzie, którzy się trochę więcej na tym znaja niż ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daenerys napisał(a):
Kasia Ty to pisalas czy Michał? Ty przecież mialas problem by wrzucić zdjęcia na forum z telefonu ostatnio i uzywalas do tego fb. Ją informatykiem nie jestem i piszę z punktu widzenia normalnego użytkownika, który przede wszystkim ceni sobie wygodę i to czy sprzęt można obsłużyć intuicyjnie. W pracy dużo wygodniej pracuje mi się na Androidzie, jeśli chodzi o zabawę jest to samo. Testy natomiast robią ludzie, którzy się trochę więcej na tym znaja niż ja

Ja to pisałam po rozmowie z Michałem. Nie mogłam wrzucić bezpośrednio z telefonu, z imageshack nie próbowałam. Ja będę zawsze przy apple i nigdy go nie zdradzę 🙂 i zawsze i wszędzie będę go polecać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahaha Kacha Tyś to sama pisała, Michał Ci pomógł czy z jakiej strony wzięłaś?
Nie chcę się wymądrzać ani kłócić ale co do apple podzielam zdanie Lady. Jest mnóstwo zwolennikow tej firmy przez to ze była pierwsza i w ogole taka zajebista bo z usa a mz to jedno wielkie przereklamowanie i wyzej sranie niz dupy posiadanie ;]
Nie mówie, są bajeranccy, modni i pomysłowi ale wybieram google i jego Androida 🙂 I jestem mega zadowolona 😁

Jeszcze troche i sama zaczne manne na mleku dawac bo te wszystkie kaszki to przegięcie cenowe.. Jogurt naturalny juz wpiernicza i masło więc myślę że spoko. Jedynie to mm uczula 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ejmen Fiku. A ja też takim ciemniakiem w sprawach technicznych nie jestem. W pracy szef mnie nazwał "techniczna" 🙃 Informatycy poza naszym, którego bardzo cenię za ogromną wiedzę nie tylko techniczną zwykle cali są obrębowani jabluszkiem.
Wpadam się szykować na obiad do rodziców, bo trzeba Pindoline odebrać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sztunia miałam do wyboru, iść na medycyne czy informatykę, więc wybrałam na granicy, bo od dziecka interesowało mnie i to i to, więc proszę się nie nabijać. 😜
Na przyszłym semestrze mam analizę obrazowania medycznego, w tym USG brzuszków, już nie mogę się doczekać 😁
Przenosicie się?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zalogowałam sie na tamtym forum w razie, co wiec piszcie kiedy i sie wynosimy stad. chociaz mi tu najwygodniej, tyle czasu na brzuszku i tu, wiec sie zdazyłam przywyczaic. jest mega pzrejrzyscie. tam 5 krótkich postów i nastepna stronka chyba bedzie. bo mielismy na czyms takim strone wspolnoty. ciezko sie pisało. ale mzoemy zobaczyc. sama tu siedziec nie bede, a jak widac mnóstwo ludzi nas czyta, jestemy najaktywniejsze i sie wejdzie to mozna czytac i nie nadazac za nami. rzadko kiedy jest cisza.

Sto lat dla Hubcia, mimo ze mulant sie ukrywa.

dzieki za wywody na temat tabletów. sama nie wiem, maz mówi ze chce mi kupic,a ja za i pzreciw patzre czy anm jest pottzebne. wejsc na mamusie moge i z tel, co prawda postów pisac nie za bardzo 😞 ale nie wiem, nie moge sie chyba z telefonu zalogowac czy co, dziwnie sie wyswietla. ale jak na moje potzrevby jest w sumie ok. nie ma czasu zeby czasami wejsc tu czy na fb chocby, w podróze jakies pociagami nie jezdze, czasamidelegacja do wawy, widze ze ludzie w pociagu maja, ale na jakiej zasadzie tam net jest?? karta jakas, bezprzewodowo jak do laptopa?? bo nie ma tego takiego a'la pendrive.

ja jakas mega techniczna nie jestem, ale co mi tzreba zrobie, po prostu nie znam sie na nowinkach, na normalnym kompie wszytsko zrobie, co mi trzeba.
zastanawiam sie odnosnie tabletów czy mi bedzie pasował ten dotykowy ekran, bo jakos np w tel nie za bardzo. sama nie mam dotykowego, ale u siostry patrzyłam i u kumpeli z pracy, tearz wzieła nowy w playu - wypasiona nokie.
tak mysle cały czas do czego ja bede tego tableta uzywac, jak ja na necie to powiedzmy tylko mamusie i fb uzywam. cos innego czasami patrze w pracy albo wieczorkiem se na lapku. takze nie wiem...mzoe cos innego zamiast tableta??
a Dany, Twój maz poleca samsung galaxy?? jaki model ten za 800zł to popatrzymy. w sumie chyba za ok 1500zł to wypasiony juz jakis by był w miare, a jakby miał byc do tysiaca to mzoe i by kupił. podeslijlinka czy cos.
choc w sumie mzoe lepiej aparat lepszy czy jak?? tylko tez nie wiem za ile sensowny aparat kupic. mielismy pierwszy nasza aparat Canona A95 chyba, super była, dalismy chyba z 2tys na poczatku, jak tylko wchodziły cyfrówki i był ok, oprócz tego ze miał baterie na 4 paluszki i ciezki był jak grom, i duzy w porównaniu z tymi co teraz sa. ale fajny i zepsuł sie w sumie z rok temu.akurat na wakacjach... potem kupilismy canona tego co mamy, ale za 300zł chyba i dupa... zdjecia w sumie robi, ale...s zkoda gadac... na 10 jedno nie rozmazane. moze jak tu chyba Fiku pisała, ze aparat nie robi zdjec za ludzi ze to tzreba umiec i sie przyłozyc a nie pstrykac bez pojecia. ja warsztatu fotograficznego nie mam, i nie wiem co ewentualnie kupic zeby było sensowne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...