Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ja nic nie miałam, wiec sie nie wypowaidam. tez mi sie wydaje ze oni pierwsi zaczeli i maja najwieksza renome, ale nie wiem jak ich sprzetyv działaja i " z czym to sie jje"
mam sasiada fotografa, co jest wielkim gadzeciarzem, i on tez tylko apple uznaje. tylko z tej firmy kupuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ło boże
jeden lubi córke, drugi teściową
kaśka zrobiliście wywód jakby ktoś specjalistycznego sprzętu potrzbował
bez przesady
znam zwolenników i przeciwników apple
nie ma o co się pienić i karku nadstawiać, bo kiedyś może się przejedziecie i zdanie zmienicie
zresztą tylko krowa go nie zmienia

to tylko sprzęt
tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewcia jeśli potrzebujesz dla siebie to kup sobie netbooka. Na szybko jak chcesz zajrzeć i coś napisać to to będzie najlepsze rozwiązanie. Do klawiatury dotykowej niektórzy nigdy się nie przyzwyczają (patrz gulek 😉) i jest ciężko szczególnie na początku szybko ją obsługiwać. Ja miałam firmowego Iphone'a teraz mam Samsunga z Androidem i swój telefon HTC z Androidem, tablet też mam z Androidem. Nigdy w życiu więcej nie chcę Iphone'a.
Weź pod uwagę to, że przeciętny użytkownik nie potrzebuje takich rzeczy jak informatyk, a nawet mogą być dla niego za trudne. Więc chyba szkoda kasy.
Piszę na szybko od mamy. Na nowym forum zaloguję się jutro z pracy.

Carmen ja tylko radzę Ewci by nie wydawała tyle kasy na coś co ogóle nie jest potrzebne dla takiego użytkownika jakim byłaby Ewcia czy ja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no my niby z mezem zawszre przyszłosciowo patrzymy ze to czy tamto dopiero wchodzi i lipa czasami kupowac cos ze "starych czasów" wiec kupujemy na zas, i potem sie i tak z tego nie korzysta. ja w sumie własnie niue wiem czy ten tablet mi potrzebny jest i tyle... tyle co mi trzeba to ja w sumie i teraz mam.po prostu czasu brak. inaczej jakby człowiek nie wiem, ciagle w pociagu był, czy siedział w domku na wychowawczym, a tak to praca od 8 do 15, potem po zuzie, obiad, cos z dziecmi sie pobawic czy zrobic, kapiel i niejednokrotnie nie mam juz czasu na nic. wydaje sie ze sa weekendy, ale w weekend staram sie wyjsc na spacer z dziewczynami, to zrobic obiad choc na czesc tygodnia, posprzatac, jacys znajomi i znów czasu nie ma zeby siedziec na necie. a tak własnie zeby wejsc na chwilke to mam WiFi w telefonie. nio nie wiem, mzoe jakos inaczej spozytkowac kase. jak juz maz chce cos dla mnie kupic za zarobiony grosz...
a słuchajcie, moze sie znacie na meskich zegarkach?? czesc kasy idzie dla niego i sam nei wie co by chciał. pomyslałam o zegarku, moze mu podsnac cos fajnego?? tylko z zegarkami jak czytałam na forum to prawie jak ze sprzetem, i za 2tys mozna kupic. sasiad mówił jak z nim gadałam na gg ze sam se kupił za 700zł, a dostał od szefa w podziece za cos taki za 2tys. kurde, toc to szkoda nosic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurde a mzoe tel zmienic na te wasze HTC 🙂 hehe
tylko ty Dany pisałas ze tez drogi ten tel, ze łukasz Ci na społke z tesciowa kupili tak?? czy z mama Twoja, juz nie pamietam kogo zbałamucił 🙂 daj linka. mzoe tez se wymienie. tylko ja w sumie nie amm jakiejs starej kom, ale juz iga ja tyle razy dorwała ze pekł wyswietlacz, na samej górze wiec nie przeszkadza, ale... hmmm chciałoby sie nowy tel 🙂 hehe
ale htc, ponoc dobre, ale ja zawsze wierna sony ericsonowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Carmenn napisał(a):
Carmen ja tylko radzę Ewci by nie wydawała tyle kasy na coś co ogóle nie jest potrzebne dla takiego użytkownika jakim byłaby Ewcia czy ja.

i popieram


I podazajac ta mysla - w kwestii aparatu jest to samo. Jezeli nie wiesz po co Ci iso, przesłona, ev, ogolnie tryb manualny a do tego Twoje potrzeby ograniczaja sie do warunków naturalnych i domowych to nie zauwazysz roznicy miedzy aparatem za 1000 zl a tym za 4000. I jesli nie ma sie zamiaru brnac mocno w temat a sprzet potrzebny jest do robienia ładnych zdjec do albumu to nie wiem nad czym sie zastanawiac. Jedynie brałabym te nowsze wersje bo maja lepsza matryce.
Co do appla to tak, miałam stycznosc. Pierwszy raz w 2005, ostatnio wcale bo wole htc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Alan spi 🙂

Ja tam zdjecia mam piekne od dzieci majac kijowy aparat 😜
kochana ciocia Justynka 😘
tylko jak nam rachunek wystawi w roczek to kasy zabraknie 😁 😁

tak na powaznie to super to Fiku napisalas

nadal pykamy karty 🙃

zjadlam 3 jabłka
no, dobra troche z tego Alan zjadł

musze szukac krajalnice i mikser
teraz zabaralam od Dawida babci
taki stary,ale BOSCH 😜

ja mam tel na abonament i mnie kosztowal chyba 59zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Carmenn napisał(a):
Carmen ja tylko radzę Ewci by nie wydawała tyle kasy na coś co ogóle nie jest potrzebne dla takiego użytkownika jakim byłaby Ewcia czy ja.

i popieram


I podazajac ta mysla - w kwestii aparatu jest to samo. Jezeli nie wiesz po co Ci iso, przesłona, ev, ogolnie tryb manualny a do tego Twoje potrzeby ograniczaja sie do warunków naturalnych i domowych to nie zauwazysz roznicy miedzy aparatem za 1000 zl a tym za 4000. I jesli nie ma sie zamiaru brnac mocno w temat a sprzet potrzebny jest do robienia ładnych zdjec do albumu to nie wiem nad czym sie zastanawiac. Jedynie brałabym te nowsze wersje bo maja lepsza matryce.
Co do appla to tak, miałam stycznosc. Pierwszy raz w 2005, ostatnio wcale bo wole htc 🙂


fikus, nie wydam 4tys na aparat bo mi taki mega wow niepotrzebny. ale tys czy 1,5tys, do 2 tys maks mysle. ja mam teraz nowy ale za 300zł kupionyw promocji i wydawał sie ok, a nie jest 😞 wiec musze czegos poszukac...profesjonalnym fotografem, jak Ty, nigdy nie bede...nie mam na to parcia. chce łądne foty do albumu a nie pstrykac 10 razy zeby jedno zdjecie było nie romazane czy rozswietlone. albo jestem az taki tłuk ze zdjecia nie umiem zrobic, hehe
ja przyciskam tak zeby ostrosc złapał i pstryk, a moze trzeba inaczej...

a iza w jakiej sieci abonament i ile płącisz za abonament??
ja mam karte w play...i telefon za czasów kiedy bylismy w t-mobile..od meza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aha, my bylismy tez wszyscy w t-mobile, a teraz wszyscy w play i super.
a abonament jak dla mnie drogi.
moj maz ma za 29zł i chyba pol roku 50% abonamenty czyli 14,5 i do play za darmo przez pol roku i 300 minut czy 340. umowa na rok a tel kupił odzielnie.
a ja narazie na karte, numer przeniosłam i dostałam 60zł na start na 3mce. on do mnie dzwoni, mama moja tez ma za darmo, siostra za datrmo, nie ma z kim minut wygadywac, hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj Ewcia, to znaczy że lustrzanke chcesz bo tak i juz? Bo ładniejsze fotki wychodzą? 😉 Jak tak to bierz najniższą i najtańszą półkę a nie szukaj czegoś 'fajnego' bo to bezsens. Lustro to lustro 🙂
No i ja nie jestem profesjonalistką, Ewcia 😮 Ja nawet kasy nie mam z tego :P

No to teraz spadamy na drugie forum - POSTANOWIONE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziękujemy dobranoc 🙂
Koniec podglądania! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zobaczcie jakie słodkie pizamki w lidlu, dziewczeca normalnie rozplywam sie. tylko to welurkowe. wiec chyba dla mojej za ciepłe. ona spi w bawełnianym cienkim pajacyku i rano główka z tej strony co spała spocona, włoski dęba stoją. a tu jeszcze poliester. ale cudna jest 🙂

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-6F7C9832-5F3B26EA/lidl_pl/hs.xsl/index_33250.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zobaczcie jakie słodkie pizamki w lidlu, dziewczeca normalnie rozplywam sie. tylko to welurkowe. wiec chyba dla mojej za ciepłe. ona spi w bawełnianym cienkim pajacyku i rano główka z tej strony co spała spocona, włoski dęba stoją. a tu jeszcze poliester. ale cudna jest 🙂

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-6F7C9832-5F3B26EA/lidl_pl/hs.xsl/index_33250.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusie
Dziewczyny, ja jestem październikową mamą ale mojemu Piotrusiowi chyba idą pierwsze ząbki. Nie wiem czy to możliwe, że tak wcześnie??? W każdym razie:pewnie macie już przetestowane rożne specyfiki na ząbkowanie - co byście polecały? Zależy mi na tym, żeby długo działało i żeby można było przynajmniej kilka razy dziennie stosować. Aha, ja mam alergię na rumianek więc chyba coś bez rumianku bym potrzebowała, bo boję się że Piotruś też może alergii dostać. Będę wdzięczna bardzo za radę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...