Skocz do zawarto艣ci

Marc贸weczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

ewciaPM napisa艂(a):
Hej, ja te偶 melduj臋 偶e jestem 馃檪 Dziewczyny macie baby blues-a????? ja miewam takie 3 h dziennie, smutek , pesymizm itd 馃槥 馃槥 馃槥


Ewcia, ja mia艂am lekkiego do艂a po wyj艣ciu ze szpitala - m膮偶 szybko wr贸ci艂 do pracy i by艂am praktycznie ca艂y dzie艅 sama z dzieckiem, kt贸rego nie potrafi艂am za dobrze jeszcze ogarn膮膰. No i zm臋czenie te偶 dawa艂o w ko艣膰. I pielgrzymki niezapowiedzianych go艣ci. Ale to by艂 pocz膮tek, teraz si臋 czuj臋, jakby codziennie by艂a niedziela 馃槈 Tak偶e g艂owa do g贸ry, to mija 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

mulant napisa艂(a):
co艣 tu cisza 馃檪


Wszyscy ci膮gle siedz膮 na brzuszku 馃檪 Te偶 z przyzwyczajenia ca艂y czas tam zagl膮dam, a o tym forum okazjonalnie mi si臋 przypomina.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
nie chc臋 si臋 wtr膮ca膰, ale z tego co zauwa偶y艂em na innych w膮tkach, to dziewczyny zawsze czeka艂y, a偶 si臋 wszystkie "rozpakuj膮" i dopiero hurtem przechodzi艂y razem - ca艂ym w膮tkiem. Wtedy 偶adna nie marudzi艂a, 偶e s膮 pustki itp. ale ja do niczego nie zmuszam. Chcecie zosta膰 na forum dla ci臋偶arnych, to zosta艅cie.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki mi si臋 wydaj臋 偶e poprostu mamy znacznie mniej czasu, dlatego tu jest taka cisza 馃槥 Musimy bardziej si臋 postara膰 i cz臋艣ciej zagl膮da膰 馃檪 proponuj臋 偶eby ka偶da co艣 napisa艂a o swoim maluszku 馃檪 napewno te偶 mamy jakie艣 w膮tpliwo艣ci i pytania dotycz膮ce maluszka 馃檪 musimy rozkr臋ci膰 to forum 馃檪 pozdrawiam serdecznie!!
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Kasiula napisa艂(a):
Marta-poka偶 mi jakie艣 zdj臋cie swojej wyczekanej c贸rci bo widz臋 tylko jedno z awtarka,a napewno juz si臋 zmieni艂a....nie ma w艂osk贸w??fajny ma艂y pyziolek,jaka du偶a si臋 urodzi艂a ,jak wspominasz pobyt w szpitalu?


Kasiula bardzo szczeg贸艂owy opis porodu i zdj臋cia da艂am ju偶 na brzuszku 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 2 tygodnie p贸藕niej...

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...