Skocz do zawarto艣ci

Czerwcoweczki 2012 | Forum dla mam


midorada_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 938
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

  • Mamusie
ehh te szczepienia najgorsze Ada艣 wsumie gor膮czki nie mia艂 ale budzi艂 si臋 z takim p艂aczem ,偶e a偶 si臋 zanosi艂 i tak chyba z 3 razy by艂oo 馃槥 najgorzej jak go przewija艂am i mia艂am podnie艣膰 dupk臋 to tylko chwyci艂am i ryk 馃槥 ale ju偶 po k艂opocie
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
rzeczywi艣cie troch臋 dzi艣 ch艂odniej (by艂o z rana), chocia偶 u mnie ju偶 dobija do 27 i grzeje s艂o艅ce. Zapowiada艂o si臋 na deszcz, ale przewia艂o, wi臋c mo偶e zn贸w burza p贸藕niej zaatakuje. Posz艂y艣my sobie rano na spacerek i od 10.30 ma艂a 艣pi, pobujana po do艂ach i nier贸wnych piaszczystych drogach nie藕le ululana zosta艂a. Teraz we 艣nie przez 15 minut pojad艂a i dalej nie ma dziecka 馃檪 w艂a艣nie gimnastykuje si臋 przy robieniu kupki 馃榿

Przy艂膮czam si臋 do Was z baby bluesem... ci臋偶ka sprawa jak tak dopadaj膮 艂zy i chandra bez powa偶niejszego powodu, a jak si臋 ju偶 pow贸d pojawi to istna masakra. Wczoraj z艂apali艣my si臋 troch臋 z B, a w艂a艣ciwie to pomilczeli艣my sobie. Bardzo go wczoraj potrzebowa艂am 偶eby si臋 nawy偶ala膰 (wyszedl do pracy o 9:30 i wr贸ci艂 prawie o 19) bo ma艂a by艂a m臋cz膮ca i przez d艂u偶szy czas p艂aka艂a, pierwszy raz tak d艂ugo, a 偶e ma g艂os jak syrena alarmowa i to o niez艂ej cz臋stotliwo艣ci, troch臋 mnie wczoraj um臋czy艂a. By艂o wczoraj spotkanie rodzinne my i nasi rodzice, wiec dopiero mogli艣my pogada膰 po 22, a on co? poszed艂 o 22 do swoich rodzic贸w, my艣la艂am, 偶e na moment po ciasto kt贸re zosta艂o, ale nie 艣pieszno mu by艂o spowrotem, bo jak wpad艂am tam po 50 minutach to on w najlepsze sobie rozmawia艂. P贸藕niej mia艂 pretensje, 偶e chc臋 go uwi膮zac, 偶e potrzebowa艂 porozmawia膰. A ja nie potrzebowa艂am? ca艂y dzie艅 z Julci膮 siedz臋 i nie rozmawiam. W ka偶dym razie do teraz si臋 gniewa na mnie. wi臋c dzi艣 chyba te偶 nie pogadamy...

G艂odna jestem, id臋 co艣 wyszperac w lod贸wce.
bu藕ka mamusie 馃槝
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzie艅 Dobry

Teraz wsta艂am, nocka zarwana jak nie wiem, musia艂am odespa膰.
Ma艂ego m臋czy robienie kupki, drugi raz da艂am mu czopka, ale nie chce za cz臋sto.
Chodzi o to 偶eby sam robi艂, no ale przez to p贸l nocy nie spa艂 i st臋ka艂 i nic.
Herbatka z kopru nie pomog艂a ani masa偶e brzuszka i inne wszystkie metody 馃ゴ

Dorotka
tez mam takie chwile z M臋偶ulem, po porodzie czu艂am sie taka samotna jaka艣 i pop艂akiwa艂am na boku ca艂y czas.
Anetka biedny Oskarek, ciekawe jaka bedzie reakcja na szczepienie mojego Olafka
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
hello mamcie 馃檪

dzi艣 troch臋 艂askawszy dzionek bo mog臋 tu zajrze膰 szybciej ni偶 wieczorem 馃檪 i obiad nawet mi si臋 uda艂o zrobi膰, i pranie powiesi膰 馃檪

Dorota te偶 tak czasem u nas bywa, a wczoraj te偶 mieli艣my ci臋偶kie popo艂udnie... 馃 馃 馃 wi臋c doskonale Ci臋 rozumiem, Twoja Julcia z tego co piszesz jest jeszcze w ci膮gu dnia grzeczna i mo偶esz co艣 zrobi膰 a ja to tylko 艂api臋 minuty kiedy m贸j w ci膮gu dnia nie p艂acze, 偶eby cokolwiek zrobi膰 i szczerze to mam takie momenty 偶e fizycznie nie daj臋 rady i czasem z niemocy 艂ezie polec膮 bo m贸j Marek ma teraz w pracy gor膮cy okres ale do przysz艂ej 艣rody i bierze urlop 馃檪 tak偶e troch臋 odci膮偶enia b臋dzie.
Aniu pisa艂a艣 偶e u was gor膮czki itp. mam nadz 偶e lepiej si臋 czujecie, bo mnie dopad艂o dwa dni temu przezi臋bienie 馃あ 馃あ 馃あ katar + drapi膮cy suchy kaszel...masakra....

biedne te nasze misie po tych szczepieniach...no nas to czeka jeszcze.

dzi艣 pogoda parna i ci臋偶ka ale spacerek kr贸tki zaliczony - dzi艣 bez syreny 馃榿 mo偶e dlatego 偶e starszy brat prowadzi艂 w贸zek i nawet za r膮czk臋 nie mog艂am 馃檪 馃檪 馃檪 tak si臋 Marcych przej膮艂 rol膮 馃檪 a jaki by艂 dumny 偶e uda艂o mu sie u艣pi膰 ma艂ego w w贸zku 馃檪

mi艂ego dzionka mamusie 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...