Skocz do zawartości

Czerwcoweczki 2012 | Forum dla mam


midorada_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 938
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej
Wczoraj caly dzien bylismy u mojej rodzinki, pojechalismy na roczek mojej malej kuzyneczki ale niedoczekalismy sie tortu 😞 bo za pozno go podali (glowna Jubilatka poszla spac po 17 i obudzila sie o 20) a my bylismy tylko do 20 a impreza zaczela sie o 17. Nasza Ania ciezki miala wczoraj dzien upal byl niesamowity wiec w domu siedzielismy Ania spala a ja z mezem wskoczylismy troche do basenu sie ochlodzic Zanurzalam sie tylko do wysokosci piersi ale tak by ich nie zamoczyc bo moglyby sie jeszcze przeziebic a wole uniknac bolu.
Dzis nasza malenka tez praktycznie wiekszosc dnia przespala teraz tez juz spi.
Ide was poczytac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laski!

Ostatnio was troche zaniedbalam ale korzystam z ostatnich chwil z mezem, w piatek leci na 4miesieczny kontrakt 😞 😞 😞 😞 Jeszcze 2 tygodnie bedzie ze mna mama a pozniej i ona leci wiec zostane calkiem sama z dziewczynkami.

Katia ja 3 tygodnie po porodzie zaczelam sie kapac w morzu i zadnego "przeziebienia" nie mialam, nie miej stracha.

Wogole jest cos takiego jak przeziebienie piersi?? 😮 😉

Wczoraj bylismy z mezem w kinie na najglupszym filmie swiata EVER. Byl tak glupi ze az smieszny 😮

Kocik nie boisz sie z malym wychodzic w takie goraczki na plaze? Ile u was stopni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo 🙂
dziś chłodniej to chyba pojedziemy na Jarmark Dominikański bo już jest 🙂 ale mamy kilka spraw po drodze do załatwienia więc jak nie dziś to jutro na pewno 🙂

Wiola nie boję się na plażę jeździć bo mały ma namiocik (jak dla niego to namiot 😁 ) i cały czas w nim leży lub wisi na moim cycku. sporo właśnie na plaży pije, a na słonku w ogóle nie przebywa, zawsze jest przyjemny wiaterek od morza więc i pocić się mega nie poci. a i też długo nigdy nie jesteśmy bo max 2 godz. no raz byliśmy 2,5 ostatnio w aucie pokazywało że na zewnątrz jest 30 stopni ale tak jak mówię mały cały czas jest w cieniu więc nie odczuwa tej temp. bo w słońcu na pewno jest więcej.

nam chrzest niestety przesunie się z września na październik bo u nas tylko w drugie niedziele miesiąca są chrzty a chrzestnemu wypadła jakaś konferencja akurat w ten weekend i go nie będzie...także mam nadz że w październiku będzie jeszcze ciepło.
z jednej str to dobrze bo wrzesień to mamy wydatki książkowo szkolne więc niema tego złego co by na dobre nie wyszło 🙂

miłego dnia laski, czekam aż mi włosy podeschną i ruszamy w drogę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się i ja
u nas dziś od rana bylo chłodno, padało, teraz jakby się przejaśniało. Mała podejrzanie długo śpi... budzi się tylko na jedzenie i znów zasypia - aż niepodobne do niej. U nas weekend minął spokojnie, w sobotę byliśmy u moich rodziców razem z teściami, posiedzieliśmy w tym skwarze w mieszkaniu, ale musieliśy sie szybko zbierac bo Julcia krzyczała i nie dawała się uspokoic. W domu po kąpieli zasnęła w miarę szybko i przespała prawie całą nockę. Wczoraj dała życ - spała, a my sobie poodpoczywaliśmy. Olimpiadę oglądamy - nawet sporty, na które wczesniej nie zwracało sie zbytniej uwagi, badminton albo skoki do wody 😁
Może za jakiś czas uda nam się z Julcią wyjsc trochę na powietrze. Jak były te upały, to wychodziłam z nią po 8 rano żeby zdążyc jeszcze przed skwarem.
I to póki co tyle ode mnie
spokojnego i udanego dnia drogie mamusie :-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey, hi, hello 🙂

U nas tez jakby chłodniej, ale jak słonce wylezie, to znowu upalinio..
Polcia dzis coś marudna, ale nocke ładnie przespała 🙂
Mąż pojechał odebrać PESEL Poli, zapiszemy ją do przychodni, i wniosek o Becikowe złożymy 🙂

Czy Wasze dzieci tez czasem osrywaja się po sam kark?
Pola czasem walnie taką kupe, że nie wiem jak ją przebrać tak wszystko osrane 😮 😮 🙃 🙃 🤪 🤪

Dziś dzwonię po położną, co by mi Polcię zważyła 🙂

Kocik z chrzcinami to tak jak mówisz, może i lepiej, wydatki na dwa miesiace rozłożysz, PS też bym się wybrała na jarmark, Ty to masz tam superowo 🙂
Dorotka super, że malutka pośpi, zawsze masz troszkę czasu dla siebie 🙂
Wiola korzystaj z obecności męża, dotrzesz do nas jak będziesz miała chwilkę 🙂
Tysia narobiłaś mi smaka tym grillem, chyba zrobie dzis lub jutro 😆 😆
Emi, Dorotka, Midorada, Tysia super fotki pociech na fb :**
Dziś zauważyłam Wasze new photos 🙂


Miłego dzionka Mamity 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien Dobry 🙂

U Nas upalnie, Mały śpi, ale martwi mnie jedno,
że śpi naprawde niewiele w ciągu dnia 🤢 wczoraj spal 2,5godz 😮
ale zas w nocy ładnie pospał. Za niedlugo szkujemy sie na spacerek 🙂
Wskoczylam dzisiaj na solarium 10 min odbębnione,
podczas opalania wleciala mi do łózka osa
pewnie domyślacie się jak wyglądało moje opalanie 😁 😁
co chwila otwierałam łóżko zeby ja wygonić 🤨
Czy u Was tez są takie plagi ? u Nas wszedzie osy 🤔
Zaproszenia na chrzest kupione wypisane tylko rozdać 🙂
Dzisiaj wyrobilismy tez Małemu karte z NFZ, mozemy latac śmiało po lekarzach 🙂

Maja fajnie ze u Was takie kupy , ja to bym wszystko dała zeby mój tak sie obsrał 🤪 wniosek na becikowe tez juz zlozyłam 🙂
Kocik w sumie dobrze ze chrzest na pazdziernik skoro wydatki masz we wrześniu 🙂
a w pazdzierniku pogoda nie jest taka zła
Wiola korzystaj z ostatnich chwil z Mężulem 🙂
Tysia udanego wypoczynku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie Mamcie u nas weekend był mega zajety, a chata zarosła syfem wiec dzis wielkie sprzatanie.
W sobote bylismy na slubie mojego M. siostry bo musieli wziasc koscielny bo ksiadz by im 2 dzsiecka nie ochrzcił, no a wczoraj chrzciny były.

My chrzest Wiktora mamy na 30 wrzesnia 🙂 i u nas 30 osob wyszło.

Ja teraz musze wywołac jak najwiecej zdkjec bo w rosmanie promocja zdjecia 10x15 po 25 groszy!!!

Czarna
moj mały też mało śpi 🙂
Kocik super ci z ta plaża
Tysia jak tam wypoczeliscie?

U nas dzis chłodniej uffff

Wymysliłam sobie dodatkowe zajecie sprzedaz recznie robionych zaproszen na allegro na chrzest, komunie, ślub, teraz musze tylko porobic kilka wzorów i cheja, co o tym myslicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka z wieczora 🙂

Emi super pomysł 🙂 mam nadz że będziesz miała zbyt 🙂 ja swoją produkcję wstrzymałam a zajmowałam się wyrobem biżuterii a do tego miałam biurko w pokoju który teraz jest Mateuszka więc nie mam nawet gdzie się wygodnie rozłożyć a poza tym na allegro nie chciałam wystawiać a ciężko tak po znajomych sprzedawać a i szybko się rynek wyczerpał, a konkurencji jest mnóstwo. także oby Tobie lepiej z tym poszło. najważniejszy jest rynek zbytu co jest raczej oczywiste 😉
Czarna życze wam taki kup że nie będziesz się mogła obrobić 😁
Nenia super że mała tak fajnie Ci śpi 🙂
Wiola naciesz się mężusiem na zapas 🙂

my dziś po spacerku na Jarmarku ale generalnie to nic ciekawego nie było ...co roku to samo także nuda 😜 😜 😜
maleńki zaskoczył nas dziś bo sam właśnie sobie zasnął u siebie w łóziu 🙂

miłego wieczoru kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej maluśki, u mnie w miarę ok. Po wizycie u doktorka wszystko dobrze. Mały rozwija sie dobrze. Wszystko gra i buczy 😜 Z teściowa tez na razie gra. Mam przynajmniej do kogo buzie otworzyć. Trochę mi gotuje i pomaga w sprzątaniu 🙂 ale chyba dotrzymywanie towarzystwa jest tu najważniejszym punktem bo na serio już trochę mi samotność doskwierala, pomimo iż cały dzień gadam do Małego. Aneta, jeśli możesz to opisz te ćwiczenia, które dostałas dla Oskara. Mój tez wciąż z glowa po jednej stronie śpi, ale dla doktorka to normalne 🤢 Może trochę sie pogimnastykuje z Dominikiem 🙃 U nas chrzciny dopiero w grudniu. Kupiliśmy wczoraj bilety do Pol. Będę leciala już 9go z Małym. Tydzień wcześniej przyjedzie teściowa i będziemy wracać razem. Nie wiem jak to bedzie z tak małym dzieckiem, ale trzeba bedzie sobie radzić. Bedzie dobrze
😎 zaraz was doczytam, tymczasem do następnego - pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
midorada napisał(a):
Hej maluśki, u mnie w miarę ok. Po wizycie u doktorka wszystko dobrze. Mały rozwija sie dobrze. Wszystko gra i buczy 😜 Z teściowa tez na razie gra. Mam przynajmniej do kogo buzie otworzyć. Trochę mi gotuje i pomaga w sprzątaniu 🙂 ale chyba dotrzymywanie towarzystwa jest tu najważniejszym punktem bo na serio już trochę mi samotność doskwierala, pomimo iż cały dzień gadam do Małego. Aneta, jeśli możesz to opisz te ćwiczenia, które dostałas dla Oskara. Mój tez wciąż z glowa po jednej stronie śpi, ale dla doktorka to normalne 🤢 Może trochę sie pogimnastykuje z Dominikiem 🙃 U nas chrzciny dopiero w grudniu. Kupiliśmy wczoraj bilety do Pol. Będę leciala już 9go z Małym. Tydzień wcześniej przyjedzie teściowa i będziemy wracać razem. Nie wiem jak to bedzie z tak małym dzieckiem, ale trzeba bedzie sobie radzić. Bedzie dobrze
😎 zaraz was doczytam, tymczasem do następnego - pa

Dorotko, a jak olimpiada - bardzo daje się Wam we znaki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
do nas przyjechali moi rodzice na parę dni i wczoraj skorzystaliśmy z okazji i z mężem mieliśmy wyjście tylko we dwoje, ale fajnie było 🙂 Najpierw basenik a potem lody na starym mieście 🙂 od razu tak lżej na duszy i ciele 🙂 i humor lepszy. polecam randki z mężem 🙂

mówicie, że u was skromne chrzciny bo na 20 osób, to u nas będzie tylko 10 lub 12 osób. tylko rodzice chrzestni, dziadki i jedna ciotka do pomocy i być może dwóch kuzynów męża. w domu będziemy robić poczęstunek bo raz że drożej w restauracji jeśli tak niewiele osób, a dwa to i tak wszyscy będziemy w domu u teściów mieszkać na te parę dni, bo u nas każdy w innym zakątku Polski mieszka. no i wybraliśmy starą parafię męża. tylko z tym załatwianiem formalności wszyscy źli, bo po jakieś zaświadczenia i zezwolenia trzeba latać, i do tego w czwartek wieczorem konferencja specjalna dla rodziców i chrzestnych, na którą ja będę musiała przynajmniej pójść, bo reszta dojedzie dopiero w piątek w nocy lub w sobotę nad ranem.

A kogo bierzecie na chrzestnych? u nas mój brat i siostra męża (nasi świadkowie ze ślubu też apropo).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny karmiące piersią - jecie lody? Jest taki upał, a ja tak uwielbiam lody (pamiętacie moje szalone wyprawy na lody snickersowe w ciąży 🙂 ? ) i nie wiem czy można jesc jak się karmi. Snickersowych, truskawkowych ani straciatella nie pochłonęłabym, ale jakieś śmietankowe na przykład? Po nocach mi się śnią 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...