Skocz do zawartości

Czerwcoweczki 2012 | Forum dla mam


midorada_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
emi-rose napisał(a):

Ja na chrzest dla księdza tez dalam 100 zł

tak w ogóle to witam 😁
Emi a wy już chrzciliście Wiktorka?
jak 15 lipca podawałam córkę koleżanki to tam ksiądz wziął 150 zł!!! aż jestem ciekawa ile u nas weźmie bo będziemy chrzcić Igorka też w Ostrołęce tylko w innym kościele.
A swoja drogą- wiecie że jak chrzciliśmy Mariankę w Warszawie to nawet nie wspomniał nikt o jakiejś kwocie (tzw "co łaska" 😜 ) i mieliśmy piękny chrzest na Boże Narodzenie za friko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 938
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Asiu my Wiktorka chrzcimy 30 wrzesnia ale juz bylam u ksiedza i wszystko załatwiłam

Dorotko mój mąż ma zarejestrowana działalnosc i jak narazie jest sobie i nic na nia nie robimy wiec cos trzeba zaczac he 🙂

Dzionek miły byklam z kol na spacerku, teraz mały spi a ja czekam na mężulka, wypijemy sobie pifko jescze bo chodzi za mna caly dzien.

PS. dzis dostałam dopiero 1 okres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka, jestem właśnie po nocnym karmieniu. Mały jeszcze trochę marudzi więc popatrze na niego zanim zasne na dohre. Mial dziś szczepienie, jak Kocik. Malutki płnaakał, ale ogólnie był bi. dzielny.!! Ltos pytał o szczepienia 5 w jednym. Dziś właśnie taki mieliśmy. Nóżki go bolała w czasie zmianwina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello 🙂

U nas już jest mój piesio 🙂 jeju jaki on jest oczadziały.. mamy ogródek.. a ten czop traktuje go jak część domu nie chce tam sikać ani robuć kupy!! I trzeba z nim spacerować 🙃 🙃
Moi rodzice już na wczasach 🙂 dobrze im 🙂

Polcia w nocy dwa razy karmienie i potem nad ranem 🙂
Czy Wasze dzieci tez czasem stękają przez sen, wiercą się czy coś w tym stylu?

Kocik zdolniacha z Ciebie 😘
Emi trzymam kciuki za Twój biznesik 🙂

Miłego dzionka 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello 🙂
dzięki dziewczyny 🙂 Emi czekam na Twoje dzieła 🙂
nasz maleńki po szczepieniach jak na razie dobrze. nocka dziś też fajna 🙂 spał od 22-3 i potem od 4-6 no od 8 -11 🙂 także dał mamusi pospać do 10 🙃 🙃 od razu lepiej sie człowiek czuje jak do tej 10 pośpi 🙂
pogoda dziś na pewno nie na plażę ale jest przyjemnie na spacerek może Sopot zaatakujemy 🙂

Justyna na prawdę masz małego żarłoczka 🙂

ja okresu jeszcze nie dostałam ale i tak trza uważać 🙂
a co do chrztu to u nas też ksiądz powiedział że co łaska ale głupio było mi nic nie dawać zwłaszcza że Marcin jest u nas ministrantem 😁


miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
midorada napisał(a):
Hejka, jestem właśnie po nocnym karmieniu. Mały jeszcze trochę marudzi więc popatrze na niego zanim zasne na dohre. Mial dziś szczepienie, jak Kocik. Malutki płnaakał, ale ogólnie był bi. dzielny.!! Ltos pytał o szczepienia 5 w jednym. Dziś właśnie taki mieliśmy. Nóżki go bolała w czasie zmianwina


jeśli go nóżki bolą to smaruj te miejsca ukłucia altacetem junior w żelu, nam tak lekarka poleciła i smarujemy przy każdym przewijaniu 🙂 zawsze jakaś ulga
my szczepiliśmy podstawowym programem jedynie tak jak już pisałam dokupiliśmy oczyszczoną szczepionkę na krztusiec a na wzw engerix bo jest lepszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kocik, cennik biżu zapodaj 🙂 podoba mi się bardzo to co jest na profilowym zdjęciu, jak ja uwielbiam takie kolory...

Jesteśmy już po spacerze, nikt nas dziś nie zgarnął ani na nas nie doniósł 🙂 śmignęłyśmy do sklepu, walczyłam z parasolką na słońcu, bo co zawiało to ona w inną stronę się wykręcała. Mała znów pospac dała. Nie wiem co to się porobiło, ale od trzech dni przesypia całe noce - od 22 do 6. Ja myślałam, że taki stan to osiągniemy za kilka miesięcy, a nie tak szybko. Dziś odwiedza nas mój brat cioteczny, który pisał przed chwilą że już nie może się doczekac zabrania małej na spacer 🙂 Nakarmie chłopów dziś spaghetti z sosem ze słoika, a sobie jakoś łagodniej muszę zrobic, ale też coś z makaronem, a co.

Buziaki :-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kocik, Midorada dzielne Wasze chłopaki 😘

U nas dziś mąż właśnie spaghetti robi, ale wszystko sam 🙂 No sos z paczki tylko 🙂 mniam już mam chętkę 🙂
My na spacerku z Polcią byliśmy u męża mamy 🙂 tam podjadła i potem sen w wóziu kolejny spacer na shopping do carrefour 🙂

Dziś podjade do rossmana odebrać fotki (ps EMI dzięki za info o zniżce)

U nas upał kosmiczny, nie wiadomo, w co sie ubrać, nago byłoby też gorąco 😮 😮 🙃 🙃

Buziolki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello 🙂

My dzisiaj bylismy na wizycie u neurologa z rzekomym napięciem mięśniowym.
Okazało się ze Mały jest zdrowy jak ryba , tą lekarke chyba oczadziało.
WKurza mnie to stanie w kolejkach i do lekarza, nikogo nie obchodzi ,
z jest się z niemowlakiem 🤢
No ale cóż byłąm sprawdziłam, jest wszystko o.k.
W sobotę ide na weselicho 🙂 ale sobie potańcze 🙃
Małego zostawiam Mamie, ciekawe jak przeżyję tą rozłąkę 😞
Będe pewnie co chwila do Mamy dzwonić.
Wczoraj z Mężulem bylismy na naukach przedmałżeńskich 😁
Pani Nas uczyła jak obliczac dni płodne i dni niepłodne 🤪
2godz nas trzymałą 🙂
Mój Mały dzisiaj pobił rekord w nocy spał od 21*00 do 5*00 🙂
i gdyby nie to ze musielismy isc do lekarza to jeszcze by spał Kochany 🙂

Maja - pies kulturka 🙂 tak jak Mój , nawet jak jestesmy z Nim u kogoś na działce to się nie załatwi 🙂 dopiero trzeba z Nim isc za płot 😜
Dorota może Mała ma kolki, zwykle są wieczorem, a podkurcza nóżki jak płacze??

Ciekawe ile ode mnie wezmie ksiądz, biorę tez slub - ale nie robię wesela , musze go uswiadomic ze u Nas ciezko z kasą .
Jutro idziemy na szczepienie, starym systemem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DorotaK napisał(a):
Kasiu, właśnie nie wiem czy to kolki. Nóżek raczej nie podkurcza, wierzga nimi, rękami też, tylko paszczę ma szeroko otwartą i wydaje z niej przeraźliwe dźwięki 🙂



hehe 🙂 ale jak to jest kwestia godzinki czy dwóch godz to tyle dobrze ,
że w nocy Ci sie nie drze 🙂 Pewnie jej przejdzie.
Mojemu tak jakby przeszły, ale jak miał kolki to odrazu było widac .
To były takie ataki , widać było ze go skręca w brzuszku i nóżki podkurczał.
Mam nadzieję ,że mamy to juz za sobą 🙃
Bo 3 dni były okropne nie miałam czasu wejsc na kompa ani nic w domu zrobic,
placz stękanie ryk i wszystko pokolei 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czarna super, że na bibke śmigacie 🙂
Poszalejecie 🙂 No i że mały zdrowiutki, co się nastałaś to Twoje, ale grunt, że masz spokój duszy 😘
My śmigamy 1 września i też mam zamiar Polcie z mamą zostawić i chyba ta rozłąka będzie najgorsza.. w razie co chyba raz lub dwa razy zajade do mamy 🙂
Jeszcze najgorsze to szukanie kreacji, mi cycole urosły i w nic swojego się nie wbije.. mam same eSki i 36, a to cycki wypływają więc dupa.

Ja po spaghetti, objedliśmy się jak dzikie świnki 🤪 🤪


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fiu ale upał, odszczekuję to co pisałam z rana że pogoda nie na plażę 😁 ukrop z nieba. ale dziś tylko lansik po Monciaku w Sopocie i gites 🙂, tatuś usiadł sobie na pifko a Mati na cycka 😁 więc wszyscy zadowoleni. Spotkaliśmy Cejrowskiego jak promował swoją książkę i Królikowskiego z synami. Sopot to na prawdę miasto lansu i gwiazd. ale tak szczerze to wolę Gdynię w tym Sopocie nic ciekawego.

Dorotka to co na profilowym to bransoletka ale ceny to Ci potem prześlę bo muszę w kajet luknąć a tak to pisz co mam Ci jeszcze z cen podać bo połowy z tych rzeczy już nie mam więc muszę w archiwa spojrzeć 😁
Czarna super że z Olafkiem wszystko gites 🙂 cieszę się bardzo. fajnie że się pobawicie w weekend 🙂 my na wesele będziemy musieli z Matim iść bo to wesele mojej siostry więc cała moja rodzinka będzie ale fajnie bo mają w hotelu pokoik więc jakby co to z maleńkim tam się zakotwiczymy i na zmianę ktoś z nim sobie tam posiedzi 🙂 a jak nie to zawsze można wrócić do domu. na wielkie balowanie się i tak nie nastawiam bo i zjeść też nie wiele pewnie będę mogła bo nasz taki wrażliwy na wszystko co zjem wiec muszę mega uważać

Maja ja mam ten sam problem w nic górnego swojego nie wchodzę przez cycochy( oprócz rozciągliwych bluzek)
śliczna Polcia na avatarku 😘

fajnie że dzieciaczki tak ładnie wam nocki przesypiają. no my też nie gorsi bo i tak dla mnie te 4 godz pospać to mega postęp 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Kochane ale sie stracha najdałam dzis po kapieli dawałam małemu wit. D i ta kapsułka wycisneła mi sie z reki i wpadła mu do buzi szybko wsadzilam palca i podniosłam go do pionu udało sie kapsułke wyciagnąć, ale chyba podrapałam go w buzi paznokciem bo plakał bardzo ale strachu sie najadłam ze hej od jutra daja ta witamine łyzeczka bo nie wiem co by było jakby połknął tą kapsułke.

Czarna supcio ze z Olafkiem wszystko oki 🙂

Ja niby nie karmie cycem a tez przez cyce w nic nie wchodze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emi-rose napisał(a):
hej Kochane ale sie stracha najdałam dzis po kapieli dawałam małemu wit. D i ta kapsułka wycisneła mi sie z reki i wpadła mu do buzi szybko wsadzilam palca i podniosłam go do pionu udało sie kapsułke wyciagnąć, ale chyba podrapałam go w buzi paznokciem bo plakał bardzo ale strachu sie najadłam ze hej od jutra daja ta witamine łyzeczka bo nie wiem co by było jakby połknął tą kapsułke.

Czarna supcio ze z Olafkiem wszystko oki 🙂


Ja niby nie karmie cycem a tez przez cyce w nic nie wchodze


jeny...no strasznie musiałaś się wystraszyć. ja od początku wszystkie witaminki czy kropelki podaję na łyżeczce. dobrze że nic się nie stało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale mamy zawrót głowy 😁 mały nie śpi prawie w ogole w dzień co jedynie nocki przesypia 😁 marudzi i dopiero jak dziąsła żelem posmaruje to spokój cały czas coś bierze do buzi chyba coś tam go swędzi 😜 jutro nie idę na to szczepienie bo bez sensu skoro jeszcze troszkę podziebiony... wycfanił się bo już chetnie nawet w wózku nie lezy tylko odrazu ryfe szczela i chce na ręce co jedynie chwile uspokojenia przynosi ta mato-fotel co wam wysłałam 😁
dzisiaj załatwilam złobek chciało mi się smiac jak dzieciaczki szły gęsiego i chłopcy łapali dziewczynki na sukienki byle tylko coś trzymac 😁 slodziaki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa no i czasem widze ,że 170 mojego mu za mało wiec dokarmiam sztucznym no coż cycków nie wycisne więcej a porcji nie bede mieszała średnio potrafi wypić 260-280 wtedy jest spokój o.O 😮 😮 daje mu nan pro ale widze ,że mu z buzki wylatuje czasem nie wiem czy za duzo czy mu nie służy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
niby dwa dni przerwy w zaglądaniu tu a tu już tyle stron zapisanych-nie mam siły nadrabiać tego teraz- zupełnie zapomniałam że na bieżąco trzeba czytać bo nie próżnujecie 😉

Moją Hanię wysypało jakieś paskudztwo, niby to wygląda jak potówki, ale strasznie tego dużo szczególnie na buzi, ramionkach i brzuszku. możliwe że przez to jest marudna bo ją swędzi to. Położna zaleciła kąpiel w krochmalu i podawanie po pół łyżeczki wapna. Po wczorajszym podaniu dziś buźka wygląda trosze lepiej,. ale na efekt będzie trzeba jeszcze poczekać bo wiadomo że z dnia na dzień się nie da. Skaza białkowa to nie jest. Podejrzewam że to uczulenie jest od herbatki jaką piłam (została wczoraj odstawiona) to ta na laktację z Herbapolu, koper włoski ma właściwości uczulające - ehhh a taka smaczna była.
Po męczących poszukiwaniach wczoraj kupiłam w końcu kieckę na wesele 🙂 Nie było łatwo bo Hania była marudna, ale mąż dał sobie radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello 🙂

u nas skwaru ciąg dalszy!
Rano obskoczyłam sklepy, te co trzeba 🙂
Odebrałam pierwsze fotki Poli 🙂
Mam taką super księgę, gdzie zapisuje wszystko o Poli, pierwszy uśmiech, odciski rączek, nóżek, fotki itp itd 🙂 to pouzupełniam 🙂
Polcia ma dziś 4tygodnie 🙂 Jak ten czas leci 🙂

Emi jeju, dobrze, że szybko zadziałałaś, trzeba uważać 😘
Nenia mam nadzieje, że Hanulece szybko to przejdzie, jak da rade dawaj potem fotkę sukienusi 🙂
Tysia Twój to niezły głodomorek 🙂 ale to w sumie dobrze, lepiej jak je niż nie je 😘

Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Ale sie wkurzyłam napisałam posta z wklejonym linkiem i mi wszysto skasowało.
Wczoraj szczepiłam Zuzie, biedactwo bardzo płakała. Midorada to ja się pytałam o te szczepienia 5 w 1 bo wlasnie taki system wybrałam, zapłaciłam 160 zł ale w angli to chyba podstawowy program szczepień.
Mała od wczoraj ma zatwardzenie, po raz pierwszy zrobiła bardzo gęstą wielką kupe prężąc sie i płacząc przy tym a dziś powtórka znowu się pręży.
Emi mam do ciebie pytanko bo o ile pamiętam z brzuszka to ty masz taki bujak różowy, czy sadzasz już tam synka. Pytam się dlatego że odkupiliśmy od znajomych podobny bujak ale boje się sadzać mała bo ta pozycja wydaje mi się zbyt siedząca a ona jeszcze nie ma sztywnego kręgosłupa.
Kozinka jak Adaś z przepukliną pępowinową ?. Moja też ma to lekarka powiedziała że do roku powinna się wchłonąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙃 WItajcie chłodno (dla zrównoważenia tego skwaru) 🙃
Nasza Juleńka śpi jak szalona - wczoraj od 22 do 6.30, od 7 do 10, od 12 do teraz - co to się porobiło istne szaleństwo 😁
W niedziele idziemy na chrzest. Mała ma cudną różową sukieneczkę, strasznie podobają mi się te opaski z kwiatkami Waszych dziewczynek, sama chciałam taką kupic. Byłam w 6 sklepach i nie znalazlam nic oprócz białej w zielone kropki za 30zł 🤔 pożaliłam się cioci, i dostałam pasek do spódnicy taki materiałowy z kwiatkiem, muszę tylko przerobic zapięcie i będzie cudnie 😁
Ależ bym sobie poganiała po sklepach sama jak Wy. Fanie Aguś, że sukienka jest 😁
Lecę zmywac i troszkę poprasowac, na razie 😁

burza u nas idzie, czarno się zrobiło i chyba już grzmi - ciekawe czy coś się skołuje, czy tak tylko straszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...