Skocz do zawartości

Czerwcoweczki 2012 | Forum dla mam


midorada_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień Dobry

My po szczepieniu , i ważeniu 🙂 Mały klocek waży 5160 g 🙂
Po szczepionce płakał ale chwilkę 🙂 Zaplacilismy za ta 5w1...
Mój Mąż sie uparł w sumie i lekarka strasznie zachwalała ze dałam sie namowic 🤢
Do lekarza ubralam malego w body z krotkim rekawkiem i krotkie spodenki i czapeczka z dziurkami. Lekarka kazala mu w te upaly nie dawac czapki wogole .
Powiedziala ze ostatnio krazy mit ze uszy przewieje dziecku a to wcale nieprawda,
wiec malemu czapki juz nie daje w te upaly.
Dzisiaj przyszedł mi pas do stymulacji miesni brzucha 😁
Nie placilam za niego ( to z paybacka) , pewnie to pic na wode ale sprobujemy 😎
W Mysłowicach upał, dzisiaj wybywamy na spacerek jak codzień.
Musze dzisiaj zrobic jakas probna weselna fryzure bo nie ide do fryzjera szkoda mi kasy.
Wymyslilam loki na prostownicy, zobaczymy jak wyjda.
jeden jest minus wesela, nie ma przywozu i odwozu 🤢
Co tam pojade autem nie mam zamiaru pić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 938
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
I wlasnie dlatego uwazam, ze te kapsulki sa do dupy ;//
Bo powinno sie je podawac bezposrednio do buzi dziecka.
Witaminy D powinno sie podawac dokladnie tyle ile kapsulka zawiera.. a wyciskajac na lyzeczke, nie dosc, ze cos zostanie w kapsulce to dodatkowo traci sie ja jeszcze na lyzeczce ;//

Emi,a ty karmisz modyfikowanym mlekiem i kazala ci peiatra nadal podawac witamine D?? Dziwie sie, tymbardziej, ze mamy lato..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas również szaleństwo mały spał 13h!!! w nocy musiałam wstać odciągnąć mleko bo myslalam ze mi cycki spadną do kolan a tam 230 odciagnięte a byly tak twarde i wielkie ,że Pamela się przy mnie chowała 😁 hahaha

Majka mi siostra zrobiła ręcznie taki album jest cudny i też co jakis czas wywołuje zdjecie i uzupelniam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
ja też podaję wit.D zgodnie z zaleceniem 🙂
Gratulacje Aniu dla męża że zdał prawko 🙂
powiem Wam że dni mi normalnie uciekają przez palce tak lecą że szok...
ja już za tydzień w niedziele na lotnisko i zurich a najbardziej wkurza mnie fakt że z Poznania będę miała przesiadkę w niemczech bo nie ma bezpośrednich lotów 😞
Oskarek coraz to nowsze dźwięki wydaję taki klusek jest że ho ho 🤪
Wiola wytrwałości życzę ale na bank sobie dasz radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Kochane mi lekarka i połozna kazały podawac witamine D

Mikula ja podłozyłam taka plaska poduszke i pierwszy raz dałam go do tej hustawki jak skonczyl miesiac i buja sie wniej codziennie przez ok 3 godziny

ja własnie wysyłam zdjecia do wywołania nazbierało mi sie 500 sztuk 🤪

Kozinka Gratki dla męza

Tysia Adas to Głodomorraaa 😁 😁 😁

Anetka
mój też coraz wiecej dźwiekó wydaje, a masz racje dni uciekaja strasznie szybko, az za szybko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anetka szybko zleci i spowrotem wrócisz do chlopaków 🙂 i córy a jak tam Milenka? głupia sąsiadka jeszcze prześladuje?

Emi istne szaleństwo z tymi fotami 😁 gdzie je wywołujesz? 😁 ja też w rossmanie czaje zawsze promo 😁

Kozinka brawo dla męża 😁

Sandra Wiolka dacie rade :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello 🙂

U nas dziś fajna nocka była 🙂 Polcia zasnęła po 23 spała do 4 i potem cyc i kolejny cyc o 8 🙂 ale rano już moje cyce czekały na opróżnienie 🙂

U nas wczoraj deszczowo i nawet się ochłodziło po południu, chyba te deszcze z Trójmiasta do nas dotarły, ale nas tak nie zalało, Kocik jak tam Twoje rewiry?
Dziś upał!
Mężuś obskoczył rynek 🙂 śniadanko przygotował, i najmilsze to to, że mi kwiatki kupił 🙂 Już stoją pięknie w wazonie 🙂 🙂 🙂

My dziś obiad u teściów 🙂 Rosołek mniam mniam
U nas Polcia uwielbia swój leżaczek-bujaczek 🙂

Emi piękne te Twoje podziękowanie 🙂 czekamy na następne cudeńka 🙂

Miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello.

u nas dziś upalnie, ale deszcze niespokojne przegoniły nas z plaży...a wczoraj to w ogóle brzydko było.
Aniu gratki dla męża, super że zdał 🙂
Maju dobrze masz z mężulkiem 🙂 no nasze rewiry to tak jak wyżej napisałam.
Emi śliczne te podziękowanie, superaśne zdjęcia masz z tej sesji 🙂
ja zdjęć nie wywołuję mamy wszystkie na dysku w kompie bo miejsca by nie starczyło takie szaleństwo 🙂 wydrukowaliśmy sobie tylko parę fotek do ramek i na ścianę pójdą.
Aneta, życzę Ci oby ten czas bez Oskarka szybko Ci zleciał.
z tego co doczytałam to fajnie wasze maleństwa wam sypiają, to nic tylko się cieszyć 😉
co do wit D+K to nam tez lekarka zaleciła

Mati ma skazę białkową...odstawiłam już wszystko nawet masło...także teraz to już w ogóle moje jedzenie stało się nuuudne...ale czego się dla maleństwa nie zrobi. dostał kropelki i kremik na buźkę. i czekamy na poprawę

miłego wieczoru mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
biedny Mati 😞 miejmy nadzieje ,ze szybko mu to paskudztwo zejdzie..
my wczoraj byliśmy na kubełku chińskim z sosem chili słodko pikatnym ryj mi wypaliło a dzisiaj znowu na kolacje sobie sami robilismy mmmm pyccha ale suszy mnie straznie 😞 Adaśko już spokojnie sobie śpi więc mam was czas nadrobić 😜 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej M Mamuśki 😉
Szymon nie był szczepiony bo za szybko jak lekarka stwierdziła po rotawirusie wiec kolejne 3 tyg musimy poczekac..chciałam szczepic podstawowymi szczepionkami.Jak Wy szczepicie? Bo widzę,że część dziewczyn zdecydowała sie na 5w1. . ?

U Nas gorąco.Mam pytanko do dziewczyn które karmią.Czy kąpałyście sie już w morzu czy tam jeziorze? bo my się wybieramy dzis nad jeziorko i zastanawiam sie czy cycochy nie będa bolały po wejściu do wody? no i czy po porodzie sn w ogóle można ? Jak uważacie ?

Kocik współczuje,że Mati ma skaze.. bardzo marny ten jadłospis niestety..ale rzeczywiście czego sie nie robi dla malucha.Mój też ma jakąś wysypkę delikatną ale byłam u lekarza i nic nie mówiła o skazie wiec pewnie to potówki.

Kozinka gratulacje dla męża 😉

a ja normalnie w szoku ile mój synek waży..karmiony tylko cycem urodzil sie 2660 a w czwartek miał już 5.550 😁 😁 a dopiero 7 tyg ma. Klocek jak nic 😉

Miłego dniaa 😘 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hi Mammas 🙂

U nas Polcia znowu przyzwoicie spała, dwa karmienia w nocy 🙂
U nas znowu upał, żar z nieba, na spacer to chyba dopiero po 17..

My tez zastanawiamy się nad szczepieniami.. Wydaje mi się, ze wiele tych szczepień to nabijanie ludzi w butelkę, co by kase wydać.. ale z drugiej strony człowiek woli wydać kase, co by być spokojniejszym..

Mąż właśnie ogarnia chałupe, mam jeszcze zakaz odkurzania. 😠 trochę mnie to wpienia, bo też chce coś porobić.
Zawsze zostaje mi wycieranie kurzy, pranie i prasowanie 😜

Marlena, Tysia ładne macie już klocuszki, ale to tylko radość jak Maluchy rosną 🙂
Kocik mam nadzieje, ze Matiemu szybko przejdzie, co do jedzonka, może poszukaj coś w necie, może tam sa jakieś propozycje dla mam karmiących..
Szkoda mi Ciebie, bo ja to wpindalam co popadnie póki co.
Dziś mam zamiar wypić karmi 🙂
Nenia super, że zabawa weselna udana 🙂 PS Chciałam Cię zapytać o tą kartę NFZ, co to takiego jest? Ja nie słyszałam, żeby u nas się coś takiego wyrabiało.


Miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello mamcie 🙂

nam nocki zaczynają wyglądać podobnie tj spanie od 21/22 do 2-3no a potem już pobudki co 1godz lub 1,5 godz...więc jestem wykończona 😮 😮 😮

Maju powiem szczerze że już patrzyłam na diety z netu to generalnie wszystko czego próbowałam powodowało albo kolki albo uczulenie 🤢 🤢 🤢 zjadłam kukurydzę w kolbach (niewiele) kolki, zjadłam zielonego ogórka - kolki, zjadłam dwa dni temu loda (bo tak wszystkie tu pisałyście że można i że jadacie) i co?? - zaogniona wysypka na buźce...także ja nie mogę jeść niczego oprócz pieczywa i wędlin 🤨 🤨 🤨na weselu u siostry będę pewnie przy szklance wody siedziała ....
Marlena, Justyna super wasze kluski przybierają, sporo już do noszenia macie 😉

co do szczepień po części to jest wyciąganie kasy i tak jak piszesz Maju czego się dla naszych dzieci nie zrobi tylko pytanie czy one są dobre?? ja wybrałam podstawowy program dokupiłam jedynie dwie szczepionki w zamian i uważam że dobrze zrobiłam. no ale każdy szczepi jak uważa więc macie jeszcze czas żeby podjąć decyzję 😉

Nenia super że zabawa udana 🙂 czekamy na fotki.

miłego dzionka kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...