Skocz do zawartości

Czerwcoweczki 2012 | Forum dla mam


midorada_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ah to jak Tysia mówisz,że się kąpałaś to ja też nie bede się męczyć i popływam sobie..ahh co to by było za lato jak bym sie nie wykąpała chociaz 1 raz :P
Twoj Synek to w ogóle klusia ;D Fajnie !

Kasiu współczuje Ci..ale myśle,że jak mały skończy tak 3 mies. to bym zaczeła znów próbowac moze kolek juz nie bedzie.wiem ze to straszne kolki u dzieci bo tez przez to przechodzimy ale cóż zrobic.. mu krople sab siplex pomagaja wiec to moje zbawienie .

Co do szczepien to rzeczywiscie troche pic na wode chyba.. kasy maja sporo wiec przystaja lekarze zeby szczepic.pojade podstawowym programem chyba jednak.dzieci byly zawsze tylko tak szczepione i sa zdrowe a te nowe szczepionki to tak naprawde nigdy nic nie wiadomo czy co 10 lub 20 lat sie nie okaze ze to tylko szkodzi.ja tak uwazam

Miłego slonecznego dzionka życze 😉 my zjemy i śmigamy nad jeziorko ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 938
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hello 🙂

Tysia 100 lat kochana 😘 😘 😘 wszystkiego co najpiękniejsze 🙂

Moja Polcia dziś kończy pierwszy miesiąc 🙂 🙂 🙂

U nas w nocy popadało i dalej pochmurno, choć nadal parno 😠
laski, mam pytanie. Jak Wasze Maluchy śpią, to jak często w nocy zmianiacie pieluchy?
Nie chce za bardzo wybudzać Poli, ale też nie chce by leżała z pełnym pampersem..
Zmieniam ją 2-3 razy, czasem na śpiocha, czasem jak sama sie przebudzi..

Miłego dzionka 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam z rańca

Justyna wszystkiego naj naj 😘 😘 😘
Maju buziaczki dla Polci 😘 😘 😘

co do wysypki to nie może ona być od oliwki bo ja go nie smaruję oliwką a nawet gdybym to buźkę i tak bym pomijała. eh poczekam do końca tyg jeśli nic nie będzie łagodniało to pójdę znowu do lekarki

ja jak zmieniam w nocy pieluchę to się zawsze mały rozbudzi u nas na śpiocha nic nie wychodzi 😁
no i w ogóle jakiś marudny jest ostatnio, budzi się co chwilę i płacze...eh...a już było tak ładnie w nocy :/

u nas pogoda dość ciężka, ni to słońce ale za chmurami no i wygląda na burze, zresztą wczoraj wieczorem i w nocy były i padało

miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry

tak na początek - Tysia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :*
Aby spełniły się wszystkie Twoje najskrytsze marzenia 🙂 😘 😘 😘 😘

Sprzątam własnie dom po weekendzie, syf taki ,że szok 😲
Wesele było udane, wytańczyłam sie, Mały był u Mamy.
Oczywiscie dzwonilam co chwila co z Nim , czy jest grzeczny 🙂
Rano po niego szybko pobiegłam bo juz taka steskniona byłam 🙂
Męzul pojechał do Żor, naprawic nasz licznik z auta ,
bo całkiem powariował, nic nie działa nawet prędkościomierz 🤢
A taki używany licznik ok 600zl kosztuje 😲 😲 😲
Jeszcze niewiadomo czy facet go naprawi, no cóż zobaczymy...

wiecie co ja już nie wiem czy tak ma być.
6 tyg równe po porodzie krwawiłam, pare dni przerwy i dostałam tak jakby okresu,
lało się ze mnie jak z kranu 🥴 Krwawienie trwało gdzies tydzień.
Nie minęły 2 tyg a ze mnie znowu leci od soboty a wczoraj to masakra jakaś,
lledwo nadążałam ze zmiana podpaski 🥴 majtki przesięknięte masakra jakaś...
Stąd mam pytranie do Sandry czy jest to normalne??? bo mnie cholera juz bierze.
13 sierpnia mam wizyte u gina dopiero.,

Maja 100 lat dla Poli 😘 ja Małemu zmieniam pampa przy karmieniu,
najpierw pampers a pozniej butla.
Kocik biednaś Ty , moj ma skazę ale ma specjalne mleko ,
a Ty biedaczko diete musisz mieć ahhh te Nasze dzieciaczki,
najgorsze jest to ze rozmawialam z taka laska u lekarza i ona swojemu dziecku ktore mialo skaze podala zwykle mleko b ysprobowac czy jeszcze ta skaze ma i dziecko dostało wstrząsu i do szpitala z nim jechali 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamcie u nas weeken znów był pełen gosci, a na koniec pokłuciłam sie z M. teraz w domu syf trzeba sprzatac.

Fajnie laski ze wesela sie udały 🙂

Ja pampery zmieniam przed kazdym karmieniem, nie wybudzam na zmiane pampera i nie zmieniam na spiocha no chyba ze jest kupa.

Potem was jeszcze nadgonie bo teraz musze ta chacjende ogarnac

Sandra a co ten gin ci nagadał

Tysia
100 lat 100 lat:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂 dzięki za odp 🙂
Ja też przeważnie przed karmieniem zmieniam i wtedy cyc, Pola zasypia i jest gitarra 🙂

Czarna Super, że wesele udane! Mi połozna mówiła,że pierwszy okres mogę się przerazić, bo to jak krwotok, ale widze, Ty jakiś podwójny miałaś 🤢 to już nie wiem..
Emi zaproszenia są PRZECUDOWNE!! Ile czasu Ci to zajmuje? I jak będziesz wyceniać? PS. bedziesz robiła jeszcze inne zaproszenia np na roczek, imieninki? Jakby co to się będzie u Ciebie zamawiać 😘 😘
Sandra co ten gin Ci nagadał?
Tysia chudzielcu 51 kg? 😮 😮 O ŻESZ JA CIE PIERDZIELE 🤪 🤪 🤪 jak Ty to zrobiłaś?
Geny?

Buziole 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa w sumie nic, nie gadal, oprocz tego, ze moje dziecko zmienilo polozenie z glowkowego na poprzeczne ;// wiec lepiej dla niej zeby sie odwrocila...

Wedlug jego badania mala wazy 200g mniej niz na ostatnim badaniu co bylam, i breczal ze mala.. ale tez nie o to chodzi...

Robi to 4d i pieprzy :
Czy z glowka bylo dobrze na poprzednim USG?
mowie, ze tak...
Aha... mysli mysli i laskawie po swoim mruczeniu, mowi, no tak tu jest dobrze...
A ja myslalam, ze zejde... ;//

Dwa oczywiscie zdjecie mi zrobil mega rozmazane pozniej Wam wrzuce ;// no ale oczywiscie dal mi wizytowke, swojego gabinetu, bo ogolnie jak mi zalezy to moze uda sie u niego w gabinecie ;// Wkurwil mnie ogolnie tylko...
a my wyjazd specjalnie skrócilismy, zeby zdazyc na to badanie... no ale coz 🙂

Czasem tak jest, USG nieudane, wyjazd krotki przez to i same nerwy.. no ale czasem tak bywa;/

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/dscn4777a.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/7291/dscn4777a.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
żar z nieba...31 stopni w cieniu...mały dopiero teraz zasnął 😮a od rana płacz i zgrzytanie zębów (moich oczywiście 😁) poszliśmy na spacer to tylko z pół godz pospał a ze mnie lało się ciurkiem taka duchota....a w domu ciągły płacz więc padam..nawet nic mi się nie chce robić a tyle jest do ogarnięcia...łózko nie pościelone, obiad nie zrobiony a ja teraz najchętniej bym nogi na stół wywaliła i zimne pifko walnęła 🙂 i chyba tak zrobię bo bezalkoholowe mam w lodówie a taki skwar że zimne pifko nie będzie złe 😉

Emi cudne te zaproszenia 🙂 ja przez to że mały taki płaczliwy nie mam nawet kiedy do swoich błyskotek zasiąść.
Czarna super ze impra udana 😉
Sandra no trafiłaś na oszołoma widocznie, a czemu do swojego nie poszłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuje Kochane za pochwały 🙂

Ceny zaproszeń bedą w granicach 1 zl, 1,50 zł, 2 zł
chcę mieć zaproszenia na różne okazje, dodatkowo jeszcze robione podziekowania cos tego typu co juz tez zrobiłam, musze tylko porobic pare wzorów i ruszam 🙂
Zrobienie jednego zaproszenia zajmuje mi ok 5minut oczywiscie jesli mam już przygotowany projekt, a ze zrobieniem projektu to wiadomo ze róznie hihi 🙂

Ja waze 71,5 kg przy wzaroscie 170
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emi-rose napisał(a):
Dziękuje Kochane za pochwały 🙂

Ceny zaproszeń bedą w granicach 1 zl, 1,50 zł, 2 zł
chcę mieć zaproszenia na różne okazje, dodatkowo jeszcze robione podziekowania cos tego typu co juz tez zrobiłam, musze tylko porobic pare wzorów i ruszam 🙂
Zrobienie jednego zaproszenia zajmuje mi ok 5minut oczywiscie jesli mam już przygotowany projekt, a ze zrobieniem projektu to wiadomo ze róznie hihi 🙂

Ja waze 71,5 kg przy wzaroscie 170


zaproszenia fajne 🙂 i tanioszka !!!! szkoda ze juz kupiłam bo napewno bym zamówiła od Ciebie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja już kurcze zaproszenia kupiłam 😠
Emi, a mogłabym u Ciebie zamówić podziękowania?
Ja mam chrzest 9 września, więc spoko czas byś miała 🙂
Byś mi wyceniła wraz z przesyłką ? Jak co zgadamy się priv na fb 🙃 🙃
Bym Ci podesłała fotkę Poli do tych podziękowań 🙂

Sandra to się nie dziwi, że ogółny wnerw, jakiś czop ten ginek!!!
Kocik dobre piwko nigdy nie jest złe 😁 walnij sobie 🙂 Ja też Karmi wyżłopię hihi 🤪
ja na spacer dopiero po 17, bo teraz to będzie ze mnie ciekło, tak jak mówisz 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skorzystalam z tego USG, co w Plazie bylo za free..wiec nic dziwnego, ze czop dal wizytowke 🙂)
Do swojego ide w poniedzialek, zobaczymy co mi powie...
Jesli rzeczywiscie mloda za mala to sie stresowac zaczne.. ale moze ogolnie bedzie nalezec do tych mniejszych dzieciaczkow... 🙂

Ja na te zaproszenia tez sie poczaje 😉 Szkoda, ze dopiero teraz je zobaczylam, bo Nadia niedlugo urodzinki ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czarna_Mamba napisał(a):
Sandrusia mogłabyś odpowiedzieć na moje pytanie , wczesniej je zadałam...
Martwi mnie moje krwawienie 😞



no powiem szczerze że ja jeszcze nie dostałam okresu, i ciekawa jestem kiedy i jaki on będzie. nie powiem że za tym tęsknię 🙂
ale skoro masz takie obfite i tak często to może faktycznie coś nie halo. ale się nie znam więc nie zabieram głosu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przepraszam nie doczytalam ;/

Hmmm, z tymi pierwszymi miesiaczkami, moze tak byc, zanim organizm dojdzie do tego jaki powinien byc ten przyrost endometrium, wiec jesli nie ma niepokojacych skrzepow, nie powinno cie niepokoic.
czesto tak jest ze albo te pierwsze krwawienia sa skape, albo wrecz bardzo obfite.
aczkolwiek na wizycie zglos to ginowi, bo sprawdzi na pewno dokladniej czy czasem nie ma jakiegos miesniaka, badz jakiejsc torbie;lki, choc nie obstawialabym tego....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Kobietki 🙂
Kasiu ja mialam to samo co Ty podpaskę wymienialam co 20min i poszlam do lekarza bo myslalam ze moze cos mi tam zostalo ze mnie zle wyczyscili i sie okazalo ze to miesiaczka ..Pani doktor powiedziala ze ona po mimo ze jest lekarzem to jak po porodzie dostala pierwszy okres to sie przerazila 🤢powiedziala ze pierwsze miesiaczki sa bardzo dziwne ..a wiec sie nie przejmuj..jak zeszlam u niej z fotela to zostawilam za sobą az do przebieralni szlaczek musiala dzwonic po sprzataczkę 😁
Justynka jeszcze raz wszystkiego naj naj 😘 😘
Emi zaproszenia cudne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja nerwy i ciągła bieganina...daje się odczuć,zjeżdzam wagowo już poniżej 50kg...jak się położę na boku to wszystkie kości mi wyłażą...właśnie tego się bałam,że znowu wrócę do tej pieprzonej anorektycznej figury 😞 😞
Klaudia była na bilansie 2 latka i jak się okazało-ma krzywą prawą nóżkę,widziałam,że krzywo stawia stopę ale niestety teraz zaczyna się bieganina po ortopedach 😞 😞 a myślałam,że źle się jej w butkach chodzi 😞

eh te dzieciaki,sami lekarze i problemy ostatnio 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sandroos napisał(a):
Przepraszam nie doczytalam ;/

Hmmm, z tymi pierwszymi miesiaczkami, moze tak byc, zanim organizm dojdzie do tego jaki powinien byc ten przyrost endometrium, wiec jesli nie ma niepokojacych skrzepow, nie powinno cie niepokoic.
czesto tak jest ze albo te pierwsze krwawienia sa skape, albo wrecz bardzo obfite.
aczkolwiek na wizycie zglos to ginowi, bo sprawdzi na pewno dokladniej czy czasem nie ma jakiegos miesniaka, badz jakiejsc torbie;lki, choc nie obstawialabym tego....



no właśnie w tym jest problem, że w trakcie cc lekarz powiedział mi że mam 2 mięśniaki 😞
i teraz bede na wizycie mowić o tym ginowi.
Czy te mięśniaki są goźne ? jak się je leczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuje za życzenia 😘 kochane jesteście ☺️ ☺️

Emi zaproszenia super na roczek będę u Ciebie zamawiała 😁 🤪
Czarna z teco co wiem to mięsniaki jesli są to przy cc powinni chyba usunąc chyba ,że jakoś inaczej usadowiony nie znam się 😠

Sandra na bank ten czop wszystko na szybcika robił dlatego tak jest.. a sama wiesz jak z tą wagą jest... nie martw się na zapas 😞

Chyba będę musiała wydac mojego psiaka z ciężkim sercem ale widzę ,że tu w bloku mimo tych 4 pokoi on się męczy.. nie mam czasu ,żeby z nim biegać w taką gorączkę a Roberta kumpel już ma jednego labradora duży ogród więc miała by miejsce do wybiegu żal mi go się przyzwyczaiłam ale co zrobić.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...