Skocz do zawartości

Czerwcoweczki 2012 | Forum dla mam


midorada_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Tyssiiaa napisał(a):
Dziękuje za życzenia 😘 kochane jesteście ☺️ ☺️

Chyba będę musiała wydac mojego psiaka z ciężkim sercem ale widzę ,że tu w bloku mimo tych 4 pokoi on się męczy.. nie mam czasu ,żeby z nim biegać w taką gorączkę a Roberta kumpel już ma jednego labradora duży ogród więc miała by miejsce do wybiegu żal mi go się przyzwyczaiłam ale co zrobić.. 🤨


chętnie naszą też bym oddała bo też widzę że nie mamy czasu nią się zajmować a i wkurza mnie bo ciągle kładzie mi sie pod nogami (wiem że to dlatego ze nas pilnuje 🙂 ) ale ja się dużo kręcę i ona wiecznie pod nogami leżąca to nie mam czasem nerwa 😠 ale co do zajmowania się nią to żal mi jej bo tak to często jeździliśmy z nią nad morze żeby sobie pobiegała i pomoczyła dupsko lub nad jezioro żeby popływała a w tym roku jak na razie była tylko raz...ale niestety nie mogę się jej pozbyć bo Marcych miał by taką traumę że nie wyrobiłabym z psychologami bo to jego piesek także musimy się męczyć dalej...

co do mięśniaków to ja też mam jednego ale może się gdzieś upłynnił po porodzie 😁 hehe ale na serio to faktycznie raczej powinni Ci Czarna wyciąć skoro i tak byłaś 'otwarta'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 938
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witamy z ran 😉
pogoda dość łaskawa bo jest ładne słonko ale nie tak ukropnie jak wczoraj.
zaraz śmigamy do chrzestnej dać jej kartkę do spowiedzi i na spacerek 🙂

Justyna moja psinka jest grzeczna jak zostaje w domu także sąsiadom nie przeszkadza. ona w ogóle jest z tych nie szczekających, i dobrze 🙂ale co się na broiła to jej bo jak była młoda to tyle rzeczy nam zeżarła że szkoda gadać 😁
Czarna ja jak pisałam mam tego mięśniaka (info sprzed zajścia) i teraz ciekawa jestem jak on się zachował po ciąży, ale on generalnie był jedynie do wycięcia przez otwarcie mnie więc na prawdę jestem zdziwiona że Ci tego podczas cc nie zrobili.

Mati dziś o niebo spokojniejszy 🙂 nawet nocka nieźle minęła 🙂 możliwe że przez te upały ta jego wysypka na buzi go drażniła i dlatego taki wkurzony był cały dzień .

miłego dzionka mamcie i bąbelki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haj 🙂

u nas też dziś jakby chłodniej, słonko czasem się wychyli i jest czym oddychać 🙂
Pola spała ładnie od 23, o 2:30 cyc i potem o 6 🙂 i spanie do 9 🙂

Mam pytanie co do bioderek. Chcę się wybrać z Polą i teraz się zastanawiam czy iść do ortopedy, czy wystarczy iść na USG bioderek.
Dajcie znac mamcie 😘

Miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
nie chcę zapeszać ale mój synuś drugą noc śpi po 7 godzin o 4.00 budzi się na amciu i później znowu kima do 8.00 to w sumie 10godzinek przesypia jakby tak zostało to będzie supcio 🤪
Maju samo usg wystarczy 🙂
my jednego pieska zostawiamy w Łodzi a jednen jedzie z nami do Poznania 🙂
u nas całą noc lało ale fajnie się śpi w deszcz 🙂
a ja już wczoraj nie wytrzymałam i powiedziałam adamowi że jak nie zmieni swoich nawyków na ulicy mianowicie zerkanie na kobiety to ja odchodzę mam tego po prostu dość ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Kochane 🙂
U nqas dzis chlodniej, zara lecfe nqa zakupy bo o 18 znow goscie mam nadzieje ze sie nie rozpada bo chce grila rozplaic

Maju wyslij mi na fb swój adres e-mail pokaze ci jakie mam wzory dla dziewczynek a jesli zaden ci sie nie spodobo to zrobie ci jakis nowy wzór 🙂

Sandra
ten lekarz jakiś ąkły jest nie przejmuj sie z małą napewno wszystko si 🙂

Tysia
chętnie bym wzieła Twoją Semi taka słodka jest Ramzes by miał Panne 😁 😁 😁

Mój zjadł dzis na noc 200 a i tak sie obudził po 4 godz

Miłego dnia:*

a waga spadła mi dzsis banan na twarzy sie pojakwił 70,5 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
u nas tez się trochę zmieniło ze snem. Jak były te upały mała spała od 22 do 6 bez przerwy, a wczoraj zasnela o 23 i do 5, pózniej jedzenie i sen do 8. potem pokręciła się, pomachała nogami tak, że cała karuzelka szalała, i od 11 śpi znów. Dziś o 15.30 spotykam się z kolezankami z pracy - pracują na lecie w mieście, i spotykamy się pochodzic trochę z mała na spacerku, a później na kawkę względnie wodę 😁 Pogoda też się u nas popsuła, ale wreszcie jest czym oddychac, słońce świeci, chmura na horyzoncie, ale ma jeszcze 3h na popadanie a później niech się nie wygłupia 😁

Ale ładnie chudnięcie nam idzie - jakby podliczyc wszystkie kilogramy które nam wszystim cudownie zniknęły od porodu - nazbierałoby się tego sporo 😁 A to nie koniec 😉

Emi, fajne te Twoje zaproszenia. A Kocik ma super biżuterię 😁 Która jeszcze ma coś - pomożemy w sprzedaży, rozpromujemy 🤪

udanego dnia Wam życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 😉
Ale te Wasze maluchy ładnie śpią.. normalnie zazdroszczę 😎 😁

Sandra może ten lekarz specjalnie tak gadał,żebyś przyszła do niego na odpłatną wizytę.. będzie dobrze , niekoniecznie musisz urodzić klopsika 😉

Anetko to chyba każdy facet tak na ulicy ogląda sie za innymi. a w ogóle jak idzie jakas "szprycha" w mini z dużym dekoltem.Pamiętaj,że to istotki troszke bezrozumne i niekoniecznie zdają sobie sprawe z tego,że sprawiaja nam przykrość swoim zachowaniem.

Dziewczyny te mięśniaki chyba nie sa jakies niebezpieczne co? Moja mama miala wielkości pomaranczy i poprostu wycieli ale nigdy nie słyszałam,żeby były one zagrozeniem dla zycia.ale nie znam sie.Kasiu podobno właśnie ciąża "leczy" takie cholerstwa .. więc licze na to ,że ten Twoj się wchłoną sam.
Czarna beznadzieja,że Ci przy cc nie usuneli.. ;/ byś miała problem z głowy.ale może rosnąc nie beda,nic nie bedzie sie działo więc tylko kontrole u gina bedziesz musiała miec co jakis czas.

Dziewczyny mam pytanko.. bo boli mnie bardzo gardło od 3 dni.. dzis w ogóle masakra i wydaje mi się,że mam ropnie więc chyba angina .. ;/ słyszałam,że bede musiała przestac karmic to prawda? mateńko to by był dla mnie cios w samo serducho ;( dzis przed 18 mam lekarza ciekawe co powie.a pytam sie bo wiadomo jak lekarze,łątwiej im powiedziec ze musze małego odstawic.bo z tym sie własnie spotkałam.znacie jakies domowe sposoby,by to cholerstwo wyleczyc?witamina C , hasco sept ,płukanie woda z sola nie pomaga ;( Pomóżcie 🤢 🥴

Miłego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena1109 napisał(a):
Hej Mamuśki 😉
Ale te Wasze maluchy ładnie śpią.. normalnie zazdroszczę 😎 😁

Sandra może ten lekarz specjalnie tak gadał,żebyś przyszła do niego na odpłatną wizytę.. będzie dobrze , niekoniecznie musisz urodzić klopsika 😉

Anetko to chyba każdy facet tak na ulicy ogląda sie za innymi. a w ogóle jak idzie jakas "szprycha" w mini z dużym dekoltem.Pamiętaj,że to istotki troszke bezrozumne i niekoniecznie zdają sobie sprawe z tego,że sprawiaja nam przykrość swoim zachowaniem.

Dziewczyny te mięśniaki chyba nie sa jakies niebezpieczne co? Moja mama miala wielkości pomaranczy i poprostu wycieli ale nigdy nie słyszałam,żeby były one zagrozeniem dla zycia.ale nie znam sie.Kasiu podobno właśnie ciąża "leczy" takie cholerstwa .. więc licze na to ,że ten Twoj się wchłoną sam.
Czarna beznadzieja,że Ci przy cc nie usuneli.. ;/ byś miała problem z głowy.ale może rosnąc nie beda,nic nie bedzie sie działo więc tylko kontrole u gina bedziesz musiała miec co jakis czas.

Dziewczyny mam pytanko.. bo boli mnie bardzo gardło od 3 dni.. dzis w ogóle masakra i wydaje mi się,że mam ropnie więc chyba angina .. ;/ słyszałam,że bede musiała przestac karmic to prawda? mateńko to by był dla mnie cios w samo serducho ;( dzis przed 18 mam lekarza ciekawe co powie.a pytam sie bo wiadomo jak lekarze,łątwiej im powiedziec ze musze małego odstawic.bo z tym sie własnie spotkałam.znacie jakies domowe sposoby,by to cholerstwo wyleczyc?witamina C , hasco sept ,płukanie woda z sola nie pomaga ;( Pomóżcie 🤢 🥴

Miłego dnia 😉


Nie wiem, czy przy karmieniu mozna tantum verde w aerozolu,
w ciązy mozna psikać bynajmniej, mi pomagało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja 🙂
my po spacerku i wizycie u chrzestnej, maleńki jakby inne wcielenie 🙂 tak cudnie spał i był spokojny ze hej 😉
w ogóle od rana taki kochaniutki, poleżał sobie u siebie w łóżeczku (bez krzyku:woohoo 🙂 i tak mu się dobrze leżało że gadał do swoich zabaweczek jak najęty 🙂 a mamcia od razu cap za kamerę żeby tatusiowi pokazać 😉

super te wasze szkraby sypiają 😉 aż zazdroszczę ale wiem że i na nas pora przyjdzie ze będziemy spokojnie sypiać 🙂

Marlena po pierwsze nie wiem czy pisząc "Kasia" masz mnie na myśli ale jeśli tak to ja jestem Aga 😁 to tak na marginesie 😁 a po drugie to będąc chorą możesz karmić piersią i tantum w spray`u można karmiąc piersią bo ja miałam zawalone gardło i to używałam.
kuruj się kochana 😉

u nas lunęło ale słonko jest nadal niestety już jesienią mi zalatuje...eh..i tyle z tego lata było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mi na gardlo pomagały lody oczywiście zimne na patyku haha. 😁
Adaś dzis ladnie od 23 spal do 10 go obudzilam bo wychodzilam do kosmetyczki 🙂
Aga nasza szkód nie zrobila ani jednej ma 9miesiecy Twoja pewnie juz jest starsza a naszej figle w glowie dostaje glupawki ucieka pod stol i szczeka :/ a przy tym co 2 dni odkurzanie bo tyle klakow ze az bialo mimo wyczesywania... Kiedyś kupie mini jorke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tyssiiaa napisał(a):
Mi na gardlo pomagały lody oczywiście zimne na patyku haha. 😁
Adaś dzis ladnie od 23 spal do 10 go obudzilam bo wychodzilam do kosmetyczki 🙂
Aga nasza szkód nie zrobila ani jednej ma 9miesiecy Twoja pewnie juz jest starsza a naszej figle w glowie dostaje glupawki ucieka pod stol i szczeka :/ a przy tym co 2 dni odkurzanie bo tyle klakow ze az bialo mimo wyczesywania... Kiedyś kupie mini jorke 😁


nie mów mi nic o kłakach bo u nas to samo tyle że czarno aż rzygać nieraz się chce, już nie raz mówiłam że na łyso ją obgolę 😁 ciekawe jakby wyglądała 🙃 🙃 🙃
a starsza jest bo ma stara rura 4 lata 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kocik napisał(a):
heja 🙂
my po spacerku i wizycie u chrzestnej, maleńki jakby inne wcielenie 🙂 tak cudnie spał i był spokojny ze hej 😉
w ogóle od rana taki kochaniutki, poleżał sobie u siebie w łóżeczku (bez krzyku:woohoo 🙂 i tak mu się dobrze leżało że gadał do swoich zabaweczek jak najęty 🙂 a mamcia od razu cap za kamerę żeby tatusiowi pokazać 😉

super te wasze szkraby sypiają 😉 aż zazdroszczę ale wiem że i na nas pora przyjdzie ze będziemy spokojnie sypiać 🙂

Marlena po pierwsze nie wiem czy pisząc "Kasia" masz mnie na myśli ale jeśli tak to ja jestem Aga 😁 to tak na marginesie 😁 a po drugie to będąc chorą możesz karmić piersią i tantum w spray`u można karmiąc piersią bo ja miałam zawalone gardło i to używałam.
kuruj się kochana 😉

u nas lunęło ale słonko jest nadal niestety już jesienią mi zalatuje...eh..i tyle z tego lata było...



uhh to wtopa ;D tak Ciebie miałam na myśli 😆 Przepraszam w takim razie za pomyłke nie wiem co sobie ubzdurałam,że jesteś Kasia 🤪 🙂
Kupie to tantum , mam nadzieje,ze obedzie sie bez antybiotyku.Te zimne lody również zakupie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tyssiiaa napisał(a):
Aga dlatego chce ją wydac póki mały nie zacznie raczkować bo potem w kłakach nie bedzie chodzić a leci z niej strasznie ;/


no właśnie też mnie przeraża wizja raczkowania w kłakach... 😞 ale nie mam wyjścia bo Marcin strasznie by to przeżył 😞 jakoś będziemy musieli znaleźć sposób ale generalnie odkurzanie co dwa dni a jak zaczyna się zmiana sierści to rano i wieczorem co dzień, wtedy to już nawet odkurzacza nie chowam...

Marlena, nie stresaj się 🙂 pomyłki się zdarzają 😁 no i oby Ci się obeszło bez antybiotyku

mój Mati odsypia chyba wczorajszy dzień 🙂 bo śpi jak najęty 🙂 udało mi się tyle rzeczzy zrobić że szok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
Nie nadrobie was z czytaniem wiec sobie daruje wiec nie wiem co sie dzieje.
A mam pytanie do was mamusiek. Moja Ania odkad sie urodzila ma problemy z ulewaniem ale teraz to juz to nie ulewanie a normalnie czasami chlusta mlekiem ktore wypila. Dzis co ja nakarmilam to wszystko zwrocila i mnie to martwi czy nie ma tego refluksu żołądkowego czy jakos tak sie to zwalo. Teraz po kapieli najedzona(ulala odrobine tylko) spi u siebie w lozeczku a ja (niedobra matka) pije redsa a w nocy jak sie obudzi dostanie mleko z butelki a to co bede miala w piersiach odciagne i wyleje. Tak za mna chodzilo napicie sie redsa ze uleglam, cala ciaze chcialam chociaz raz sie napic a nie moglam teraz wypilam szklaneczke i mam dosc reszta dla meza.
Buziaczki dla was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sandra ja pilnuje by jej sie odbijalo zauwazylam ze bardziej chlusta jak wypije herbate koperkowa wiec przestaje jej podawac juz te herbatke. Z kupa w dalszym ciagu ma problemy chociaz daje jej kropelki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello mamcie 😉

dziś pochmurnie, nie wiem kiedy na spacer się wyrwać bo w każdej chwili może zacząć padać...

nocka bardzo fajna, wstałam wyspana jak nigdy 🙂 teraz za to szaleję w domu z porządkami, od wczoraj mnie naszło i wyrzucałabym wszystko co mi w rękę wpadnie bo takie chomiki z nas że tyle rzeczy się nagromadziło a i tak połowy człowiek nie wykorzystuje a szafy z gumy nie są, a szkoda 😁

także mój Marek od wczoraj strach w oczach co ja nie wymyślę 😉 ale od momentu jak zlikwidowaliśmy komputerowy pokoik na rzecz najmłodszego członka rodziny 🙂 to do tej pory walają się jakieś niepoukładane rzeczy bo nie ma po prostu na nie miejsca, a to mnie wkurza strasznie 😠
a ponieważ mój maleńki dziś znowu ładnie sobie śpi od rana to mamusia korzysta i szaleje 😉

weszłam w przerwie zajrzeć do was i się przywitać 😉
i oczywiście życzyć miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamcie my wczoraj bo gosciach fajnie czs zlecial 🙂
U nas pogoda taka sobie to9 sie chmurzy to slonko zagląda 🙂

Masz racje Aga czuc juz jesienie 😞,
Mój mały wczoraju co marudny był ale w nocy spał jak zawsze od 21 do 4 potem do 7,
Ide podszykowac obiad i na spacer

Katia
mój ulewa jak za łapczywi zje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...