Skocz do zawartości

Czerwcoweczki 2012 | Forum dla mam


midorada_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
my po wizycie u chrzestnej, godz dał nam posiedzieć 🙂 tak po południami to już nie goszczenie się bo marudny, a teraz my już po kąpieli i maleńki śpi 🙂 był taki zmęczony że nawet cycka nie chciał 🙂 dobrze że wcześniej zjadł u ciotki bo poszedł by na głodniaka spać.
Marlena to jak Ci nudno to wpadnij na spacerek 🙂 mieszkasz gdzieś koło Żukowa? to niedaleko jak jedziesz na Chwaszczyno to prawie jesteś u mnie bo ja mieszkam na Dąbrowie(o ile znasz troszkę Gdynię)to blisko Chwaszczyna jest 🙂

miłego i spokojnego wieczoru 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 938
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witajcie 🙂
ostatnio mało tu zaglądam ale tyle na głowie że szok 🙂
Tysia ładnie Adaś waży mój też tak jakoś będzie miał i zastanawiam się co dalej bo fotelik samochodowy mamy maxi cosi do 9kg 🤢
co do pieska miałam yorka i maltańczyki mam obecnie one też mają włosy i szczerze polecam maltana lepiej się chowają nie są złośliwe może Kasiu akurat trafiłaś na fajnego pieska ale ja przerobiłam trzy yorki które właziły na łóżko i waliły kupę tak były złośliwe a już nie daj boże jak nagle pojawi się ktoś dla kogo masz więcej czasu i mniej go przytulasz to jest kaplica..ja tak miałam zaczełam spotykać się z Adamem i mój yorek wyczuł zagrożenie że już nie jest najważniejszy robił Adamowi kupę do buta albo siku na klapka i wyobraźcie sobie że któregoś pięknego dnia po spacerze w ciągu trzech minut zdechł bo wiedział że jest już ktoś inny po prostu zrobił Adamowi miejsce 😞przykre ale prawdziwe levisek właśnie taki był ja yorka odradzam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello 🙂
dziś dzień wielkiego prania, już kończy się pierwsza pralka małego synusia a za chwilkę chyba ze dwie dużego synusia rzeczy poobozowych, do których najlepiej w masce gazowej podchodzić i gumowych rękawicach 🤪 🤪 🤪eh te chłopaki i ich brak porządków 😁
Wiola z tego co czytałam na fb to niezłe kongo wczoraj miałaś 😮 😮nie zazdroszczę.
mój maleńki znowu sobie śpi, obudził się o 7 i teraz spiocha. jak się obudzi lecimy na spacerek ale ciepło się trzeba już ubrać bo jesiennie zalatuje że hej 😞 niby to słonko jest ale zimny wiatr już czuć no i tylko 17 stopni... ileż tego lata my mieliśmy... 😞 najlepiej to ma Wiola 🙂 pogoda w wakacje gwarantowana 🙂 oj kochana za rok mam nadzieję że i ja się pogrzeję 😉
Emi a Ty jeszcze nad morze śmigasz. pocieszę Cię bo słyszałam że ostatni tydzień wakacji ma być jeszcze ciepły ale gdzie to dobre pytanie bo na południu Polski to Cię nie urządza bo jedziesz w przeciwnym kierunku. obyś miała pogodę.
Aneta ale te Twoje pieski to faktycznie małe wredotki były...aż wierzyć się nie chce że pies może takie rzeczy robić 😮 😮 a jak tam przeprowadzka?
Maju pielgrzymek do was ciąg dalszy? 😉

miłego dzionka wszystkim 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamcie 😉
Aguś tak powiem szczeze,że w Gdyni to tylko bywałam przejazdem i tak za bardzo nie wiem gdzie mieszkasz..ale od czego są mapy 😁 Mam autko w naprawie nie wiem ile to potrwa ale myśle,że jak już je dostane z powrotem to mogli byśmy sie wybrać z Szymonkiem 😉 Chwaszczyno wiem gdzie jest bo tam jest chyba giełda tak? a tam bywałam :P a tak w ogóle to pewnie plaże masz nie daleko?czy musisz dojechac??

Wiolka ja mieszkałam na chełmie z rodzicami a póżniej przeprowadziliśmy sie na ujeścisko.rodzice zostali a ja z mężem teraz na kaszubach mieszkamy bo tu mieszkanko w spadku dostaliśmy po wójku Roberta.zreszta z tąd mąż pochodzi.on został na swoich rewirach a ja z miasta musiałam się wyprowadzic.ale fajnie na wiosce,domek z ogródkiem i spokój nie to co z niektórymi sąsiadami z bloku w gdańsku :P 😁

Ja czekam na mamuśke bo z Szymkiem ktos musi zostac.mam troche spraw do pozałatwiania.na 13 ginekolog a do tego jutro chrzcinki więc zakupy trzeba zrobic.
Ja mam takie pytanko..bo troche za mało mleka ściagam,nie umiem tymi laktatorami ściagnac tyle ile maly wypija czy moge go jednorazowo dokarmic jakas mieszanka? nie znam sie na tych mlekach które w razie co polecacie? tylko czy nie odechce mu sie po tym mojego mlesia?

Miłego dnia kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
Aga jak na razie to zamówiony jest bus na przeprowadzkę będzie nam pomagał chłopak Adama siostry więc firmy nie bierzemy i jeszcze mamy tak fajnie ze bus jest wypożyczony w łodzi a zdajemy go w poznaniu 🙂przeprowadzka 31sierpnia a jak wrócę z zurichu jedziemy po kluczę 🙂
ja zaraz śmigam do kosmetyczki a moje chłopoki śpią 🙂
Córcia pojechała troszkę na mazury ale jutro wraca więc zobaczę ją przed wylotem 🙂
weszłam dziś na wagę 71,5kg 🤪
Kasiu pisałaś coś o tym pasie ja mam taki vibro-go i mnie tam nic nie boli po nim puść linka z tym swoim tylko nie wiem czy tutaj się uda wkleić to jakby co na fb mi wyślij 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to pewnie podekscytowana jesteś nowym miejscem 🙂 fajnie że się udało coś wylukać no i oby było wam tam lepiej 🙂
dobrze że się z córą pożegnasz przed wyjazdem 🙂
jeśli chodzi o ten pas to ja też link poproszę, może na naszym forum Kasiu wklej na fb? 🙂
Marlena ja na plażę kawałek mam bo mieszkam w dzielnicy blisko Chwaszczyna 🙂 ale na bulwar zjeżdżam tylko na dół i chwila moment i jestem 🙂
maleńki dalej śpi, a ja czekam żeby go nakarmić i na spacerek z moimi chłopakami wyskoczyć 🙂 Marcina coraz trudniej wyciągnąć bo już za duży jest na takie spacerowanie, jeszcze na dodatek to chłopak 🙂 ale jeszcze podstępem się udaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laski!

U nas po masakrycznym wieczorze nocka spoko, pobudka o 8 tyle, ze Lea znow nie chce cyckow 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Nie mam juz na nia pomyslow.

Marlena no to jaja bo ja tez z Chelmu 😁 jeszcze sie okaze ze sie znamy 🤪 Jak Cie znalezc na FB?

Myusze leciec bo Maja wyje 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haj mammas!

Moja Pola wczoraj też dała czadu.. cały dzień prawie nic nie spała, więc z radością myślalam, że szybko padnie.. Walczyliśmy z nią do 00:30.. z Tym że spała do 6, cyc, potem cyc o 7:30 i o 11 musiałam ją budzić.. teraz znowu śpi.. 😮
nie czaje jej..
wczoraj jeszcze łeb mi pękał, spać mi się chciało, a ta balanga!

Dziś w końcu udało mi się załozyć obrączkę 😁 😁 jaka radość 🙂
Noooo i ja dzisiaj na panieński do kuzynki, za tydzień wesele, ale nie idziemy, idziemy dopiero na wesele 1 września.
Ciesze się na bibke, ale wiem, ze długo nie posiedze, bo cycusia dla Poli będzie trzeba dać 🙂

Ja też zauważyłam stratę wagi 🙂
Anett super, że waga satysfakcjonująca 🤪 🤪 mam nadzieje, że czas w Szwajcarii szybko minie 😘
Wiola wierze, że Lea w końcu zatrybi cycole!

Miłego popołudnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamcie i maluszki 🙂
ale dzis pogoda w kartke raz pada raz slonce sie pokazywalo ale dzis wogole zimno na dworze. My bylysmy dzis u mojej kolezanki ktora tez ma 7mies corcie Anie male chyba sie polubily bo jak jedna na druga spogladaly to sie usmiechaly do siebie 🙂 fajny widok byl.

Tysia to masz malego klocusia moja wazy 4200 i mierzy 59cm
Co do ulewania to my juz od dawna wyzsza pozycje stosujemy, pilnuje by sie odbijalo a i tak ulewa ale mniej od kad nie daje herbaty z kopru z kupami dalszy ciag problem. wlasnie mi wyje bo od 5czy 6 rano nie zrobila kupy dalam delicol zobaczymy czy pomoze.
Co sie tyczy bzykow to u mnie nadal brak chreci chociaz od czasu do czasu sie zdarzy ale przy dziecku nie lubie sie kochac wiec przewaznie w innym pokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania po szczepieniu-był z nią tata- zniosła to dzielnie dziewczynka 🙂 Od szczepienia ciągle śpi z przerwami na wycie i jedzenie.
Poważona została - 5100 g i pomierzona- 64 cm.
Uczulenie już Hani zeszło-cieszę się jak szczerbaty sucharem 🤪
U mnie co do bzyków to szaleństwo, jak to bywa po poście 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Helloł 🙂

Link do pasa wkeiłam na fb.
Dzisiaj bylam 2 razy na spacerku, istny szał.
Najpierw znioslam wozek Mały płakał na łóżku za mna wylecial pies ,
nie chcial isc do domu a ja lecialam po Małego ehhhhhhhh siedem swiatow na szczescie Rico przylecial pod drzwi. i tak chodze z psem i wóżkiem , fajnie to musi wyglądac 😲 🤔
Dzisiaj moja dalsza kuzynka weszła mi na ambicje.
Spotkałam ja pod apteką i ona "o Matko tobie tez brzuch został... sciagaj sie ja sie sciagałam, i tez mam ciezko zrzucic - kup sobie błonnik z ananasem nie ma efektu jojo"
Dodam ze ona z 90kg wazy i brzuch jej po ciazy do teraz wisi a rodzila 3lata temu 😁
Az sie wkurzyłam i kupilam sobie linea detox, na nast tydzien jade na basen dieta cud i bedzie git 😁 😁 😁 mam nadzieje ze podziała 😁 😁

Maja -Mój dzisiaj spał tylko 2 godz mam nadzieje ze w nocy bedzie spałł 😁
Mam nadzieje ze nie bedzie robił balangi jak Polcia 😁
Wiolka szkoda ze Lea nie ciągnie cycocha, mi tez szkoda było , tak chcialam karmić,
ale niestety, to i tak dobrze ze 2,5mies na cycku jest ...
A tak apropo Pola juz zajęta przez Wiktorka, więc Olaf czeka na Leę 😎 😁
Tysia łoooo Matko ale waga 🤪 od mojej sąsiadki syn ma 6mies a wazy tyle samo co Adaś 🤪 a ty taka chudzina nosisz takiego Klopsika 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga super,że nad morze masz tak bliziutko.ja nie pamietam kiedy ostatnio byłam nad wodą.nigdy czasu nie było jakoś..no za czasów szkoły to każdy dzień praktycznie w wakacje opalanko nad morzem było.to były beztroskie czasy haa 😉

Wiolka na fb wpisz marlena bork to powinno mnie znaleść.daj znac na fb,może i ja Cie rozpoznam ;D a na nowym czy starym chełmie mieszkałas? 😉

Czarna,czym Ty sie przejmujesz? Ty jestes chwilke po porodzie,ma prawo jeszcze coś tam odstawac.a ludzie sa wścibscy.podejrzewam,że kuzynka zazdrości Ci tego,że jednak spadasz na wadze a trzeba dokopać komuś,żeby czuć się samemu lepiej.mi tam tez jeszcze brzunio odstaje troszke ale wiem,że jeszcze troche i sobie zniknie.w końcu urodziłyśmy dzieciaczki 😉

Ja dopiero upiekłam ciasto.jeszcze gotuja sie warzywka na sałatkę i trzeba iść w kimę bo i tak niedługo czeka mnie karmienie.dziś padam na kolana a jutro będe jak zombi chodziła :P Chrzciny na 17 więc troszkę jeszcze bede miała czasu na pichcenie 😁
Dobranoc ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane 🙂 u nas intesywny weekend sie zapowiada, rodzice pojechali nad morze i na 2 domy trzeba leciec ale jutro juz przyjedzie babcia pilnowac ich psiakow i kociaków 😁 😁 😁

Widzę że pary nam sie zaczynaja robic 😁 😁 😁

Kocik ja nie chce zapeszac ale ja pogode mam zawsze nad morzem jeszcze mi sie nie zdażyło by pogody nie było 😁 😁 😁

Moj zas 2 noc spał 8 godz. ja wypoczeta ze szok 🙃

Miłego weekendu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello mammas 🙂

Ja po panienskim 🙂 Było fajowo, jedzonko, picie, karaoke 🤪 🤪
co prawda ja bez alko, ale czad, bo moja Pola (jestem w szoku)
zasnęła po cycku o 19:30, ja poszłam na 20!
Wróciłam o 24, Pola spała..
cyc o 0.30
Spała do 5, potem cyc,
kolejny cyc koło 8 i spi do teraz!!!
Aż się dziwię, czy tyle może spać 😮 😮 🤪 🤪 ??
Zaraz muszę ją obudzić, nakarmic, bo o 12 wpada kumpela pazury mi zrobić 🙂 🙂

Dziś obiadek u teściów 🙂
a w poniedziałek moi rodzice z wczasów wracają 🙂

Miłego dzionka 🙂
Chłodny weekend się zapowiada, co nie?
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello mamcie.

my dziś mieliśmy ciężką nockę/poranek...od 4 nad ranem biedulek się budził co chwilkę i miał kolkę 😞 znowu...a już tak długo cisza była...i tak do 8 z groszami. jak potem zasnął to spaliśmy do 11 🤪

faktycznie widzę tu jakieś swatanie już odchodzi?? 😁 😁 😁 😁
Justyna na pewno łezka Ci poleciała ale pomyśl że to dla jej dobra.
Maju super ze imprezka udana i że Polcia tak ładnie pospała 🙂 wy to macie dobrze z tymi obiadkami jak nie u rodziców to u teściów
Kasia mi tez brzuch został ale to normalne po ciąży, zależy od genów oczywiście przecież po niektórych naszych mamciach to nie widać że w ogóle rodziły 🙂
Emi to obyś i tym razem miała pogodę 🙂
Marlena skoro masz fb to można Cię wciągnąć do naszej tajnej grupy 😁

pogoda u nas spacerowa, już plażowa raczej nie będzie także karmię maleńkiego i się ruszamy

miłego dnia mamcie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc mamuski!

Pozbylam sie poczucia winy, mala ciagnela pieknie cyca w nocy ale zasnela dopiero o 00.30 🤢 spala do 5.30, cyc i spanie do 8 znowu cyc. Jak juz sie porzadnie przebudzila to juz cyca nie chce wiec sciagam i daje jej butelka ale najpierw zawsze probuje ja przystawic, pozniej z nakladka silikonowa troche pociagnie i dokanczamy na butli. Troche przy tym roboty ale coz, najwazniejsze ze je.

U nas dzisija okropnie duszno 🤨

Chcialam jeszcze cos napisac ale mloda sie buntuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
Justynka uśmiechnij się piesio na pewno będzie miał dobrze,mnie Adam namawia na zabranie drugiego pieska do Poznania ale ja jakoś jestem na nie boje się że sobie nie poradzimy..
Kasiu pas ma dobre opinie na forum też się nad nim zastanawiam 🙂
wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę anty dzieciową i w zurichu będzie mi towarzyszyła miesiączka -cudownie 🥴
u nas przytulanki co drugi dzień a czasem codziennie 🙂
dzisiaj byłam po wędlinę i mięso i pani ekspedientka pytała się jak mały i mówiła że jej siostra teraz po 3-cim miesiącu była na szczepieniu z synkiem i chłopiec dostał zapaści a miała szczepionkę 5w1 😞 biedactwo takie małe i takie rzeczy życie jest naprawdę nie sprawiedliwe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...