Skocz do zawartości

Czerwcoweczki 2012 | Forum dla mam


midorada_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kocik napisał(a):
hello mamcie.

my dziś mieliśmy ciężką nockę/poranek...od 4 nad ranem biedulek się budził co chwilkę i miał kolkę 😞 znowu...a już tak długo cisza była...i tak do 8 z groszami. jak potem zasnął to spaliśmy do 11 🤪

faktycznie widzę tu jakieś swatanie już odchodzi?? 😁 😁 😁 😁
Justyna na pewno łezka Ci poleciała ale pomyśl że to dla jej dobra.
Maju super ze imprezka udana i że Polcia tak ładnie pospała 🙂 wy to macie dobrze z tymi obiadkami jak nie u rodziców to u teściów
Kasia mi tez brzuch został ale to normalne po ciąży, zależy od genów oczywiście przecież po niektórych naszych mamciach to nie widać że w ogóle rodziły 🙂
Emi to obyś i tym razem miała pogodę 🙂
Marlena skoro masz fb to można Cię wciągnąć do naszej tajnej grupy 😁

pogoda u nas spacerowa, już plażowa raczej nie będzie także karmię maleńkiego i się ruszamy

miłego dnia mamcie 😘


No własnie tak na szybkiego weszłam i Cie znalazłam na fb więc i dodałam 😉
Jak co to dziewczyny Wy siebie macie więc i możecie mnie pododawać bo mi tak cieżej Was wyszukać wszystkie 😉
My na 17 chrzciny.od 8 w kuchni a teraz chwila odpoczynku.mały u mnie dzis na rączkach tylko do karmienia a cały dzień u dziadka i mojego brackiego 😁
Uciekam się szykować.Miłego popołudnia Mamuśki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 938
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tyssiiaa napisał(a):
Marlena udanych chrzcin :*


Dziękujemy dziekujemy 😉 chrzciny udane , tylko zmęczona strasznie jestem.gości było więcej niż myśleliśmy.a to tylko najbliższe osoby.w sumie 15 osób.

Justyna podaj mi przepis jak tak szybko doszłaś do formy po porodzie ? 😁 😁 ja to na siebie patrzeć nie moge :P

Dziewczyny śliczne macie dzieciaczki 🙂
Miłego dnia Mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haaj 🙂

Ja z mężem przestawiamy się na zdrowy tryb odżywiania 😁
Dziś bez pieczywa, na sniadanko wasa z wędlinką i pomidorkiem plus marchewka 🙂
Na obiad schabowy bez panierki, kasza gryczana i mizeria. MNIAM.

Wiem, że w sumie szczupło wyglądam, ale źle sie czuje wiedząc że mam plus 5kg, Chcę schudnać 8.
Po wizycie u gina ruszam na bieżnie i basen.
Dam Wam znać za 20 dni czy to coś da 🙂
Bo za 20 dni idziemy na Wesele 🙂 a tydzień później chrzciny 🙂

U nas Polcia znowu pięknie spała. 5h, potem 3h i potem 2h 🙂
Już tak od tygodnia ładnie spi 🙂

PS Polcia już się do mnie usmiecha 🙂 Ten bezzębny, szeroki usmiech przyprawia o łzy w oczach ☺️ ☺️ Moja kochana Stokrotka 🙂

Marlena super, że chrzciny udane 🙂
Tysia to ile Ty kochana spacerujesz 🙂 Bo z Ciebie lasia że JA CIEŻ PIERDZIELE 🤪 🤪

Do nas dziś moja kumpela wpada, mąż korzysta i śmiga z kumplami (kulturalnie) na kawkę 🙂 hihi

Wywołałam zdjęcia i idę cichaczem rodzicom w domu postawic zdjęcie Poli w ramce na komodzie i zostawie album z fotkami, jutro wracają, to będzie miła niespodzianka jak wrócą 🙂

Miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo mamcie 🙂

Mati oszalał dziś w nocy 😁 😁 😁 co 1-2 godz do cycka ale nie wołał czy płakał tylko wiecie co wymyślił??? odkrył że ma rączki 😁 i tak je sysał że aż równo furczało w tym jego łóżeczku 🙂 🙂 hihi jak fajnie to brzmiało tylko że ja mniej zadowolona bo nie przytomna byłam po dzisiejszej nocce.

Justyna super ze piesie wrócił, widocznie faktycznie ma z wami już zostać na stałe 🙂
Marlena kopsnij się na piechtę do Gdyni to figurka murowana 🤪 🤪 🤪
fajnie że chrzest udany, u nas będzie 16 osób ale zaczyna się coś pierdzielić z terminem...proboszcz mnie dzis wkurzył, bo weszłam spytać o fotografa a on mi mówi że 9.09 jest 25-lecie parafii i nie będzie chrztów na 13 tylko będzie po mszy na 10...czyli nie na mszy..to co on kurde tego nie wiedział przyjmując chrzest??? 😠 😠 😠 we wtorek idę do biura i okaże się czy będzie po mszy czy jednak zrobią wyjątek i na tej o 10 zrobią normalnie....ale co ja z gośćmi zrobię od 11 w domu??ani to pora obiadowa ...do d...to wszystko... no nic we wtorek sie okaże...
Maju Ty też mega laska jesteś więc co chcesz od siebie?? to co ja mam powiedzieć??? marzy mi się waga 65...ale to jeszcze 7 do zejścia...może się uda...
wszystkie tak ładnie po ciąży wyglądacie to ja nie mogę na siebie patrzać w lustrze...

miłego dzionka mamcie i misiaczki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tysia u nas na wsi tez tylko jedna drózka do chodzenia bo przy ulicach chodnikow nie ma i mam strach wybrac sie gdzies dalej.wiec tylko dom -->sklep i z powrotem haha 😁
Super,że piesio z powrotem ;]

Maju Ty też szczupła po ciąży.super wyglądasz.u mnie brzuchol według mnie mega jeszcze jest 🤢
chociaz jakies 2 tyg temu przymierzalam pare zeczy i w nie nie wchodzilam a dzis sie skumałam,że niektóre mogę juz założyć 😆

Aga niech ksiądz się określi 🥴 troszke przerąbane miec chrzciny na 11 ale z kolei ja mialam na 17 i tez nie dobrze bo siedzieli mi wszyscy do nocy . mały roztrojony bo glośno a to pora spania.
Noo jak bym do Gdyni na piechotkę śmigneła to normalnie lasia bym była haha 🙂
Ty Aguś po Ciąży też super wyglądasz !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A cóż tu dziś taka cisza? 🙂

na 18:45 jedziemy na bioderka - prywatnie bo państwowo nie było szans się dostac. Mam nadzieję, że wszystko w porządku. Ale dziś nieprzyjemna pogoda. Czasem słońce, wtedy gorąco bo to przecież jeszcze lato, ale jak się pochmurzy - to od razu jedsień na całego. U nas dziś na tapecie intensywne wymachiwanie rękami i nogami i bardzo mało snu od rana. zwykle suszarka pomaga zasnąc ale dziś i ona jest bezsilna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂 no cisza cisza 🙂
zauważyłam że częściej teraz na fb piszemy niż tu, brzuszek był bardziej przez nas okupowany 🙂
Dorota u ans podobnie, od dwóch dni sen jak u zająca pod miedzą 😁 czyli ciągle na czujce i najdłuższy sen w dzień to godzina 😮 😮
hehe ale widze że nie tylko my z suszarką koło maleńkiego lataliśmy żeby się uspokoił 😁 😁 w końcu Marecki nagrał na telefon więc w drodze też czasem nagranie się przydało a wiadomo że suszarki ze sobą byśmy nie zabrali 😁
u nas pogoda też w kratkę no i tak jak mówisz jak słońce przygrzeje to jeszcze czuć że jest lato ale bez słoneczka kiepawo..więc nie wiadomo jak się ubrać 😮 😮 😮
daj znać po bioderkach.
Justyna też bym chętnie tyle chodziła, bo lubię chodzić, ale gdyby było gdzie..u nas tylko jedna prosta i nudnaaa,nie powiem chodzę bo tak to nigdzie bym nie wyszła, ale nudnawo trochę, raz na jakiś czas się człeka spotka. a w stronę sklepów to mam tak blisko że nawet się nie rozpędzę i jestem przy sklepach więc żaden spacer.
a co do sysania piąstek to ja się nie mogę doczekać jak będzie wtryniał swoje szpytki 😁 to jest dopiero mega widok 🙂 🙂 no i jak ręce po łokcie połykać będzie 😁 pamiętam jak Marcin je obrabiał to kilo śmiechu 😁
Sandra, super że córcia tyle pokonuje, kondycha się wam wyrobi niezła 😁 dzielna dziewczynka 🙂

miłego dzionka wszytskim 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejooo Mamuśki 😉
My właśnie z dworku wróciliśmy i mały śpi.na podwórku staliśmy z mężem gadałam bo mu smutno - samotnie zalewa słupki do płotu bo zmieniamy.poprzedni był z desek i korniki już miały go wsunięte 😁
To prawda dzis pogoda beznadziejna.jak słonko świeci to ciepło ale głównie wieje silnie zimny wiatr.więc nawet nie wiadomo jak siebie i malucha ubrac.
w ogóle ten dzisiejszy dzień jakis nudny i senny.o 15 przysnełam i jak Robert wrócił do domu to nawet nie wiedziałam kiedy 😁 śmiał się,że by mnie okradli to i tak bym nie wiedziała.

Sandra dobrze,że tyle spacerujesz.dobrze mieć gdzie się wybrać bo mnie codzienne te same trasy wykańczają.
Dobrze,że do sklepu mam kawałek 😜

W środe wolne więc rodzinnie wybierzemy sie nad motławe ,na jarmark w gdańsku. co roku tam bywam to i tak pewnie nic ciekawego nie bedzie ale przynajmniej sie pospaceruje 😉

Aga rzeczywiście wszystkie piszecie na fb głównie-teraz wiem czemu tak żadko tu pisałyście.no ale teraz i ja będe na bierząco 🤪 😁
Miłego wieczorku ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie,

Tesciowa pojechala, wiec wracam i tu. Sledze Was regularnie. Kazdego wieczoru czytm co naskrobalyscie. Czasem to nawet zasypiam z tel w reku. 😉

Mam dzis okropny dzionek. Maly od wyjazdu babci jest taki rozbity, ze ciezko z nim bardzo!!! 😞 😞 😞 NIe moze zasnac, bardzo placze i ciezko go ululac. 😞 😞 😞 W sobote zrobilismy male przemeblowanie. Przenieslismy jego lozeczko do naszej sypialni. Koszyk, w ktorym dotychczas spal jest juz za maly 😞 😞 Moze to jeszcze jest dodatkowa przyczyna jego stanu. Tym bardziej, ze wczesniej w tym lozeczku nie spal. Nie moze sie chlopak odnalezc w tych luksusach 😉
Zeby tego bylo malo, to Dominik od kilku dni placze przez sen. NIe tak by sobie pomarudzil - placze glosno ze zlami, robi sie caly czerwony, a czasami az zapowietrza!!! 😮 😮 😲 😲 😲 Jestem przerazona!!! No i to ulewanie. Juz myslalm ze mamy to za soba a tu zonk - powtorka z rozrywki. Dzis przebieralam siebie 2 razy a jego 3!!

No to pomarudzilam troche. Chcialam cos jeszcze napisac, ale musze sie nim zajac. Znow sie obudzil placzac - nie mam pojecia co sie z nim dziej 😞 😞 😞 😞 😞

buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i już 18...ale ten czas zleciał...mały tak mało śpi że nawet nie wiem kiedy się ta godz.zrobiła.
chłopaki pojechali wykąpać psa w jeziorze bo już siwa jest od tego łażenia po dworze a taka pogoda to ludzi na pewno nie bedzie już dużo.

Marlena na jarmarku nic ciekawego nie ma, ale przejść się to dobry pretekst żeby tam podjechać 🙂 i chociaż na ludzi popatrzeć jak ja to mówie 🙂
jak ostatnio podjechałam do centrum handlowego tak się przelecieć po sklepach to wiecie co? latałam jak szalona, jak wypuszczona z klatki...normalnie nie umiałam się poruszać po tym centrum, jak w jakimś amoku chodziłam 😁 heheh po takim czasie pierwszy raz wypuszczona to chodziłam w kółko chyba ze 4 razy ale udało się za pierwszym razem wypatrzeć kreację na weselicho 🙂 🙂 🙂
Dorota, nie martw się tym ulewaniem bo z tego co tu czytam to wiele 'naszych' dzieci ulewa, mój Mati też. a co do budzenia się to mój też się wiele razy budzi z płaczem....eh...także chyba taka ich 'uroda'
zobaczysz Dominiś przyzwyczai się do nowego metrażu łóżeczka i na pewno będzie mu się wygodniej śpiochało 🙂

a co u naszej Ani??tak rzadko tu zagląda? czy na fb częściej siedzi??bo dawno jej nie widziałam

miłego wieczoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haj mamity 🙂

U nas tez raz słonko, raz chmurka.
Dziś wracają moi rodzice z gór, mysle że koło 20 powinni być 🙂
Odprowadziliśmy pieska do nich, Polcia bardzo grzeczna podczas spacerku 🙂

Dziś umówiłam ją na pierwszą wizytę do lekarza, za tydzień w środę, oczywiście będzie wtedy tez szczepiona 🙂 🙂

Dziś zauważyłam -1kg 🤪 🤪
szał pip hihih 🤪 🤪

Kozinka widzę u Ciebie urwanie głowy, piwko wskazane!
Marlena miłego wypoczynku 🙂
Czarna super, że u Gina wszystko ok, ja w czwartek ruszam 🙂
Midorada trzymaj się mocno, na pewno Dominiś szybko zaskoczy spanie w łóżeczku, na pewno mu dziwni, przyzwyczai się.
mam nadzieje, że to ulewanie też szybko przejdzie, ale skoro to normalne, to trzeba to przeżyć 🙂

Spokojnej nocki, u nas Pola jeszcze śpi 😮 trzeba zaraz budzić na kąpiel 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My już wykąpani i Szymek buszuje.teraz bujaczek w ruch idzie 😁 o 21 pewnie będzie jadł i mam nadzieje,że juz pojdzie spac na noc.od 17.30 go zabawiam 😉

Dokładnie trzeba troche chociaż połazić i odchamić się bo nie pamiętam kiedy ostatnio gdzieś tak pochodziłam.Może mężuś jakąś drobnostkę mi sprawi :P Mamuśka na karuzele pójdzie a cooo 😁

Maju Ty masz też dobrze z Polcią.Grzeczna dziewczynka 😉 pewnie stęskniona za rodzicami?

Midorada Twoje maleństwo szybko się przyzwyczai do nowego miejsca zobaczysz 😉 a co do ulewania to tak jak Aga mówi nie przejmuj sie duzo dzieci ulewa.mi polozna mówiła,że jak dziecko przybywa na wadze to nie ma czym się przejmować bo wynika to z niedojzalego jeszcze ukladu pokarmowego.

Kozinka wiem coś o tym,bo w sobote my tez mielismy chrzciny i sie nacharowałam jak wół :P Tylko,że ja mam 1 dzieciątko a Ty musisz się 2 zająć o tyle gozej.a nie ma Ci kto pomóc? Mężowi dzieci sprzedaj wtedy się ogarniesz w kuchni 😁

Dobranoc Mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorotka Adas też czasem płacze przez sen, - to normalne coś im się sni i stąd płacz 🙂

My własnie wrócilismy z kina boże byliśmy na batmanie 2,5h film ciekawy nie powiem ale myslalam ze mi cyce odpadną jak przyszłam to odciągnęłam 290ml mleka 😮a mały śpi w najlepsze od 21... ☺️

padam na cycki nadrobiłam i wio do wanny relax 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...