Skocz do zawartości

Czerwcoweczki 2012 | Forum dla mam


midorada_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień Dobry 🙂

Mój Mały pobił dzisiaj rekord 🙂 Spałnieprzerwanie od 20stej do 4tej rano 🤪
Wypił butlę i spał do 6tej i tak sobie siedze z nim właśnie w wózku usypia.
Szkoda ,że nie śpi tak chociaż do 8mej 🤢
Ale są też plusy wczesnego wstawania , bedzie mi się lepiej wstawało do pracy 😁
Olaf chyba tak spał bo w dzień prawie wogole nie zamknął oczu.
Nie wiem czy Wam pisałam, w sobotę mój kolega zginął na motorze 😞
Miał 33 lata , córeczkę maluśką. Ehhh te motory 😞
Tutaj opis wypadku, Kozinka to w Twoich stronach byłow górach.
http://www.beskidzka24.pl/artykul,smierc_motocyklisty_na_obwodnicy_bielska-bialej,3538.html

Sandra z Małą napewno wszystko dobrze 🙂
Kozinka zagon Męża do roboty ! Przeciez sama się zajedziesz Kobieto 🤢
Maja fajnie ,że waga spada 🙂
Midorada nie przejmuj się ulewaniem, gorzej jakby wymiotował , tak jak mój, i okazało się ze ma skazę białkową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 938
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej Kochane normalnie mam urwanie d*** auto sie zepsulo, nad morze trzeba jakos jechac, juz zaczełam pakowanie nie wiem jak sie zabierzemy jeszcze zakupy musze zrobic i jeszcze gosci ciagle kupa dzis na 15 kuzyn z rodzinka a na 18 kumpela z dawnej pracy, jutro przyjedza ciotka, dobrze ze jeszt pogoda to grila pale nie m tyle szykowania az, po za tym u nas wszystko si, no a zaraz olece do biedrony.

Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czarna_Mamba napisał(a):
Dzień Dobry 🙂

Mój Mały pobił dzisiaj rekord 🙂 Spałnieprzerwanie od 20stej do 4tej rano 🤪
Wypił butlę i spał do 6tej i tak sobie siedze z nim właśnie w wózku usypia.
Szkoda ,że nie śpi tak chociaż do 8mej 🤢
Ale są też plusy wczesnego wstawania , bedzie mi się lepiej wstawało do pracy 😁
Olaf chyba tak spał bo w dzień prawie wogole nie zamknął oczu.
Nie wiem czy Wam pisałam, w sobotę mój kolega zginął na motorze 😞
Miał 33 lata , córeczkę maluśką. Ehhh te motory 😞
Tutaj opis wypadku, Kozinka to w Twoich stronach byłow górach.
http://www.beskidzka24.pl/artykul,smierc_motocyklisty_na_obwodnicy_bielska-bialej,3538.html

Sandra z Małą napewno wszystko dobrze 🙂
Kozinka zagon Męża do roboty ! Przeciez sama się zajedziesz Kobieto 🤢
Maja fajnie ,że waga spada 🙂
Midorada nie przejmuj się ulewaniem, gorzej jakby wymiotował , tak jak mój, i okazało się ze ma skazę białkową.

nawet wiem gdzie dokładnie,bo to nowa obwodnica i jadąc do miasta często po niej jedziemy,w tym miejscu często stoi policja przy tym ograniczeniu ale ile razy tam jadę to rzadko kto nogę ściąga z gazu,bo auta tam wyglądają jak na torze wyścigowym 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna łatwo mówić,żeby męża zagonić do roboty ☺️
teoretycznie jest w domu,ale przechodzimy chyba największy kryzys odkąd się znamy ☺️ wrócił do domu ale było i tak ostatnio,że pomieszkiwał u teściów ☺️
przeszłam załamanie,ale postawiłam się na nogi,mam znowu odrobinkę siły by walczyć,a porządki? przynajmniej zabiją mi głupie myśli 🙂
chce go zabrać stąd,prawdopodobnie wyjedziemy,z daleka od jego rodziny ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja mamcie

mój Mati dziś powrócił do normalnego jak dla nas spania nocnego ( oby tak zostało) spał od 00.30 - 5 ;D szał ciał jak dla mnie 😉
teraz marudzi ale nie wiem czy wychodzić na dwór bo co się próbuję zebrać to takie chmurzyska że szkoda gadać a zmoknąć to żadna frajda.

Aniu biedna Ty z tym wszystkim jesteś, fajnie by było gdybyście się wynieśli gdzieś z dala od tej całej rodzinki.
Sandra z małą na pewno będzie wszystko oki 🙂 jeszcze ma troszkę czasu żeby podgonić z wagą 🙂
Emi trzymam kciuki za udany wyjazd, oby wszystko dobrze się z autem skończyło,
Kasiu gratuluję jeszcze raz kupki 😁 nic tak nie cieszy 🙂
Justyna Ty to masz te mleczarnie 😁 😁 nie dziwota że z Adasia taki chłop rośnie jak dąb 😁

miłego dzionka wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra super,że z małą wszystko ok 😉 Jeszcze troche i kruszynka będzie na świecie 😉

Kozinka jeżeli to ma uratować małżeństwo to ja bym uciekała.. Ja mam blisko teściów i mąż też za często chodził to go ukruciłam i jest dobrze.ale inaczej by bylo gdybyśmy mieli razem mieszkac 🤪 nie wyobrażam sobie tego. współczuje Ci tak ciężkiej sytuacji.. do tego z dwójką małych dzieci.Musisz być silna kobieto bo ja bym sie pewnie już dawno poddała. Życzę,żeby się wszystko ułożyło 😘

Szymek dzis tez w miare ładnie spał od 22-1.30 od 2-4 i od 5-8 . były lepsze
dni ale nie ma co narzekać mogło być gorzej jak to nie raz bywa w nocy :P
Ja po kąpieli,mały śpi.troszke zmęczona jestem może uda mi się chwilke komara przyciąć 😁
Miłego dnia mamuśki ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena Twój Szymuś i mój Mati prawie w podobnym ''wieku' są 🙂 a wiesz że ja wahałam się praktycznie do samego końca między Mateuszkiem a Szymkiem 🙂 nie wiedziałam jakie imię wybrać i w końcu wygrało to które jako pierwsze przyszło mi na myśl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wszystkie mamcie 🙂
U nas przerąbane są tylko wieczory-na szczęście tylko wieczory bo gdyby tak wyglądać miał cały dzień to załamka. Poza koszmarnymi wieczorami, nocki spokojne, moja Gwiazdeczka przesypia już większość nocy 🙂
Justyna Oby Semi już została.
midorada moja też przez sen płacze, ale nie jest to tak drastyczny płacz jak u ciebie, nie jest to często, ale zdarza się.
Marlena super że chrzciny się udały
Maju to Polusia grzeczna, że tak ładnie śpi i nie robi problemów rodzicom 🙂 I super że dobrze się bawiliście na weselu. Ja ciągle myślałam o Hani, ale przyjaciółka była na tyle dobra że mi Hanię na karmienie przyprowadziła. A w nocy ze ściągniętym pokarmem sama pojechałam malutką nakarmić. Tak że Hanię odebrałam dopiero o 11:00 następnego dnia a sama bawiłam się do 3:00, wiedząc że Hania najedzona smacznie śpi 🙂
kozinka udanych chrzcin, żeby wszystko poszło bezproblemowo.
Czarna dobrze że twoje zmartwienia zostały rozwiane przez ginekologa 🙂
sandroos super że z malutką wszystko dobrze i zdrowo rośnie, już wkrótce będziesz ją tulić 🙂

Kupiłam Hani na allegro z przesyłką za 35 zł karuzelę, ale mała ma radochę 😁 na fb jest filmik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kocik napisał(a):
Marlena Twój Szymuś i mój Mati prawie w podobnym ''wieku' są 🙂 a wiesz że ja wahałam się praktycznie do samego końca między Mateuszkiem a Szymkiem 🙂 nie wiedziałam jakie imię wybrać i w końcu wygrało to które jako pierwsze przyszło mi na myśl 🙂


Haha to ja Ci powiem,że my sie wahaliśmy miedzy Szymonem , Mateuszem i Mikołajem a przystało na Szymonie 😁 Sama nie wiem czemu ale tak w końcu wybraliśmy 😉 noo Mati 3 dni tylko młodszy od Szymka 😉 Ty urodziłas chyba po terminie nie ? ja miałam na 22 ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena1109 napisał(a):
Kocik napisał(a):
Marlena Twój Szymuś i mój Mati prawie w podobnym ''wieku' są 🙂 a wiesz że ja wahałam się praktycznie do samego końca między Mateuszkiem a Szymkiem 🙂 nie wiedziałam jakie imię wybrać i w końcu wygrało to które jako pierwsze przyszło mi na myśl 🙂


Haha to ja Ci powiem,że my sie wahaliśmy miedzy Szymonem , Mateuszem i Mikołajem a przystało na Szymonie 😁 Sama nie wiem czemu ale tak w końcu wybraliśmy 😉 noo Mati 3 dni tylko młodszy od Szymka 😉 Ty urodziłas chyba po terminie nie ? ja miałam na 22 ;]


tak, mój leniuch przesiedział tydzień bo mieliśmy termin na 11.06 🙂

Aniu to daleko chcesz nam nawiać 😁 to może z Dorotą się spotkasz? 🙂 ale wynieś się gdziekolwiek byle było wam lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello Mamusie 🙂

Wiecie co mam wrażenie jakby mnie jakieś choróbsko łapało.. jakies takie mam jakby miękkie kości, nawet nie wiem jaki środek mogę zjeść przy karmieniu piersią, jakis fervex czy coś?
Orientujecie sie kochane?

U nas dziś wietrznie, ale nie super zimno, w słonku jest tak nawet 🙂
W czwartek odwiedza mnie kumpela za studiów 🙂 Więc radoszka 🙂
Może dziś wpadniemy z Polą do rodziców, tyle wnusi nie widzieli 🙂

Jeju za 2 tygodnie początek roku szkolnego, powiem szczerze, ze już tęsknie za moimi urwisami, ale wiadomka wolę zostać z Polcią w domku 🙂
Do pracy wracam po feriach zimowych 🙂

Sandra dobrze, że z malutką w porządku. kamień z serca 🙂
Nenia ja byłam na panieńskim, na weselu nie byłam, na wesele idziemy 1 września 🙂
Tysia ale masz mleka, z trójkę dzieci byś wykarmiła 😘 nie dziwota, że Adaś chłop rośnie 🙂
Emi Ty non stop masz gości, jak Ty dajesz z nimi rade? Zazdroszcze wyjazdu, mam nadzieje, ze wszystko się uda 🙂
Kozinka trzymam kciuki za przygotowania, mam nadzieje, że z męzulkiem uda się nawiązac nić porozumienia i trzymam za Was kciuki 😘
Marlena, moją Polę też dziś karmiłam trzy razy w nocy, normalnie już dwa razy karmiłam.
Czasem tak już jest, ale lepsze to niż co godzinę lub pół ..

Miłego popołudnia Ślicznotki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to narazie plany jesień-wiosna,rodziny nie wiedzą,maż kumpeli w zeszły piątek poleciał,ona dolatuje za miesiąc do niego,będą u jej brata,my prawdopodobnie polecimy do nich,może z moim kumplem,który wrócił z Irlandii wiosną i żałuje 🙂 sami i w ciemno nie polecimy 🙂
tyle,że my jakby co to kierunek Walia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu przykro mi z powodu Twojego kumpla... 😞

u mnie co wakacje jakiś kumpel/kumple giną 😞
w zeszłym roku zginęło 3 a w tym już jeden 😞

jeden szedł torami słuchawki na uszach i zginął smiercią tragiczną wątpie ,że to samobójstwo 😞
http://poznan.naszemiasto.pl/artykul/1004317,wola-mezczyzna-zginal-pod-kolami-pociagu,id,t.html

a dwóch zginęło w makabrycznym wypadku jadąc nad morze!!
tu filmik 😞 zobaczcie to auto! dziwie sie ze laska kierowca przeżyła!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=CmgXUJHDfhA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello mammmmas 😘

Wczoraj wybraliśmy się do rodziców 🙂
Zadowoleni, że Polcia ich odwiedziła 🙂 🙂
Mój tata popił z Wojtim 😮 i w nocy spał jak bąk, Pola w nocy dawała rade, dwa karmienia, potem już o 7 karmienie i po 10 🙂
Spała niunia do 10 🥴 🥴

Od piątku ma być pogodniej to gitnie, tymczasem u nas pochmurno, ale na spacer sie wybierzemy 🙂
Jutro wpada znajoma ze studiów 🙂

Miłego dzionka Kochaniutkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello Mamusie 😉
Uh Justyna Adaś jaka klusia 😉
Okropne wypadki .. 😞
My jutro jedziemy na pobranie krwi.morfologia i bilirubina bo mial przedłużająca sie żółtaczke.troche mam strach bo Szymek dalej ma taka zółtawa skórke 😞 zobaczymy.
Dzis mega wyspana.co prawda wstawałam 3 razy w nocy ale moj mężul wziął małego o 7.30 i spałam sobie do 10 😉 jak dobrze 😁
Dzis goście.. moja chrzestna z rodzina.troszke chałupkę trzeba ogarnąć.
Uciekam bo mały głodny.
Miłego dniaa 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry

U mnie przesrane. Kolki powróciły.
Moje dziecko prawie całymi dniami nie śpi, marudzi jak nie wiem co.
Dom mam w rozsypce, tylko na rękach go noszę - załamka poprostu.
Syrop póki co działa, kupka jest.
Dzisiaj mój S zabrał Małego na spacer, przynajmniej ogarnęłam trochę chatę i zrobiłam obiad...
Teraz Olaf usnał ciekawe na jak długo.
Jak śpi to góra pól godziny, moze mnie zaskoczy jednak i pośpi dłużej.
Jak wstanie zabiorę go na spacer, może się dotleni i mu bedzie troszkę lepiej 🤢

Maja super ,że Polcia taka grzeczniusia 🙂
Kocik to dobrze ,że Mati daje pospać
Nenia fajna ta karuzela, ale okazja Ci sie trafiła 😉
Tysia Adaś klopsik 🙂 ale to dobrze, tylko nie wiem jak u mnie będzie mój z 6kg bedzie ważył, a mój kręgosłup juz tego nie wytrzymuje powoli 🤨
Emi odpoczywaj od gości hehe bo coś ich dużo ostatnio masz 😉
Kozinka gdzie Ty to chcesz uciekać Kobieto 🙃 tak daleeeeko.
Nie no żartuję, jeśli ma to Wam poprawić byt to jasne czemu nie.
Trzymam kciuki za Was, najwazniejsze ze nie pojedziecie w ciemno, tylko bedziecie mieli juz cos tam nagrane 🙂 tez myslalam zeby wyjechać.
Ale jak już jechać to na pewniaka i do legalnej pracy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja z rańca 🙂

maleńki dał dziś mamusi pospać 🙂 spał co prawda od 22.30 ale za to do 4.30 🙂 potem od 5-7 i jeszcze od8-10 także mamcia mega wyspana 🙂
teraz śniadanko i na spacerek póki jakieś słońce świeci 🙂

Mati dostał jakąś wysypkę na pleckach i trochę na nóżkach, na razie dałam mu z rana wapno bo możliwe że to po pomidorze... 😮 😮także wychodzi na to że ja na prawdę mogę tylko suche bułki z wędliną jeść... 🤔 🤔 🤔
no ale trudno. oby mu to tylko zeszło bez wizyty u lekarza

Kasiu biedni wy jesteście jak nie zatwardzenia to teraz kolki 😞
Emi jak auto??? kurcze żebyście mieli czym na urlop jechać.

chciałam jeszcze coś napisać ale nie pamiętam, którąś na pewno pominęłam więc z góry sorki 🙂

miłego dzionka, idę Marcinowi robić śniadanie. dziś mu już lepiej, oby się rozeszło po kościach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mój bąk własnie zasnął więc mam czas by Was nadrobić 😁 dużo nie miałam 😜

Kasiu jeszcze chwilka i kolki się skończą, musicie jakoś dzielnie to przetrwać 😞

My dzisiaj 3 wielkie kupy ,że nie umiałam ogarnąc wypłynęło plecami i body zmieniło kolor na plecach z niebiesko białego na żółty 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Kochane przepraszam ze was zaniedbuje ale nie mam czasu na nic, goscie hmmm dzis o 15 to chyba juz beda ostatni, ja tam sie wielce na nich nie wyslima za kazdym razem robie grila i jest gicio 🙂
Auto w naprawie mam nadzieje ze zdaza zrobic a jak nie to pojedziemy tesciowej albo moich rodzicow tylko tam to nie wiem jak sie zapakujemy. Ogulnie to u nas wszystko oki.
Buziaczki dla was i Maluszków:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...