Skocz do zawartości

Czerwcoweczki 2012 | Forum dla mam


midorada_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 938
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wiola karmi ma mniej niż 0,5% alkoholu także żeby się obalić to chyba trzeba by wypić z całą europaletę ;D 😁 😁

u nas też po burzy powrócił upał, ale spacerek zaliczyliśmy i wieczorny z piechem też 🙂 także misio dwa razy się przewietrzył 🙂 raz z gołymi nóziami a wieczorem już pod kocykiem 🙂

Marlena masz wyniki?
Ania jak tam chrzest?

miłego wieczoru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a więc tak.. zółtaczka dalej jest 😞 miesiac temu maly miał 10.24 a teraz ma 6.11 bilirubiny.
;( polozna mówiła zeby sie nie martwic ale łatwo mówic ;/ w czwartek szczepienie wiec spytam sie co i jak.wydaje mi sie,ze morfologia tez nie za fajna.z tego co widze to wszystko w dolnych granicach.ehh martwie sie o tego mojego szkraba . ale musi byc dobrze nie inaczej !

jutro na 10 okulista w gdansku ciekawe co tam bedzie . grr.. 😠 🥴

My dopiero wrócilismy od mamy mojej.bylismy na chwile w gdansku złożyc zyczenia urodzinowe dzis 44 latka stukneło 😉
Mały od 18 śpi z przerwa o 20 na cyca i dalej śpi.cały dzien byl marudny prawie wg nie spał.pogoda taka chyba bo żadko jest taki płaczliwy chyba,że kolki.
Dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry

My juz siedzimy sobie w bujaczku od 40min i o dziwo jest jak narazie spokój 😉
U Nas upalnie wczoraj nie do zniesienia, weekend spedzilismy na basenach,
trochę mnie spaliło słonce , az mi uczulenie wyszlo na dekolcie.
Jak troche mnie przypali to tak mam wyskakuja mi pecherzyki i swędzi jak cholera 🤢
Jestem od wczoraj tak wkurzona ze szok.
Kiedys pisalam wam ze chce kupic dzialke, i okazalo sie ze gosciu mi kupil sprzed nosa 😠
Zajebista za 10 000 zl. Szlag mnie trafi chyba 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Ciekawe jak tam Kozinka po chrzcinach ????
Marlena bedzie dobrze z Małym zobaczysz 🙂 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja mamcie i misiaki 🙂

u nas nocka przyzwoita 🙂 dziś bardzo wietrznie na dworze więc nie wiem czy wybierać się na spacer...
Marlena 100 lat dla mamci 🙂 a powiedz mi czemu jedziesz do okulisty? tak samo jestem ciekawa czemu Wera poszła ze swoją do okulisty, co wami pokierowało coś z oczkami się działo czy ogólna wysłała?
Kasiu no tak to czasem bywa że jak w danym momencie nie ma się finansów to okazja sobie czeka a jak już jest się tuż tuż żeby móc to kupić to ktoś Ci to zwinie....ale może tak miało być może trafisz na jeszcze lepszą okazję 🙂 ja tam wierzę że nic nie dzieje się bez przyczyny 😉
Justyna jak tam po burzowej nocy? nie wygrzmiało was tam na dobre? 🙂

maleńki już od 20 min leży sobie na macie edukacyjnej co w jego wykonaniu to rekord 🙃 🙃

miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kocik napisał(a):
heja mamcie i misiaki 🙂

u nas nocka przyzwoita 🙂 dziś bardzo wietrznie na dworze więc nie wiem czy wybierać się na spacer...
Marlena 100 lat dla mamci 🙂 a powiedz mi czemu jedziesz do okulisty? tak samo jestem ciekawa czemu Wera poszła ze swoją do okulisty, co wami pokierowało coś z oczkami się działo czy ogólna wysłała?
Kasiu no tak to czasem bywa że jak w danym momencie nie ma się finansów to okazja sobie czeka a jak już jest się tuż tuż żeby móc to kupić to ktoś Ci to zwinie....ale może tak miało być może trafisz na jeszcze lepszą okazję 🙂 ja tam wierzę że nic nie dzieje się bez przyczyny 😉
Justyna jak tam po burzowej nocy? nie wygrzmiało was tam na dobre? 🙂

maleńki już od 20 min leży sobie na macie edukacyjnej co w jego wykonaniu to rekord 🙃 🙃

miłego dzionka 🙂



w szpitalu w którym urodziłam kazde dziecko z waga urodzeniowa mniej niż 3kg wysyłaja do poradni .u nas w gdansku i sopocie tylko jest dla takich maluchów.nic tak po za tym sie nie działo.my juz po i jest wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello kochane 🙂

My dziś wybraliśmy się z Polcią do Grudziądza (35km) do galerii szukać sukienku dla mnie na wesele 🙂
Pola - ANIOŁ! Spała całą drogę, w galerii spała, jak się obudziła, to poszliśmy do POKOJU MAMY I DZIECKA , nakarmiłam niunie i ta dalej kima 🙂
Kupiłam śliczną koralową sukienkę z baskinką 🙂
W dniu wesela zrobie focisza i pokaże 🙂
Potem zahaczyliśmy o McDonald's. Pola spała 🙂
Całą praktycznie wycieczkę od ok 12-17 , teraz tez śpi 😮 😮 nie wiem co w nocy będzie robić..

Wczoraj spała od ok 23:30 do 6 , cyc i potem do 9 🙂 Skarb dziewczynka 🙂

Jutro pierwsza wizyta u lekarza i szczepienie, trzymajcie kciuki za Polcie 🙂

Marlenka buziolki dla Szymka, będzie dobrze!!
Tysia Twój podrywacz jak się patrzy 😁 będzie zawrót głowy ☺️ ☺️

Sandra jak samopoczucie na końcówce?

Spokojnej nocki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamcie,

Wreszcie moge z tylkiem usiasc i wlaczyc komp. 😉 😉 Czekam jeszcze na ziemniaki bo robie salatke warzywna na jutro na sniadanie. Nie wiem tak w ogole co mi strzelilo do glowy by ja robic, bo na serio padam na cycki, ale co tam 😜

Majka pochwal sie koniecznie sykienka. Mam nadzieje, ze kupials o romiar mniejsza, bo pewnie jak zaczniesz biegac to szybko zgubisz te (twoim zdaniem) zbedne 5kg 😜 Chciaz, moim zdaniem laska jestes, ze tylko pozazdroscic 🙂

Nienia jak widac gledzenie dziala. 😁 😁 😁 😁 😁 A propos skadanych obietnic przez facetow - zerknij na moj profil na FB. Wczoraj wlasnie wrzucilam cos na ten temat 😁

Kocik super, ze Mati juz tak ladnie spi. 🙂 Przystojny z niego chlopak - to tak na marginesie 😉

Marlena trzymam kciuki za badanie. 😉

Co sie dzieje z Kozinka 🥴 🥴

Dziewczyny, mialam kilka dni temu takie pamienie. Na poczatku myslalam ze okres sie zbliza, ale skonczylo sie na 3 dniach nawet nie krwawienia... Miala cos takiego ktoras z Was?

U mnie pogoda sie uspokoila. Dzis fajny dzionek. Sparecek z synkiem zaliczony.
Mialam wam powiedziec wczesniej, ze dom blizniak obok nas zostal sprzedany. Nasi sasiadzi sie jeszcze nie wprowadzili, ale juz sie boje. 😞 😞 😞 Wiem, ze to 4ro osobowa rodzinka i chyba Anglicy. Mam nadzieje, ze nia sa bardzo rozrywkowi typu gril co tydzien i ostra popijawa... 😠 Zobaczymy 🤢 🤢 A my z mezem zaczelismy ostatnio przegladac oferty sprzedazy domow w Polsce. To oczywiscie plany, ale jak sie wkurzymy, albo jak nam cos strzeli to wrocimy do ojczyzny 😉

Ide kroic te ziemiaki. Salatka na jutro musi byc gotowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
po chrzcinach ok,dałam radę ze wszystkim 🙂
ale również przykra sprawa jest taka,że nastąpił przełom-obcięłam sobie włosy,mam tak kiedy dzieje się coś złego,nie będę więcej o tym pisać,tylko tyle,że poprosiłam męża o to by na jakiś czas się wyprowadził 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello 🙂

Tak jak pisałam na fb, Polcia bardzo dzielna na szczepieniu 🙂
Kolejna wizyta i szczepienie za 6tygodni 🙂
Moja Kluska ładnie rośnie, ma jeszcze mini potówki więc mam wyeliminować nabiał, żeby nie doprowadzić do skazy białkowej.
Więc Aga też muszę się w czymś ograniczyć, pamiętam, że Ty bidulka jesteś z jedzonkiem 😘
W sumie ja mleka nie pije, najgorzej jogurty i serki homo odłożyć ale dam rade 🙂

Wczoraj poszłam z Pola i mama na spacer zaskoczyć męża na stadionie-bo biegał. Po drodze musiałam dopoić cycem Polę 🙂 Moja pierwsza taka akcja, na szczęście miejsce było ustronne i nikt mnie nie widział :P Najgorzej to spotkac uczniów, resztę przeżyję 🙂

Może dziś uda mi się wyskoczyć na basen, czekam na info od kumpeli, sama nie lubie ☺️ ☺️

Kozinka kochana czytam, że nie najlepiej u Ciebie, moc buziaków dla Ciebie 😘 Wierze, że się jeszcze ułoży 😘
Midorada co do sąsiadów, to ja mam właśnie w domku obok nowych od lipca.. masakra!! chodzą do pracy na 10, to do nocy szaleją, grilki srilki, nie do wytrzymania. najgorsze, że drzwi od domu nie potrafią zamykać, tylko trzaskają tak, że mi naczynia w kuchni latają 😮 😮
mam nadzieje, że Twoi będą normalni 😘


Miłęgo dzionka Kochane 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kozinka musicie dojść do jakiegoś kompromisu.. 😞 trzymam za Was kciuki,żeby wszystko sie ułożyło :*

Midorada ja jeszcze nie miałam miesiączki wiec nie wiem jak to wygląda.ale mysle,że plamienia mogą byc.jak coś Cie nie pokoi to idz do gina rozwiać wątpliwości 🙂

Maju ja tez karmiłam już w terenie.jak byłam na jarmarku to usiadłam sobie w restauracji,zakryłam sie pieluchą i karmiłam nie było innego wyjscia. przecież nie bedziemy w domku siedzieć cały czas.trzeba sobie radzic 😁 myśle,że to normalne 😉 Super,że Polcia tak ładnie przybiera ! ciekawe jak u Nas będzie na szczepieniu a mamy jutro dopiero 1 szczepienie.

Uciekam do małego i obiad robić 🙂 miłego dnia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też okresu brak,a jak pytałam lekarza to mówił,że jak po długim czasie pojawi się jakieś plamienie to uznaje się to za miesiączkę i że mogę zacząć brać tabletki,bo pierwszy okres po porodzie może być dziwny i przybrać formę plamienia a nie krwawienia czasem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie Mamcie 🙂
wróciłam w poniedzialek ale mam tyle latania ze dopiero Was nadrobilam 🙂
z Oskarkiem chodzimy na rehabilitację ma krótszy mięsień szyjny i skręca główkę zazwyczaj tylko w lewo nie jest to łatwe bo to albo trzeba poduszki podkładac albo robić jakieś dziwactwa z kocy lub kołderki masaże codziennie po 6 razy i głowka jest asymetryczna ehhh 😞
wyjazdy do szwajcarii juz zaplanowane do konca 2013 🙂
Kasiu z tą działką też bym się wkurzyła 😠
Kozinka to widze że plany wyjazdu są 🙂ale jesli ma być lepiej to pakowac się i uciekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja mamcie 🙂

Midorada dzięki za komplement w imieniu Maitego ☺️
jak sałatka? pewnie pyszka? ja majonezu też nie mogę więc jedynie mogę tylko posłuchać co robicie dobrego 🙂 a za domem się oglądaj i szukaj w naszych okolicach 🙂
Maju my też już akcję na dworze mieliśmy i to nie jedną ale to tak jak Marlena pisze, w restauracji raz usiedliśmy i pod pieluszką a klika razy na ławeczce i gitara 😁
obyście nie miały skazy białkowej bo mi to tak serów brakuje czy jakiegoś jogurtu...eh ale wolę tego nie jeść żeby mały był 'czysty'. jak skończy mu sie to uczulenie które teraz ma to spróbuję masło po troszku wprowadzać bo suche pieczywo nie jest za dobre 😮
Aneta fajnie że już w domciu 🙂 ćwiczcie dużo z Oskarkiem a będzie dobrze. na pewno jest to upierdliwe co dzień po kilka razy ćwiczenia robić ale czego się dla naszych maluszków nie zrobi 🙂
Aniu nie za dobre wieści przeczytałam 😞 kurczaki co tam się między wami dzieje?? na prawdę wyjazd w pierony i zmiana otoczenia dobrze by wam zrobiła...

pogoda dziś u nas ładna, słonko świeci, ale wieje dość mocny wiatr. także jesiennie niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a teraz czym mnie wkur*** proboszcz....:
poszłam załatwić chrzest na 9.09 gdzieś na początku sierpnia. zapłaciłam 100, bo było co łaska.ok, niech mu będzie. po jakimś czasie stwierdziłam że muszę się dopytać czy nie będzie przeszkadzało jak będzie fotograf na mszy robił zdjęcia bo nie chciałam robić siary młodemu (Marcinowi bo jest ministrantem) więc poszłam i pytam o tą sprawę. a on do mnie : " to ja przyjąłem chrzest na 9.09??" i gały na mnie. a ja że tak na co on " ojej., to proszę przyjść do biura bo my w ten dzień mamy 25-lecie parafii i będzie wielka uroczystość i na 13 nie będzie chrztów bo to msza z okazji tego 25-lecia". poszłam i w dzień kiedy biuro jest czynne poszłam ustalić co i jak z tym chrztem. więc on do mnie z tekstem że tylko my zostaliśmy bo druga rodzina przeniosła się na tydzień później, my ze względu na ślub mojej siostry nie możemy więc on do mnie że skoro tylko my jesteśmy to chrzest będzie po mszy. przekonał mnie że będzie fajnie że wszyscy podejdziemy do chrzcielnicy i wszyscy weźmiemy w tym udział. no to sobie myślę ok może i faktycznie będzie lepiej. ale w tą niedzielę poszłam po mszy jeszcze o coś dopytać a on do mnie że jednak jeszcze jeden chrzest z nami będzie. poszłam do domu ale po drodze sobie analizuję : chwila skoro będzie druga rodzina na chrzest to jak on sobie wyobraża że wszyscy podejdziemy do chrzcielnicy to będzie tłok, a skoro będą 2 rodziny to można zrobić chrzest na mszy (bo tak wcześniej mówił że gdyby były 2 rodziny to można rozważyć że zrobi na mszy 10-wej chrzest wyjątkowo) no więc cisnę wczoraj do biura (znowu) i mówię mu o tym, a on do mnie że raczej nie że po mszy będzie chrzest. not o ja do niego że nie chcę robić w innej parafii bo już wpłaciłam datek itd...a ten kutas od razu zmiana sposobu rozmowy i tonu i do mnie ciśnie że co ja chrzest pod publikę chcę robić czy żeby dziecko było ochrzczone??ja się wkurzyłam i mówię mu że chyba jasne że po to żeby był ochrzczony i dlatego zależy i zależało mi od początku żeby chrzest był na mszy i że nie rozumiem co mu szkodzi tak zrobić. że przecież na mszy czy to na 13 czy na 10 to co to za różnica .....po prostu złamas jeden musi pokazać kto tu rządzi 😠 😠 😠 powiedział mi że mam poczekać bo jak księża wrócą z urlopów to on sie spyta czy się zgodza na chrzest na tą mszę na 10...i tu jest wstrętny bo to on jest proboszczem i to on ustala grafik i jeśli wpisze że na mszy na 10 jest chrzest top taki ksiądz nie ma nic do gadania....ale nie, trzeba zrobić pod górkę...powiem wam że gdyby Marcin nie był tam ministrantem to powiedziałabym mu o wiele więcej i to w mniej spokojny sposób. ale nie chcę robić Marcinowi pod górkę, ale kutas z proboszcza niesłychany....co mu szkodzi żeby chrzest był w trakcie mszy??? i dziwią się potem że ludzie na kościół utyskują i że się od kościoła odsuwają.... jak to oni powinni być dla ludzi a nie na odwrót... 😠także dopiero 2.09 się dowiem jak będzie wyglądał chrzest. a myślałam że tylko pójdę zgłoszę i wezmę kartki dla chrzestnych. a tu takie nerwy...

no to nagadałam się na niego i mam nadz że ma pypcia na języku wielkości jabłka 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze Aga, ale sobie naszarpalas newrow. 😠 😠 😠 By to ksiezula szlag trafil 😠 😠 😠 Jak czytam co oni wyrabiaja to chyba na serio lepiej byc ateista. Zreszta ja po 7 latach meszkania w Uk i przygladaniu sie rozym religiom calkowicie zmienilam na te tematy poglad... Ale nie bede teraz o tym rozpisywac. 😉 😉 W kazdym razie jak tylko pomysle o zalatwianiu chrztu, to mnie krew zalewa. Mam nadzieje, ze nie bede miala problemow. 🤢 🤢

Kozinka wspolczuje kolejnej domowej szopki. Oby to wszytsko sie jak najszybciej skonczylo. Buziaki dla Was 😘 😘 😘

Anetka jak ten tydzien szybko zlecial 🤪 🤪 🤪 Co Ty tak wlasciwie tam robisz, ze oplaca Ci sie jezdzic na tydzien?

Ja dzis mialam zwariowany dzien, ale szczesliwie Maly juz spi i ja zaraz sie klade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...