Skocz do zawartości

Czerwcoweczki 2012 | Forum dla mam


midorada_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
Tysia z nóżkami wszystko siiiii 🙂
Kochane muszę Was pożegnać na jakiś czas odłączam neta bo muszę ruter zdać 🥴
Tysia mam Twój numer jakby co to pozwolę sobie zadzwonić gdybym potrzebowała jakiś adres 🙂
no to pa pa 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 938
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
heja 🙂

Maju nie wydaje Ci się, zdecydowanie więcej piszemy na fb ale ja i tak tu wchodzę 🙂 na brzuszku to człowiek nie nadążał czytać a tu takie pustki 😁

mój Mati dziś mi pospał więc i ja wyspana 😉 tylko jedna pobudka o 3.30 cyc i do 7 dalej pospał 🙂

my dziś musimy w końcu się wybrać po książki hehehe bo ostatni dzień wakacji ...jak one szybko zleciały ;( i znowu harówa z odrabianiem lekcji i nauką ....bleeee już mi się nie chce....

u nas dziś pochmurnie i brzydko więc ze spacerku to tylko pewnie będzie podjechanie po podręczniki i nic więcej,

miłego dzionka 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sandroos napisał(a):
Nadia tez ma taki charakter.. 🙂 Ty zrob to , ty tamto.. ty bedziesz tym, a ty tamtym ale Ci powiem, ze takim maluchom latwiej w zyciu 🙂)
A dwa swietnie aranzuje zabawy 🙂

no napewno lepiej,bo nie da sobą pomiatać i da sobie radę 🙂 moja siostra próbuje nią rządzić,ale mimo,że Klaudia młodsza,to silniejsza i jedyne co Olka potrafi żeby sobie poradzić z Klaudią to gryzienie 😮 ale co z tego że ją ugryzie jak Klaudia i tak i tak jest tą "mocniejszą" i rządzi tak,że Olka się musi chować u swojej mamy na kolanach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo dziewczyny tutaj tez moze sie od czasu do czasu pojawiajmy? Jutro umowilam sie do kosmetyczki i ide do kolezanki(fryzjerki) na farbniecie wloskow zastanawiam sie jaki kolor sobie zrobic bo kusi mnie rudy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
justyna_malutka napisał(a):
Tysia a dlaczego inni nie mogą pisac na forum? To jakieś przestępstwo? Może ma ktoś coś ciekawego do napisania.


myślę że chodziło o nasze forum tajne/poufne które mamy na fb 🙂

Fakt dziewczynki wieje tu pustką 😁 ale na fb jest ten plus że piszemy na gorąco od razu komentując 🙂 coś w tym jest lepszego że wygodniej tam nam gadać 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewolinka napisał(a):
a jak was znaleźć na facebooku?


jak masz konto na fb to podaj namiary to Cię dodam do znajomych, resztę znajdziesz bez problemu jak Cię dodamy do grupy ale jest jeden warunek 🙂 trzeba się udzielać :P bo czytelników i ukrytych fanów nie poszukujemy hihihi 🙂))))))

do zobaczenia na fb 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...