Skocz do zawartości

Czerwcoweczki 2012 | Forum dla mam


midorada_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
katiaa85 napisał(a):
Dziewczyny piszmy tutaj tez od czasu do czasu by nie zaginelo to forum :P Wiem ze na fb szybciej i lepiej sie plotkuje ale tutaj tez cos skrobnijmy od czasu do czasu 🙂


ja tu czasem zaglądam, chociażby dlatego że mam sentyment 🙂 ale ponieważ tu cisza głucha to nic nie piszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 938
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

pisać pisać pisać 🙂 Nie tylko na fb dalej ruszać się trochę.
My byłyśmy w Rossmannie zobaczyć czy są zdjęcia i nie ma pewnie będą w poniedziałek. Mała teraz śpi okna szeroko pootwierane a ja się biore za porządki. Dziś znowu cały dzień sama z małą echh. Chciałabym trochę pojechać do taty chociaż na weekend ale teraz będą robić piec wiec poczekam aż skończą robić i jak będzie już można z dzieckiem zostać. Jeszcze nie mówiłam o tym Sebastianowi pewnie nie będzie happy. 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny,
ja jestem marcówką 2011 i chciałam zapytać o Matlega_S,tzn. u was niunia99 .. pisałam z nią kiedyś na marcówkach i później przestała pisać,napisała nam jedynie,że jest w ciąży i ma termin na 2.06.2012 ...
chciałam tylko zapytać co urodziła? Chłopca czy dziewczynkę?
Bo później już nie miałam z nią kontaktu 😞 - a nie wiem czy ma fb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WITAM DZIEWCZYNY 🙂
JESTEM LUTÓWKA 2012, MAMĄ CUDOWNEJ ADY 🙂
RAZEM Z ADUSIĄ BIERZEMY UDZIAŁ W KONKURSIE, W ZWIĄZKU Z CZYM BARDZO PROSIMY O WASZE GŁOSNY NA ZDJĘCIE MALUTKIEJ 🙂
POZDRAWIAMY I ZYCZYMY DUZO ZDRÓWKA W TA PASKUDNA POGODE :* :*
http://apps.facebook.com/witajcie-na-swiecie/gallery/index/hash/6a95b3f7e17b2727c3b039314b2cea37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...