Skocz do zawartości

MAJÓWECZKI 2012 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wiecie, przysuwam moją twarz na długość rączek Igusia i on tak fajnie wyciąga rączki i dotyka różne części mojej twarzy a ja mówię głośno co dotknął, taki wielki uśmiech wtedy jest na jego buźce 😁
I w ogóle z zapałem ćw łapki- ale te nasze dzieciaczki pchają się do przodu z rozwojem.

Tysia gratuluję Adasia, że tak notorycznie już się przekręca z brzuszka na plecki 🤪

ps. smacznego mleczka dla wszystkich "piąstkojadów"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 835
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
jak szczepicie? my 5 w 1. Jeśli któraś też to napiszcie ile płacicie za to? Bo ja sie zgadałam z lipcóweczką z innej gminy Wa-wy i mamy różnicę w cenie 35 zł!!!!
My płacimy aż 139 zł (babka co szczepiła mówiła, że u nich ceny tak bardzo poszły w górę od stycznia).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamcie 🙂
Dudasia 🙂 znajoma ma ta antykoncepcje i jest mega zadowolona tylko drogie to troszske, co do gondoli to sie okaze co bedzie puki co mam chyba z was najwieksza gondole moja od srodka ma 82 cm 🙂 ostatnio lezała w niej męża siostry córka ktora ma 5,5 miesiaca i z wyprostowanymi nuzkami miała luz jeszcze ok 10 cm 🙂

Asiu
my szczepimy bezplatnymi, jesli chodzi o lezenie na brzuszku to piastki wygrywaja tez ale ja potdrzymuje raczki by ich nie jadł i w tedy ładnie trzyma główke mąz zawsze stoi z przodu gada do niego ten sie cieszy i chyba zapomina o piastkach, my sie tez juuz przewracamy z brzuszka na plecki.

Milego dnia mamcie:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Hubi chce siedzieć. Tylko szuka okazji żeby się podciągnąć. Jak jest w półleżącej pozycji to głową sam ciągnie do siadu strasznie!

Emi, cena tej antykoncepcji jest względnie wysoka - tyle co 3-4 lata stosowania tabletek a służyc powinno o wiele dłużej. No i nie miesza w organizmie, nie daje spadku libido... Chyba się skuszę jednak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dudasia napisał(a):
Hej!
Hubi chce siedzieć. Tylko szuka okazji żeby się podciągnąć. Jak jest w półleżącej pozycji to głową sam ciągnie do siadu strasznie!

E to cudnie, nie strasznie! 😁 mój ma to samo po karmieniu od razu się podciąga do siadania 😁 I tu jakoś głowę trzyma świetnie- nie jak na leżąco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeszcze kilka godzin temu powiedziałabym, ze super starszy brat z niego ale... wyjechałam z domu na godzinkę i pod moja nieobecność ponoć doprowadził Huberta do płaczu przez zbyt silne przytulanie a po poważnej rozmowie z tatą na ten temat chciał brata kopnąć 🤨 Nie wiem jak to wyglądało naprawdę ale taka relacja męża. Generalnie zastałam w domu po powrocie płaczące dzieci.
Ale generalnie fajnie jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój Iguś tak fajnie od jakiegoś czasu wyciąga łapki do przodu, pisałam że podsuwam moją twarz by jej dotykał. Od wczoraj podsuwam też gruchawkę, ale nie bezpośrednio do wyciągniętej łapki, by nie miał za łatwo, tylko obok. Tak fajnie się skupia by jej dotknąć a jak to zrobi to zaciska paluszki na zabawce i mamy już pierwsze sukcesy samodzielnego chwytania gruchawki, nie jakieś tam wkładanie do rączki.
Och jaka ze mnie dumna mama- nie ukrywam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oooooooooooooooooooooooooooooooooo 😮 no właśnie zastanawiałam się skąd ta minka, czy kolosik taki czy odwrotnie, a tu aż mi sie oczy szeroko otworzyły ze zdumienia! kobieto ....o kurczę- potęga w jedzeniu i moc 😁
No to mój się tylko długi urodził i pewnie będzie chuda tyczka w porównaniu z Adasiem nr 1 i Hubertem.
(bo Mania u nas bije rekordy wagowe ;D)
przypomnijcie ile mieli chłopcy przy ur? mój 3920 g a teraz zostaje w tyle z tym jego 6500g 😁
Ale wiecie po nim sie nie spodziewam na razie dużej wagi- zauważyłam jego duże podobieństwo do mojego taty a na niego mówili w młodości "trupek" bo był wysoki i wychudzony 😁 za to teraz 115 kg 🤢
A jak reszta dzieciaczków?
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tyssiiaa napisał(a):
Adas wazy 7680 😮 i tez lapie gruchaeki gryzaki i sam włącza taka gwiazdke grajaca oczywiscie pewnie jeszcze nie swiadomie ale cieszy sie z tego jak nie wiem 😁
Brawo dla Igusia 😘

ja wiem jak się cieszy- pewnie jak i ja 😁 bo ja się cieszę z takich sukcesów jak dziecko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...