Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Heja 🙂

Ilka zdróweczka dla Jasia 😘

Agatka zapomniałam odpisać- u nas ja mam 160 a Mąż 184 i taką miałam cichą nadzieje jak Mała sie urodziła dosyć duża że jednak wzrostowo poda sie na Męża a tu klops 😜

Kasiala ja tęsknię za brzuszkiem 🙂 ostatnio wychodzę spod prysznica i słyszę jak mąż rozmawia z Kornelką "jak byłaś w brzuszku to też tak machałaś rączkami i nóżkami aż mamie rogi na brzuszku rosły" 😁 i tak sobie przypomniałam jakie to było cudowne uczucie 🙂

Ania u mnie Kornelka ZAWSZE !! uleje PO zmianie śliniaka 😁 😁
ja już dadę kupiłam ale jeszcze kończymy pampki i za ok tydzień będziemy testować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć mamci! U nas sytuacja na całe szczęście opanowana 🙂 mała już tak nie kupka często puki co 😉(odpukać co by nie zapeszyć:side 🙂. Ilka dużo zdrówka dla Jasia, niech wstrętny katar szybko ucieka 😘 My też niedawno byłyśmy zasmarkane, ale w miare szybko przeszło. Też używam pieluch dada premium i jestem z nich zadowolona i Ala też 🙃, nam nie przeciekają (przynajmniej do tej pory nie przeciekały), ale jeszcze krótko ich używam to kto wie.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wróciłam, w przychodni ludzi multum. Tak się bałam żeby Jaś czegoś więcej od tych dzieci nie złapał. Oczywiście pytam który numerek wszedł, a wszyscy mi na to że numerki dziś nie obowiązują!!! Ale nic, rozebrałam Jasia z kombinezonu stanęłam przy drzwiach, dowiedziałam się że 5 numer już był, teraz jest 2. powiedziałam że "aha, to ja mam 6 i teraz wchodzę" trochę moze i to bezczelne, ale niech każdy pilnuje swojej kolejki, gdybym była sama bez dziecka to bym czekała a tak to czułam ze w powietrzu fruwają wirusy i bakterie i stala tu długo nie będę.

Katar póki co nie przeniósł się dalej, ale mam uważać i gdyby pojawiła się gorączka to wracać. Dostał kropelki, przepłukiwać mam nos wodą morską albo fizjol. ma miec wyżej główkę do spania i ogólnie mam się uzbroić w cierpliwość bo będzie marudny...już jest...no i ze to nawet ponad tydzień może się ciagnąć 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ilko kochanie ucałuj Jasiunia od teściowki i powiedz że szczerze życzę szybkiego powrotu do zdrówka mój aniołeczek 😘

Kajcia dziękuje wszystkim ciociom za całuski i sama odwzajemnia 😘

kurde u Nas od rana wody nie ma a zostało ostatnie wiadro a mi się chce posiedzieć trochę w wc... ☺️ zawsze rura pęka w tym samym mijescu to mogli by to pożądnie zrobić... 😠 to juz 2 raz w ciągu 2 tygodni jakwody nie ma wrrr.....

No my z Kajcią do 11:45 pospałyśmy...

Najleszy mójmąż bo wcozraj chciał zostać o godzinędłuzej w pubie i ysłał mi sms w którym prosił o godiznę dłuzej a w zamian bedzie w nocy i cały dzień pieluchy zmieniał 😁 😁 😁 no cóż mam dzisiaj wolne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamilka ma dzisiaj dzień śpiocha 🙂 spała od 10 do 12 pojadła dalej poszła spac, że na spacer to na śpiocha ubierałam, po spacerku wstała o 14.30 i teraz jak się tylko obudzi to sobie łaskawie ciumka cycusia 😁
Ciekawe co będzie wieczorkiem 🙂
Nudno mi jak tak mała śpi 😁 Przyzwyczaiłam się że nie śpi całymi dniami
I jak tu dogodzic? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej duza buzka dla kajci z okazji 3 miesiecy...jejku jak ten czas szybko lecie i nasze dzieciaczki juz takie duze tez czesto wspominam csy ciazy jak sie nie moglam doczekac tego malego szczescia i jakie to piekne chwile byly, kopniaczki wygibasy itp 🙂
a ja wczoraj placki ziemniczane jadlam i filipowi nic nie bylo...super ze juz moge rozszerzac moja diete ostatnio nawet sernika jadlam i bolu brzuszka nie bylo ale pierogow ruskich to on nie trawi zjadlam dwa i od razu po jedzeniu wszystko zwrocil nie wiem dlaczego 🤢 🤢wlasnie byl na spacerku a ze jeszcze spal i nie chce zeby tak dlugo byl na dworze to go w gondoli w pokoju polozylam.Ilka duzo wytrwalosci z katarkiem Jasia u nas tez troche sie saczy z noska ale nie ma jeszcze tragedi mam nadzieje ze nie bedzie gorzej bo we wtorek mamy szczepienie.Kasia nalesniki powiadasz ja tez mam chęc chyba wykozystam jeszcze moja mamcie 😉 😉 😉
co do okresu ta ja jeszcze nie mam ale nie dostalam tez pigulek bo chcialm najpierw ten zastrzyk hormonalny ale tyle sie naczytalam ze zrezygnowalam i chyba wezme tabletki,a ja je przyjmujecie bo ja dobrze pomietam to sie zaczynalo w pierwszym dniu miesiaczki a jak ja nie mam miesiaczki to co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczyny 🙂
Sto lat dla Kaji 🙂
my uzywamy pampersow,bo zadne inne nam nie podchodza.
my dzis wstalismy jak zawsze przed 8ma 🙂
bylismt dzis na usg z malym w poszukiwaniu lewego jaderka bo w mosznie maly ma tylko prawe
i niestety nie znalexlismy 😞( albo obumarlo, albo wogole sie nie wykształcilo:/
w pn idziwmy do chirurga zeby dowiedziec sie co dalej...
jestem zawiedziona liczylam na to ze bedzie moze gdzies w jamie brzusznej.. a tu nic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
morskooka napisał(a):
cześć dziewczyny 🙂
Sto lat dla Kaji 🙂
my uzywamy pampersow,bo zadne inne nam nie podchodza.
my dzis wstalismy jak zawsze przed 8ma 🙂
bylismt dzis na usg z malym w poszukiwaniu lewego jaderka bo w mosznie maly ma tylko prawe
i niestety nie znalexlismy 😞( albo obumarlo, albo wogole sie nie wykształcilo:/
w pn idziwmy do chirurga zeby dowiedziec sie co dalej...
jestem zawiedziona liczylam na to ze bedzie moze gdzies w jamie brzusznej.. a tu nic...
ojej 😞 buziaki dla Sebusia i co teraz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no własnie 😞 ta lekarka co robila usg mowila ze moze gdzies byc niewykształcone ziarenko 2milimetrowe.. ze mozna jeszcze szukac choc ona miała bardzo dokladny sprzet..poczekamy do pn.. jakby sie znalzlo to robi sie terapie hormonalna, albo zabieg ..no ale to za dalekie plany jak widac 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
morskooka napisał(a):
no własnie 😞 ta lekarka co robila usg mowila ze moze gdzies byc niewykształcone ziarenko 2milimetrowe.. ze mozna jeszcze szukac choc ona miała bardzo dokladny sprzet..poczekamy do pn.. jakby sie znalzlo to robi sie terapie hormonalna, albo zabieg ..no ale to za dalekie plany jak widac 🤨
buziaki dla Sebusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...