Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Monikas ale świństwo, jeszcze teraz jak za niedługo mikołaj, święta.. 1800zł powinni się wstydzić żeby takie pensje dawać 😠 Jak za tyle utrzymać 3osobową Rodzinę?! My 1800zł to mamy ratę jednego kredytu.. i taka właśnie pomoc dla młodych małżeństw w naszym państwie trzeba bulić prawie 2000zł miesięcznie żeby zamieszkać na swoim 😠 😠 A gdzie kur.. reszta?! Wszystkich opłat mamy 3000zł, nie licząc jedzenia, pampersów itd.. a nasze władze rzucą 68zł rodzinnego i cieszmy się! 😠 Dobrze że mamy dwójkę to przynajmniej 136zł jest 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wow Tosia co za ceny! 🤪 jakby ktoś przecinek poprzesuwał w lewo to kto wie może bym sie zdecydowała 😁

Monika brak słów na takiego szefa 😠 i to jeszcze rodzina, wstydziłby sie facet 400zł pensję ucinać, no co za burak!! 😠

Ilka super że z Jasiowymi bioderkami wszystko ok 🙂 a powiedz mi czy lekarz mówił Wam coś o tych jądrach kostnienia? czy tylko te kąty sprawdzał?

Monika ja kiedyś też Kornelię całą w róż ubrałam i jeszcze taką czapeczkę z kokardką założyłam a pani w sklepie pyta- chłopczyk czy dziewczynka 😮 😁 generalnie Rodzina mówi że widać od razu że dziewczynka, ale to rodzina - mówią tak bo nie wypada im inaczej powiedzieć 😜 😁 mnie tam sie wydaje że wygląda na chłopca ale może to dlatego że moim zdaniem podobna jest do Męża 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Kamilka śpi od 30 min. może to już ten właściwy sen, przesunęłam jej godzinę kąpania,
i teraz zamiast o 20 będziemy się kąpac o 21 🙂 później godzina jedzenia i spanie, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Rozmawiałam dzisiaj z koleżanką z pracy, której córka też w ogóle nie spała, w dzień zero spania a wieczorem usypiała tak jak moja 23 i później. No i oni kąpali ją o 22.
Nie pocieszyła mnie, powiedziała że będzie tylko gorzej 😮 nie wiedziałam że może byc, później mała budziła im się w środku nocy wyspana i 2 - 3 godziny potrafiła się bawic oczywiście z nimi nie sama, teraz im śpi bo do przedszkola chodzi, ale i tak usypia dopiero o 22.

Ilka super że z bioderkami wszystko w porządku, my idziemy we wtorek, ale coś mi się wydaję że u nas nie jest dobrze bo jak tak patrzę to jakoś krzywo nóżki układa, sama nie wiem.

Monika współczuję sytuacji z kasą, wiem że teraz z pracą jest różnie, ale może niech się mąż rozgląda za czymś innym.
U nas po moim powrocie do pracy też nie będzie za różowo bo wrócę na pół etatu, teraz ledwo starczy do końca miesiąca a później to nie wiem co będzie.

Tosia super stronka, akurat wózka szukam to może coś tam znajdę 😉 🤪

Ale mi się ziewa, idę się kąpac i spac. Kamilka nadal śpi 🙂

Kolorowych 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie,
ale jestem dzisiaj jakaś zmęczona, najchętniej spałabym cały dzień, u nas póki co mroźno i straszna mgła była, ale już się podnosi.
Kamilka tradycyjnie już wstała wieczorkiem żeby usnąc o 23 🙂 pobudki 2.30 i 6, no i pospałyśmy do 9 🙂
Idziemy się bawic, miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny a prosiłyście rodziców chrzestnych w jakiś szczególny sposób? chodzi mi o to czy wystarczyło ustnie, czy na papierze czy jak? ne wiem jak się za to zabrać, wcześniej myślałam o siostrze, to bym jej po prostu powiedziała, że chcę żeby była chrzestna, no ale się okazało że mondzioł nie ma bierzmowania i brat M to samo 😠. No i chcę prosić przyjaciółkę, coś jej tam napominałam, bo mówiłam że moja Monika nie może. tylko wolałabym jakoś tak bardziej uroczyście, żeby nie pomyślała, że jest takim wyjściem awaryjnym, że jak nie ma kogo to Ela, no wiecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja 🙂

dziękujemy Ciociom za komplementy ☺️ 😘 😘 😘

Ula my powiedzieliśmy nieoficjalnie tak po prostu w luźnej rozmowie tzn bardziej potwierdziliśmy bo od początku było jasne że Chrzestnym będzie mój brat a Chrzestną siostra M 🙂

coś jeszcze miałam pisać ale zapomniałam.. 🤢 spadam piec ciasto i robić zupkę paprykową na jutrzejsze party 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

U Nas drugi dzień paskudnej pogody, zimno i niesamowita mgła 🤢

Ula przy Nikosiu chrzestnym tak normalnie powiedzieliśmy, a teraz chrzestny już jak byłam w ciąży to wiedział a chrzestną odwiedziliśmy i poprosiliśmy.. ale też nie jakoś super oficjalnie 😜

Śliczna jesienna Kornelka! 😘 Może później też wstawię coś jesiennego 😉

Monkado zupa paprykowa? Nie słyszałam o takiej, daj przepis 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...