Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A mój zasnął, bo bidulek miał dzis zaburzony dzień. W południe do koscioła, zaraz potem w gości 😉 i nie było kiedy porządnie się przespać. Nie wiem czy wstanie na kąpanie.

Tosia ja też czekam na finał Master Chefa 😁

Jaś pięknie dziękuje Ciociom za życzenia 😘 😘 😘 😘

Dzisiaj po raz pierwszy od dawna wypiłam pół lampki czerwonego wina 🤪 Koleżanka (też karmiąca) dowiedziała się ostatnio że raz na jakiś czas nie zaszkodzi czerwone wino, a wręcz jest dobre na laktację (to pewnie taka ściema, ale cóż - kusząca) 😁 Takiej ochty nabrałam na to wino, no ale na więcej sobie nie pozwoliłam 😜
U nich też jest mały Jaś. Ma 8 misięcy i już sam sobie stoi, siedzi, raczkuje. Czekam kiedy mój taki będzie i będzie potrafił zająć się dłuzej sobą 😁 Zaczepiał mojego Jaśka, łapał go za rączkę, nóżkę ale mój nie zwracał uwagi, bo zajęty był obgryzywaniem nowej zabawki 😁 😁 Dostał taką dżdżownicę, tylko z fishera i nieco dłuższą
http://allegro.pl/grzechotka-dzdzownica-rozwija-kreatywnosc-krakow-i2804161356.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ilka buziaki dla Jaśka:*

Zojka będzi emiała pół roku już za 1,5 tyg 🤪 w mikołajki 🙂

Wiecie co, kupiłam ostatnio Pampersy te pomarańczowe i są do d*** nie kupjcie ich. NIe mają rozciągliwych boczków i wydają się przez to strasznie nie wygodne, strach, że się zapnie za mocno i będzie uciskać albo za luźno i kupa wyleci 🙂
A dziś byłam w biedronce i patrzyłam na te ich pampy ale stwierdziłam, że pewnie też są kiepskie i odpuściłam (testowałam 1dynki i były okropne) a po południu mieliśmy gości i dostałam całą pakę biedronkowych 4rek i właśnie je rozpakowałam i wydają się super! Mięciutkie, elastyczne boczki i takie "materiałowe" jak pampersy aa i mają super fajnego łosia-renifera na przodzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Ależ ten weekend szybko zleciał.. Wczoraj był Szwagier z Narzeczoną, posiedzieliśmy do 1, było bardzo miło 🙂 A dzisiaj już tylko we Czwórkę, caaalutki dzień spędziliśmy w łóżku 😁 Nawet Nikoś przynosił klocki, puzzle, autka.. wszystko w łóżku 😁 Ale przyznam że potrzebowałam takiego leniwego dnia, Jasiu też się spisał bo tylko jadł i spał 🙂

Ilka buziaki dla Jasia z okazji 5mcy! 🤪 😘

Rosi cieszę się że katarek tak szybko odpuścił 😘 A ten pełzak super! 🙂

Domi gratulujemy ząbka Filipkowi!!!! 🤪 🙂 🙂

Tosia to chyba Nasze Jaśki zostaną na szarym końcu z rozszerzaniem diety bo mi też nie spieszno 😁

Ula jak dzisiaj się czujesz??

No i ciekawa jak Kamilka-aniołek... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ilka Rosi superaśne zabawki 🙂

a ja master chefa nie oglądałam ale za to oglądałam wczoraj mam talent i kibicowałam recycling band ale niestety nie wygrali.. oglądałyście?

a Kornelka dziś pierwszy raz przewróciła sie z plecków na brzuszek 🤪 a ponieważ z brzuszka na plecki już miała opanowane to tak turlała sie raz w tą raz w tą przez pół dnia, a tyle miała z tego radochy! 😁

miłej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a Rosi mówisz o tych pieluszkach dada? bo my też ostatnio je wypróbowywałyśmy i też wydawało mi sie że dużo od pampków tych activ nie odbiegają a jednak Kornelka złapała odparzenie 😞 także patrz uważnie na pupkę Zojki a mam nadzieję że Wam posłużą bo np Kasia sobie je bardzo chwali a ja też od kilku osób słyszałam że są ok no ale u nas sie nie sprawdziły..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie
mój aniołek 😁 właśnie usnął, miałam Wam opisac jutro ale nie wiem jak będzie wyglądał mój dzień, podejrzewam że będą rączki mamusi bardzo oblegane 😞
Mała na chrzcie spisała się na medal 🙂 a tak się tego obawiałam
w samochodzie usnęła, weszliśmy do kościoła a tu oczy jak 5 zł i tak pół mszy na moich rękach wybujana usnęła, a jak się rozglądała po całym kościele 😁 później usnęła i przy polewaniu główki tylko na chwilkę otworzyła oczy i wróciła do spania, pod koniec mszy obudziła się i dalej rozglądała 🙂 płaczu nie było, za to w pewnym momencie patrząc w stronę ołtarza tak zaczęła coś opowiadac, że aż ksiądz przestał mówic z uśmiechem na twarzy 🙂
moja kochana gadułka 😁

Jestem taka padnięta że normalnie nie wiem co mam pisac 🙂
Sobota - było ciężko 🙂 ciasta odebrałam, mąż wrócił o 12 i pojechaliśmy do jego brata a później do galerii i tam uwaga moje dziecko przez 2,5 godziny nie spało i nie płakało tylko z otwartą buzialką rozglądało się wokoło 😁 tyle światełek tam było. Zakupy udane 🙂 ja kupiłam w carry 2 spódnice takie dzianinowe i sukienkę (w carry są przecyny 50% - jakbyście były zainteresowane), a mąż krawat i jemu w reserved spodnie i koszulę. A później jeszcze w drugiej galerii kupiłam w top secret spódnicę i koszulę i w nich w sumie poszłam (jak kupicie gazetę flesz to tam są dwa kupony zniżkowe) i zamiast 160 zapłaciłam 110 tak więc się opłacało. Tylko płaszcza żadnego nie kupiłam, bo w stradivariusie nie było rozmiaru a tylko ten mi się spodobał. Ogólnie to miałam taki dzień zakupowy że jakby kasy było więcej i czasu to chyba bym wymieniła całą garderobę 😁 normalnie co nie brałam do ręki to mi się podobało 😁
Sprzątanie mnie minęło (chociaż i tak bym nie sprzątała, bo nie wiem kiedy) bo przyszła mama i siostra i jak ja szalałam po sklepach to one posprzątały 🙂 tak to ja mogę częściej 😁
A dzisiaj nerwówka od rana, kłótnia z mężem, bo ja z wywieszonym językiem próbuję wszystko przygotowac a ten sobie na necie siedzi, mała rano na szczęście spała bo nie wiem jak bym się przygotowała.
Jeśli chodzi o salę i jedzenie to jestem bardzo zadowolona, goście myślę że też, tylko oczywiscie moja teściowa numer wywinęła że aż mi się płakac chciało, bo wszyscy po kościele do restauracji przyjechali a ich i brata mojego męża nie ma. Pojechali do babci mojego męża z obiadem, a my siedzieliśmy sobie w restauracji przy herbacie i czekaliśmy na nich 40 min z obiadem 😞 Umawialiśmy się że po obiedzie pojadą, babcia i tak obiad je koło 14.30, ale nie musiała postawic na swoim i jechac po 13 😠
Przyjechali i ledwo weszła to małą mi na ręce bierze, mówię jej żeby obiad zjedli a ja małą nakarmię bo głodna to nie, bo ona chce ją już. I tak przez większośc imprezy nosiła ją na rękach i widziałam moją mamę że jej przykro, ale jest taka że się nie odezwie, więc wzięłam małą nakarmiłam i oczywiście teściowa już ręce wyciąga, ale powiedziałam że teraz moja mama sobie małą ponosi. Normalnie aż mi się płakac chce, tak mnie ta kobieta wnerwia, czuję się taka bezsilna. Już o niej nie piszę, bo się popłakałam. A jest o czym pisac 😞

Zdjęc na razie nie mam, więc musicie zaczekac, powiem tylko nieskromnie że mała wyglądała ślicznie, jak śnieżynka 🙂

Kolorowych 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monkado napisał(a):
a Rosi mówisz o tych pieluszkach dada? bo my też ostatnio je wypróbowywałyśmy i też wydawało mi sie że dużo od pampków tych activ nie odbiegają a jednak Kornelka złapała odparzenie 😞 także patrz uważnie na pupkę Zojki a mam nadzieję że Wam posłużą bo np Kasia sobie je bardzo chwali a ja też od kilku osób słyszałam że są ok no ale u nas sie nie sprawdziły..



Ja Tez mialam Ostatnio te pieluszki od brata Bo jak w pl byl to mu zostaly I nam nie podeszly ale mialam tylko 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania super że i zakupy i Chrzciny sie udały 🙂 czekamy na zdjęcia Aniołka Kamilki 🙂
a teściowej jak Agatka pisała zafundujemy bilet w jedną stronę na księżyc 😠

a Kornelka ćwiczy nową umiejętność i teraz to już na sekunde jej nie mogę z oka spuścić bo ona wędruje po całej macie i jak sie przewróci na brzuszek a później odwinie na plecki a będzie poza matą i uderzy tą swoją mięciutką główką o podłogę, oj to nie byłoby dobrze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej u mnie tez wczoraj byla tesciowa i caly czas tylko "a ubierz bartka pojde z nim na dwor moze zasnie" , "a daj mi go pobujam go" , "daj mi go na rece ponosze go troche". Tylko ja wredna sie uparlam na spacer Bartka nie dalam bujac tez nie ;p
Buziaki dla wszystkich dzieci ktore maja okragle miesiace 🙂

Mój Bartek ma faze piszczenia i krzyczenia na mnie... tak wrzeszczy ze az telewizji nie slysze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry 🙂
Aniu super że chrzciny się udały. Buziaki dla Kamilki i oczywiście czekamy na zdjęcia 🙂
Jasiu nr1 sto lat z okazji 5 miesięcy
Jasiu nr 2 i Filipku sto lat z okazji 4 miesięcy 🙂
Rosi śliczna sukienka
....i co ja jeszcze chciałam pisać? hmmmm.... zapomniałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ciekawe co u Karoli 🤨

kurcze dziewczyny idę w środę na rozprawę sądową (sprawy firmowe) i tak sie stresuję że od rana mam biegunkę 😮 🤢 tym bardziej że rzecz działa sie w 2008 i już wogóle nie pamiętam co i jak było a moje zeznania mają być jedna z najbardziej wypływających na proces i znaczących 😮 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
buziaczki dla solenizantow :*

my dzis pomarchewce z grysikiem 😁 coraz bardziej mu smakuje choc sie krzywi hehe dzis mial ze sloiczka bo mialam o 11 wyjechac do kuzynki i zasnal mi krolewicz moj wiec zekam az sie obudzi dostanie cycucha przewine go i jazda, potem odbiore mame z pracy i pojdziemy na spacerek pewnie.

moj Oli to ma rozne etapy krzyczy, piszczy , gada jak najety a jak cos chce to wlasnie steka a nie placze, jest tak glosny ze zakloca wszystkich a od paru dni lapie sie za stopki 😁 i jeszce troche to sobie do buzki wsadzi hehe

jak m isie uda zaladowac to wstawie fotke 😁

Monkado nie stresuj sie!! bedzie dobrze!! nie latwo pamietac co bylo w 2008 jak ja juz nie pamietam 2 godz temu co robilam 🙂

a moj Oli zaczal sie jak noworodek budzic co 2 godz w nocy ale jeszce go obserwuje tej nocy nawet spoko jak cos to mu bede zageszczac moje mleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...