Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Teściowa pojechała o 15, dobrze że moja siostra była to jakoś to zniosłam 🙂
Siostra poszła teraz nie dawno i tak mi dzisiejszy dzionek zleciał, a do tego Kamilka postanowiła sobie drzemkę zrobic, może trochę pośpi 🙂
A ja siedzę i nie wiem co ze sobą zrobic, nieprzyzwyczajona jestem do tego że moje dziecko śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania mnie też mata nie powaliła 🙂 fajna, ale bez szału

krzesełko http://allegro.pl/a-krzeselko-do-karmienia-max-wyposaz-mummy-love-i2804237950.html

Nic w necie nie mogę znaleźć o niskich temp u niemowlaków 😞 Trochę się martwię bo raz nawet mi pokazało 33,8 😮 ale chyba chodzi o to, że mam za zimno w pokoju bo to zawsze po kąpaniu jest. Ma chłodną główkę, wydaje mi się, że wilgotną a jak dotknę plecków to są zimne, więc jak ją karmię to jeszcze okrywam ciepłym kocykiem. Teraz mierzyłam w uchu i było 36,2 a na czole 36,6.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka..poczytalam i pierwsze co pamietam kinia i mdlosci 🤪 🤪
brawo dla Zoji i Jasia nr 2 i 3 i ja tez sie pochwale ze dzis przewrot zaliczylismy 🙂 🙂 🙂
Tosia jasia sliczny i duzy z niego chlopak
Ania ciesze sie ze przezylas wizyte tesciowej 😘
Ogladam wlasniee porodowke w wersi niemieckiej 🙂i tyle wspomnien wraca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia Jaś piękny! Zojucha tez się cieszy do siebie w lusterku i ostro dyskutuje 🙂 Ale on jest duży chłopak aż niemożliwe, że na samej piersi, ten Twój budyń to chyba o jakimś mięsnym smaku co 🙂 Zapytaj babcię? 😉

Kinia, Ty też?? Oj dziewczyny panikę siejecie 🙂
Czy tylko ja jeszcze okresu nie mam?

Domi ja na "Porodówkę" się obraziłam, bo tam to wyglądało tak "do zniesienia" a w rzeczywistości tak nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My dostajemy takie krzeselko od chrzestnej Bartka :
http://allegro.pl/nowosc-krzeselko-do-karmienia-stolik-krzeselk-2w1-i2753084598.html

Moj Babel caly czas sie przekreca z plecow na brzuch i odwrotnie na minute nie moge go zostawic. Dzis bylam mu butelki nowe kupic.
Musze isc bo piszczy a to juz 22 moze go ululam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć, ja dzisiaj wieczorem bo cały dzień w biegu.

Poczytałam Was troszkę, ale nie za wiele pamiętam bo spać mi się chce.
Domi ja od kiedy pamiętam to oglądam Na Wspólnej, M jak miłość. Nie są to moje ulubione seriale, ale się przyzwyczaiłam i oglądam.
Tosia fajna kurtka i obniżka niezła 🤪 🤪 🤪
Kurde te bokserki mnie kuszą, kupiłabym mężulcowi,sobie i szwagierce pod choinkę ale jak mówisz, że nawet miesiąc się czeka to chyba podziękuję....
Aha napisałam tak z rozbiegu "przedszkole", tam gdzie będzie chodził to Klub Malucha gdzie są dzieci w wieku 2-2,5 lat, w tej placówce jest też przedszkole ale tam są trochę starsze dzieci.
Ania nie mam słów na tą Twoją teściową, ręce opadają..... 🤢 🤢 🤢
Mata fajna, ale nie za tą cenę 😜
Rosi zdolniacha z tej Twojej Zojki, żeby już siedzieć 😘 😘 😘
Gratulacje dla Jaśków za nowe umiejętności 😘 😘
Stasiowi jeszcze trochę brakuje do obracania się.

Byliśmy dzisiaj pół dnia na zakupach. Jak wyszliśmy ze sklepu to aż mi słabo było...
Wydaliśmy prawie 6 stów a nic konkretnego nie kupiliśmy!! Żebyśmy chociaż coś na dupę sobie kupili ale nie...Sama chemia,spożywka,pampersy,chusteczki,mleko Stasia,słoiczki.... A gdzie tu jeszcze prezenty pod choinkę i stroje na święta... ZAŁAMKA....

Franek jutro jedzie do Klubu Malucha, trzymajcie proszę kciuki, żeby dobrze się tam czuł i chciał zostać, bo dzisiaj jak byliśmy w celu obczajenia co i jak to nie chciał nawet wejść na salę do dzieci... wstydził się. Dopiero jak Pani mu zabawki zaczęła pokazywać to poszedł choć niechętnie.... Nie wiem czy on się nadaje na to.... Dopóki nie skończył dwóch lat to był tak śmiałym dzieckiem że do wszystkich ciągnął, mamy taty mogło nie być.... Teraz dorośleje chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja Sie wylezalam wannie a teraz karmie Amelke 😉
Za duzo niepamietam, ale z tego co jeszcze mi utkwilo w glowie to
Gratulacje dla wszystkich maluszkow za nowe umiejetnosci 😉 my sie mozemy pochwalic ze od paru dni mamy lenia nie ja tylko Moja corcia hihi
Kinia Jakie mdlosci? Czyzby cos? 🤪
Ania Tosia. 😘 za waszych dzisiejszych gosci 😉
Tosia Jasiu ladny pulpecik a jak mu sie ladnie slina ciagnie 😉
Ania Mata fajna ale szczeze to niewiem czybym kupila
Rosi, Zojka jak ladnie siedzi 😉
Hmmm co jeszcze?! Juz nic niepamietam
A u nas dzis lalo, wialo i grat padal ;( ani na spacer ani nigdzie
W sobote ide na Xmas party i Amelka Zostaje na Cala noc z wujkiem I ciocia zobaczymy jak to bedzie, chcialam sie w sobote przejsc na salorium, ale ze karmie piersia to chyba niepowinam, jak myslicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karola trzymam kciuki za Frania 🙂

Rosi ja też jeszcze bezokresowa i Kasiala chyba też o ile dobrze kojarzę 🙂

Rosi a może termometr Ci nawalił? próbowałaś jeszcze innym mierzyć?

Ja porodówki nigdy nie oglądałam, no może ze 2 odcinki z ciekawości ale tak na prawdę to mnie trochę przerażało.. Oglądałam przez długi czas Na wspólnej ale podobnie jak Karola uważam że serial jakoś super nie porywa no ale jak sie człowiek wciągnie to już jakoś "odruchowo" ogląda 🙂 chociaż ostatnio odpuściłam bo jakoś czasu mniej przez ten fitnes no i przegapiam 🙂

Kinia mdłości??? 🤪

uciekam bo rano idziemy do lekarza, dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...