Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam,
My nocka fatalna, Zojka o 20.30 ryk, bo nosek chyba był zapchany to oczyściłam i położyłam na brzuszku. Spała do 3, do 4 karmiłam 😮 o 5 znowu pobudka, cyc i gadanie normalnie impreza na całego w dzień tak nie gada jak dziś w nocy, i zasnęła dopiero o 6.30 i pospałyśmy do 9.00. Ale ja głupia wczoraj siedziałam do 24.00 😠

Ja też mam teraz ten maxi cosi najpopularniejszy i tak mi się wydawało, ze do 9kg bo ten następny jest 9-18kg, ale faktycznie jest pewnie jakaś zakładka. Zojka już się ledwo w nim mieści z nóżkami bo jak wyprostuje to całą stópką dotyka siedzenia. W sumie chciałabym żeby jak najdłużej w nim jeździła do tyłem do kierunku jazdy to dużo bezpieczniej. Tu są wyniki testów zderzeniowych jak chcecie. http://fotelik.info/pl/testy/

A z temp Zojki jest tak: 1. termometr kiepsko mierzy w uchu a na czole i skroni ok; 2. zaraz po kąpaniu Zojka się strasznie szybko wychładza i jak ją tylko ubiorę temp jest ok a 5 min później (jest jeszcze kocykiem opatulona) jest na czole 36,2-36,3. Rano i w dzień jest ok.

A kupiłam jej szczeniaczka-uczniaczka i ma super zabawę. A najlepiej wczoraj mała spała już a M przypadkiem na niego usiadł i słyszymy "eeeeeej" 🙂 rzucił go dalej a za kilka sekund " I love you" 😁 w tłumaczeniu to było tak " eeeej gdzie siadasz!" a potem "i taaak Cię kocham" 😁 😁

Też kupiłam słoiczek rossmannowski ale jeszcze nie dawałam

A no i spóźniony buziak dla Kornelki i dzielnego Frania 😘 😘
I dla Kamilki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam do Was dzisiaj o 7 litanię, ale na sam koniec Jaś wszystko mi wyłączył nogą 😠
U nas nocka TRAGICZNA! Jaś cofnął się do noworodka chyba. Wstaje co dwie godziny 🤨 Chciał na dobre wstać o 5, ale usnęłam koło niego, a o 7 15 znowu mnie obudził 😞 poskakaliśmy do 8, cycuś na leżąco i spanko do 10 20. 🙂 Łeb mnie boli 😠
Ilka, my z Jasiem dawno w foteliku nie jeździliśmy. My dostaliśmy Maxi Cosi Pebble, a drugi mam używny X-Landera od mojego brata i wydaje się być mniejszy. Ale nie wiem, całe szczęście rzadko jeździmy 🙂 Ostatnio jak jechał to jeszcze w sweterku i było nawet ok 🙂
Weszłam ostatnio na brzuszek poczytać grudniówki przed rozpakowaniem i tam jedna z nich straciła dziecko na niecały miesiąc przed terminem 😞 😞 😞 😞 Przyjechała do szpitala z napiętym brzuchem, a tętna dziewczynki już nie było. To takie straszne i niesprawiedliwe 😞 😞 😞 😞


Oczywiście, Kamilko sto buziaków od cioci 😘 😘 😘 😘 😘
ZAMYKAMY MIESIĄC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek

Witam się z bólem brzucha i krzyża bo uwaga,uwaga!! Dostałam okres 🤪 🤪 🤪 uuuffff..... chyba dziś za to wypiję 😜 a mąż to już na pewno 😜 w końcu dziś Andrzejki 😉 😉 😉

A te słoiczki Babydream różnią się cenowo od tych znanych firm?

Ania ja myślałam o prezentach już. Otóż z mężem nie robimy sobie prezentów niespodzianek, jest kilka rzeczy które jest nam potrzebne m.in mąż chce płaszcz do garnituru więc w ramach prezentu go sobie zakupi 😜 a ja nad swoim jeszcze myślę.... chciałabym czerwone okulary Ray ban 😜 Rodzicom i teściom chcemy zrobić prezent w postaci zdjęcia portretowego w dużym formacie na ścianę naszych dzieci, szwagerce pewnie jakieś kometyki, Stasiowi jakąś niedrogą zabawkę coś w stylu kluczyki z Fisher Price a Frankowi matę wodną lub zabawkę interaktywną.

Jak tak czytam, co ludzie potrafią dać niemowlętom do jedzenia to się za głowę łapie. Ale w sumie jestem przyzwyczajona do takiego widoku bo siostra mojej mamy ma synka, który przed skończonym roczkiem jadł ciężkie ciasta z masą, smażone mięsa itp.
Ja Frankowi do roczku dawałam słoiczki i jak gotowałam nam zupę na obiad to zanim doprawiłam solą,pieprzem, mąką i śmietaną to mu odlewałam. Danonki dopiero po skończonym roku jadł a mleko w czystej postaci po 24 m-cach.

Ula nie mogę słuchać ani czytać że takie małe dzieciątka nie mają co jeść bo rodzice nie mają pieniędzy 😞 😞 😞 Strasznie to przykre.... jakie to dziecko będzie miało zdrowie skoro nie je mleka 😞 😞

Kinia pięknych masz chłopców 😘 😘 😘

Rosi nasi mężowie mogą sobie podać rękę, bo mój też chce żeby go co chwila chwalić na forum. Jak zrobi jakąś dobrą kolację to od razu pyta czy napisałam na forum i jeszcze oczekuje, że napiszę Wam dokładnie co przyrządził 😁 Tak więc, jeśli następnym razem będę go chwalić to możecie się domyślać, że to na Jego życzenie 😜 aaahaaa i oczywiście jak za długo siedzę na forum to słyszę teksty typu " A ty znowu na forum??!!"

Co ja jeszcze miałam napisać....

Kurcze zapomniałam....

Aha Franko pojechał do przedszkola, zawiózł go mąż i podobno od razu poszedł w cug, pomachał ojcu papa i zniknął za klockami 🤪 🤪 🤪
Dzisiaj zostaje dwie godziny dłużej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html?mlid=1246.1051.289191.4ab021d9fc1110af097c02323fbef8d8...0.1354266763.1.1356858763&cid_af=1246#/Kobiety//Kolekcja/Sp%C3%83%C2%B3dnice/89478/1&utm_source=adpilot&utm_medium=retargeting&utm_campaign=adpilot-retargeting

Myślicie że ten wzór na spodnicy będzie bardzo poszerzał dupę?????
W ogóle ładna??
Myślałam żeby kupić sobie na święta....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta spódnica 🤪 🤪
Przymierz ją Karola w C&A, a jak nie to zamów w ciemno, bo bez kicioru jest fajowska 🤪

Ja wreszcie przekopałam Allegro, bo chciałam Wam pokazać moją kieckę nieużywkę, o której tak pomyślałam na chrzest czy cuś. Miałam ją na sobie raz na zeszłej Wigilii 😠
http://allegro.pl/stylowa-sukienka-zara-czerwona-princeska-asos-blog-i2815101161.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karola spódniczka super, ja myślę że roz 42 i większy pewnie korzystnie nie wygląda ale Ty przecież szczupła jesteś to będzie super. A dla teściów i rodziców też o tym myślałam, żeby ładne zdj Zojki oprawić.
Ja na święta mam narazie tylko żakiet, kupiłam i jeszcze nie miałam okazji załozyć http://moda.allegro.pl/hm-marynarka-zakiet-szara-lana-del-rey-42-i2826903177.html i chcę do tego czarne rurki i jakąś prześwitującą koszulę w spód ale nie wiem czy uda mi się kupić. Albo widziałam super spódnicę na stronie Mohito http://www.mohito.pl/#/produkt/jesien/spodnice/12 albo tą http://www.hm.com/pl/product/05457?article=05457-B
Ale mnie na ciuchy wzięło.
Zojka wykończona śpi na mnie. Dzis idealnie pasuje do niej to co Agatka na fb wkleiła "dajcie się zdrzemnąć bo całą noc pilnowałam, żebyście nie zasnęli i teraz jestem wykończona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jak tak mówicie to chyba sobie kupię 🙂 Tylko dobrze by było ją przymierzyć a nie kupować przez neta, ale nie wiem czy u nas w C&A będzie.
Tosia oglądasz KSW? A kto jutro walczy??
Sukienka super, moim zdaniem bardzo pasuje na chrzciny.
Rosi będziesz ładnie wyglądać w tych ciuszkach na święta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie, już się normalnie zaczynam martwic, co z tymi naszymi Kasiami 🙂
Szkoda mi tej dziewczyny z brzuszka, nie potrafię sobie wyobrazic dalszego życia po takiej tragedii 😞

Karola super że Franio tak szybko się zaklimatyzował
a spódnica super, co prawda nie moja długośc bo ja preferuję ze względu na moje kulasy niezbyt proste raczej do kolanka, a wzór myślę że fajnie podkreśli tyłeczek, bucik na obcasie i będzie git 😁
Tosia sukienka też super, chociaż siebie w niej nie widzę, ja to raczej proste, ołówkowe kupuję 🙂
Rosi a te spodnie to taki jasny kolor? i podaj mi proszę szer. w biodrach, kiedyś nosiłam 40 z mohito, to może teraz też się wbiję 🙂

A nocka u nas nawet spoko, mała usnęła o 23.30 i spała do 2, pojadła i przed 3 usnęła, później wstała o 6.30 i pospałyśmy w sumie do 10.30.
A wynik mojej przespanej nocy mała próbuje ściągnąc od 2 godzin, bo znowu zastój mi się zrobił 😞
Śmieszna jest, leży teraz na macie ręce rozłożone na boki i tylko mostki robi i nogami rzuca 😁

My rodzicom na prezent też planujemy ładne zdjęcie w ramce dac i dodatkowo kupię albumy takie na 200 zdjęc i będą tam zdjęcia od urodzenia, a później będziemy sukcesywnie nowe dawac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rosi ta spódnica z H&M bardziej mi się podoba, super jest,
a może ja bym taką kupiła 🙂
Chociaż nie wiem co na to mąż, bo ostatnio kupiłam sobie 3 spódnice, nie wiem czy kolejna przejdzie 😁
A ja na chrzcinach wystąpiłam w tym:
http://www.sklep.topsecret.pl/ts/ubrania-damskie/tradycyjnie/koszule/koszula_damska_dlugi_rekaw/5/0/4
http://www.sklep.topsecret.pl/ts/ubrania-damskie/tradycyjnie/spodnice/spodnica_damska/10/0/13
tylko spódnica turkusowa a tutaj to jakiś niebieski się otwiera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karola fajna ta spódniczka, sama się teraz nad nią zastanawiam 🙂

Tosia nie mogę się pozbierać po tym co napisałaś o tej dziewczynie, cały czas o tym myślę...Boże przecież ona miała już pewnie wszystko przygotowane dla tego dzieciaczka a do szpitala pewnie jechała ze spakowaną torbą...Wyć mi się chce 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...