Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Czytam i czytam i zaraz nic nie pamietam... My fotelik kupimy dopiero nawet jeszcze sie nie rozgladalismy...

A ja Bartkowi robie sama marchewke ziemniaczek ale takie geste wychodza Bartek je z apetytem a tesciowa stwierdzila ze mam rosol dodac to bedzie rzadsze ;p na udku mam ugotowac i dawac mu nie wiem moze kiedys dawaly swoim dzieciom ja nie ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Szlag może człowieka trafić.. wszystko z wodą skończone ale szanowny PAN INSPEKTOR nie przyjechał bo coś Mu wypadło.. będzie w poniedziałek 🤢

Buziaki dla Kamilki z okazji 4mcy 😘

Karola gratuluję okresu 😁 😁 I brawo dla Frania za takie szybkie zaakceptowanie "przedszkola" 🙂 😘
A spódnica bardzo fajna!! 🙂

Tosia śliczna ta sukienka!!!! 🙂

I w ogóle wszystkie ciuchy które pokazałyście bomba! Najbardziej urzekła mnie spódnica Ani 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ooo to muszę kupić glamour, mi się obie podobają ale ta rozkloszowana to bardziej na takie filigranowe dziewczyny chyba.
Tosia sukienka super, też się kiedyś rozglądałam ale stwierdziłam, że nie dla mnie.
Ania super te ciuszki.
Właśnie kurier przyniósł krzesełko a rano przyszedł fotelik, o listonosz jakąś zabawkę przyniósł. Ciotka z dołu znowu będzie do teściów dzwonić, ze tyle paczek do nas przychodzi 😁 😁 ona jest nienormalna.

Kina to znaczy, że do pon nie masz tych mediów co pisałaś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania dzwonił jeden z tych gości co robili przyłącz.. normalnie od razu zadzwoniłabym z awanturą ale wolę nie ryzykować bo później przyjdzie, doczepi się do czegoś i jeszcze nie odbierze Nam tej wody 🥴

Rosi Mężul będzie kombinował żeby na te dwa dni była stara woda a wraz z nią ogrzewanie, kanalizację podpięli z powrotem także już jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! jestem lutówką 🙂 Mam do sprzedania praktycznie nowy kombinezon ! założony 2[!!!] razy 🙂. Niestety moja żaba z niego wyrosła, a szkoda bo jest naprawde cieplutki i mieciutki 🙂 super! 🙂
http://www.smyk.com/cool-club-kombinezon-dziewczecy-1-czesciowy-rozmiar-62,p1051510562,ubranka-dla-dzieci-p
rozmiar 74 🙂.
Jakby ktoś był zainteresowany to proszę o kontakt na maila : [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chłopcy śpią, a Mężul dopiero jedzie.. smutno tak samej 😜

Tosia ja smaruję oliwką ale tylko dlatego że muszę ją skończyć. Kupiłam na początku jak Jasiu miał baaardzo suchą skórę. Jak się skończy to myślę że nie będzie potrzeby smarowania tego grubaskowego ciałka 😁 😁 No ale zobaczymy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Monkado z tym grysikiem to tak gotuje troszke wody, w szkalnce w odrobinie zimnej rozrabiam kasze manne(zwykla)- zeby grudek nie bylo i jak sie woda gotuje to dodaje gotuje 3 min i z tego biore lyzeczke (a teraz nawet ciut wiecej) i dodaje do marchewki itp. mieszam i Oli tozjada czyli jest eksponowany na gluten i tak przez 2 mies stopniowo zwiekszajac dawke 😁


a tak czyt to moj Oli tez stuka stopkami jak anajety az mi sie wydaje ze go to boli i namietnie lapie sie za stopki i kolysze na boki 😁 a icodziennie cos nowego npdzis zaczal znow pluchaha i robi brryyyy i pluje 😁 i ma ubaw z tego i jak chce go wziac i np posadzic do cyca to on prostuje nogi na sztywno i chce stac ajaka frajda wtedy jest hohho 😁

ja dzis dokupilam pare sloiczkow bo byly przecenione lekko w carefour i pojemnik na zabawki i zapl 60 zl 🤪 🤪 chyba tez sprobuje te z rosmanna jesli s atansze bo np miedzy hippembobovita nie wielka roznica jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...