Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Spoko dziewczyny, Zoja już siedzi a jeszcze się nie obraca leniuch jeden i za stopy w sumie też się nie łapie. Jak siedzi to się im strasznie przygląda i wtedy je łapie ale jak leży to za kolanka się tylko chwyta i przyciąga je do siebie. Ja już dałam na wstrzymanie z tym rozwojem bo tak się martwiłam, że zabawek nie łapie a tu w dwa tyg doprowadziła to prawie do perfekcji a jak miała 4,5 miesiąca to jeszcze sama nie łapała i tez panikowałam.

Ania jak będziesz te spodnie przymierzać to nie muszę ich mierzyć co? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Monkado ja juz wiekszosc spakowalam ale jeszcze nie wszystko boje sie tylko ze jutro bede przepakowywac jak sie nie zmiesci do auta 🥴 🥴 mam nadzieje ze nie spakuje wszystko co chcialam bo potem zawsze zla jestem ze czegos nie mam.Moj ksiaze znowu wrocil do mnie do lozka znow sie pogniewal na lozeczko 🤢 🤢
Co do etapow rozwoju to moj sie obraca ale tak niesmialo...tzn nie zawsze nozki oglada i podciaga do gory ale stopy jeszsze nie wklada do buzi....mam nadzieje ze jutro droga bedzie dobra i szybko zajedziemy.
ja nawet nie chche sobie wyobrazic jaka tragedie przezywa ta kobieta z brzuszka, normalnie za sie poplakalam jak widze moje szczescie ktore spi obok mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rosi nie musisz mierzyc, przymierzę je i dam Ci znac 🙂
Domi, Monkado bezpiecznej drogi życzę 🙂

Kamilka usnęła o 23.20, czyli norma 🙂 i ja też się już kładę, ciekawe ile pobudek mnie czeka 🙂 bo tego to nikt nie wie 🙂

Kolorowych 😘 a Kasie nie zaglądały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pierwsza 🙂 🤪

szok pobudka o 2.30 potem o 6 i o 8.30 wow jestem mega wyspana 😁 🤪 🤪
jade na zakupy za okolo 3 godzinki a teraz ide zjesc sniadanie mam ochote na sledzie ale nie wiem czy moge czytalam ze te z baltyku nie powinnam i boje sie a jak zmienia smak mleka ?? 😲

moja gadula sie rzuca na lozku obok mnie haha taki wyspant moj maz dzis wyjatkowo w domu i uwierzyc nie moze 😁 ile spalismy i pomysli ze mam tak codziennie no!!

ok zmykam ubrac mojego Ksieciunia, siebie i wszamac cos bo zglodu umieram hehe

wczoraj przytulaski byly po dluugim czasie bo sie gniewalismy, fajnie tak po przerwie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć ja na chwilkę, nie czytałam Was za bardzo bo nie miałam kiedy.
Spódnicy w C&A nie było 😞 I kupiłam inną-czerwoną w NY.
Dzisiaj rano o 7 Franek dostał gorączki 39 stopni 😞 Dałam mu czopek, zasnął i jak na razie jest ok, tylko apetytu nie ma... Kurde uroki posyłania dziecka do przedszkola 😞

UWAGA!
Jeśli możecie to połóżcie się na plecach z wyprostowanymi nogami i pomacajcie swój brzuch w okolicach pępka. Czy Wy też w brzuchu macie jakieś pulsujące zgrubienie/wybrzuszenie?? Jakby jakiś narząd pulsował... Zauważyłam to jakoś miesiąc po cc, dotychczas mnie to nie martwiło, ale jak wczoraj pokazałam mężowi to mnie nastraszył że mam iść do lekarza. Czytałam o przepuklinie pępkowej i tętniaku aorty brzusznej 😞 To takie uczucie jakbym miała drugie serce pod pępkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

dojechaliśmy!! 🤪 tzn byliśmy już wczoraj ale w nocy, u nas śnieg 🙂

my też nie używamy nic po kąpieli bo kąpiemy w oliatum

Monika dzięki 😘 a do jakiej ilości trzeba zwiększać?

Karola ja nie wyczuwam sobie nic koło pępka.. Mąż ma racje, idź do lekarza ale nie martw sie na zapas (wiem że łatwo powiedzieć..) mam nadzieję że to nic takiego.. 😘

miłego weekendu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie miałam kompa przez dwa dni bo szwagier mi robił ale już mam 🙂
Byłam w czwartek z Emilką na szczepieniu waży 6840 i długa na 65,5, co do wprowadzania nowych posiłków to jeszcze nie dawałam jej nic

u nas trochę prószył śnieg ale już przestał

lecę sprzątać bo Emi śpi

sto lat dla Kamilki 🙂 i dla reszty która obchodziła swoje miesięcznice jak mnie nie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam ja tylko na chwilke tata mamy w domu az dziwnie tak 😁
Buziaki dla Kamilki:*
Dziewczyny juz Wiem oczym pisalyscie kiedy mowilyscie, ze dzieciaczki robia mostki to moja tak robi od dwoch momentami to sie tak wygina, ze myslalam ze sie polamie haha a jak ja na kanapie polozylam to tak sie wyginala jakby miala na glowie stanac haha
Wczoraj Wzielam Amelie do karmienia a ona zamiast jesc to tak sie we mnie wpatrywala raczkami mnie po twarzy dotykala I tak 20 min za nim zabrala sie do Jedzenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie
u nas w nocy 4 pobudki 😞 a wstałam o 7 i do 8 łapałam siku do kubeczka 🙂
byłyśmy na badaniach i nasza hemoglobinka ma już 11,7 🙂
Popołudniu jedziemy do pradziadków którzy nie byli na chrzcinach i moja mała znowu wystąpi w swojej sukienusi 😁
Kamilka też mostki robi i niestety też w trakcie jedzenia, nie wypuszczając cycka z buzi
boli jak cholera, a mała ma ubaw na całego 🙂 i też mi się tak przygląda w trakcie jedzenia, trochę pociągnie a za chwilę przygląda się i tak w kółko 🙂
Miłego popołudnia 🙂 i czekamy jeszcze na jedną Kasię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hek ,my też mamy tatusia w domku i też dziwnie bo dziś jest napawdę cały! dzień 🙂 Miła sobotka. Ja od rana sprzatam, bo zapuszczone mieszkanie strasznie było i w końcu uda mi się chyba umyć okna 🤪

Kasia ta stronka chyba trochę przesadzona jest, że niby w 8tyg dziecko chwyta zabawki?

Mi też Zoja bawi się twarzą, już jestem też dość podrapana 😉 Fajne jest jak daje paluszki do całowania jak ją karmię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDROWIA DLA FRANUSIA 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Zobaczcie co znalazłam, zawsze chciałam iść do kina, ale było niemożliwe 😁
http://www.youtube.com/watch?v=jDzseIt1Ic4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z nudów i z racji tego, że miałam wszystkie składniki zrobiłam http://alebabka.blogspot.com/2012/11/deser-z-kremem-pomaranczowym.html
jest przepyszne 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

a dzisiaj http://alebabka.blogspot.com/2012/11/sodkie-ciasto-z-zielona-pietruszka.html i to jest jeszcze lepsze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zdrówka dla Frania 😘

o dzięki Tosia też chciałam oglądnąć, może mi sie uda dziś lub jutro 🙂
przepisy fajne, muszę wypróbować, które polecasz bardziej?

a w lidl są takie biedroneczki za 80zł i sie skusiłam a Kornelia pieje z zachwytu jak jej migają te światełka 😁 no a na późniejszy etap uczy kolorów, piosenek, nazw owadów itp

http://allegro.pl/vtech-interaktywna-biedroneczka-nuteczka-trefl-i2766416928.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia to jest zapętlony zwiastun 🙂

A przepisy ciekawe, kiedyś robiłam ciasto marchewkowe i też było smaczne.

A wiecie co?? Zojka dziś się przekręciła z brzucha na plecki....a za chwilę spowrotem i jeszcze kilka razy tak 🤪 🤪 🤪 Zobaczymy czy jutro będzie to pamiętała 🙂

Karola 😘 😘 dla Frania

My jutro do znajomych jedziemy i tez muszę ciasto zrobić bo oni ostatnio z taką wałówka przyjechali, że szok! Nie lubię tak bo potem można się zagonić w takim "odwdzięczaniu" no ale cóż coś tam muszę zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...