Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kasiala dzięki za książkę!
Szkoda tych bodków. Może spróbuj jeszcze jakiegoś wybielacza..

A powiedzcie mi jak usypiacie w dzień maluszki bo mi Sebek zasypia tylko na spacerze, i jak nie mamy spaceru to on w dzień nie śpi, bo nie potrafie go uspać, a on sam też nie odleci mimo iż ziewa... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
właśnie moja Kajcia też tak miała ze ine mogła zasnąć a zaczęłam ją wkładać do łózeczka mówić "teraz jest pora Twojej drzemiki, i sobie odpoczniesz, gdy się obudzisz pobawimy się dalej" całuję w czółko odchodzę od łóżeczka i czasem popłacze kilka minut i zasypia jak płacze dłuzej to podchdzę jeszcze raz mówię znowu ze to pora drzemki i jak się obudzi to się pobawimy budziak w czółko i jak przetsaje płakać odchodzę ale nie biorę jej na ręce aninie bujam i ona w ciągu góra 10 minut już spi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a co do bodziaków właśniekoleżanka poleciła mi poonć mega supe odplamiacz amyway w sprawy ona go stosuje od 4 lat i jeszcze nigdy jej nie zawiódł a zaczęła przy synku jak zaczął jeść marchewki więc zobaczymy czy zsdziała na tej plamie 🙂 już zamówiłam na allegro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co dziewczyny... właśnie wspominam czasy brzuszka i mam łzy w oczach jakie to piękne było czekać na maleństwo... oczywiscie teraz nie mniej się cieszę ze je mam i też cieszę się każdym postępem ale jednak jak była w brzuszku to zupełnie co innego kązdy kopniak był czymś na wagę złota no cudo po prostu 🙂 trochę mi się tęskni i wiem ze druga ciaża na pewno nie bedzie tak celebrowana jak pierwsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wow Kasia to ta ksiazka ma jakas czarodziejska moc 🙂bo ja tez sie juz boje co to bedzie pozniej bo do tej pory Filip w dzien zasypia w bujaczku ale bujak tylko do 9 kg 😲zaraz sprawdze moja poczte 🙂
dziewczyny kiedy wprowadzac deserki... 🤢 🤢 🤢bo zaczelismz dzis marchewke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Morkooka oklask za pamięć, odpowiedziałaś chyba wszystkim 🤪
A Jasiu różnie usypia, zależy od stopnia zmęczenia i natężenia hałasu wydawanego przez Nikosia 😁 😁 Czasami uśnie sam w łóżeczku, a czasami muszę Go troszkę "pokołysać" ręką tzn. kładę rękę na brzuszku i tak masuję jednocześnie delikatnie kołysząc Nim, ale tak dosłownie minimalnie i jak tylko widzę że zaczyna "odlatywać" to od razu przestaję 🙂

Ilka Jasiu teraz też rzadziej robi kupki, tak co 3 a nawet 4 dni ale nie męczy się, brzuszek nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie, kurde ja nie moge wstawic zdj bo wyskakuje mi ze jestem nowym uzytkownikiem. to kiedy mozna ?
Tosia ile wazy Jasiul, bo moj ponad 8300 i lekarz mowil ze za duzo a karmie cycem ciagle, i zaczelam wprowadzac gluten i deserki typu jablka lub marchew.
Super wszystkie zdjecia, pozdrawiam mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no kurde ciezko juz mi go nosic caly dzien jak marudzi 🙃 no 20 post zaraz sprobuje ze zdjeciem. Ale /kevin potrafi i co godz cycka chciec, na noc juz mu dalam kaszke mleczna na dobrAnoc ale i tak cyca co chwile chce wiec nie daje za duzo, jeszcze przez 1,5 miesiaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no tak zaczne mu podawac bebilon 2 ale nie wiem czy wytrwam i czy bedzie chcial bo ostatnio jajk mu dalam sok w butelce to spojrzal sie na mnie jak na matke wariatke 😁 no i wogole jak mu cyca daje to sie tak slodko patrzy ze to ja bede musiala sie odzwyczaic a nie Kevin 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to deserki wprowadzamy jak juz zastapimy jeden posilek obiadkiem??? bo ja dzisiaj to tak po godzinie cyca jeszcze dalam. i co deserek bedzie nastepnym posilkiem?kurcze ja to sie gubie z tym jedzeniem,a co do odstawienia to ja tez chcialam na poczatku 3 m-ce pozniej 6 a teraz sama nie wiem bo tak jak dora pisze pewnie to ja bede musial sie odzwyczaic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...