Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziękujemy 😘 Tosia, fakt, Franek teraz robi się podobny do taty a Staś w dalszym ciągu do mojego ojca podobny, tak samo jak Franek w jego wieku. Ale cciiiiii, bo jak Robert się dowie że tak piszę to się wścieknie, że jego syn zamiast do niego być podobny jest podobny do dziadka Mietka 😉
E tam chudzizna... 😜
Aha to fajnie wiedzieć, że śnieg znad Włocławka powędrował do Płocka 😞 U nas już nie pada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tośka nie ma co rozpamiętywać tego co było rok temu. A już na pewno nie powinnaś tak się linczować bo z tego co nam kiedyś pisałaś o on też nie był bez winy. Najważniejsze, że jesteście razem i jak wróci to będziecie tworzyć wspaniałą rodzinę, za co trzymam kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chuda? :lol 😁o bycia chudą to chcę zrzucić magiczną granicę i ważyć 49, wtedy będę happy 😁 Tylko ja jestem knypek i dlatego tak 🙂
Franio 😘 😘 😘Ciocia Cię uwielbia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karola Kasia superaśne te Wasze dzieciaczki 🤪 a Emilki też nie poznałam bo ją Kasia za rzadko wrzucasz do nas na forum i już taka duuuuża a włoski się jej przerzedziły i na pierwszy rzut oka też myślałam że Patryczek 🤪 😁 😁

Ania buziak na poprawę humoru 😘 a Twój M to zachowuje sie jak baba w ciąży bo pamiętam jak z brzuszkiem była to też walnęłam tekst do Męża jak była sfochowana że teraz to mi sie nie chce z nim gadać no ale mi hormony buzowały a na Twojego M to nie ma wytłumaczenia.. 🤢

Monika a zachowanie Twojego M to jest karygodne! 😠 może przypomnij mu że jesteś jego Żoną i powinien odnosić sie do Ciebie z szacunkiem, urodziłaś mu dziecko, powinien Cie na rękach za to nosić a nie takie teksty! Ja jeszcze raz zasugeruję napisanie listu bo takie słowa mówione to do niego nie docierają..

Tosia a czemu zakładasz że nie będziesz już w ciąży? Młoda jesteś więc nie mów hop 🙂 a kobieta w ciąży na prawo do swoich humorków i już więc tym sie nie przejmuj, najważniejsze żebyście teraz zrobili wszystko żeby stworzyć Jasiowi Rodzinkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A chyba Ula pisałaś że Ty przykrywasz Antosia na noc tylko kocykiem?? 😲 😲 🤪 🤪 to znaczy że albo masz ukrop w domu albo stosujesz "zimny chów" 😁 ja Kornelkę ładuję w taki śpiworek co sie na ramiona zakłada i na to jeszcze przykrywam ją kołderką (tylko kołderka jest cieniutka) a dziś w nocy wstałam i rączki miała jak sopelki więc jeszcze zarzuciłam na nią kocyk 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i a propos spania, wyszłam z domu z nią dokładnie o 9.52, muszę ją nosić na rękach bo śniegu po kolana a nie ma kto odśnieżyć więc wózek odpada.. tak więc po pół godzinie noszenia zasnęła czyli gdzieś koło 10.30 i śpi do tej pory 😮 normalnie ją budzę żeby nie przesypiała posiłków a jeść miała o 12 ale tak sobie słodziutko śpi że nie mam serca, najwyżej w ciągu dnia nadgonimy.. a dodam że spała od 22 do 7 a później od 8 do 9 no i od 10.30 do teraz.. 😮 no i taki z niej śpioch że troche mnie to martwi ale lekarz mówi że jest ok..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i a propos spania, wyszłam z domu z nią dokładnie o 9.52, muszę ją nosić na rękach bo śniegu po kolana a nie ma kto odśnieżyć więc wózek odpada.. tak więc po pół godzinie noszenia zasnęła czyli gdzieś koło 10.30 i śpi do tej pory 😮 normalnie ją budzę żeby nie przesypiała posiłków a jeść miała o 12 ale tak sobie słodziutko śpi że nie mam serca, najwyżej w ciągu dnia nadgonimy.. a dodam że spała od 22 do 7 a później od 8 do 9 no i od 10.30 do teraz.. 😮 no i taki z niej śpioch że troche mnie to martwi ale lekarz mówi że jest ok..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daria super wieści!

Tosia, Karola tak sobie tu słodzicie a ja myślałam, że to Tosia na zdjęciu 😁 więc obie jesteście chudziny i zazdroszczę Wam włosów! Mi się zakola robią i mam grzywkę długości 1cm 🤢

Minka brak słów jak mógł się tak do Ciebie odezwać, znając mnie to bym się spakowała i pojechała do rodziców. Kiedyś tak zrobiłam to w drzwiach mnie prosił, żebym nie jechała, ale chciałam żeby dotarło do niego, że to nie przelewki i musi się zastanowić jak się zachowuje i podziałało.

U nas pogoda paskudna już nie pada śnieg a ten co spadł to gdzieś zniknął i co chwilę wieje także my też siedzimy w domu. Zojka marudna właśnie udało mi się ją uśpić i sama też się chyba położę na pół godzinki chociaż.

Kaisa Emilka słodziutka i ja też jej nie poznałam na zdj z chłopakami 🙂

Ładuję baterię od aparatu i zamierzam zrobić małej sesję, żeby jakies ładne dziadkom oprawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂Poczytalam ale nie ma takiej pamięci jak niektóre koleżanki 😘A temat faceci..niestety temat rzeka i nigdy nie odgadniemy co oni sobie mysla jak my z nimi rozmawiamy i próbujemy cos wytłumaczyc 😉
Monia buziak dla ciebie 😘JESTES SUPER MAMĄ I NIE MYSL INACZEJ a leczyc to powinien sie Twoj M,
Monkado to u cieie gorący chow spiwor, kolderka, kocyk 😲 😲moj spi tylko pod kolderka a raczki to ma zawsze zimne po je wyciaga 🤢
Kasia dzieciaczki super a Emilka to juz duza pannica 😘
ja tez jeszcze nie ma zimowej fotki ...snieg jest tylko ja na spacery nie chodze o mama teraz maszeruje z wozkiem
no i reszte zapomnialam 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monikas normalnie w głowie się nie mieści!!! 😠 Karola dobrze napisała, trzeba było jebnąć Go w mordę!!!! 😠 😠

Tosia niech żyje mściwość! 😁 Co za ludziska chodzą po tym świecie 🤢
A Twoje jesienne refleksje doprowadziły mnie do łez.. zabiję Cię bo jestem wymalowana!!!! 😁

Kasia super Trójeczka, a Emilka jaka duża 🤪 😘

Karola Przystojniaków masz że ho ho!! 😘 😘

Daria cieszymy się razem z Tobą 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie ale naskrobałyście, co to dzieciaczki wszystkie dzisiaj śpią? 🙂
Kamilka też usnęła przy cycusiu i śpi już 20 min, czyli jeszcze jakieś 15 min mam dla Was 😁
Nocka jak zwykle ostatnio - 3 pobudki, zastanawiam się czy to nie od bąków które małą w nocy męczą, bo pierdzi jak najęta, no i jak już się obudzi to chce jeśc 🙂

Rosi też się dziwiłam że tantum verde mam podawac, ale ponoc można, ta lekarka to neonatolog ze szpitala, polecana więc chyba będę w to wierzyc 🙂
Jak pisałam żelazo odstawiamy ale cebion zostawiam bo taka pogoda, że wit. c się przyda 🙂

Karola a to wcześniej się nie ujawniałam? Niech pomyślę, ale chyba nie, na brzuszku to był tylko mój brzuchol, a na fb to trochę nieaktualne zdjęcia bo krótkie włoski, ale wrócę do nich bo super czułam się z tą fryzurką 🙂 A więc teraz wyglądam właśnie tak 😁

Ula ja Kamilkę przykrywam dwoma kocami i też muszę zacząc kołderką przykrywac i też panikuję że się cała przykryje i nie będzie miała jak oddychac.
I miałam Was pytac jak nakryjecie dzieciaczki np pieluszką to się same odkrywają, bo moja to tylko nogami wtedy rąbie a nie wpadnie na to żeby rączki użyc 🙂

Dzięki Monkado, też próbuję się tak pocieszac że po prostu Kamilka to szczupła laseczka 😁 😘

Monika 😘 Może Oli nie chce jeśc przez to że jesteś zdenerwowana, moja też przy cycku wije się i płacze i wtedy kładę ją obok na kanapie i z góry do buzi cycka dostaje i to pomaga,
nie płacze i je. Może tak spróbuj.

Kasia płaszczyk super, a Emilka jaka podobna do Patryka na tym zdjęciu 🙂 super dzieciaczki

Karola super chłopaczków masz, a Franek ma ogniki w oczkach 🙂 Karola a Ty to jaką dietę stosujesz? 😁 Chudzinko jedna 😁

Daria super wieści 😘




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej my p osacerku tylok 30min b o zimno
😁
dzieki za wsparcie 😘
troche mi lepiej jak sie przewietrzylam Oli teraz spi

My na noc przykrywam Oliego kolderka wyglada na ciel a ale nie wiem i na to gruby kocyk bo m i sie wydaje ze mu zimno o statnio kark mial zimny a z drugiej str cieply i wzielam go donas do lozka zeby mu bylo cieplej. a do spiworka nie wiem czy by mi sie udalo go wsadzic musze sprobowac, mam taki od 10 do 20 st co mozna uzywac. zawsze mam jaies 21, 22 st w domu.

a co do jedzenia to ja bede robic tak ze cycus ( pewnie x2) potem obiadek daje ok 12/13, spacer cycus i jak juz bedzie pora ato wtedy deserek, i znow cycus 😁
mysle ze deser powinien byc po obiadku a nie przed ? 😲 troche dziwna metoda to jakbysmy jadly torta przed zupa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiesz Aniu moze i ta k ja ciagle w nerwach jestem malo kiedy spokojna, pewnie to moja wina musze sie wyciszac przed.

a wogole to on jest ta k ciekawski i towarzyski ze jak ma cyca w buzi a cos uslyszy to odwraca glowe rozglada sie i czasem wroci do jeedzienia czasami nie wiec wychodze z nim do pokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monikas28 napisał(a):
wiesz Aniu moze i ta k ja ciagle w nerwach jestem malo kiedy spokojna, pewnie to moja wina musze sie wyciszac przed.

a wogole to on jest ta k ciekawski i towarzyski ze jak ma cyca w buzi a cos uslyszy to odwraca glowe rozglada sie i czasem wroci do jeedzienia czasami nie wiec wychodze z nim do pokoju

Dokładnie to samo mam, wszystko ją rozprasza jak je
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...