Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

My idziemy do mojej przyjaciółki 😁 ona ma termin na 11 stycznia i mam nadzieję, że Filip nie wyskoczy wcześniej 😁
A Ty Kinia?
Sebciu całuski w takim razie w obie nóżki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my na sylwestra mamy taki plan- jeśli wrócimy do krk to podobnie jak Kinia- może spędzimy go w salonie a może w łazience 😁 niby znajomi coś organizują ale nie mam Małej z kim zostawić a z nią jechać to też nie bardzo bo nie chcę co chwila wszystkich uciszać bo ma być cicho bo Mała śpi 🤢 więc chyba zostaniemy tu a będą tu też moje kuzynki ze swoimi dzieciakami (wszystkie rocznik 2012 😁 ) więc dzieciaki możemy podrzucić Rodzicom a sami a zkuzynostwem, posiedzieć wypić piwko, pośmiać sie pogadać 🙂
więc chyba zostaniemy tu ale to też zależy od pracy M, czy i ile dostanie wolnego 🙂

a nad morze sie planujemy, planujemy no ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka a my na Sylwka idziemy do znajomych 2 bloki dalej i idziemy z Kają ale tam takich dzieci to bezie sztuk 4 Zuzia (7msc) Kaja (5msc) Kornelia (4msc) Maja (3msc) a oprócz tego starsze Ksawery 4 lata Leon 3 lata i Alan 2 lata i starsze Patrycja też chyba 4 i Klaudia 12 lat ichyba wszystkich wymieniłam i to wszystko na 3 pokojach szaleństwo będzie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej poczytalam ale dop jutro.
tak szybko napisalam list ale bez oedzewu 😠 😞 pewnei nadal ne dotarlo a napisalam 7 str no chyba ze nie przeczytal...
dobra wiadomosc skarga do NFZ na przychodnie podzialala jutro sie szcepimy bez problemu haha nawet sie mnie pyt na ktora godz 😁 myslalam ze pekne ze smiechu :P
a teraz uciekam zjesc i sie wykapac. papap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ojej chyba zwariowałyście dziś z tym pisaniem! Ogólnie jestem obcana cały dzień a teraz pół godziny jeszcze czytałam 😲

To tylko ja idę na sylwka?? Idziemy na bal z 3 znajomymi parami +2 znajome znajomych 🙂 i co się z tym wiąże muszę sobie cos do ubrania kupić i znalazłam takie coś http://www.newlook.com/shop/womens/dresses/black-strapless-peplum-jumpsuit_265224101 ale niestety wyprzedane 😞 a strasznie mi się spodobało.

Króliki dla mnie "takie se" 😉 nie szaleję za futrzakami jakoś.
Tosia widziałam ostatnio w biedronce takie małe arbuzy ale byłam na szybko z małą na rękach bo autem i nie wzięłam, a też mam straszną ochotę. Pocieszam się mandarynkami bo już są pyszne.

Kurcze chyba ciężka noc przede mną bo Zojka już 4 razy zasypiała dziś 😞 chyba pierwszy raz jej się takie coś zdarzyło.

Kasiala to nie wiem czy Ci zazdrościć tego Sylwka 🙂 ja po urodzinkach chrześniaka, podobny skład, zawsze mam tak dość jak po tyg pracy 😁

Monikas chociaż jakiś mały pocieszający epizod 🙂 może z mężem też się niedługo ułoży.

Z tym sadzaniem to mnie Kasiala przeraziłaś bo ja ostatnio zauważyłam, że Zojka ma te najniższe żeberka wystające troche, tak mi się wydaje. Jejku mam nadzieję, że ja jej krzywdy nie zrobiłam 😞 bo się pochlastam. Bo wiecie ona siada niby sama ale ja jej nie daje jeszcze siedzieć tylko tak z 5 min dziennie żeby ćwiczyła. Bo jak ją położę na poduszce albo w leżaczku/krzesełku to ona już się nie opiera tylko siada więc tego jej nie zabraniam bo sama sobie krzywdy nie zrobi chyba nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Odemnie tez dwa cmoki w nóżki Sebusia 😘 😘

Tosia ja tez kiedyś się połasiłam na takie kryształki i kupiłam pandorki na rzemieniu i po jednym dniu juz 1 brakowało, 2 tyg w reklamacji potem kilka dni i nie było chyba z 5ciu! Bubel!

Doba nie pamiętam juz nic więcej 😞 stara jestem, łysa prawie i do tego mam sklerozę.
Wiecie dziś się przebrałam w spódniczkę po południu bo normalnie takiego doła złapałam, że jak kura domowa sie czuję i takie tam, że musiałam się ogarnąć trochę. Chciałabym wrócić do pracy na tak z 6h co drugi dzień dwa 😆 te korki mnie strasznie ratują, dziś tłukłam z dziewczyną czystą gramę bo ma test z czasów i czułam się wspaniale! 😁 ...głupieje chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiala ale będziecie mieli wesoło na Sylwku 🙂 🙂 Raczej nie zazdroszcze ja to bym tylko bólu głowy dostała przy takiej ilości dzieci 🙂 🙂 🙂
Wszystkim ciociom Sebuś dziekuje za buziaki, dzieki temu spokojnie zasnał 😉

a propo mieska dla dzieci:
http://babyonline.pl/karmienie_mieso_i_ryby_artykul,4893.html
ok ja zmykam starczy na dziś.
Dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a powiem Wam ze wbrew pozorom nie jest tak źle ostatnio mieliśmy "posiadówkę" w gronie my z Kajką znajomi z Kornelką i Ksawkiem i drudzy znajomi z Zuzką i Leonem i starsi się zajęłi klockami lego i resorami Zuzka i Kornelka kimały w najlepsze a Kajka dotrzymywała Nam towarzystwa do północy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...