Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej nawet niepopisalyscie tak duzo dzis 😉 my pospalysmy do 11:40 😉 zimno u nas Ale sniegu brak 😞
Buziaki dla Sebusia w Obie nozki ;*
Tosia dobrze, ze oszczeglas to nieczytalam Bo pewnie ryczalambym jak glupia
Ania lepiej teraz niech jedzie Bo tak przed swietami to niebardzo
Kasie Emilka cudowna :* a ja myslalam ze teraz niemozna przekowac uszow u malych dzieci... Skad ja to Wzielam :/ hmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasiala napisał(a):
no to oficjalnie będę pierwsza!!!

ZOJUCHA mega całuski od wirtualnej cioci Nasz pierwszy półroczniaczek!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘


☺️ ☺️ ☺️ ☺️ kochane ciotki! tyle samo buziaków od Zojki dla ciotek-klotek-przyszywanych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że kontrola u Zojci taka udana 🤪 😘

Boże niech to moje dziecko tyle nie śpi, już 3 godziny stukną, bo ja nie wychodzę z kuchni, siedzę i żrę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia super czapa, a i dziecko ci się skurczyło na pierwszym zdjęciu 😜
Emilka słodziak 😘
Kasiala na pewno wszystko będzie dobrze, nie tak łatwo wbrew pozorom sie zarazić, a robiła wyniki na antygen? bo same próby wątrobowe nic nie oznaczaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny ! Buziaki dla Zoji 😘
a zdjecia dzieci super 🙂 my tez dzis na zimowym spacerku bylismy, pozniej wrzuce foto. Tosia ja bym chciala zeby mi Kevin spal 3 h a teraz niby spi a co chwila kontrol czy tylko cyc za daleko nie odszedl 😁 i przez to nic nie moge ogarnac 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ula-la napisał(a):
Tosia super czapa, a i dziecko ci się skurczyło na pierwszym zdjęciu 😜

a na drugim wózek 😉

Śliczny pyzol 😘

My się dziś cały dzień same bujamy, mąż wróci ok 21 pewnie. Nie cierpię sama kąpać, wanna ciężka, Zojka ciężka i pół sypialni zachlapanej. Dziś na katarek kupiłam roztwór soli morskiej, podobno dobre zobaczymy, bo już tydzień ma ten katarek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie podłączam do laptopa, ale podejrzewam jaka byłaby ta reakcja.
Rosi, Ty jeszcze niedawno pisałaś o tej chorej dziewczynce praktycznie bez szans na wyleczenie. Co z nią? 😞 Siedzi mi to w głowie i zawsze zapominam zapytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rosi mam takie samo motto 😁 😁

Ula gratulacje dla Antosia! 😘
i musze sie pochwalić że Kornelia też dziś mi zrobiła prezent na Mikołaja i siedzi samodzielnie! 🤪

Kasiala to super wieści od Siostry teraz tylko kwestia formalnosci zeby lekarz potwierdził 🙂

Agatka to sie dzis wyspałas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...