Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Zojeczko, NASZ KOCHANY PIERWSZY PÓŁROCZNIAKU, rośnij zdrowo!! Buziaki!!! 😘 😘

Rosi zazdroszczę balu sylwestrowego.. może za rok 🥴 A ten kostium rewelacja!!! 🤪 I super że Zojeczka tak pieknie i bezproblemowo się rozwija 😘

Monkado ja doskonale rozumiem Twoje przywiązanie do królika, My co prawda królika nie mamy ale za to psa i nie wyobrażam sobie życia bez tej Naszej postrzelonej Tośki 😉
Brawo dla Kornelki za siedzenie!! 🤪 🤪 😘

Tosia historia o Tęczowym Moście piękna.. oczywiście poryczałam się 😞

Kasia piękna Emilka w kolczykach 🤪 😘 A Chłopcy widać zafascynowani zabawkami 🙂

Morskooka buziaki w nóżki Sebusia 😘 😘

Zdjęcia zimowe Jasia2 i Sebusia super! 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kinia super, że wszystko dobrze 😘 i że Mikołaj sprawdził się w swojej misji 😁
Rosi, ale cudna Zojcia 😘 Oni są naprawdę z Jachulcem podobni 🤪 🤪

W sobotę idę do fryzjera ajajajajajajajaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A to Nasze Mikołajki 🙂
[IMG]http://i46.tinypic.com/rjjodk.jpg[/IMG]
[IMG]http://i45.tinypic.com/2yxf9cw.jpg[/IMG]

i od razu zabawa nowymi "gadżetami" 😁
[IMG]http://i49.tinypic.com/34znc7b.jpg[/IMG]
[IMG]http://i47.tinypic.com/2wdyatw.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wszystkie dzieciaczki cudaśne!! 🤪 😘 😘 😘 oba Jasie i Nikoś i Zojeczka śmieszka 🙂 no i ten Mikołaj też całkiem fajny 😉 😜 😁

Kinia super że wszystko sie udało i że Dzieciaki zadowolone z wizyty Świętego 🙂 i dobrze że pozytywne wieści od laryngologa przynosisz 🙂

Kornelia też rechocze jak robię jej coś głupiego a to dobry pomysł żeby to nagrać 🙂
wkrótce wstawię zdjątko siedzącej Kornelki ale tak na prawdę to ona ma zabronione siedzenie tylko dziś sie jakoś tak puściła jak ją trzymałam u siebie na kolankach w pozycji półleżącej, odepchnęła i po prostu usiadła sama i myślę 'sprawdzę metodą Rosi czy sama będzie siedziała" i posadziłam ją na macie i proszę jaka niespodzianka 🙂 🙂 🙂
ale właśnie ze względu na to że ona nie powinna jeszcze sama siadać to poczekam aż M przyjedzie (dopiero przyszły week) i wtedy ją posadzę jeszcze raz żeby zobaczył i cyknę pamiątkową focię 🙂

Morskooka a jeszcze miałam pisać że jak Kornelka była szczepiona w nóżkę to też jej taki guzek powstał i troszkę marudziła więc na nast szczepienie poprosiłam w rączkę i zniosła to dużo lepiej i guzek tylko taki malusi i bez marudzenia więc może spróbujcie nast razem w rączkę?

Monika trzymam za Was kciuki żebyście sie dogadali z M 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ilka ja właśnie czytam już 3 cz. Larrsona i powiem Ci tak że jak dla mnie to czyta sie fajnie, trzyma w napięciu i podoba mi sie jego styl pisania, pierwszą część przeczytałam z wypiekami i byłam zachwycona, druga jak dla mnie trochę gorsza, już mnie tak bardzo nie porwała ale też uważam że świetna no a w 3 to dopiero jestem na początku 🙂 ale rzeczywiście minusem jest że akcja sie dość wolno rozkręca i niektórych opisów i sytuacji, zdarzeń mogłaby w ogóle nie być bo nie mają wpływu na wątek no ale to chyba właśnie taki sposób budowania napięcia przez rozciągnięcie fabuły 😜
a jak skończę to czytać to Cie poproszę o przypomnienie tej autorki o której pisałaś i tytułu to na pewno sie pokuszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ula-la napisał(a):
Tosia super czapa, a i dziecko ci się skurczyło na pierwszym zdjęciu 😜
Emilka słodziak 😘
Kasiala na pewno wszystko będzie dobrze, nie tak łatwo wbrew pozorom sie zarazić, a robiła wyniki na antygen? bo same próby wątrobowe nic nie oznaczaja
tak tak robiła wynik ujemny qic chyba dobrze co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinia no mikołajki super 🙂 Całkiem, całkiem ten mikołaj Wam się trafił ale przydałoby mu się takie coś http://moda.allegro.pl/profesjonalny-sztuczny-brzuch-mikolaja-30-i2812851434.html 😁 😁

A to gdzieś mi umknęło, że Kornelcia usiadła 🤪 nie wiem jak ja czytam, że niedoczytuje 🤨 to super no ale WY jeszcze bardziej musicie uważać, nie? Ja tak jak Wam pisałam tylko dla ćwiczenia ją sadzam. Pani doktor dziś też mówiła, że tak troszkę można, ale jak mi sama siada w krzesełku to nic nie poradzę. No ale Kornelka na te słabo zwapnione kości to nie zabardzo takie ćwiczenia chyba, nie?

Kasiala cieszę się, że wyniki siostry nie są złe 🙂
A co z teściami, przecież Ty dobrze z nimi żyjesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Och dziewczyny.. ciąg dalszy mąk Sebusia 😞 😞 od 18tej go usypialismy, mój mąż go chciał na chwile przejać to ryk był tylko u mamy sie jako tako uspokajał, a teraz 10 minut pospi i ryk i cyc i pośpi i ryk .... a już taki jest padniety bidulek... niechże on sie dzisiaj wreszcie wyśpi..mąż poszedł spać a ja robie wartę. do łózeczka do salonu... chyba sie nie ukąpie dziś..

Monkado, dziękuję za radę 😘 😘 😘 😘 następnym razem skorzystam. Tak mi szkoda tego mojego dziecia 😞

Kinia foty superaśne, chciałabym zęby taki mikołąj do mnie wpadł! U nas tradycyjnie bez prezentów.. dopiero na wigilię..tzn ja zrobię, bo mój to pewnie nie...

Kornelci gratuluje samodzielnego siedzenia, dojrzewaja te nasze maluchy!
Sebus nawet sie dzis ani razu nie przekrecił.. tak był zmasakrowany... blady oczy podpuchniete:/ ehhhhhhhhh mam nadzieje ze zasnał juz na dobre.... poczekam jeszcze chwile i sie klade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pierwsza! 🙂
Dzień dobry,

za nami noc tragiczna. Nie wiem ile razy wstawałam, to cyc, to smok, to po prostu przytulić się... Padam a jeszcze dziś szczepienie, więc pewnie lekko nie będzie.
Muszę kupić ten altacet w razie jak coś.

Poczytam co wczoaj jeszcze nastukałyście i idę po mojego marudę, bo woła mnie z łóżeczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, ja też jużjestem. Ilka podobno jest taka fajna maść znieczulająca, któraś z dziewczyn tu pisała, że dziecko nawet nie czuje ukłucia.

My też noc średnia bo aż dwie pobudki, a u Zojki to rzadkość.
Ostatni o mamy problem z pierwszym karmieniem. Ona chybanie wstaje głodna bo się rzuca przy tym cycku jak węgorz, a tak z godzinę później zje ładni i zaśnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...