Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no a jak n a tego fejsa??

co tam u was??
u nas zlecialo, M w pracy juz troche lepej miedzy nami, zobaczymy jak dlugo.
bylismy na spacerku choc jest raczej bylo -6 ale krotko tak 30 min.
musze sie pochwalic kolejnym osiagnieciem mojego synka - wklada (narazie tylko lewa) stopke do buzi !!!! 🤪 🤪 😁 😁 huurraa
tzn prawa tez ale nie tak czesto piewrsza byla lewa 😁 moj zdolniacha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monika super!!
Ostatnie osiągnięcie Stasia to przewracanie się z brzuszka na plecy. I wszystko już łapie co ma w zasięgu rączek 🙂 kurcze Franko w jego wieku turlał się po dywanie już.... no cóż, potrzeba mu więcej czasu.
My jeszcze chorzy, tzn już resztki choroby-zielony katar i mokry kaszel. Chociaż Staś kaszle jeszcze na sucho 😞
Wczoraj byliśmy na imprezie choinkowej z Frankiem, później wstawię jakieś fotki 🙂
Aha widziałam że nieźle żeście naskrobały na fejsie, niestety nie jestem w stanie przeczytać tego wszystkiego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Oli juz spi ale nei wiem jak dlugo ...czy wasze dzieciaczki tez tak krotko cycusza sie?? zjadl moze bylo 10 min i nie chcial juz piersi dostal smoka i usypial mysle to mu podmienie ale nie poczul ze piers i placz wiec zostawilam smoka odlozylam do lozeczka najwyzej wstanie za chwile i doje.

Moj Oli niei przewraca sie z brzuszka na plecki iodwortnie, zabawki juz dawno temu zaczal lapac i ladnie z raczki do raczki sobie przeklada , do buzi wklada a jak mu sie nie podoba to rzuca daleko 😁 a przypinam mu w wozku przypinke do smoczka , jego ulbiony mos i zajecie ciagniecie za misia i wydzieranie tez przypinki 😁 a jak go nie ma to sie patrzy w to miejsce i szuka raczka 😁 i pluje jak najety dzis chcial mi malinke zrobic hehe a przy tym cala bluzke mialam spluta 😁
oj jak ja go kocham!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej 🙂

Witajcie z powrotem zbłąkane Owieczki 🙂 😁 😘

Zaległości z fejsa pewnie nie przeczytam, bo naskrobałyście a ja wczoraj nie miałam neta, tylko tyle co rano.

Buzi dla Stasia 😘 😘

Dziś ja idę do fryzjera 🤪 Już nie mogę sie doczekać, bo mam mega odrosty a poza tym obcinam się, mam już dość ciągnięcia mnie za włosy przez Jaśka. Pewnie teraz też będzie to robił, bo przecież nie opitole się na łyso ale przynajmniej nie będę musiała wiązać się w kucyk a on nie będzie mi tych włosów wyciągał i szarpał 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...