Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Monkado a może niech Twoja mama zadzwoni i powie że nie ma gdzie spac,
niech sobie hotel weźmie 🙂
A Kamilka smoczka nie chce 🙂
Usnęła i wygląda to jakby miała pospac dłużej to i ja się kładę bo na oczy ledwo widzę,
jednak spanie po 4 godziny zaczynam odczuwac
Kolorowych 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ania to ty tez niezle zjechałas z wagi!
Jeju ja tez bym zeszła do tesciowej i powiedziała jej, zeby sobie darowała takie teksty, a jak jej cos nie pasuje to niech nie przychodzi.
Ania nie przejmuj sie głupim babskiem!
Monkado Twoja tesciowa to tez taktem nie grzeszy!
Skad sie to bierze?
My sie cycolimy mały spał od 20tej i stwierdził ze sie pokaze jeszcze mamie na dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wkurza mnie to już, co się dzieje z tym forum??? Jednym działa tu, drugim tam a jeszcze innym nigdzie 😠 😠

Admin ma nas w dup** i nic z tym nie robi.

Chyba rzeczywiście musimy gdzieś się przenieść i warto pomyśleć chyba o czymś sprywatyzowanym, bo dlaczego inni mają nas podczytywać skoro piszemy tu własnych, czasem bardzo osobistych sprawach? Co o tym myślicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, a ja waze jescze 59 kg a przed ciaza bylo 55 nie cale ale i tak nie jest zle bo mam 175 cm wzrostu 🙂 Zaczynam Kevinkowi dawac na noc butelke ale pije tylko do 50 ml i za godz i tak chce cycusia i tak co godz do 7 rana 😞 a smoczka nie chcial od pocztku to mu nie daje. Jutro 5 mies wiec zaczynam dzialac i rozszerzac diete zebym mogla w koncu pojs do fryzjera albo gdziekolwiek! teraz spi ale nauczylam go zasypiac lulaniem na rekach i ostatnio w nocy sie budzil i musialam go wziasc na rece na sekunde i sie uspokajal i go kladlam i spal dalej cwaniak jeden 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo halo a co tu tak puściutko, znowu Wam nie działa?
U nas nocka ok. mała usnęła o 23.30, wstała o 2.30, 5, 8 i pospałyśmy do 11 🤪 normalnie tyle snu to ostatnio w ciągu tygodnia się nazbierało 🤪
A teraz czekam na faceta od gazu bo oczywiście butla się skończyła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 ja dzis jestem "poza swiatem" czyt. Nie mam neta.. teraz pisze z komorki ale wiecie jak to jest - gorzej niż fb 😁

Ilka zgadzam sie ze musimy cos innego znalesc, mnie admin olal jak do niego napisałam zeby mi wyjaśnił co jest grane ..

A my na zewn mamy zamiec śnieżna wiec chyba nici ze spacerku..

Milego dnia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monkado napisał(a):

mnie admin olal jak do niego napisałam zeby mi wyjaśnił co jest grane ..

Wypraszam sobie, nikogo nie olewam, zawsze odpisuję na każdą wiadomość.
Jeśli masz do mnie jakieś pretensję, to napisz proszę co konkretnie napisałem na Twoją wiadomość - niech to inni ocenią. Na jaki adres pisałaś ? Do mnie ? Na admin[at]mamusie.net ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laseczki, my z Zojcią u moich rodziców dziś cały dzień ale oczywiście musiałam na chwilę zajrzeć 😉 niedługo moja bratowa z bratankiem będą, juz jadą z lotniska 🙂 🙂

Ani Twojej teściowej to sama fundnę bilet w kosmos chętnie 😠

U nas nocka właściwie przespana tyle, że mała się o 24 obudziła z takim żałosnym płaczem bo chyba ja brzuszek bolał i tak 20 min płakała potem cyc i pobudka o 6.30 z wielka śmierdzącą kupą.

Dobra lecę bo moja mama się mała zajmuje a ja musze pomóc obiad zobić. Buziaki

Aha też jestem za zmianą forum na jakieś bardziej kameralne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adminie chodzi o to, że od kilku dni forum działa jak chce, kiedy chce i komu chce. Jedne z nas mogą korzystać, inne nie. Jedne z nas tylko widzą czyjeś wpisy nie mogąc same dodawać, albo odwrotnie. Podobnie jest z brzuszkiem. Napisz jeśli możesz o co chodzi i kiedy sytuacja się ustabilizuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam i tu
Mi mamusie już 2 dzień nie działały i chyba pomysł Ilki o prywatnym forum jest trafiony.
Buziaki dla Kajusi na 5 miesięcy 😘
My po szczepieniu ok, Jaś nawet nie zauważył kłucia zero płaczków. Ma według miarki pani doktor 74cm, i pisałam od razu po szczepieniu, że mamy 9520 .
Robię kurczaka w buraczkach.

BŁAGAM ZMIEŃMY FORUM, BO MAM DOŚĆ, RAZ DZIAŁA RAZ NIE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
monkado napisał(a):

mnie admin olal jak do niego napisałam zeby mi wyjaśnił co jest grane ..

Wypraszam sobie, nikogo nie olewam, zawsze odpisuję na każdą wiadomość.
Jeśli masz do mnie jakieś pretensję, to napisz proszę co konkretnie napisałem na Twoją wiadomość - niech to inni ocenią. Na jaki adres pisałaś ? Do mnie ? Na admin[at]mamusie.net ?


sorki wrzuciło mi Twoją odp do spamów 😮 😜 w takim razie dziękuję za odp, nie zmienia to jednak faktu że jest jak Ilka pisze - forum działa kiedy chce i jak chce, czemu jest tak że w jeden dzień mogę wejść a na nast już nie? czasami widzę wszystkie posty na bieżąco a nast razem jak wejdę to ostatni post jaki widzę jest z piątku bodajże, raz tak raz siak, czy też wina operatora i węzłów? jakoś nie sądze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ilka napisał(a):
Adminie chodzi o to, że od kilku dni forum działa jak chce, kiedy chce i komu chce. Jedne z nas mogą korzystać, inne nie. Jedne z nas tylko widzą czyjeś wpisy nie mogąc same dodawać, albo odwrotnie. Podobnie jest z brzuszkiem. Napisz jeśli możesz o co chodzi i kiedy sytuacja się ustabilizuje.

Strona zasadniczo działa prawie od chwili przeniesienia - część osób miała tylko godzinną przerwę. Niektóre osoby jednak wciąż widzą stary serwer, na którym zablokowany jest dostęp do forum. Kiedy u wybranych osób domena zobaczy nowy serwer nie wiemy, nie jest to zależne od nas tylko od serwerów, które kierują ruchem domeny do wskazanych użytkowników.
Przewiduję, że najpóźniej do soboty sytuacja u wszystkich wyprostuje się. Oczywiście pewnie dużo wcześniej ale delegacja domeny u niektórych osób trwa do 7 dni.
Nikogo nie trzymam tutaj na siłę, jeśli chcecie się przenosić, trudno... co zrobić... przenoście się...

Możecie wierzyć lub nie, domena podczas propagacji raz widzi nowy serwer, a raz stary i jest to całkiem normalne. Co do długości czasu propagacji domeny odsyłam do przykładowej dyskusji znalezionej gdzieś w necie - http://pl.digipedia.org/usenet/thread/16/566567/

Proszę nie pisać, że "Admin nas olewa" lub "Admin nic nie robi" bo to nie jest prawda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Na razie tylko się odmeldowuję, coraz bardziej czuję że mnie choróbsko bierze 🤢 Biorę Oscilococcinum i mam nadzieję że się uchronię. U Chłopców widzę poprawę 🙂 Nikoś jak usnął wczoraj o 16 tak spał do 7 rano 🤪 🤪

Tosia ja pierdzielę, co za waga Twojego Jasia 🤪 Albo w tym wypadku lepiej pasuje SZANOWNEGO PANA JANA 😁 😁 😁

Buziaki dla Kajci! 😘

Co do fourm to myślę że dobry pomysł ze zmianą.. Jakby co to nie zapomnijcie o mnie i proszę o info 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niesia1233 napisał(a):
Witam mamcie! Widzę że Was już tu nie ma.. 😞 Szkoda no ale cóż.. Przygarniecie mnie do nowego forum? Obiecuję więcej się udzielać, 😉 oczywiście jak mi czas na to pozwoli..

Niesia loguj się, a morskooka jak wróci to jakąś akceptację zrobi, teraz jej nie ma bo egzamin ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...