Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja juz nie wiem gdzie piszemy teraz mi nowe forum nie dziala 😁 Kasiala foteczki super piasalam na brzuszku 😁

wczoraj mielismy gosci kolezanki z liceum przyjechaly zobaczym malego i bylo super powspominac 😁
a w styczniu mamy 10 lecie studniowki w lokalu bedzie super tylko jak ja Oliego zostawie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja uciekam ide sie ogarnac poki Oliverek pozwala i nie steka ...ooo juz zaczyna :P i biore sie za cos bo burdel.... nie chcialo mi sie myc po gosciach wczoraj i zosatlo na dzis 😁 ok do pozniej jak cos ja bede tu na mamuskach bo juz sie pogubilam nie wiem gdzie wy piszecie...

aTosia jutro sobota 😁 😁 odezwij sie co i jak tam u CIebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania_p napisał(a):
Tosia napisał(a):
W razie co to mamy jeszcze fb, brzuszek, prywatne forum. Coś jeszcze?? 😁

zawsze jeszcze możemy się spotkac 😁

To mi się podoba! 😁
Trzymam kciuki Ania. Oklask na zachętę! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leży sobie to moje dziecko na macie i ma takie zaspane oczy a jeszcze szaleje, spała w sumie dzisiaj tak bez przerwy 3,5 godziny, wcześniej godzinkę ze mną w łóżku (niestety złamałam się)
a od 0.30 do 4 zero spania, pojedzona i wyspana 😮
Rozmawiałam przed chwilą z koleżanką i stwierdzam że nie mam źle 🙂 oni przez pierwsze 5 miesiące w nocy w ogóle nie spali a mała odsypiała im w ciągu dnia i przestawic jej nie umieli, samo jej przeszło.
Tosia gotowa na sobotę? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to rybka naprawdę gdzie piszemy, mogę tu, mogę tam, byle nie na fb 🙂
Wogóle mój tata taki bajer wczoraj kupił, stacja pogody się zwie. Mam czujnik na balkonie i ''odbiornik'' w pokoju. Pokazuje mi temperaturę i inne bajery, no i na moim drugim piętrze mam -6,1 i zastanawiam się czy iść z Siusiulinkiem na dwór 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...