Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ilka ja Kaicji zakładam takie cienkie rękawiczki jak idziemy na spacerek i teraz je zakładam pod kombinezon mimo że kombinezon jest z rękawiczkami ale jak tych cienkich nie ma to łapki takie ma zmarznięte ze ho ho bo kombinezon z wełny jest 🙂

Jejku Ania jakie przejścia w tym szpitalu ma maleńki Adaś 😞 oby szybko wyszedł!!!

Rosi ja też jestem dobrej myśli i jestem przekonana ze to zwykła torbiel ja jakieś 3 lata temu też miałam torbiele na piersiach i stracha się najadłam to moje 🥴

byłysmy na spacerze 2h dziisaj 🙂 taka chłodna pogoda to dzieciaczkom służy a bynajmniej mojej Kajci 🙂 lubię z nią chodzić jak jest chłodniej za to ja zmarzłam bo głupia matka czapki jeszcze nie kupiła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej a moj zuch juz spi ...ja tez juz gotowa do lozeczka jeszcze tylko wlosy wysusze 🙂wogole on dzis popoludniu po kazdym karmieniu drzemka tak wiec mam nadzieje ze w nocy tez bedzie spal 🤢 🤢 🤢
Rosi powidzenia na badaniach badz dobrych mysli trzymam kciuki zeby to nie bylo nic powaznego.
Ania i jak tam zalatwilas chrzest...mam nadzieje ze sie ostro targowalas w restauracji 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DOmi moja też się nie obraca w żadną stronę... próbowałam jej pokazać ale nie bardzo się jej to spodobało po prostu maluchy same muszą do tego "dojrzeć" 🙂

moja już śpi ale ile się przy tym upłakała to głowa boli...

właśnie miałam Was pytać... czy wasze dzieci pocą się przyjedzeniu? Kaja ma tak okrą głowę jak by ją ktoś oblał... i nie wiem czy się martwić czy nie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamcie
moje dziecię właśnie usnęło mam nadzieję że już na dobre, bo od 20 próbujemy iśc spac i nam nie wychodzi, no komu jak komu, ja bez problemu tylko mojemu dziecku ta sztuczka nie wychodzi zbytnio
Daria i ja i mój mąż też byliśmy chrzczeni w drugi dzień świąt tylko różnica 3 lat 🙂 a dowiedzieliśmy się o tym jak załatwialiśmy w kościele ślub 🙂.
W restauracji byliśmy i jutro będę wiedziała ile od osoby wyjdzie, ustaliliśmy póki co menu.
My na chrzcinach będziemy mieli 13 osób + 2 obiady na wynos, bo moja babcia z dziadkiem z domu nie wychodzą ze względu na chorobę dziadka i im obiadek i tort podrzucimy do domu, a dobrze się składa bo mieszkają praktycznie naprzeciwko tego lokalu.
Oby mnie tylko cena nie powaliła, jak coś to będziemy menu zmniejszac 🙂

Dziewczyny tak mnie głowa boli odkąd wróciliśmy, że aż mi niedobrze. Teraz jak już mała usnęła to wzięłam paracetamol.
Kamilka to w ogóle nie próbuje się obracac ani z pleców ani z brzuszka, w sumie to chyba dopiero teraz zaczyna powoli głowę dźwigac jak leży na brzuszku, i to też bardzo krótko, no ale w porównaniu z tym co było to i tak postęp. Za ręce jak ją próbuję podciągac to główka jej zostaje, przynajmniej jak dla mnie, bo jak lekarka podciąga ją to mówi "bardzo ładnie", no to sama nie wiem. Za to jak ją podnosimy bokiem to główkę trzyma ładnie.

Kasiu Kamilka przy jedzeniu nie poci się, może macie za ciepło w domu i jak jest przytulona to jej po prostu ciepło, ale tak intensywnie je że aż się przy tym poci 🙂

Rosi trzymam kciuki za jutrzejsze badanie 😘




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Domi moja tak samo czasami przy podciąganiu ładnie siada a czasami to od razu wstaje że niby już chodzić będzie 😁

co do przekręcania to u nas podobnie jak u Uli że Mała wcześniej to ani sekundy na brzuszku nie poleżała tylko fik i już jest na pleckach, a teraz jakoś chętniej leży i mniej chętnie sie przewraca, w zasadzie muszę sporo sie napocić żeby ją zmotywować do obrotu (grzechotki, miśki itp) 😜 😁

my na chrzcie mieliśmy 16 osób

Kasiala nie chcę Cie martwić ale Kornelka przy swojej mięciutkiej główce też sie tak bardzo poci.. (stópkii też ma często mokre) ale przede wszystkim sie nie denerwuj bo może być tak jak Ania pisze czyli po prostu za ciepło w mieszkanku ale myśle że na wszelki wypadek powinnaś iść z tym do lekarza.. buziak dla Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
druga 😁
mokj Maluch szaleje obok mnie i sie zastanawia co aj robie haha 😁

zaraz robimy inhalacje bo lekarstwa juz o 6 rano bral oj juz mu sie grzechotka znudzila.

moj dzis ma wychodne do brata na urodziny wiec jutro czeka mnie podly dzien ale i tak go bede wykorzystywac zeby z malym siedzial bo jest wolne wiec nie ma to tamto ja tez potrzebuje oddechu.

u nas ponuro i zimno a my i tak musimy siedziec w domku ze wzgledu na przeziebienie Oliego.

czy wasze dzieci tez sie tak pluja strasznie 😁 masakra mojemu ciagle slina cieknie i pelno krosteczek na brodce ma od tego slini sie jak mops haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Wow Agatka gratuluje 🙂 Choć z tymi cyckami to sie ureguluje 🙂 Mi jak zaczął przesypiać całe noce to tez na poczatku musiałam sciagac, a teraz już nie, sa pełne ale nie jest to duży dyskomfort 🙂 Mój zasnął o 20"30 i wstał o 8:10 🙂 🙂
Sebek też sie nie poci. Czasem jak zaszaleje z skarpetkami na rajstopki to mu stopku sie spoca.. ale to przez moja nadopiekunczosc 🙂
Rosi trzymam kciuki za dobre wyniki!
Przepraszam czytałam wczoraj wszsytko ale już nie pamietam... i nie wiem co jeszcze pisac.
Ide do malego bo marudzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...