Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
monkado kurde, wiem co czujesz to samo przeżywałam jak w przychodni nie wiedzieli jak pomóc 😞, i teraz z mojego doświadczenia to powiem ci, że ja to bym się na twoim miejscu gdzies na oddział pchała, żeby małą zdiagnozowali, tylko nie wiem jaki to specjalista może pomóc. no przeciez nie może być tak że ci lekarka powie że taka uroda dziecka!!! przecież musisz byc pewna co jest malej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monkado 😘 brak słów na tą babę, ja też myślę, że powinnaś iść do jeszcze innego lekarza. Może poszukaj na jakimś portalu z opiniami o lekarzach, sama nie wiem. Jejku jak to się na co dzień nie docenia, że dziecko zdrowe. Wierzę, że będzie dobrze.

Karola, Ania 😘 na poprawę humoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monkado nie martw sie bedzie dobrzea takich lekarzy to do diabla wyslac!!!

u nas ok po staremu czy li Oli ok czasami mu sie przestawia i jak usnie ok 20 to o 21 wstaje :P z M nie gadam chyba ze musze 😞 i do du... atmosfera jest.

a buciki wiecie co ja tez potzebuje dla Oliego tak na 6 mies jak bedzi emial bo mam kurteczke dla niego . Daria a gdzie kupilas te buciki?? jaki rozmiar bo nei wiem ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki dziewczyny 😘
oczywiście idziemy jutro do innego pediatry bo ta dzisiejsza baba to tylko do odstrzału! 😠
byłam u niej kiedyś i pozytywne wrażenie więc liczę na jej profesjonalizm a jak mnie spławi to rzeczywiście spróbuję gdzieś na oddział albo do neonantologa, już wyszukałam parę nazwisk na necie i będziemy działać!

kurcze muszę też kupić Kornelii jakieś buciki bo w sumie ma ale takie bardziej jesienne niż zimowe

Rosi Daria powodzenia jutro na szczepieniach oby dzieciaczki nawet nie poczuły! 😘 😘

ja już zmykam, życzę Wam przespanych nocek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej poznym wieczorem 😉 dopiero teraz mam chwilke caly dzien gdzies 😉
Bylam z Amelia na wazeniu wazy 6220 😉 ostatnie wazenie 17.10 miala 5400 i jest 62 cm dl.
Nie czytalam jeszcze bo padam na twarz, ale z tego co widzialam to Monkado co za baba z tej Lakarki 😠 rosi zojka sliczna :* daria buty Ladne 😉
Mykam spac dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monkado, kurcze baba zero empatii! Koniecznie idz do innego pediatry, a moze spróbuj sie skontaktowac tez z ta fizjoterapeutka co daria mówiła co ma córke z podobnym problemem, ona tez pewnie przeszla przez paru lekarzy, moze by Ci cos doradziła...
No jak uważasz.

Nam dzień zleciał jak z bicza pod znakiem nie jedzenia obiadku:/ Dużej liczby tulasów, noszenia i opowiadania 🙂

nasze jesienne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂

Monkado co za lekara... naprawdę do odstrzału!!! Tzrymam kciuki za jutrzejsze zdecydowanie lepsze wiadomości 🙂

Ja też mam rosi te buciki z H&Mi w Kapphall też widziałam tyle ze rzepa na przodzie ale te z rzepem z przodu wydają się najlpeszym rozwiązaniem.

Ania ja też nie miałam problemu z PAYU ale też właśńie 16listopada przyszedł mi @ z wiadomoscią ze zakupiłam 2 czapeczki któe kupowałam we wrześniu 😁 😁 😮 oczywiście w szoku byłmam i od razu na allegro co jest grane 🙂

Monkado współczuje wizji widzenia dziecka w weekendy 😞 dla mnie to iewyobażalne 😞

proszę o kciuki dla męża bo dzwonili by zaprosić go na rozmoę na AGH boziu proszę abu dopstał tą pracę w tedy nie będę musiała ja wracać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamilka dopiero usnęła, od 22 po kąpieli cycuś i łóżeczko na przemian i tak do tej pory.
Zakupy mega nie udane, ale spodziewałam się tego. Nie kupiłam nic kompletnie. Mało tego mężowi też nie kupiliśmy nic, pójdzie w tym garniturze który ma. A ja? Nie wiem. Normalnie to bym chyba nie poszła, no ale nie tym razem 🙂
Szukałam ogólnie dzisiaj sukienki, chciałabym w sukience wystąpic, no ale sukienek rozpinanych z przodu brak. W jednym sklepie była fajna i pewnie bym ją wzięła ale do tej pory nie mogę dojśc do siebie, jak cenę zobaczyłam 🙂 440 zł 😮
W sobotę popołudniu ostatnia szansa na ubranie się, tym razem będę szukała spódnicy i bluzki 🙂
Mąż znowu mi przykrośc sprawił zanim poszedł spac, bo jakbyście nie wiedziały to robię mu na złośc. Zaczęłam się cieszyc że go przez 3 dni cały dzień nie będzie. Poradzimy sobie same z Kamilką.

I jeszcze jedno 🙂 przyszło mi to futerko i jest cudowne, ma takie srebrne niteczki gdzieniegdzie i przez to się super mieni i nie uwierzycie ale dostałam gratis do niego te buciki z h&m co Rosi Twoja Zojeczka ma tylko różowe 😁
No to jeszcze czekam na kozaczki i opaskę i mała ubrana 😁

Kolorowych 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek, witam się skoro świt bo Zojucha dziś o 5.30 wstała 😮 wprawdzie dała podrzemać jeszcze z 40 min a teraz już przy cycusiu usypia.
Martwię się trochę bo mi kaszle dziś, tak sucho. Ale wczoraj robiłam CRP ii jest ok.

Ania też lubię takie niespodzianki 🙂 a te kozaczki futerkowe- rewelacja!

A u nas już dwa dni bez kupki i wczoraj też był strajk z jedzeniem, dopiero za trzecim podejściem zjadła pół deserku.

Ania też miałam problem w co na wesele się ubrać żebym karmić mogła i kupiłam w mango jasną bluzkę z łańcuszkami, taką luźną, i czarne cygaretki i się sprawdziło. O taką http://shop.mango.com/flash.faces?state=she_060_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ja tez sie witam z rańca 😜
Ania, ja jeszcze o zasypianiu Kamilki, bo już z dwóch postów tak zrozumiałam, to wy kapiecie się z Kamilką przed 22? to może dlatego tak późno zasypia? bo u nas tez po kapaniu to jeszcze 2 godziny do snu teraz. KApiemy ok. 19, a mały usypia 20, 21, różnie, zależy jak długo wieczorem pospał.
A ja wygrzebałam na wieszaku jakąś sukienkę, i myśle żeby sobie marynarkę kupic i jakies kolorowe rajstopy.ona jest granatowa w delikatna krateczkę no i nie wiem jaki kolor tych rajstop i marynarki zeby za smurtnie nie było, bo lubie jakis mocny kolor miec na sobie. a marynarka ewentualnie szara, albo ciemny granat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 😘
Ja wczoraj zalatana, bo w ciągu dnia musiałam się ogarnąć do ginekologa.
Wybrałam się na cytologię, a wyszłam z nadżerką 😠 No i dostałam Cerazette. 🙂

Na chrzciny podoba mi się
http://allegro.pl/unikat-hit-sukienka-z-baskinka-asos-i2808016677.html
http://allegro.pl/uk-miss-selfridge-roz-sukienka-z-baskinka-nowa-36-i2790199930.html
I reszta baskinek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dzieciaczkusie są śliczne 😘
Kornelka 😘 A lekarka niech się łeb palnie! 😠

I u mnie mogę poszaleć z sukienką, bo my nie robimy chrzcin w lokalu więc w domu zawsze się przebiorę. No i obowiązkowo jakąś marynarkę. Mam taką marynarkę z przedciążowych czasów (w sensie kupioną miesiąc przed zajściem w ciążę, więc nienoszona ze względu na cycuchy, ale chciałabym znaleźć sukienkę do niej....
http://allegro.pl/zara-trafaluc-amarant-roz-marynarka-rozm-s-i2808876511.html identyczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...