Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ja narazie do pracy nie wracam tzn. u nas jest skomplikowane trochę bo ja ogólnie uczę w szkole więc w tym roku szkolnym na pewno nie wracam ale na wiosnę otwieramy własny biznes i mój brat zjeżdza z Angli z rodiznką juz na stało, po 8 latach!, więc nie wiem jak to będzie.

Monkado juz prawie mi się to udało. Pierś jej daje o 11 potem o 12.30-13.00 deserek, od kilku dni wsuwa cały słoiczek, potem o 15.00 jest pierś. Ale np. dziś był sajgon i wszytsko się po przestawiało a obiadku nie zjadła w ogóle, królik z ziemniakami z hippa, wyła jak mały cielaczek i nawet jabłka potem nie chciała czyli na obiad nie zjadła nic to dostała mleczko. Aha i od tej 15.00 do 16.30 wytrzyma i je obiadek (2/3słoiczka) i ok 30-40 min później daje pierś. Plan mam taki, że daje jej coraz więcej obiadku i do popicia wodę i chcę ten posiłek cyckowy stopniowo przesuwać, żeby finalnie dojść do ostatniego po kąpaniu, czyli będzie tak: 7,9,11 pierś, 13 deser, 15 pierś, 17 obiad i 19.15 pierś na dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Moja pszczoła juz spi 🙂oczywiscie w łozku 😁 Zojeczka do zacałowania 😘 😘 😘 😘 😘moj w domu to tez w bodziakach i spodniach dresowych ale u nas jest w domu powyzej 23 st, a na spacer to jeszcze sweterwk rajtuzki spiworek i kocyk 🥴
Tosia butz super i chzbz odgapie bo widze ze nawet moj rozmiar jest a to sie czesto nie zdaza 🤢 🤢i ja tez bede na strazy bo do pracy wracam za 2 lata 🙂
w tesko sa pampki w promocji 150 szt. rozmiar 3 za 79,00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja Oliego ubieram jak sie pali w piecu i jest cieplo body dlugi i rajtki same a czasami spodennki jakies a an spacer to rajtki spodnie skarpety body dlugi i np ciepla bluza kombinezon, kocyk i przykrywka do wozka an a noc mimo iz jest cieplo w nocy wygasa w piecu weic ubeiram body dlugi r i pajacyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia kochana tak mi Cię żal 😞 😘 😘 😘 Co za palant z tego Twojego M, wybacz ale to i tak łagodne określenie jak na takie jego zachowania! Pomysł ze spakowaniem go dobry choć wyobrażam sobie że nie jest to w cale łatwe.. ale coś musi wpłynąć na niego a to chyba jedyne wyjście. Do tego list jak najbardziej, nie musisz siąść i po prostu napisać tylko w każdej chwili kiedy jest Ci tak bardzo ciężko i potrzebujesz właśnie jego wsparcia a on nawala, od razu przelej na kartkę. Uzbierają się tam wszystkie Twoje emocje i może wtedy w końcu coś zrozumie. Trzymam za Was kciuki!! 😘

Zojeczko, Jasiu nr2, Amelko co to za dokuczanie Mamusiom?! 😉

Tosia bardzo fajne butki, tylko faktycznie czy nie będą przemakały?
I jak najbardziej jestem z Tobą całym darmozjadowym sercem 😁 😁

Rosi Zojeczka nie do poznania!! 🤪 Jaka pucusiowata 🤪 Kochana! 😘

A co do zmiany opon to u Nas niestety też jeszcze letnie, najpierw trzeba kupić zimowe a później myśleć o zmianie 😉 No i następny wydatek.. 🥴

Przyszły dzisiaj te klocki dla Nikosia, super są, sporo ich jak za tą cenę. Opłacało się, także jakby któraś miała robić prezent Dzieciaczkowi w podobnym wieku co Nikoś to polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też Kornelkę ubieram podobnie tzn body z długim rękawem i spodenki ale ubieram 2 pary skarpet, jedne cieniutkie i drugie takie grube bo ona jest zawodowym zrzucaczem skarpet a tak jest szansa że chociaż jedne sie ostaną na stopach 😁
a w nocy może przesadziłam (ale to tylko tej jednej nocy) ale teraz mieszkamy sobie we trzy (z Kornelką i Mamą) w dużym domu więc nie włączamy centralnego tylko grzejemy kominkiem i nad ranem już jest mocno chłodno a ja akurat nad ranem wstawałam do kibelka i tak dotknęłam tych małych rączurek a tu sopelki były 🤪 😁 i dlatego jeszcze tym kocykiem narzuciłam 🙂

dzięki Rosi 😘 bo ja do tej pory robiłam tak że albo obiadek albo deserek jej dawałam a nie to i to więc chyba zrobię mały misz masz w tym naszym harmonogramie i wprowadzę też deserek 🙂

Kinia ja poproszę linka do tych klocków 🙂 mam już co prawda prezent pod choinkę ale i urodziny Chrześnicy już niedługo to będzie jak znalazł 🙂 tylko muszę jeszcze szwagierki podpytać bo coś mi sie wydaje że ona dużo klocków ma.. ale wtedy jej kupię puzzle 🙂

miłej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂 przecyztałam wszystko ponad 20 stron masakra jakaś :-)

Monikas już wysyłam ksiązeczke a w zasadzie jak ksończe pisać posta czyli powinnam napisać juz wysłałam a co do męża kochana wiem jak łtwo jak ktoś mówi spakuj walizkę... i wtsaw za drzwi czy do mamy ale powiem Ci ze napisała bym list i tak jak rosi zapytała "Co się z nami stało" "ślub bralismy z miłosci nie z przymusu a teraz"? Męczycie się bydwoje kurka i powiem Ci że zszokowałaś mnie że nie masz dostępu do jego konta my obydwoje mamy dostęp do swoich kont mało tego my mamy konta wspólne!!! NIe ma tajemnic w małżeństwie!!!

My na noc ubieramy tlyko pajaca (bez żadnych bodziaków) i przykrywam kołderką a za dnia to ma bodziaka leginsy i skarpetki albo bioziaka na ramiączkach na to tunika i leginsy albo rajtki albo bodzika na ramiaczkach bluzeczka i leginsy albo spodenki 🙂 zreszta Kaja ma zimny chów bo My spacerujemy nawet dzisiaj 3h a też bioało iw cale nie ciepło i np dzisiaj była ubrana w bodziaka na długi na to bluza dość ciepła rajtki na to leginsy i 2 pary skarpet a na to kombinezon no i czapka oczywiscie i rękawiczki i przykryta taki nie grubym ale też nie cienkim kocem.

Karola chudzinka z Ciebie straszna 🤪 aż wdaje mi się ze za bardzo ☺️ a Stasio i Franio cacani widać ze Franio kocha braciszka

Rosi ale Zojucha to kawał babeczki i zmieniła się niesamowice 🤪 🤪 🤪

Kinia super że z wodą już ok 🙂 w końcu można się kąpać 😜

U Nas chyba z 6-:0dla nas tak swietnej nocy jak wczorajsza to dawno niemiałam Kaja zasnęła w mgnieniu oka o 20 i obudziłą się dopiero o 01:30 na cycusia po czym o 01:45 odstsweiłam ją do łóżeczka i poszła spać przebudziłą się o 04:30 i normalnie dała bym jej cyca ale pomyślałam sobie ze wetknę jej smoczek i zoabczymy czy jest głodna czy tylko chce possać i wiecie ze zasssała smoczek i poszła spać i spała do 8 rano 🤪 🤪 🤪 potem od 09:25 do 11:50 później na spacerze od 14:35-15:10 i od 16:30 do 17:10 no i teraz walczyłam z nią po powrocie z aerobiku ale nie dałam za wygraną i Kaja koło 21:20 zasnęła czyli 30 minut było płaczu tyle ze ja jej nie ozstawiam samej sobie tylko co minutę podchodzę do łóżeczka tłumaczę ze jest noc głaszczę po główcę do momentu uspokojenia i odchodzę i jak odchodzę to ona w ryk wiec za minutę proces powtarzam i tak do skutku aż zaśnie i w końcu odeszłam a ona zasnęła jutro jak bedzie płakac to co półtroa minuty będe podchodzić...

Wiecie ja to aż sie wstydzę prznać bo nei wpałam na to żeby obiadki było codziennie o tej samej porrze ☺️ i w zasadzie dostawąła jak mi pasowało to o 13 to 15 to 18 dzisiaj nawet o 18:30 od jutra trzeba to zmienic ☺️ 🙂i przed spacerem koło 12 będzie odstawać codziennie 🙂

Nie pamiętam niestety nic więcej co miałam pisać ☺️

aaa juz wiem Kasia ja też pomyliłam Emi z Parryczkiem i szukalam jej a w koncu patrzę ze to ona i jaka ona duza i faktycznie włoski się wytarły jej Naszej Kajusce już pdrastają w miejscu wytarcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry 🙂 u nas pada, pada śnieżek 🤪 i to tak gęsto!

Katarku ciąg dalszy niestety, ale dziś myślę, że uda się wyjść chociaż na poł godzinki.
Nocka spoko o 3.30 jedzonko i o 7.30 pobudka, przynajmniej ja Zojka chyba wcześniej bo już nieźle rozgadana była jak do niej wstałam.

Nie mogę pisać bo mam świewcącą myszkę i Zojucha mi ją ciąge zabiera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie witam się pierwsza i zmykam spac

Całuski dla Sebusia na 5 miesięcy 😘 😘 😘

Kamilka przeszła samą siebie - obudziła się po 20 min. wieczorem i do 0.30 spac nie chciała,
w końcu usnęła i od 4.30 nie śpi, pojadła i oczy jak 5 zł i zabawa, takie zabawowe to moje dziecko.
Później szczepionka, a po przyjeździe usnęła nawet cycka nie chciała.
Na szczepieniu ok. trochę płaczu było, a przy badaniu strzelała uśmiechami do lekarki i łapała za stetoskop 🙂 Gardło ponoc w porządku i nie jest czerwone, to już nie wiem, w dwa dni przeszło?
Ta pediatra kazała żelazo jeszcze 2 tygodnie dawac a później zacząc dawac małej zupki 😮
nie marchewki i całą resztę tylko od razu zupki. Poleciła z hippa 🙂
A co do wagi to dzisiaj wyszło 5650 i pani doktor stwierdziła że praktycznie nic mała nie przybrała 😞 Powiedziałam jej że dziecka nie głodzę i widocznie taki jej urok 🙂 bo od początku przybiera mało a na chorą nie wygląda.

No to idę spac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja trzecia 🙂
U mnie nocka wreszcie udana, pobudka na cycyusia o 4:40, i ostatecznie o 8:30 🙂
Śnieżek w nocy padał, bo widzę go tylko na samochodach, reszta już roztopiona, więc ja też nie będę miała zimowej fotki 😞
Kupiłam Jasiowi taką zabawkę na Mikołajki http://www.bkidsfun.com/main/product_detail.php?list_type=brand&category_id=0&products_id=138#.UL7-p-SzKSo
będzie sobie obracał w rączkach, niby od 6 miesięcy, ale ona szeleści, dzwoneczek jest i piszczy, więc wydaje mi się że go zainteresuje 🙂
SEBUŚ DUŻO BUZIACZKÓW NA 5 MIESIĘCY :*
Idę dopić herbatkę i poczytam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To ja jestem dzisiaj czwarta!
Nocka taka, że już dawno takiej nie miałam. Nie dość, że późno się położyłam spać to jeszcze tak mnie gardło nachrzaniało, że miałam skurcze żołądka i odruchy wymiotne, nie mogłam wcale spać a jak już mi się udało zmrużyć oko to Franek się przebudził przed 3 i wojował z katarem do 4 a ja z nim 😞 o 6 Staś wstał na mleko, przebudził się jeszcze po 7 i o 8 już wstał ostatecznie. Wszyscy mamy kaszel 🤢

Monika błagam spakuj go i niech jedzie do mamusi przemyśleć sobie na czym mu zależy. Bo chyba albo jest ślepy albo głupi 😠 😠 😠

Rosi, Tosia mój Stach to dużo nie odstaje od Waszych Maluchów 😜 też wszędzie fałdki do zacałowania 😜 nasze kochane Kuleczki 😘 😘 😘

Ania nie stosuję diety, jeździłam przez miesiąc codziennie na orbitreku. W tym tygodniu też miałam wsiąść ale ciągle coś i mi się odechciewa.

O Rany o czym Wy jeszcze pisałyście...?
Nie pamiętam...
Aha Rosi mi też włosy strasznie podupadły, okropnie mi się przerzedziły 😞 Mąż mi wczoraj kupił jakieś tabletki na wypadanie, zobaczymy czy zadziałają...

Taka jestem słaba przez to gardło, łeb mi pęka a za robotę trzeba się wziąć bo chrzestna Stasia przychodzi a ja mam meksyk w chałupie.

Aha... ja również będę zasilać grupę forumowych darmozjadów 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...