Skocz do zawartości

Lipcówko-Sierpniówki 2012 :) | Forum dla mam


czarnylok_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej,
Pampinka ja lekarzem nie jestem, ale celowalabym raczej w alergie. Jadlas ostatnio coś nowego? Ja nie przejdzie do jutra to bym poszła najlepiej do dermatologa.
Magdaluke u Alexa tez tak jest, ze mu coś często do gardła podchodzi i często przez to się budz, widziałam już kilka razy. My tez mamy lek o podobnym działaniu do twojego, ale czytałam, ze na efekt trzeba czekać ok. 2 tygodni, żeby gardelko się zagoilo. Nie widzę jak do tej pory szczególnej poprawy, ale zobaczymy jak te dwa tygodnie minie bez szczególnych efektów to poproszę może o ten Zantac. Aż mi szkoda, ze się moje malenstwo męczy, bo czekać aż wyrośnie to strasznie dlugo 😞
Dodi zdrowka zycze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy się w końcu z domku 🥴

Nie wsadzę Juniora w fotelik przez najbliższe dwa miesiące. A Miłosz chyba się stęsknił za domem bo jak Go położyłam tak od pół godz głowa mu lata na boki i wszystko ogląda 😜

Babeczko drugie szczepienie jest w trzecim miesiącu, Junior ma je w czwartek 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
He he dziewczyny moj little man zrobil kupe po 5ciu dniach! Mialam co ogarniac, ale w sumie i tak nie bylo az tak masakrycznie. Wystroilam dzieciaki w kostiumy i pojechalismy do takiego domu kultuy czy jakos tak na imprezke. Ella oczywiscie robi w tym roku za Minnie 😉.
Czarnyloczku, moj maly tez podnosi alarm jak widzi fotelik samochodowy ale potem mu przechodzi i zasypia...albo i nie.
Anyaz, no miejmy nadzieje, ze polepszy sie naszym dzieciaczkom. U mnie to dochodzi jeszcze obciazenie genetyczne w rodzinie. Praktycznie kazdy po stronie Lukea taty i dzieci maja reflux, Lukea wliczajac i to powazny. Tesc mial rekonstruowany przelyk czy co tam, do konca zycia ma spac na siedzaco...mam tylko nadzieje, ze Miles wyrosnie, bo 90 pare % wyrasta szybko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki Loczku 🙂
Madzia - my teraz mamy problem z kupka Helenki..2 dzien bez i duzo placze i sue wygina 😞 A co do obciazenia refluxem to moze..bo u mnie w rodzinie prawie kazdy ma:/ Tylko gastrolog powiedzial, ze wszystkie syropki mozna wsadzic w d;/ Ale sprawdzaj..jak pomoze to moze jakos zalatwie Helence ten lek!
U nas intensywny dzionek dzis 🙂 Wizyta u tescia - zjadlam obiad z 3 dokladek..szok! Bylo mieso z duszona cebula, cebule zdjelam oczywiscie..ale i tak mi sie odbija j martwie sie o Hele 😞 Potem na dzialke wpadlismy i z sasiadami na spacer poszlismy..przy okazji troche atrakcji, bo mi rwali na polu kapuste bo mi sie zastoj w cycku zrobil i bolal:P Ale na cale szczescie Helenka zjadla i jakos te bolace gule zeszly..uff..ale kapuche w domu mam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorotka, Nie wiedzialam na poczatku o co Ci chodzi z ta kapusta, hehe, ale juz kumam. No na oklady w razie czego, tak?
Moj maly to puszczal straszne baki ale nie widzialam, zeby sie meczyl specjalnie, znaczy wyginal itp...biedna Hela. Lekarka uspokajala, ze u dzieci na cycu to sie czesto zdarza, ze nie ma kupki przez dobrych pare dni, bo "zuzywaja" wszystko, czy wiekszosc z tego co jedza. ALe problem sie zaczyna wlasnie gdy boli brzusio 😞. Masuj i rob rowerek, i czasami pomaga ciepla kapiel...a zrobily wam dzieci kupe w wodzie? U nas ani Ella nigdy, ani poki co Miles tez nie. Odpukac.
Wlasnie Luke jezdzil z Ella w kolko samochodem zeby przysnela bo byla nie do zycia taka zmeczona, ze nie daloby rady z nia nigdzie jechac, a oczywiscie nie chciala sie polozyc...no ale zasnela, wiadomo, w samochodzie raz dwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magdaluke to kiepsko u Luka w rodzine, ale czytałam, ze większości dzieci wyrasta z tego ok. 6 miesiąca, czego i ja jestem pięknym przykładem, bo do czasu ciąży nie miałam refluksu. Właśnie i daj znać k wam idzie z tym syropkiem.To się dzieci wstroily, a Ella ma fazę na myszkę Miki. Masz jakieś zdjęcia z przebieranek to dawaj 🙂
Superbabeczko tez nie wiedziałam na początku o co chodziliśmy ta kapusta 😁 Tym obiadkiem to się tak nie przejmuj, bo każdemu się należy troche przyjemnosci 😉 Z ta kupią to u was średnio fajnie, skoro się Helenka męczy. Alex robi w miarę regularnie co 2-3 dni, a lekarz i położne uspokajaly tak jak u Magdy, ze to normalne u dzieciackow karmionych piersią. Baczki tez śmierdzące puszcza, ale jakoś musi wypuszczac szkodliwe substancje z siebie na codzień. Co do sposobów na zaparcia to poza rowerkam i ciepłym okladem, podobno często pomaga łyzeczka wody na czczo, bo czopki glicerynowe da niemowląt to ostateczność i nie wiem czy bym się zdecydowała dać to dziecku 🤢 A dajesz je jeszcze ten Dicoflor, bo tez często pomaga.
Idę w końcu spać, bo dziecko mi śpi od 1,5h, a ja ak zwykle siedzę do 24.00, a późnej narzekam, ze się nie wysplam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemka.

Po wczorajszej deszczowej szarówie w końcu wyszło dziś słońce. Ja nadal czuję się niewyraźnie, ale może wyjdziemy na jakiś krótki spacerek, pojadę chyba do rodziców. Wczoraj Matylda spała cały dzień - dosłownie! Chyba przez ten deszcz 😮

Wiecie co, rano wzięłam Matyldę do łóżka i zasnęłyśmy, a mi się coś przyśniło i ją pacnęłam w policzek! Uwierzycie, bardzo płakała 😞

Co do kupy, to moja córcia robi codziennie, dziś już zrobiła 4, a teraz kolejna, pójdę z torbami na pieluchy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry mamusie wybaczcie że tak żadko pisze i nie daje rady wszytskiego nadrobic ale moje dzieci wymagja ode mnie 100% uwagi niby grzeczne ale musze byc ciagle obok nich a szczegolnie Adas jak znikne z pola widzenia to sie juz wierci i zaczyna płakac 😮 a jak zostawie go poza polem widzenia to nadia sie do niego skrada i wkalda mu smoczek odkrywa przykrywa całuje a czasem nawet wchodzi do niego do łóżeczka 🤢 wiec musze ich pilnowac caly czas

Magdaluke prosimy o zdjeica dzieci z imprezy jej ale ella musiała ślicznie wyglądac w stroju myszki minie 🙂 a co do refluksu do słysząłam coś o tym i wspołczuje bo tez trzeba ciagle uwazac na dzieciaczki

Dodi takie odruchy sie zdarzają w nocy ale widizsz przynajmniej masz mocny sen 🙂 ja jak spie sama z Adasiem to kłade go pod ściana ja na drugiej stronie łóżka żeby w razie czego go nie przylegnąć czy własnie duknąć

co do kupki hmm ja akrmie sztucznym mlkeiem i mamy kupke jedna na dzienczasem co drugi dzien i tez Adaś się meczy bo te kupki juz nie sa takie wodniste tylko coraz twardsze i jak robi kupe o sie robi cąły czerwony po buzi i wszyscy wiedza ze robi kupe:P

superbabo co do szczepienia no to lekarz mowi ci kiedy masz nastepne mi w ksiazeczce zdrowia zapisali wiec sprawdz moze i ty masz taka notke co do nastepnego szczepienia

a mi sie pralka zepsuła jestem wsciekła bo mamy ja 2,5 roku oczywiscie gwarancja juz mineła i ona pierze ale starsznie mi brudzi ubrania jakas mazią której nie da sie sprać 😠był facet do naprawy to skasował kase i powiedział ze trzeba kupic nowa 😮jeszcze nadia sie go przestraszyła i chciała do babci czmychnąc i spadła z kilku schodków i sobie to wiezidełko które jest miedzy zebami a górna wrgą zerwała był straszny płacz ale juz mowi ze nie boli, teraz mysle ze dobrze ze nic wiecej sie nies tało z ensoka nie złamała albo zebów bo w tedy byłby było by duzo gorzej a tak rana w buzi juz sie ładnie prawie zagoiła

A Adaś to kurzce mam mega bzika an punkcie jego uszu 🥴 bo jedo ma bardzo przyległe do twarzy a drugie troche odstaje bo ciagle je przylega daje mu czapeczki ale i w niej jakos te uszko mu sie wygina i znow je przylega wiec przeczyatąłm kilka artykułów na necie i jesli uszka nie odstają przez geny rodziców( bo w tej sytaucji nic nie da rady zrobić) ale jesli odstaje przez pzrylegiwanie uszek to mozna je do 6 miesiaca życia "naprawić" czyli zakaldac czapeczki i opaski ale u nas to nie działa bo opaski padaja na buzie a pod zapka uiszka sie uginaja i teraz uwaga pewnie mnie tu zbesztacie ale wyczytałam zeby przyklejac to uszko plasterkiem do główki i wtedy uszko sie przyzwyczai i bedzie ladne przylegajace i chyba bede je na noc tak przyklejac bo w nocy nie ejstem w stanie sprawzdac czy na nim lezy czy nie, w dzine nie bo w ciagu dnia mu je moge poprawiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewczyny!!
babeczko loczku: super ze spotkanie udane i pikna forumowa para!!
maiha: naprawde ma tak odstajace? kurcze kompletnie sie nie znam na tych sposobach.. a co do pralki i wypadku Nadii to wpsolczuje ale na cale szczescie zabki w calosci i juz małej lepiej :*
madzia: dawaj zdjatka przebierancow 🙂
anyaz: kurcze to szarpanie cyca i meczenie przy jedzeniu u mojego tez 😞 boje sie ze tez ma ten refluks ale mam nadzieje ze nasze wszytskie forumowe dzieciaczki z tego ladnie wyrosna 🙂
loczku: piknie Miloszek siada 🙂
Pampinka: jak buzka Filipka? lepiej juz?
Ajjj mialam sie Was pytac, bo Piotrus ladnie podnosi glowke nie powiem ale kurcze nic nie chce cwiczyc pelzania. Jak go daje na brzuszek na cwiczenia to ryk na caly dom nio i nozkami sie odepchnie ale zeby raczki tez ciagnal to slabo 😞 Martwie sie czy to ok 😞
Nio i bylam wczoraj u gina (to moja ostatnio konsultacja brzucha) nio i na 90% to niestety endometrioza po cc. Nio i pwiedzial ze w trakcie cc nie zabezpieczyli i dlatgeo tak wyszlo 😠 Nio i jak juz odstawie Piotrusia od cyca to mam sie szykowac na potorke z rozrywki 😞 czyli ciachaja mnie jeszcze raz 😞 do dupyyyyy. Ale narazie o ty,m nie mysle. Nio ale moja tesciowa dalej obrazona i chciala zebysmy przyjechali (nio tzn Piotrus i moj m). A jak sie dowiedziala ze ide do lekarza to juz sie w ogole nie oddzywa. nie pojmuje tej kobiety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heh cichuto na forum

tata w pracy do 6 znow wiec z mala same buuu

jak wy to rovicie ztymi kupkami?!?! jedna dziennie czy jedna na dwa trzy dni...?! mama mi mowila ze ja tez tak robilam a sara.........dalej 8-10 kup dziennie i to takich sporych dosc i dalej ja przebieram 11-12 razy

dodi widze ze u ciebie podobnie...ja juz nawet nie licze kupialm 400sztuk dwojek zaplacilam raz i pozadnie i teraz mam to gdziejs niech sra :P na 40 dni powinno starczyc 😁 o jutro zaczynamy bo dzis jeszcze ma kilka jedynek

strzauka naprawde tak mocno ma te uszko? kurcze ja nie wiem ale moze wystarczy jak bedziesz go kladla na nim tam zeby sie nie zawijalo on jeszcze malutki to sie wszystko ksztaltuje dowpieo...zreszta sama nie wiem ja nie widze po sarze zeby miala miec odstajace uszy ona ma inna budowe twarzy tak ze boki ma dlugie 😉 wiec pstrzac z przodu chyba w ogole jej uszu nie widac lol za to ma duza glowe jak patrzy sie z boku 😉 kazde dziecie cos ma przeciez 😁 Adi sie smieje i mowi" nie przejmuj sie kochanie zaczeszemy wloskami" ale chyba jej to pomalu tez przechodzi i sie normuje

dodi u nas wyjatkowo tez dzis slonecznie,... uwazaj jak bedziesz jak brala jak masz taki mocny sen ja tez sie boje spac z mala ale spimy same i daje ja daleko od siebie zreszta ja mam slabe spanie ona tylko zamruga a ja sie budze :P

magdad to ona juz maja pelzac~?~? jak? moja mala na brzuszku bardzo wykopuje nogi rece i dlugo glowke trzyma ale o pelzaniu to nie ma mowy?! masakra z tym cieciem 😞 tez bym byla zla :/ a o co tej twojej tesciowej chodzi to w ogole nie czaje?

anyaz a ten refluks jak mozna zauwazyc to tylko tyle ze im sie ulewa? znaczy wymiotuja? moja tez z 3 dni ostatnie tak wariuje przy cycu szarpie sie nie wiem o co jej chodzi zawsze super jadla myslalam ze to baki ale teraz juz glupieje co to refluks co kolki a co jest normalne...
pisalam do ciebie na viberze masz go jeszcze?

magdaluke a gdzie pojechaliscie na weekend? a opaseczki sa slodkie, trzymaj dla trzeciego dzidziuska hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😉
Cisza tu w weekend... 🙂
Ogólnie już od jakiegoś czasu staram się odpisać ale zawsze coś mi przerywa a to laptop świruje,internet lub mała 😉 A zazwyczaj kończy się tak że przeczytam wszystko i zasypiam więc odkładam na później 😉
Nie poznaje mojego dziecka od wczoraj bardzo dużo śpi 😉 nawet przerwy na karmienie robi 4-5h więc odpukać się wyspałam pierwszy raz od x czasu 😉
Pampinko- nie wiem co to jest ale lepiej iść do lekarza chyba że już znasz diagnozę ?
Suuperbabo i loczku - fajnie że spotkanie się udało 😉 Fajna parka choć widać że Młosz bardziej nie śmiały to Helanka go zaczepiała 😉
Magdad- oj biedna współczuje ;**
Magdaluke- nawet z dwójką dzieci taka aktywna zazdroszczę ja to przy jednym nie wyrabiam 😉Pokaż zdjęcia Elli przebranej 🙂 a remontu nie zazdroszczę
Agadka -Jaka Sara maleńka ile teraz waży ? moja codziennie robi 1-2 kupy 😉 wcześniej miała problemy i zaparcia przez sztuczne mleko ale od czasu gdy daje jej wodę przegotowaną do picia to ładnie się załątwia.
Dziewczyny wiem że może nie które będą przeciwne ale jak moja Lenka się męczyła z kupą kupiłam czopki glicerynowe i jej dałam kupa poszła , brzuszek przestał boleć a na twarzy dziecka zawitał uśmiech...
Co do karmienia sztucznym mlekiem może jest troszkę więcej roboty niż przy cycu ale nie jest tak tragicznie są sposoby na szybkie załatwienie problemu 😉
Dodi - wiem jak to jest niby ktoś do pomocy a wychodzi tak że jest wiecej pracy przy tym kimś wiec ja teraz mówie nie dziękuję 🙂 A co do spotkania to z chęcią no ale zanim ja się wybiorę do Eg to wieki miną 😉 Może gdybym miała prawko to by było inaczej a tak autobusem nie widzi mi się tłuc 😉 Ale mam zamiar jechać do mamy na parę dni więc jakiś spacerek może się uda 🙂 A co do smoczków to czytałam że wcale one nie są takie złe 🙂 A jak dla mnie są wybawieniem 😉
Miałam się Ciebie jeszcze zapytać jaką to absurdalną wagę podał Tobie lekarz jeszcze w czasie ciąży ? Bo ciągle mnie to zastanawia ale napisałaś że jak Matylda się urodzi to wtedy powiesz to czekam 🙂
D-brycz - a zdjęcia z chrztu gdzie ??
Coś jeszcze miałam napisać ale dziecko wzywa więc miłego mamusie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agadka: no polozna jak bla gdy Piotrula mial 6 tygodni to powiedziala ze niedobrze ze nie pelza i te raczki ciagnie 😞 A on za nic nie chce cwiczyc 😞 Nio a z kupkami to moj kilka dziennie nio tak 4-6 🙂 A tesciowa to chce mi chyba dziecko zabrac hehe. Nio jak tylko przyjezdza to mi go z rak wyrywa i nie chce oddac . Nio a pozniej dziecko mam orzerazone i w nocy placze 😞 ehhhh
4nula: nio ja slyszalam o tym czopku ale jak narazie Piotrus sadzi kupki choc sie przy tym ostro prezy ale ciesze sie ze mała juz wesola i tak nie dokazuje!! I wszytskiego naj 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej my w domku, na chwile, bo szkoda reszty niedzieli i gdzies jedziemy, pewno po sklepach polazic.
Wkleje wam fotki, ale nie mam calej Elli, jeszcze bedzie okazja. A maly dynioglowy 😉
Lukea babcia s.p. juz niestety, zrobila ta czapczke, jak Ella sie urodzila
[IMG]http://i45.tinypic.com/2m625fn.jpg[/IMG]
[IMG]http://i48.tinypic.com/fyiz2f.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
4nula to dawaj znać jak będziesz w Elblągu. A mój gin na ostatniej wizycie w 39 tc podał, że dziecko waży... uwaga uwaga - 3900 g 🙃 🙃 Przypomnę, że urodziła się 3150 g 😉

Dziś czułam się po prostu strasznie, tak mnie choroba rozłożyła, ale o dziwo łyknęłam rutinoscorbin i paracetamol i jakby ciut ciut lepiej. Mati śpi, więc idę wziąć gorący prysznic, skarpety na nogi i do łóżka. Dobranocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widać że weekend:-)
Jak czytam coś o tesciowych to mi się scyzoryk otwiera normalnie 🙃
Magdad współczuję kolejnej operacji 😞 Hmm a jak Piotruś niby zostawia rączki? Mój jak siedzi i się podnosi Go siadu to trzyma główkę ładnie ale brzuszku leży plackiem 🥴
4nula Sto latek dla Lenki 😘
Magdaluke super stroje 🙂 Mr Miles jak zwykle śpi 😜
Dodi to pewnie Motyla się wystrachala biedna 🥴
Jak jak kończę karmić na leżąco i mamy dalej zamiar spac to schodze do poziomu Juniora że głowy mamy na tej samej wysokości a ręce chowam pod koldre 😉
A mój dzisiaj zrobił b. brzydka kupę od czwartku że mało co się nie wylała 🤢 Jeśli kolejna taka będzie to do lekarza.
Babel już robi kolejne podejście do spania i mu nie wychodzi 🙂
Zapomnalam co miałam jeszcze napisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magdad- troszkę mnie wystraszyłaś kurcze nie wiem jak ma wyglądać te pełzanie ale obawiam się ze moja tego nie robi. Na razie mam problem z główką tzn przekręca bardziej w prawo a ja staram się aby w lewo ale ona i tak po swojemu i nie wiem co robić...
magdaluke-śliczne masz te swoje skarby 🙂 Ella cudowna podobna do mamusi 🙂 A do przebrania dla Milesa to w życiu bym nie wpadła na taki pomysł 🙂
dodi- to się nie dziwię że ta waga była zbyt absurdalna i jak tu wierzyć badanią 😉 A co do przeziębienia kuruj się i zdrówka życzę 🙂
czrnyloczku- dziękujemy 🙂 A co do kupki to mam nadzieje że to jednorazowy incydent 🙂 A Miłoszek to taki opalony czy ma taką karnację ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i wrocilismy, teraz akcja karmienie kapanie, moze uda mi sie z Lukiem posiedziec choc troche...wczoraj zasnelam na siedzaco.. 🥴 ale ostatnimi dniami wszedzie sama z dziecmi sie ciagam i rece mi odpadaja od dzwigania.
Maiha, ja mam laptopa pod reka jak karmie malego i Ella zwykle albo sie bawi albo cos oglada , to ja sobie siadam i czytam i moze odpisze. No bo inaczej by ciezko bylo, tak jak piszesz, nie ma jak ,ale ja wam powiem w ciagu dnia my na dole urzedujemy glownie, maly ma lozeczko w salonie i hustawke a Ella zwykle drzemie na kanapie w ciagu dnia...i tak mi po prostu wygodniej...
Biedna,biedna Nadia 😞 musialo bolec i pewno krwi bylo...dobrze , ze lepiej. Buziaki od cioci! A na pralke to pewno masz nerwa, ja bym miala 😠
A co do przyklejania uszka...hmmmm...no ja bym nie kleila, ale przeciez zle dla niego nie chcesz. No mam nadzieje, ze przynajmniej osiagniesz zamierzony efekt 😉
Magdad, ale jak to beda Cie cieli? Jak na cc? O rany...bidulkoooo. A tesciowa to Cie lubi czy nie? Bo jakby na zlosc Ci chciala robic normalnie...porazka.
Agadka , moj maly chyba tez nie pelza...znaczy sie jak to pelza? WKurza sie na brzuchu mocno i tak. Nogami sie odpycha mocno , no moze i w sumie chce pelzac juz sama nie wiem.
Co do trzeciego dziecka, to raczej nie...fajnie by bylo, ale nie wiem czy mam sily i warunki i finanse, dzieci kosztuja.
4nula, milo, ze Lenka CI dala troche odsapnac i pospalas. I najlepszego dla malutkej z okazji 2 miesiecy!
Dodi, oby zdrowko dopisywalo! Co do tej wagi, to jak widac duza roznica, tak to sie sluchac....Ja to z malym nie spie, boje sie, czasami tylko rano przysne, ale to na klacie u mnie spi i ja bardziej czuwam niz spie. A tak to u siebie w lozeczku, a lozeczko w sypialni mam na kolkach wiec go przyciagam do siebie i spimy kolo siebie praktycznie 🙂
Czarnyloczku, oby Miloszkowe kupki lepiej jutro wygladaly !
Jutro chyba mamy przerwe w remontach...uff.Ale i tak nie oplaca sie sprzatac za bardzo bo zaraz znowu bedzie mega bajzel...dosc mam takiego syfuuu.
Do jutra mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
4nula że się tak wyrażę- Junior jest ciemny po mamusi 🙃
Magdaluke Jak na dwójkę dzieci które pochłaniają całą uwagę rewelacyjnie sobie radzisz 😘
Wiecie, młody poszedł o jedenastej spac po półgodzinnym Karmieniu. obudził się kwadrans temu, possal tylko 5minut i znowu śpi. Mam nadzieję że jakiejś anemii nie dostanie 😞
Dobra wracam do spania. Magdaluke spokojniej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka!
oj balam sie dzisiejszej nocy 😞
na szczescie Iza zasnela kolo polnocy i przespala do 5, potem pielucha karmienie i jeszcze do 8 spala 🙂
no a balam sie bo mozecie mi nie uwierzyc (tez bym pewnie komus nie uwierzyla!) ale to bylo tak: sobota wieczor myslalam, ze jak wykapiemy mala wczesniej tak okolo 20 to szybciej pojdzie spac no to poszla! zasnela dopiero o 5 rano!!!! myslalam ze kurwicy dostane! nic jej nie bylo, kupa normalnie, ssala cyca normalnie i jak przy jedzeniu zasnela to po 5 min sie budzila! trzeba bylo panienke nosic i nawet swiatla zgasic nie mozna bo zaraz ryk byl!!! no ale prawie cala niedziele przespala a wieczorem znow strach czy sie nie powtorzy!

magdad pogadaj ze swoim mezem i niech jej do rozumu przemowi! tzn ja pewnie sama bym opieprzyla! tak jak ostatnio swego tescia 😮 a faktycznie od tamtego czasu sie nie odzywal 😮 jakos nie tesknie!
a operacji wspolczuje, cierpienie przez czyjes niedopatrzenie 😞
magdaluke a jak Ella pozuje no no no 🙂 sliczne masz dzieciaki i nie wiem czemu sie tak opierasz przed 3 skoro tak "dobrze wam wychodza" 😁 😜
maiha kurcze oby nigdy wiecej takich przygod! dobrze, ze sie tak tylko skonczylo! a z uszami to naprawde masz obsesje! no ale skoro masz pozniej patrzec na te uszko i sie zadreczac ze moglas cos zrobic to probuj!

ja tez nie wiem jak ma pelzac?
moja ladnie glowke podnosi, raczkami i nozkami wywija i tyle

co do pieluch to sie przerzucilam na huggisy, mam jeszcze kilka pampersa ale mnie wkurzaja! no i najdrozsze a huggisy ostatnio kupilam paczke '3' 128szt za 59,99zl w tesco byla promocja i wczoraj dokupilismy druga pake moze na pazdziernik starczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😉 To pochwaliłam moją córkę 😉 Dwa dni ładnie spała a za to dzisiaj po 3 się obudziła i mama bierz na ręce 😮 teraz dopiero usnęła gdy ja już 3 kawę piję 🙃
czarnyloczku - to pozazdrościć karnacji 😉 a jak dzisiaj kupka lepiej już ??
Magdaluke - zazdroszczę Tobie tego aktywnego trybu życia...moje to jakieś takie monotonne , karmienie, pieluchy,pranie , sprzątanie i tak w koło 😉 A co do sprzątania to ja nie mam remontu a też chwilę po sprzątaniu mam sajgon w domu 😮
A co do prania dalej pierzecie w proszkach dla dzieci ? Mi lekarka poleciła zmianę na normalny z tym że sensitive , bo podobno jakbym dłużej stosowała ten dla dzieci to bym miała problem z przejściem na normalny proszek. Bo bardzo dużo przypadków jest że dzieci przyzwyczajają się do tego specjalnego i później reagują alergią...może mamy się wypowiedzą jak to jest bo ja zgłupiałam i nie wiem co mam robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja w jakims amoku i depresji od 2 dni;/ Wczoraj bylam u tesciowej i nerwila mnie niestety:/Ciezki ma jednak charakterek, cigle mi na cos zwraca uwage..niby tqk zartem qle grr..a najgorsej denerwuje mnie, ze gada do Heli ze mama wyrodna i zla bo cycka nie chce dac, a ona biedna taka glodna (jadla godzine temu:/)..i niby wszystko zartem, no ale helow!!! Oj zla jestem..wiec Magdad rozumiem zlosc na tesciowa - choc ta Twoja to w ogole jakas pomylona:/

Maiha - wspolczuje Nadii, bo ja jako male dziecko zerwalam kompletnie to wiwzadelko i krew tak sie lala, ze mama w kapciach do szpitala ze mna leciala na szycie (blisko bylo:P)! A co do pilnowania bobasow to wiadomo - przy dwojce duzo ciezej! A co do uszkow..no faktycznie lekka obsesja, bo jq nie widze roznicy..wle skoro aty widzisz to probuj! Babcia kleila mojej mamie..hihi..ale nie pomoglo:P
Magdaluke - cudne przebieranki!!!! 🙂 A Ty z 2 radzis sobie wspaniale i podziwiam Ciebie! Ja w bhisterie wpadam jak mam zostac z Helenka sama od 11 do 21 😞
D-brycz - niezly maraton Izka miala!!! Nie zazdroszcze zmeczenia..ale grunt ze to jednorazowe 🙂
Czarnyloczku - mam nadz.ze kupa juz ladna! Lekarka mi mowila, ze jakby 3 takie byly i dosc czesto to wtedy mam do niej jechac..a tak to podawac zywe kultury bakterii Diclofor i sama jesc ryz, bo to zageszcza dziecku kupke!
4nula - maz w koncu byl w ten weekend? Podaiwiam ze dajesz sobie rade! A alenka juz duza kobietka..sto lat na 2 miesiac 🙂

Reszcie odpisze later, bo juz Hela sie drze 😞
Helenka w koncu po 2 dniach zrobila kupe i radosc byla wielka 🙂 W ogole ostatnio robi kupke co 2 dni:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja w jakims amoku i depresji od 2 dni;/ Wczoraj bylam u tesciowej i nerwila mnie niestety:/Ciezki ma jednak charakterek, cigle mi na cos zwraca uwage..niby tqk zartem qle grr..a najgorsej denerwuje mnie, ze gada do Heli ze mama wyrodna i zla bo cycka nie chce dac, a ona biedna taka glodna (jadla godzine temu:/)..i niby wszystko zartem, no ale helow!!! Oj zla jestem..wiec Magdad rozumiem zlosc na tesciowa - choc ta Twoja to w ogole jakas pomylona:/

Maiha - wspolczuje Nadii, bo ja jako male dziecko zerwalam kompletnie to wiwzadelko i krew tak sie lala, ze mama w kapciach do szpitala ze mna leciala na szycie (blisko bylo:P)! A co do pilnowania bobasow to wiadomo - przy dwojce duzo ciezej! A co do uszkow..no faktycznie lekka obsesja, bo jq nie widze roznicy..wle skoro aty widzisz to probuj! Babcia kleila mojej mamie..hihi..ale nie pomoglo:P
Magdaluke - cudne przebieranki!!!! 🙂 A Ty z 2 radzis sobie wspaniale i podziwiam Ciebie! Ja w bhisterie wpadam jak mam zostac z Helenka sama od 11 do 21 😞
D-brycz - niezly maraton Izka miala!!! Nie zazdroszcze zmeczenia..ale grunt ze to jednorazowe 🙂
Czarnyloczku - mam nadz.ze kupa juz ladna! Lekarka mi mowila, ze jakby 3 takie byly i dosc czesto to wtedy mam do niej jechac..a tak to podawac zywe kultury bakterii Diclofor i sama jesc ryz, bo to zageszcza dziecku kupke!
4nula - maz w koncu byl w ten weekend? Podaiwiam ze dajesz sobie rade! A alenka juz duza kobietka..sto lat na 2 miesiac 🙂
Dodi - wspolczuje przeziebienia..zdrowka! Mnie tez znow cholera cos bierze, a sama z Helenka wiec nawet sie nie pokuruje 😞
Agadka - ja juz od 2 dni na 2 pieluchach..wygodnie 🙂 A kupami sie nie przejmuj.Hela tez duzo robila! A Sarunia najmlodsza przeciez 🙂

Reszcie odpisze later, bo juz Hela sie drze 😞
Helenka w koncu po 2 dniach zrobila kupe i radosc byla wielka 🙂 W ogole ostatnio robi kupke co 2 dni:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc dziewczyny!
Moja maruda dzis ma slaby dzien 😞 lezy teraz w bujaku ale spac to za nic od 5 rano nie chce 🥴
Dziewczyny o tym pelzaniu to mi polozna zwrocila uwage 😞 ze w 6 tygodniu jak go polozylam na brzuszku to nozkami sie odpycha wie troszke sie przesuwa do przdou ale raczki tak jakby zostaja 😞 Nio i on w ogole to na brzuszku cwiczyc nie chce. Dzis mialam maly sukces bo ryku nie bylo 😜
madzia: nio chca wyciac te guzki tylko muszza sie upewnic ze to endometrium. A to dopuiero jak jak okres dostane. Bo jak wtdey bedzie bolala rana maskarycznie to niestety to to 😞 Nio a co do opieki nad dwojeczka to szacun!!!! Ja Ce podziwiam na calej linii. Nio i ze tak czest wyjezdzacie tez bo jak czasem uberam Piotrule to potrafi mi to tyle zajam ze mam dosc 🙂
4nula: moj z glowka tez tak mial ale trraz do spania go klade raz na jeden boczek raz na dugi i sie juz troszku unormowalo nioa poiore dalej w dzieciecych.
loczku: jak kupka lepiej?
babeczko: ja to tez te teksty o cycu slysze 😞 moj by caly czas wisial a ja tez jesc musze 😞 tylko moja mama zam na murem i opieprza ze jakos tez zyc musze a nie tylko z cycem wiesiec nio i woadomo cukier regulowac 🙂 Nio i szok tesciowa dzwonila! Nio chyba zlosc jej przeszla, wyszlo ze ona taka zkaochana w Piotrsusiu ze swiata nei widzi. Normalnie troche sie boje tej jej milosci 🥴a
agadka: moj tes jeszcze sporo kupek ale juz nie przy kazdym karmieniu
Nio i zastanwaiam sie kiedy podaje sie te zywe kultury bakterii?? jak jets csoik nei tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...