Skocz do zawartości

Lipcówko-Sierpniówki 2012 :) | Forum dla mam


czarnylok_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
A ja na laltatorze, bo zbieram na jutro jak Hela bedzie dluzej u mojej mamy! Tylko czytam, ze jak sie odciaga z kilku karmien to kazde wpierw schlodzic, a dopiero otem zmieszac:/
Hela znow dzis kiepska noc..nie wiem czemu ona spi tak niedpokojnie 😞 Ciagle sie wierci, otwiera oczy, mlaska..wstaje do niej co 10-15 minut! Michal mowi, ze jak spi z nim w pokoiku w czasie 23-1 (ja wtedy spie) to tez tak ma i zauwazyl, ze po tym sa okropne baku..wiec moze to ja wybudza? 😞 Noxe sa przez to koszmarne!
Pobieranie krwi Helenka miala juz 2 razy..ale to przez to, ze wczesniak i srednie wyniki miala:/ A Ty Lpczku czemu juz 3 raz?:*

Pampinka - wspolczuje tego syfu z rana 😞 To ja bym na Twoim miejscu nie probowala sie bzykac do czasu az obejrzy to lekarz, bo moze sie wdac jakies zakazenie! A pogodziliscie sie juz?! A co zastosowalas do buziaka, ze zeszlo? 🙂
Magdad - z ta endometrioza to koszmar..jak to sie robi? 😞 Ja mialam podejrzenie, ze mam w macicy i kazali w ciaze zachodzic..no to tak zrobilam 🙂 A z tym gotowaniem to bylam w wielkim szoku..koedy Ty masz na to sile i czas?!?! Odpocznij troszke Mamusiu:*
Syrzauko - ale Damianek juz duzy! 🙂))
Dodi - jak przeziebienie? Lepiej?!

A w ogole to ja nie wiedzialam, ze tak wczesnie odstawia sie proszek dla dzieci..czemu?! Na jaki powinnam zmienic? Moja siostra dlugo prala..ja tez nadal w Jelpie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Biedna Helenka że się męczy 😞
Strzauka zazdroszczę zakupów. A jak jedzenie w tej restauracji??
W zasadzie to było już czwarte pobranie 😞 trzy to mitologia z bilirubina i jedno to moje żelazo. nie wiem czemu Go tak kluja 😞 Jąk na kolejnej wizycie znowu będzie chciała to powiem że nie pójdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki.

O rety nie ma lekko 🤢 Wczoraj miałam jakiś kryzys - Matylda cały dzień marudziła, w sklepie się rozdarła, nie umiem jej ogarnąć, jak się obudzi w wózku to od razu wrzask, próbuję ją uciszyć smoczkiem, ale nie zawsze da się oszukać 😞 Poszłam do tego sklepu trochę się odchamić, ale tak się zestresowałam jej płaczem, że wróciłam z jeszcze gorszym samopoczuciem. Nie mam nawet jak brwi zrobić, nie mówiąc o jakimkolwiek innym wyjściu. W piątek mam imprezę z pracy, ale nie mam z kim zostawić dziecka - moja mama też ma akurat bibkę, a teściowa chora 😠 A prospos teściowej - moja narobiła rabanu, że będzie przez 3 tyg codziennie przychodzić i mi pomagać, a już trzeci tydz jest chora. Oczywiście to nie jej wina, ale po co tyle gadać, jak nie można słowa dotrzymać 😮 Cała ona. Ogólnie jestem chora, zapuszczona i z dupy wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane napiszcie jeszcze raz krok po kroku jak przygotowujecie pokarm, jak ma dzieciak z kimś zostać - ja jakoś nie umiem się zabrać za odciąganie, w dzień mam mało pokarmu, a w nocy jestem tak padnięta, że nie mam siły 😞 Superbaba: 1. Kiedy odciągasz? 2. W czym przechowujesz? 3. Jak przechowujesz (lodówka czy bez lodówki)? 4. Jak podgrzewasz? 5. Jak odciągasz (z którego cycka)? Podsumowując: Jeśli np. dziś po południu chcę zostawić małą z babcią, to co mam dokładnie zrobić, a potem co moja mama ma zrobić? (Wiem, że to idiotyczne pytania ale pomóżcie ignorantce)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dodi napisał(a):
Kochane napiszcie jeszcze raz krok po kroku jak przygotowujecie pokarm, jak ma dzieciak z kimś zostać - ja jakoś nie umiem się zabrać za odciąganie, w dzień mam mało pokarmu, a w nocy jestem tak padnięta, że nie mam siły 😞 Superbaba: 1. Kiedy odciągasz? 2. W czym przechowujesz? 3. Jak przechowujesz (lodówka czy bez lodówki)? 4. Jak podgrzewasz? 5. Jak odciągasz (z którego cycka)? Podsumowując: Jeśli np. dziś po południu chcę zostawić małą z babcią, to co mam dokładnie zrobić, a potem co moja mama ma zrobić? (Wiem, że to idiotyczne pytania ale pomóżcie ignorantce)


Dodi- pokarm może stać 12 godzin w lodówce i do pół roku w zamrażarce. Ja odciągam w nocy.. bo wtedy mi płynie.. a w dzień on wszystko ze mnie wyjada i ten laktator nie chce mi wyciągać;/ przelewam go do specjalnych woreczkow na pokarm i wkładam do zamrażarki, tylko jak np odciagniesz 50 ml i schowasz do lodówki to jak chcesz dolać kolejne 50 ml zanim wsadzisz do zamrażarki to musisz te dwie porcje osobno schłodzić zeby nie mieszać ciepłego z zimnym. A Twoja mama ma tylko wcyignąć pokarm z zamrażarki i włożyc do ciepłej wody 😉 i gotowe. Ja się szykuje na takie wyjscie to już sobie troche pomroziłam..


Wreszcie udałloo mi się zajrzeć. Jestem zmęczona. W dzień zajmuje się małym, nocami pisze magisterke.. W ogóle zapuściłam się jak nie wiem i dopiero w sobote chce pójść do fryzjera. I jestem podłamana... bo dowiedziałam się , że musze jeździć na zjazdy i nie ma opcji...dziekanki nie wezmę bo mi szkoda.. tylko będę musiała małęgo w samochód zapakować i jechać. Trzymajcie za mnie kciuki, żebym w tym wszystkim nie zwariowała...
Co to kłuć.. mój był wielokrotnie kłuty bo miał kroplówki i właśnie welfron w główce.. jutro z nim jade do ortopedy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziendoberek!
u nas nocka oki 😁 spala od 23 do 4.30 potem do 10 🤪 i teraz czas zabaw 😉 mamusia pisze wiec karuzela musi starczyc narazie 🙂

Anyaz to nie wiem co gorsze czy nie spac nocy i w koncu pasc czy jak u ciebie zarwac koncowke nocy i przeprawa calodniowa echhhh lacze sie w bolu 🙃 Alex cudnie wyglada w tych gwiazdkach 🙂
Czarnyloku hmmm Miłoszek najstarszy i szlaki naszym dzieciom przeciera no ale za duzo tego cierpienia 😞 moja miala z glowki pobierane w szpitalu i teraz nic no a jutro szczepienie 😞
Strzauka no zdolowalas mnie tez mamy na jakies zakupy sie wybrac i pewnie bedzie dokladnie tak samo jak u was 😞 mi sie nic nie spodoba bo moze jeszcze schudne... taaaa i nakupuje tylko malej, pewnie misiek sie na cos rzuci a ja gola i wesola zostane 😞((
Dodi lepiej, ze pytasz doswiadczonych niz sama bys cos przekombinowala! powodzenia!

no ale jedna rzecz mnie z rana wkurzyla bo moja mame molestuje taka znajoma, zeby jej corke do pracy przyjac! nienawidze takich sytuacji bo potem tylko problemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewczyny!!'
anyaz: ja wtedy sciagalam laktatorem i przystawialam mmalego. Ale darcia bylo duzo wiec i stesu. Dopiero jak wyluzowalam i dokarmialam to zaczelo byc lepiej 🙂 nio i jak wtedy jadl ok 300 ml dziennie sztucznego( bo on naraz to i 200) to teraz max 60 🙂 wiec sie udalo. Ale chyba znow nadchodzi. Bo u mne to tak jak sie denerwuje 😞 Tesciowka nio i ten nieszczesny brzuch 😞 Wiec chyba rzeczywiscie pokarm jest w glowie, i jak sie podejdzie sie bezstresowo to przede wszystkim pomaga.
babeczko: nio ja mam taki brzuch ze pod blizna wewnatrz wyczuc mozna taka twarda powloke . Nio i na usg wyszlo ze to guzki. Boje sie tego wszystkiego bo ciezko wracalam do siebie po cc i tak szybko znow ciac 😞 chyba moj organizm nie jest zbyt mocny 😞
loczku: biedny Miloszek 😘 od cioci
madzia: ja to niekucharka a zarlok raczej 🙂 nio ale troche sie odsresowuje w kuchni 🙂 nio i biore duzo przepisow ze strony http://wypiekizpasja.blox.pl/strony/babeczki.html. Jakby ktoras miala ochote to polecam, fajne przesisy i proste w wykonaniu 🙂
dodi: powodzenia w odciaganiu!dasz rade a co do darcia to pezybijam piatke 😞
strzauka: kurcze sobie to tearz tez nic nie upuje tylko malemu 😞 normalnie cos w tym jest..
d-brycz: do dupy takie zalatwianie bo pozniej wychodzi sie na tym jak...
amelia: kurcze to nie fajnie ztymi zjazdami 😞
Dziewczyny a co sie z Gaja dzieje?
Kobiety pochwalialm moje dziecie i od wzoraj mam ryk w domu straszny, normalnie az sama poplakalam wlasnie. Chyba to brzuszek 😞 JUz nie wiem jak mu pomoc. Teraz przyszla mama to go wziela na spacer 😞 a ja do roboty sie biore 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magdad - znow do roboty?! Blagam Cie kobietko odpocznij kobietko, bo nam padniesz:* A z ta endometrioza to naprawde syf..nie wyobrazam sobie tego, bo ja te mega dlugo dochodzilam do siebie;( Ale moze chociaz tylko zewnetrzna powloke beda ciac a nie to wszystko co przy cc!
amelka - wspolczuje ze zjazdami..dokopali Ci 😞 A z tym odciaganiem troszke zle piszesz..pokaem 12 h moze stac w temperaturze pokojowej, w lodoce nawet do 3 dni 🙂 Mam specjaln przewodnik medeli do karmienia i czytalam duzo w necie, bo balam sie dac Heli cos zlego 🙂
dodi - wiec na szczescie jest ciut latwoej z tym odcoaganiem! Pokarm moze stac do 12h w temparaturze pokojowej - choc ja nie trzymam dluzej niz 6 godzin..wole wstawic w razie co do lodowki! W lodowce moze stac 2-3 dni! Jak chcesz zgromadzic pokarm z kilku karmien (ja tak robie, bo Helenka wyzera wiekszosc 😉), to kazde odciaganie schladzssz oddzielnie w lodowce, a potem mozesz wlac do jednej butelki. Ja chlodze w butelce do ktorej sciagam, bo mam ich chyba z 5-6..ale mozesz zawsze przelac do jakiegos naczynia na sciagniety pokarm - sa kubeczki i woreczki zamykane..mi po prostu wygodniej, bo zazwyczaj scigam na 2 razy by miec ok 100-120 ml. Przez to zw Helenka je co 2h mniej wiecej..to bardzo ciezko mi sie sciaga w ciagu dnia albo b.malo 😞 Jak juz probuje to ok 20 minut po jej karmieniu, by cos bylo i by zdaylo nazbierac sie na nastepne karmienie..czasem bywa ciezko, bo jakos mega duzo pokarmu to nie mam! Ja osobiscie najczesciej sciagam po karmieniu nocnym lub porannym tzn 5 lub 8, kiedy cycki mialy szanse naproukowac wiecej po 3-4 godzinach smu dziecka 🙂 Wtwdy mecze obydwa cycki..i tak max co zbiore to 70-80ml:/ Dzis nazbieralam 80 i chce jeszcze wieczorem pomeczyc..jak sie uda to super i mam wolne, a jak nie to z rana znow sciagne..by na jutro Helenka miala co jesc u babci!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Loczku na restaurację brakło czasu 😞 zostało KFC 😞 ale może dziś się uda, bo okazało się, ze znów musimy jechać do Zielonej 😉

Eh dziewczyny dokładnie tak jak piszecie - ja też sobie od porodu, a raczej od ciąży kompletnie nic nie kupiłam (poza portkami ciążowymi...). Mąż niby twierdzi, że "przecież chciał mi coś kupić a ja nic nie oglądałam" ale też liczę jeszcze na zrzucenie trochę wagi bo stanęłam w miejscu i jeszcze 7kg mi brakuje do wagi sprzed ciąży 😞

Dodi ja robiłam tak:
1. odciągałam rano bo wtedy miałam najwięcej,
2. trzymałam w lodówce (do 24h) w pojemniku na mleko Avent,
3. Podgrzewałam w podgrzewaczu lub w gorącej wodzie,
4. Odciągałam z obu cycków.

d-brycz najgorsze co może być to zatrudniać byle kogo tylko po znajomości, potem takie osoby są i tak często niekompetentne...

u nas nocka też super 🙂 mały zjadł o 24:30 i obudził się dopiero o 8:30 😁

magdad współczuję komplikacji 😞

kurde, też macie jeszcze takie brzuchy obwisłe? mój mnie strasznie wkurza i nie chce opaść :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój brzuch to normalnie masakra 🥴 a te rozstępy 😮 i tak samo jak u Strzauki waga mi stanęła w miejscu i mam w dalszym ciągu +10 ale nic dziwnego jak ja cały czas jem 😠 jeszcze trochę i zamiast chudnąć zacznę tyć 😞 ale muszę się chyba jakoś ogarnąć 🤢 i mam wrażenie, że jakoś przez tabsy jakoś mam większy apetyt 😠

A co do seksu to ja nawet nie zamierzam nie dość, że boli to w ogóle jakoś strach mnie ogarnia na samą myśl, a jeszcze mam wrażenie, że już całkowicie inaczej"tam" wyglądam 😮 jakoś tak na czuja się sprawdzam i skąd moje stwierdzenie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Dodi, no jak Amelia napisala, kupuje sie specjalne woreczki na mleko, ale chyba sa tez wielorazowe pojemniki a moja siostra sterylizowala male plastikowe pojemniczki na zywnosc i tez bylo ok.
A co do mrozenia, to ja nauczona, ze w zamrazalniku w lodowce to do 2 tyg, w takim glebokim zamrazalniku w chlodniejszej temp tp dluzej, cos do pol roku wlasnie. Ja caly dzien probowalam sciagnac, ale najlepiej rano albo wlasnie w nocy. WYszukalam herbatki i co tam jszcze na laktacje i pokupuje. No i zaczelam pic wiecej wody i ponoc otreby jakos tam wspomagaja..to zjem. I piwo bezalkoholowe, ale to akurat pije 😉
Amelia, no to bedziesz miala "wesolo" ze zjazdami... 😞
Czarnyloczku, dobrze, ze juz po...bidulek
Strzauka, Tobie tez cos sie nazlezy, chlopakow obkupilas, a Ty?
Dorotka, bidna Hela...A co do proszkow, to ja piore nadal w specjalnym , Elki pralam do roku a potem rodzinnie przeszlam na hypoalergiczne bezzapachowe, w takich caly czas nasze piore. Mysle, ze spokojnie jeszcze troche mozna poprac w Jelpie czy cos.
Madzia, wspolczuje CI problemow z brzuchem, powaga...bidna jestes. No i jak zwykle sie zarobisz. Ty to taki typ z motorkiem w tylku, co? Nie usiedzisz bezrobotnie 😉. Bo ja bym mogla, jak sie da, hehe.
Pamkina, wysmienite wiesci, dobrze, ze pozegnal sie z kawiarnia 😎. Ja tez sprobuje rumianku. Miles ma coraz bardziej podejrzana wysypke...zaczyna mi to niebezpiecznie przypominac objawy uczulenia ELluni...chyba sie porycze normalnie. No nic, poczekamy, popatrzymy.
Haha, wczoraj dopielam swego, koniec celibatu 😉 napisalam do Lukea, zeby mnie obudzil jak wroci ( fakt, ze i tak musial, bo zasnelam u ELli na podlodze 😜) i powiem wam, ze hmmm, bardzo fajnie. Polecam. WIec sie zbierzcie w sobie i dajcie szanse swoim mezom! I sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie bez rozstepow ale brzucho dalej wystaje za bardzo jak na moj gust i sflaczaly jeszcze. W sumie moglabym sie zaczac ruszac. Wagowo to chyba ok, moze kg na plusie czy cos. A tez ostatnio tylko slodycze bym jadla...cos niesamowitego! Mam w szafce dwa rodzaje kremow czekoladowych, typu Nutella..jeden za malo... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pampkina, w Twojej sytuacji tez bym poczekala, az wszystko sie calkowicie zagoi i bedziesz miala pewnosc, ze juz ok. A obawa jakos jest, po Elli mialam sporo szwow i tez nie moglam sie przekonac 😞 no ale kiedys bedziesz chyba musiala 😎. Co do tabletek...ja w zyciu rozne bralam i az sie boje wracac, bo wlasnie najrozmaitsze szopki byly, i zrec sie chcialo i libido spadalo 🥴. Ale wtedy warto poprobowac inne. A Ty bierzesz te co wolno przy karmieniu?
Jeszcze mi sie przypomnialo Czarnyloczku, ze jak ELlunia byla mala i ja zabralismy na ostry dyzur przez te jej alergie, to jej pobierali krew z piety. Wygladalo to srednio, bo tak sciskal jej stopke mocno, zeby lecialo, ale ogolnie, to lepiej niz z glowy czy z raczki, no nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny
Dlugo mnie nie bylo,ale to z braku czasu 😞 nie wyrabiam przy mojej dwojce 🤨
Ogolnie nie jest zle Zoe dosc grzeczna-w nocy nam ladnie spi jedynie w dzien marudzi i na rekach chce caly czas byc 🤔
Z Amelka tez duzo czasu trzeba spedzac po szkole wiec caly czas cos,ale wy tez zabiegane widze
Widze ze macie lenia sexowego 😜 Magdaluke tylko sie chce bara bara 🙃 ale ja tez polecam jest calkiem fajnie 😉
U mnie mleka dosc duzo,leci az za mocno jak dla malej.
Czy wasze dzieci sie zanosza? kurcze nam sie juz dwa razy zdarzylo jestem troche zestresowana i staram sie nie dopuscic zeby mala zaczela mocno plakac i zdazylo sie to oba razy po kapaniu niewiem o co chodzi bo ona bardzo lubi sie kapac,tylko jak ja wyciagam z wanny to juz sie drze okropnie i juz nie brakuje duzo do zaniesienia sie 😞
Ide bo juz sie budzi oczywiscie jak sie wzielam za pisanie
Pozdrawiam was wszystkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Superbabo- o, to nowe informacje dla mnie, to ja się tak spieszyłaam z tym mieszaniem, bo sie bałam, że mi się mleko zepsuje. Mnie położna w tej kwesti dokształcała, to może ona jakaś niedoinformowana;/ ale 3 godziny w pokojowej się boje trzymać, bo jak jest ciepło to się to mleko takie robi.. jakby ścięte..

Co do wagi, jestem w szoku, bo przed porodem ważyłam 87 kg, przed ciążą 65 kg a teraz waże 68 kg, więc nie ma tragedii.. ale coś bym jeszcze sobie schudła 😉 i poprawiła fryzjerem humor 😉 tak zrobię w sobotę! a z tymi zjazdami.. na studia, to wczoraj miałam kryzys. I w nocy przez to nie spałam, ale dziś wzięłam się w garść i powiedziałam sobie - dam rade ! muszę !

Jakie bierzecie tabletki anty? mnie przepisał cerazzette.. podobno specjalne dla mam karmiących 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie dziewczyny po dłuższej nieobecności na forum, tzn. starałam się czytać Wasze posty ale zazwyczaj jak chciałam odpisać to mały się budził albo zasypiałam ze zmęczenia. Antos ostatnio jest bardzo niespokojny i już nie wiem czy znów kolki czy może reflux bo tak jak pisałyście mały ostatnio coraz częściej rzuca się przy cycu - głodny jest a łapie łyknie trochę wypluwa cyca i krzyczy strasznie i tak przez jakiś czas się męczy więc noszę uspakajam i znów przystawiam i po jakimś czasie zaczyna jeść spokojnie i zasypia. A ze spaniem też różnie raz śpi około dwie i pół godziny a innym razem już po ok. 40 minutach się budzi i tak przez dłuższy czas a i nocki są różne. No i ma coraz gorszą przepuklinę pępkową 😞 byłam z tym dziś u chirurga i mnie ochrzanił że mu to zaklejam plasterkami (a tak mi kazała lekarka żeby się zarosło - wkurzyłam się bo co lekarz to inne zdanie) i ma teraz odparzoną skórę i na razie nic z tym nie zrobi tylko powiedział żebym nie zaklejała tylko poczekała aż się skóra wokół pępka wygoi i mam przyjechać to oni to zakleją. Już się obudził więc nic więcej nie napisze. Jak się uda to wpadnę później.
Magdad dzięki za troskę, już jestem 🙂 a skąd Ty bierzesz siłę żeby tyle robić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki Superbaba 😘

Ale mam dziś kongo - babcia sobie do mnie przyjechała i cały dzień musiałam się nią zajmować, a do tego teść wpadł w odwiedzinki i się mądrzył - jak ja tego nie cierpię 😠 Złoty człowiek, ale jak coś powie to krew człowieka zalewa - on wszystko wie najlepiej o dziecku zwłaszcza, ale ogólnie jest specem w każdej dziedzinie życia! I mądrzy się chociaż nie ma racji!!! 😠 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dodi - tesc o dzieciach sie wymadrza?! Hehe..a faktycznie zajmowal sie i wychowywal Twojego meza czy tak z dupy?:P
Gaja - takie rzucanie przy cycu to moa byc zwyczajne koleczki..do refluksu to trzeba ulewania, duszenia itp! Spokojnie...a Twoj Antos to pieknie spi!!! Moja jelenka to 10 min..30 min..i tyle:/ Wiec czasu to nie mam kompletnie na nic 😞

A ja jestem na spotkaniu wiejskim w miejscowosci w ktorej bede mieszkac..a sie obsmialam..smiesznie jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Babeczku nie zdąrzyłam wcześniej napisać że Antosiowi właśnie ostatnio coraz częściej się ulewa - praktycznie po każdym jedzeniu, czasem nie od razu po zjedzeniu tylko po chwili mu się ulewa i jest gęstsze. On wcześniej przed podawaniem leku na kolki jak się prężył robił się cały czerwony i podkurczał nóżki a teraz wygląda to inaczej, dlatego podejrzewam refluks a i jeszcze kilka razy gdy mu się ulało płakał. Może przesadzam ale już czasem nie wiem co jest i czuję się bezsilna że on tak się męczy i jeszcze ta pierońska przepuklina 😞

Jeśli chodzi o zakupy to my byliśmy w niedzielę - mąż mi zrobił prezent urodzinowy (bo sama sobie zażyczyłam 🙂 ) i kupiłam sobie kurtkę i szalik 🙂

No i znów pobudka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
My po szczepieniu. Nie bylo tak zle, bo Alex tylko chwile poplakal jak mu pielegniarka igle wbijala, a pozniej przytulil sie do mamy I juz lepiej bylo, wiec nawet poszlismy na spacerek 🙂 Za to w domu masakra, bo plakal tak, ze nie moglam go uspokoic 😞 Jeszcze nigdy tak nie bylo 🤢 Teraz spi opatulony w rozek i oblozony poduchami, ale z godzine zajelo uspokajane go 😞 Zobaczymy co bedzie w nocy 🥴 A wlasnie kapalyscie dzieciaczki po szczepieniu, bo zapomnialam zapytac pielegniarke, a on lubi kapac, wiec moglby sie wyluzowac.
Czarnyloczku to sie Milszek wymeczyl 🙂, ale dobrze, ze juz po. Naprawde z glowki pobieraja, straszne, ale jak wyciskaja z raczki tez niefajne 🤢
Strzauka to sie chlopaki obkupili i beda sie stroic 😉
Superbabo szkoda Helenki, bo sie wyspac nie moze. Moze to baki, ale i czesto tak bywa u dzieciaczkow z refluksem, ze spac nie moga, bo im jedzonko sie cofa 😞 U nas zwykle Alex nie spi w dzien wcale.
Dodi to Matylda pokazala jak krzyczec potrafi 😉 Mam nadzieje, ze Ci choroba szybko przejdzie. A jesli chodzi o wyglada zewnetrzny to ja tez mam brwi jak Brezniew, a odrost na kila centymetrow I jakos nie mam jak sie ogarnac 🤢
Amela wspolczuje zazdow i ogolnie pisnia magisterki, bo mi to pewnie by sie nie chcalo i dziekanke bym wziela.
D-brycz to Ci Iza pospala (ja tez tak chce). Z ta praca po znajomosci to zwawsze problem 🤢 Dziekujemy za komplement 😘
Magdad ty to masz rzeczywiscie stresy i jeszcze na dodatek ciagle w biegu, oby to sie nie odbilo na karmieniu. Musze troche powalczyc z laktatorem i sie wyluzowac troche, a moze mi tez sie uda zwalczylas kryzys.
Pampinka mi tez chyba tabletki wplywaja na apetyt, bo jem slodycze jak glupia, a tez mam +10. Tylko mi nie w brzuch poszlo tylko w dupe 😞 A co do seksu to mi tabsy wplynely chyba na poziom libido, bo jak mi sie wczesniej chciala to teraz ble.
Magdaluke to sobie poszaleliscie 😉
Gaja to biedny Antos z ta przepuklina. Jesli chodzi o refluks to tak jak Superaba pisze jest troche wiecej objawow, ale pogadaj z lekarzem.
Musimy sie pochwlic, ze wczoraj bylsmy na wazeniu i moj maluszek wazy juz 5,56 kg, czyli przytyl 500g w 9 dni 🙂







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...