Skocz do zawartości

Lipcówko-Sierpniówki 2012 :) | Forum dla mam


czarnylok_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Bisia no właśnie mój też strajkuje z główką i między innymi stąd jutrzejsza wizyta. Heh gdzie ze szpitala. Znalazłam na internecie bo u mnie nic nie ma a nie opłaca mi się jechać do wrocławia skoro wizyta z dojazdem kosztuje tyle samo co wizyta plus paliwo. A plus to że Młody będzie u siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzwonilam wczoraj i pytałam jak to wygląda. Powiedziala że w moich okolicach jest we wtorki to powiedziałam że mi zależy to powiedziała że w piątek się postara. A potem napisała smsa że ma czwartek wolny więc jutro będzie. Na weekend zaczęłam myśleć nad jakąś wizyta jak Młody prawie już główki nie podnosił i znowu tylko w prawo robi.
Z dojazdem sto złotych. Nie wiem czy to dużo czy nie bo nie mam z czym porównać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mi sie wydaje, ze sporo bo np jakbys miala tak co tydzien albo i nawet ze 2 razy w tygodniu 😞 kurcze z ta nasza sluzba zdrowia! po co te skladki placimy jak i tak w razie pilnej sprawy musimy kase bulic 😞
moja glowka ladnie podnosi i dosc szybko podnosila bo juz jak polozna byla po porodzie to juz podnosila i mowila, ze bardzo ladnie 🙂
Bisia a jak trzymasz Frania w pionie to sztywno trzyma i odchyla do tylu czy sie mocno gibie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a i tez bylysmy na spacerku tzn spacerkiem w odwiedziny do chrzestnej 😉 ale na drugim koncu miesciny mieszka wiec tak prawie godzine w jedna strone mialysmy 🙂 no i sie zasiedzialysmy a ze teraz szybko zmrok zapada to po ciemku praktycznie bo nie wszystkie latarnie sie swiecily 😮 chyba ustawienia jeszcze letnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magdad bes sensu, wysle jeszcse jedno zaproszenie na faceboku...

bisiu Damian tez ma ciezka glowke i z tym podnoszeniem ciezko - podniesie, ale dlugo nie potrzyma, ale w pionie to stabilnie (i wiecznie odkreca glowke do tv 😉 ), mysle, ze Franus spokojnie, jeszcze bedzie podnosil (w koncu plasko nie lezy tylko troche podnosi) tylko potrzebuje czasu 🙂

Kurcze to Wasze dzieci nie spia na spacekach? Damian zasypia juz jak po schodach go znosimy... W sumie z zasypianiem mamy super - zero noszenia, lulania czy cokolwiek, lezy w lozeczku, nawija do karuzeli i po 10min kika 🙂

Maz nadal we francji :/ nie zdazyl na samolot 😞 bedzie jutro w nocy dopiero 😞
Skonczyl mi sie sabsimplex :/ kupilam infacol, podalam pierwszy raz, byl placz to dolozylam jeszcze pol dawki i na razie jest ok, spi sobie.

Okres juz mi sie skonczyl, moze do powrotu meza nie wroci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dodi i co stosowałaś na oczko? Nam sól i rumianek nie pomaga 🥴 jutro mamy okulistę niech jakieś kropelki przepisze 🥴

Moja kuzynka urodziła Bartusia wczoraj "mały" ważył 4350 😁 a termin miała na 1-szego października dzidzia coś się nie śpieszyła na świat 😉

Co tu taka cisza ostatnio? 🤔 Agadka odzywaj się!

Spaceruję z wózkiem i nikt mi nie chcę wierzyć, że to moje dziecię 😁 no kurwa .. obcego bym nie woziła 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haha Pampinka no właśnie czyje dziecko możesz wozić, co za ludzie 😁 Na oczko sól fizjologiczna, kilka razy dziennie wlewam do oczka, najlepiej ją trochę ocieplić, żeby większy komfort dziecko miało, na jedno oczko pomogło po 1 dniu, na drugie po 2 dniach. Spróbuj tego i masażu kanalika łzowego (delikatne uciskanie na linii kości jarzmowej pod okiem), jak po 2-3 dniach nie przejdzie, to okulista lub pediatra. Imponująca waga synka kuzynki - naturalnie go urodziła? No właśnie, strasznie cicho, i w ogóle dziewczyny z brzuszka się powykruszały 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pampinka u nas tez byl problem z kanalikiem a przy okazji ropiejacym oczkiem i zaluje ze wczesniej sie do okulisty nie wybralam. Mala na ropienie dostala antybiotyk i okulistka pokazala masaze i po kilku dniach wszystko przeszlo. Jeden masaz to w kaciku oku robisz ruch okrezny w strone oczka jakbys chciala lze wycisnac a drugi to od kacika oka ciagniesz palcem wzdluz noska. Ucisk nie moze byc zbyt lekki bo nic nie da. A to na mame trzeba jakos zle wygladac ze sie tak dziwia? 😉
Czytalam Was wczoraj przed spaniem i juz mi sie nie chcialo odpisywac a dzisiaj nie pamietam co czytalam :P
My wczoraj niezle oskubalismy konto ale ile mala ma bodziakow, pajacow, spiochow, grzechotek :P Normalnie nie mozna sie opanowac 😉 No i oczywiscie sukienke na chrzest kupilismy ale ciezko znalezc biala cieplejsza wiec trzeba bylo ostro przeplacic zeby cos miala... No ale przynajmniej taka z welny to jeszcze bedzie mozna ubrac zanim wyrosnie. A dzisiaj ide do fryzjera i chcialabym cos zmienic w wygladzie wiec zastanawiam sie nad grzywka. Mialam ja raz w zyciu w gimnazjum albo nawet podstawowce i nie bardzo mi w niej bylo i tak sie zastanawiam czy cos sie teraz zmienilo i czy ryzykowac 😉
Chyba musze Michaske szturchnac niech sie dziewczyna budzi i je bo slonko swieci i przydaloby sie na spacerek isc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
My konczymy jesc i na kontrole mojego dwumiesieczniaka...i na pierwsze szczepienia....trzymajcie kciukasy dziewczyny, bo ja tam padne....przynajmniej ukrecilam Lukea zeby zostal z Ella.Wczorakj u nas bylo -az dziwnie- cieplo na maxa i pol dnia na podworku liscie grabilysmy. No pusto tu...
Moja znajoma miala cos z kanalikami , znaczy sie jej coreczka, i jej ciagle lezki lecialy...i musiala miec zabieg, ale szybki i bezbolesnie chyba...widze, czesto z tym problemy. Szybkiego ozdrowienia pieknych oczu zyczymy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda calusy Dla mr Milesa 🙂 :*
Współczuję tych chorych oczek 😞
My już po wizycie. Pani była godzinę z czego młody przespal 45minut bo na wejściu nerwa złapał i się musiał przespac 🙂 ale pani w tym czasie na lalce pokazywala. Dużo się dowiedziałam i wiele cwiczen a tamte rygorystyczne mam NaraZie odstawic. Było warto wydać te sto złotych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my wlasnie po badaniu bioderek 🙂 wszystko ok i nic nie bylo mowy o szerokim pieluszkowaniu 😉 kontrolnie za 3-4 miesiace mamy isc 🙂
a w poniedzialek na usg brzuszka 🥴 nie wiem czego sie spodziewac miala ktoras? my jak bylysmy na szczepieniu to nam rodzinna dala skierowanie niby ze wzgledu na przedluzajaca zoltaczke 😠 ale ani nie mialysmy pobierania krwi na poziom tej bilurubimy czy jak to tam ani nie mielismy naswietlania no nic nie mialysmy! a to usg tak kontrolnie no ok dobrze ze bezplatnie 😉

a co do kasy to fajnie Czarnyloku ze dobrze stowa spozytkowana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Mamusie 🙂
Mój synek Ntan ma już 8 tygodni ,a ja dopiero się odzywam,ale wcześniej nie było jak.Ciekawa jestem co tam u Was i czasem podczytuje,ale napisac cos jedna ręką cięzko bo zazwyczaj na drugiej mam małego.Czytam Was jak go karmię 🙂My dzisiaj jesteśmy po wizycie u neurologa bo mały ma drżenia kończyn, i krztusi sie przy karmieniu i ma kolki. Na szczeęście neurologicznie jest ok kazała mu tylko dawac wit.B6. ale zdiagnozowała u niego wiotkość krtani i prawdopodobnie ma też refluks bo to choroba współtowarzysząca,.Jutro idziemy do pediatry i zobaczymy co dalej.Pozdrawiam Was serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Kambea, milo CIe widziec i buziaki dla synusia. Mam nadzieje, ze nie bedzie sie meczyl z refluxem, troche tu na forum o tym bylo no i dobrze, ze neurolog niczego nie znalazl!
Anyaz, Miles dziekuje pieknie. Niuniek plakal, wiadomo , szczepienie nic fajnego....ALe mama szybko przytulila i ukochala i lepiej bylo. Na szczescie u mojego lekarza zawsze moge zostac w pokoju i malego nakarmic i co tam jeszcze potrzeba, wiec zawsze siedze tam ze 20 minut po wizycie, no ale fajnie tak, bo Miles jechal do domu nakarmiony i ululany. Myslalam, ze pospi mi wiecej w dzien, a gdzie tam, bardziej rozbudzony. I martwie sie, bo praktycznie nic nie przytyl w ciagu tygodnia...nie wiem czemu, bo je normalnie, jeszcze go sztucznym tuczylismy...wiec sie mega martwie, ale zobacyzmy za dwa tyg na kontroli. Ewentualnie zmienimy leki na reflux..moze.
U nas remontow ciag dalszy....zostalo jedno okno w lazience a jutro zaczynaja dach i rynny. A idzie im to zolwim tempem wszystko....
Ja sie czuje zdolowana, jakas deprecha mnie dopada. Szkoda gadac.
No a rzeczywiscie forum prawie wymarlo. Ale to tylko tak chwilowo, no nie?
Buzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...